10262
  • Dzsiti999
    #5100
    Én azt utáltam a kamerakezelésben, hogy ha balra húzom az egeret, akkor jobbra megy, és fordítva. Aztán átváltottam az Options-ben Inverted-re, aztán már nem is zavart.... Mondjuk nem is zavar a játékban semmi. A Dahaka futásnál meg a Print Screen-re tapadok :D Nem nehéz ;)
  • bundee
    #5099
    Speciel, ennel a kapcsolonal valamiert nem volt homok :) De mindegy, mar atmentem.

    A maszkos reszhez meg nem ertem el, szamomra a suru mentesi pont a jatek eddigi reszeben tunt fel, de ugylatszik, csak nekem volt idonkent suru, idonkent meg ritka :)

    Amugy, a kameraval a legfobb gondom, hogy ugyan meg lehet szokni, de baromira nem kenyelmes, amikor hirtelen kellene egerrel belonom, nehezen megy, illetve ha valami sarokba vagyok, ahonnet mondjuk a csapdak allapotat kellene latnom, na az lehetetlen :) Masik idetlen dolog, pld. menekulok dahaka elol, adrenalin az egekben, futok, masik kameranezetet kapok, es belefutottam a falba, mivel a kamerahoz kepest iranyitom a hercegemet... no comment :)
    Bar a legjobb, ha valami folyoson vagyok, vegen egy ajto, valami szeles peremmel, rajta orokkel, es amikor kimegyek az ajton, a kamera tok jol beragad a folyoson, engem meg utnek ezerrel, meg a durr-cicak ugralnak ram, stb...

    de azert elvezem, es tenyleg meg lehet szokni a kamerat - az elejen majdnem eldurrant az agyam tole
  • koosadam
    #5098
    A kapcsolóknál mindig van homok. A kamerakezelés magánügy. Szerintem meg lehet szokni.
    Az a sűrű mentési hlyek a maszkban voltak ahol folyamatosan fogyott az életed...
  • soulhunter
    #5097
    ahol időt kell lassitani, ált szokott lenni a környéken szétüthető kancso vagy valami hasonlo... azokban szokott is lenni homok

    de örülök,h a kamerakezelés nemcsak nekem nem jön be :)
  • bundee
    #5096
    Nekem a popww hozza amit varok, tok jol elvagyok - en csak par napja jatszom vele, a kamerakezelest leszamitva tok jo :) dahakatol fosok, a robbanocicakat utalom, a vampircsajok meg idegesitoek... a holloembert nemertem hogy ki, de biztosan kiderul - vagy nem... :)

    elso reszevel nem jatszottam, es valszeg mar nem is fogok - de ettol fuggetlenul nagyon elvezem a jatekot - bar fura, hogy egyszer baromi surun van mentesi pont, aztan meg baromi ritkan... kicsit egeszsegesebb mennyiseget is belerakhattak volna, vagy legalabb vizet, hogy tudjak tolteni - meg homok sincs mindig... tok szar, hogy atnyomok egy baromi hosszu reszt, alig marad eletenergiam, a homok is elfogyott, es idolassitassal kellene atjutnom egy kapcsolos-kapun... de mar nem tudok lassitani - menjek visszafele? nemjo, tele csapdakkal, es kb. 1 milimeter energiam maradt...

    tenyleg, ha az elso titkos energianovelo helyet kihagytam, kesobb visszatudok meg oda jutni begyujteni valahogy???
  • soulhunter
    #5095
    na, ezek aztán a nem-OFF dolgok :DDD
    photosop, logo, stb...

    ja,és elirtam a dátumot,csak holnap du. utazok :)
    szal már most látom,hogy NEM ÉN VAGYOK ITT A FŐ OFFOS :)
    cstriről marad ua a véleményem :)

    és a játék már idejét mult, ennek a topicnak is az lesz a vége,mint a többinek:
    vagy lezárják,vagy offolodnak

    ON:
    a PoPWW
    nem hozta számomra azt,amit vártam
    előszört easyn nyomtam... fogalmam se volt rola,merre, de a végigjátszás is igazán gyagyi mindenhol...
    menj ide,aztán át, aztán fel,jobbra, balra,fel,fel,le
    LOL

    normal:
    végignyomtam, az uccsot nem ttam kicsinálni,de nem bánom
    nevezzetek bénának,ha akartok

    kamera kezelés:
    10 orányi játék után már nem törödik vele az ember,beleszokik a gagyiba :)

    játékmenet: sok a felesleges átléphetetlen hosszu video (még jo,hogy a végére egészen lerövidülnek) :)

    és OFF:
    keca:
    spec nem fenyegetőzöm,legalábbis semmi olyat nem irtam eddig 1 hsz-ban sem, hogy igy meg ugy vagy esetleg amugy ezt + azt fogom csinálni

    ha nem tűnt vna fel, a csitricsajszika provokál,és nem te :)
    ha ő nem szolna hozzám,nem lenne gáz
    de szol hozzám...és nem fogja fel,hogy NEKTEK TENNE JOT,HA NEM SZOLNA HOZZÁM
  • Dzsiti999
    #5094
    Hát PhotoShopban (CS-t használok már. Majdnem 200 mega. Még jó, hogy lejött. De az installerje, meg még pár dolog, ami volt hozzá, az összesen 257 mega) még nagyon kezdő vagyok.... De szerintem térjük vissza a témához.
  • koosadam
    #5093
    Huh bakker mire vagy képes! Nekem a photoshopot nem engedte letölteni sem:(
  • Dzsiti999
    #5092
    Meg különbenis a régi képem egy "kicsit" szét volt nyújtva. Gondoltam megújulok :)
  • Dzsiti999
    #5091
    Tök egyszerűen -> Az MSN-enes képemet betettem PhotoShopba, akkor egy 120x20-as üres képet csináltam, az egész képet áthúztam oda, és ez volt a legjobban kinéző rész :D (ezt úgy értem, hogy a haját adta be, én meg ráhúztam a képet a szemeire, és ez jött ki...)
  • koosadam
    #5090
    Király a logod! Hol csináltattad? a Logóműhelyben?
  • Dzsiti999
    #5089
    Ahaaaa.... Én meg azt hittem, hogy bug :)
  • bundee
    #5088
    Köszi mindenkinek a válaszokat!

