Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Stark
#3756
csinált videót?
azt megnézem
Kaileena: mi a MSN-ed?

hópihe

#3755
Gondolom az amit õ csinált......
Miért nem rakod fel egy tárhelyre? Sokkal yobb emgoldás sztem.

Stark
#3754
milyen videó?

hópihe

#3753
Sztem jó elmélet. de lehetne mondjuk annak a Vezírnek a mentora is.

#3752
én se hinném, hogy az öreg a prince lenne, már túl sok is lenne a kavar, meg amit Kailee mond, szal nem igazán princes....

Kaileena
#3751
hát....olan ufós az öreg..meg miért hazudott volna h a Dahaka nyirja ki???Az egy bekattant öreg...

Your fate has be written! You’ll die!

koosadam
#3750
merthogy?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3749
lehet,de szerintem ez ki van zárva...

Your fate has be written! You’ll die!

koosadam
#3748
Van egy lehetséges elméletem arra, hogy a The Old Man mért mondja a hercegnek mindig, hogy meg fog halni ha elmegy az idö szigetére és a harmadik részben is óvainti Babilontól: Az Öregember nem más mint a herceg élete végén. Meg akarja menteni a múltját a kínszenvedésektQl amit az idQ homokja okozott. Nem akarja, hogy a hertzeg találkozzon Kaileenaval, nehogy szerelmes legyen belé, hogy utána fájjon neki az elvesztése. Ez az egyetlen értelmes magyarázat a történtekre!

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3747
Azért arra nem gondolnak, hogy a fanatikus rajongókat kikészítik ezzel a titkolózással??<#guluszem1>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3746
A

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3745
ja...

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3744
Az a baj, hogy fogalmunk sincs mi fog történni, ugyanis csak vidó részleteket mutogatnak az ubisok és így úgy se fog össze állni akép, mondjuk még jó is, szar lenne úgy játszani elõször hogy már tudom az egész storyt....<#email>

Kaileena
#3743
igen.én is igy hallottam

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3742
1ébként a videó végén lévQ 2005 Novemberi megjelenés igaz lehet?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3741
Kis Empressek...Királyul hangzik! Csak a kis Dahakakat sajnálom de az apjuk egy nagy pancser volt... csak ennyi<#violent>és neki lQttek

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3740
dehát ha meghal hogy térehetne hozzá vissza?😄
Amúgy mivel szereti biztos feléleszti,és lesz siok kisherceg meg kis kaileena😄

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3739
...mint az elözö részben<#zavart2>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3738
És az öregember +int azt mondja majd biztosan, hogy "sorsod meg van írva...Meg fogsz halni..."

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3737
Ha átvágja Kileenát akkor ezexerint nem lesz kishertzeg a 4. részben??

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3736
amúgy akinek kell a videó már jöhet

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3735
nekem se....de tuti átvágta mert azt mongya neki:visszatérek hozzád
Nagy szart!

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3734
De most mér vágja át vagy mivel? Nem világos...

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3733
ca.....a koronás nem a herceg!!!!!!!!lassú a felfogáastok fiaim?!
Hát mit mongya erre,átvágja a pricike szegény Kaileenát mint szél a klozetajtót 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Azért nrmtom mi a szarnak ugrik le ha úgyis gonosz marad a Princike 😄

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3732
Akkor már érthetö.....<#taps>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Stark
#3731
az annyit tesz, hogy: bízom benned
vagy ilyesmi

hópihe

Stark
#3730
azt mongya hogy:
I trust you.

hópihe

#3729
Ja, de ez mit jelent?

koosadam
#3728
Valami ijasmit mond szépen magyarosan leírva:Áj Dzsrászt Jü!<#idiota>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3727
a video menüpontnál...

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3726
Itt mit mond Kaileena miután leugrik a hegyröl?<#kuss>

http://www.princeofpersiagame.com/uk/site.php?sside=2

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Stark
#3725
😄😄😄

hópihe

koosadam
#3724
Szerintem van két jó hertzeg és egy gonosz. A megégett homoxörny is jó lehet csak máshogy néz ki és a végén a koronát felvevö hertzeget kell kinyiffantani<#nyes>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3723
.....ezen az oldalaon ott a legelsõ POP!😄DD
www.onlynehry.sk

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Stark
#3722
de ha mégis van akkor szerintem akkor az lesz a vége hogy önmagunkkal kel mekgüzdeni
mámint azzzal a csukjással márha igyvan.

hópihe

Stark
#3721
szerintem is a gamsztár már aztsetudja mit ir

hópihe

#3720
Sztem van egy jó és egy gonosz.
A 2 gonosz már hülyeség lenne.

Stark
#3719
Da annak semmi értelme hogy gonosz + jó + tökgonosz
minek harcolna akkor a saját népe ellen mégha gonosz is

hópihe

#3718
És azt honnan tudod hogy mennyi az idõ eltérés a két vágás között?

#3717
Igen. A GameStar írta ezt szal nem tom miért hülyézel le engem Kájlína.....
A GS írta hogy van a gonosz/jó prince meg van egy tök gonosz...

Stark
#3716
Az új rövidités az lesz hogy: PoP: KB
Az én monogrammom is KB. 😄 😛

hópihe

Stark
#3715
De azt a xar gémsztárírta hogy még egy dárk printze

hópihe

koosadam
#3714
asztrális kivetítés?.... Ez egy Bûbájos képesség Prue-tól!
<#nevetes1>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3713
Ez neked a másik gonosz Prince?Hülye vagy?!nemérted,hogy amikor ez a csévó felveszi a koronát akkor a PRINCE HAJÓKÁZIK KAILEENÉVAL!!!!!!
Hogy ti miylen bénák vagytok...má' tisztelet a kivételnek...
Biztos asztrális kivetités,nem?!!!

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3712
jaj,már alig várom a POP3-at!

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3711
ezek a hormonok.....😄DDDDDDDDD

Stark
#3710
A guru se roszz de nem.

hópihe

Stark
#3709
😄😄
Nem én a PC Games - t szeretem

hópihe

#3708
Amúgy elég "ciki" hogy a hercegnek nincs idelye megborotválkozni (tisztára borostás) de a hónalja mindíg tök sima<#vigyor>
Ezt nem tartjátok furcsának? (ezt most komolyan kérdeztem)

#3707
Akkor a PcGurut szereted? Azt írják az a legjobb. Bár nekem mind1 hogy jobb vagy nem akkor is a PCG-re fizetek elõ.