Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

koosadam
#3806
1 ébként látta már valaki Kaileena videóját? Azt amúgy ö csinálta?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3805
ssk3!

A kívánt képet mentsd el a galériádba. Aztán nagyítsd ki és tulajdonságokban keresd meg az url címet. Azt Ctr+C és vissza addig amig ebbe a téglalapba írsz. Alatta van 1 olyan, hogy . Oda Ctr+V , de vigyázz!, mert a http:// már be van írva! utána mehet!

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

tigeroo
#3804
töltsd fel valahova..monnyuk ide, de csak JPG lehet a kiterjesztése
#3803
Amúgy bocs hogy széthúztam!!!

#3802
Akkor hogy rakjam be azt a képet?

tigeroo
#3801
nõjön rák a jó nagy beledbe!
eztmostmiééért..?
ne húzd szét a topicot plz..
Kaileena
#3800
nem tartom viccesnek

Your fate has be written! You’ll die!

BBird
#3799
Szerintem a kérdõjel nyomogatása helyett tanulj meg képet beilleszteni.
"file:///A:/Screenshot0017" -> Nap poénja! :-D
#3798
Mi a faszért nem rakja be a képet??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????<#conf><#conf><#conf><#conf><#confused>

#3797

#3796

Kaileena
#3795
Az lenne a legjobb ha reggel 5-6körül jönnél

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3794
Szerintem csak olan nõi szeszélbõl ugrott le 😄DDDDDDDDD
E-mailben?10MB-ot?Csak ekttõ MB-ot lehet 😄
Eredetileg 63MB volt csak lekicsinyitettem XD
Nos,mi a véleményetek a videómról?
Amúgy sokxor fent vagyok

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3793
Ez egy nagyon profi kérdés........ Szerintem eddig csak szarabb lett neki.

#3792
Vagy hogy ne keljen csesztetni Kájlínát akár fel is rakhatnád egy tárhelyre.....

koosadam
#3791
Mitöl lesz a hercegnek jobb, ha most Kaileena leugrik a szakadékba?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3790
Nemtod télleg feltenniide valahogy vagy elküldeni e-mail-be?<#vigyor>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#3789
És yó? (érdemes elkérni?<#nyes>)

Stark
#3788
nekem má átkülte😄

hópihe

#3787
amerikában a SW is korhatáros volt itt meg korhatár nélküli szal......
Kaileena: mikor leszel fent MSN-en?

Stark
#3786
mint a "The Grudge" c. filmbe Yoko-nak😄 annak se volt állkapcsa miután meg mittudoménmizték😄
Kül a Postal meg +18as azt mégis gémelek vele.
Meg a Counter-Strike Condition Zero is +16os.
Meg az a korhatár is csak Amerikába van érvényben. Magyarországon nm mer nincs belöle ugy haszon.

hópihe

Kaileena
#3785
ebben mongyuk van egy dagi jomokszörny mint 1gólen,és véres a képe meg a nyaka asszem nincs állkapcsa X_X

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3784
le lesz szarva magasról... A PoP 2 is 16+ volt

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3783
vároma POP3-at.amúgy 16éven aluliaknak nemajánlott lesz 😄DDD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3782
😞

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3781
😄

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3780
Ez nem teljesen világos<#idiota>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3779
Az jó... Én az ilyen videókba mindig keresem az összfüggést, meg ha az ember naponta 15x +nézi akkor félig +érti a szöveget is...

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3778
ja és ott nemnéz ki úgy ahogy a játékban,pl a ketteshetz a ww-hez a videóban ahol a maszk van rajta sincs a videóban maszk,az nem tenne jót.az meglepi 😄

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3777
ja és ahol kivan kötve ott azt mongya h erreszetek el!ez az én csatám! meg ilyeneket,nemtom fejbõl

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3776
ezt is csak Kaileena tudja XD
Szegény<#rinya>

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3775
Hát most nem? Hogy lehet ijen élvezettel és ijen nöiesen kecsesen leugrani egy szakadék széléröl?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3774
jaj!

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3773
Ezt a kecses zuhanást!

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3772
Na ezt mér tették vele?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3771
És íme itt van ö a putzér herceg( vagy Kaileena kedvéért "megégett homoxörny" )

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3770
Akkor ö lenne a hertzeg aki átváltozik ilyen félputzér muksóvá.

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3769
Ezt a képet az eredeti Angol PoP oldaláról szedtem a videók menüponttól. Mert?
Apropó Kaileena: Télleg mikor leszel fenn MSN-en?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

csicsa
#3768
Kaileena!
14:30 körül beköszöntél,de nem vettem észre,mert filmet néztem.
Azóta meg nem vagy elérhetõ.

Ne torzítsuk gyermekeinket idő előtt parányi felnőttekké. Hagyjuk őket gyermeknek, maguknak lenniök. Emberré, magukká nyílniok.

#3767
Kájlína: Miért nem vagy fent?

#3766
A videóból...sztem. Pedig csak egy villanásnyira mutatják ezt.

#3765
honnnan ez a frankó kép, ha már ilyen jól betetted ide<#crazya><#vigyor2>

#3764
ok, megvan mi volt a gond.... csak mimio-t írtál mimiko helyett... mostmár felvettelek<#vigyor2>

koosadam
#3763
Szerintem azért mondhatta azt( ha azt modta, mert nem tom leellenörizi mert én nem tok angolul) hogyha odamegy a legnagyobb félelme válna valóra, hogy a Dahaka sötét vákuma egy olyan helyre viszi ami rosszabb a halálnál. Csak meg akarta kímélni öt a jövöbeli kínszenvedésektöl.

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3762
Sza Q a nem gonosz hertzeg szerintem csak egy kicsit más mint az elQzQ hertzeg... (1 kicsit brutálisabb vérengzQbb, kegyetlenebb, de azért a haverunk...)<#vigyor2>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3761

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3760

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3759
😞(((((((((
[email protected] mért nemtudod?Odadom Stark-nak és õ majd odadja neked,ok?

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3758
én nem tudom elmenteni az msncímed....😞 pedig engem is érdekel a videjó....

Kaileena
#3757
[email protected]
kettõ van,egy a POP2-höz a jobbik és van egy a POP3-hoz

Your fate has be written! You&#8217;ll die!