    Másrészt viszont, nemlehetne abbahagyni ezt a nevetséges offolást? Tönkreteszi a topicot, de már annyira bennevagytok, hogy észre se veszitek.

    Hali

    b
  • Keca
    #5087
    na figyu! milyen alapon kritizálod számítástechnikai képzettségem? amúgy én a helyedben nem nagyon nevezném Kaileenát kis kurvának. --> és még te beszélsz itt nekem intelligenciáról...HMMM vicces. Szóval szállj le a földre mielőtt még baj történne és ha már itt tartunk, akkor te szintén fenyegetőzöl csak lehet hogy nem veszed észre. Erre viszont vannak nagyszerű emberek (pszichológus meg ilyesmi) Jah, és mi az hogy durcimorci leszel? akkor félni kell? jujj!
    Nah a lényeg az, hogy én most itt nem provokálni akarlak, de ne írj ellentmondásokat.
  • koosadam
    #5086
    Trailer: Hosszú lett volna egy 10 perc alatt végigvinni a hollóharcosig a játékot, így meg csak benyomtam a trailer-t és max homoktartályom lett meg max életem. De ezt --hangsúlyozom-- nem használtam az eredeti játékaimban! Minden szintet megcsináltam normálisan. Kaileenát Hardon sajnos még nem:(
  • Dzsiti999
    #5085
    Télleg Spyker: Neked honnét van 6 homoktárad a játék elején?
  • koosadam
    #5084
    SH: Figyu megértem (vagy talán mégsem)hogy haragszol Ksileenára, de azért ne hívd p*csának és k*rvának, mert amíg nem küldesz fényképet arról, hogy tényleg az addig ne hívd annak. Amúgy felőlem is megnézheted, hogy mit írunk a fórumba, ahol már egy éve itt vagyunk. Nem hiszem, hogy ezek után bárkinek annyira(!) rosszul esne, ha offolnánk. Nem érted teszem meg amit most meg fogok próbálni, hanem mert nekem már elegem van ebből. Majd talán észereveszed miről van szó.

    bundee: Az ellenfeleket többször kell megütnöd, nagyobbakat ütnek és a főellenségek meg minden másodpercben speckó támadásokat nyomatnak értelemszerűen több élettel. Kaileena legyőzése alapból lehetetlen Hardon. Eddig csak egy Dzsiti nevű fórumozóról tudok, akinek először sikerült(tegnap) legyőznie őt.
  • Kaileena
    #5083
    Úgy lett a Hunterből Hund,hogy én egy kutyának nézem őt (nem Homo Sapiens Sapiens-nek) egy alacsonyabb rendű emlősnek....persze a bolhás fajtából....mert van cuki Inu is....de ő enm az-,-
    Ő rondább mint a Sfinx!!!:P

    Bundee:az easy-ben könnyebben legyőzöd ellenfeleidet és nem vesztesz oylan hama sok életet...a hardon emg nehéz legyőzni mindenkit és sokkal hamarabb nagyobb életet evsztesz...
  • bundee
    #5082
    Hali...

    Mi a kulonbseg lenyegeben az easy meg a hard fokozat kozott?

    kosz
  • soulhunter
    #5081
    nos...
    feltételezem,hogy nem olvastál vissza
    de most eszembe jutott vmi:

    1: olvass vissza
    2: látni fogod,hogy csak azért vagyok még mindig itt,mert a kis p*csának muszáj minden áron hozzám szolnia...

    ha nem szolna hozzám,már el is felejtettetek volna...
    érdekes,h spykernak legalább leesett,h erről van szo,neked meg nem...

    ez azért mutatja az intelligenciád,és egyben a felfogoképességed IS :)

    ui:
    neten keresztül fenyegetőzni nem szép dolog...
    talán 1x vki morcis talál lenni,és mondjuk a számtek szoftver részében kicsit képzettebb lesz,mint te...
  • soulhunter
    #5080
    mintha a kis k*rvád annyira témába vágo témákat irna...

    mind1... egészségedre...
    tod,van még elég nevem,bármelyikkel jöhetek offolni,ha esetleg fel találnál huzni :)

    ja,amugy most örülhettek, 1 7re el kell utaznom külföldre,és még nem tuti,h lesz net a közelemben :)

    de ha visszatértemkor akár csak 1 topicba nem illő nem PoP-os hsz-t látok, akkor nagyon durci-morci leszek :)

    szal légyszike azért vedd rá a szűzK-t,h ne nekem irogasson,hanem PoP gagyiságokat :)

    kössssssszzzzzz

    na byzZz,majd pénteken bekukk,és téma ellenőrzést tartok :P
  • csicsa
    #5079
    olvass vissza a fórumba
  • koosadam
    #5078
    Én? Hogy PoP-oznom kellett? Milyen világban élsz?! Persze, hogy nem! Bármi van írjál csk nyugodtan! Ezért van a topic!
    Kaileena: Télleg! Mitől lett kutya??:DDDDD
  • kopo
    #5077
    Kösz. Ugye nem haragszol?
  • Stark
    #5076
    Hogy lett a hunter-böl hund?:D
  • Kaileena
    #5075
    Soulhund egy paraszt ezt már megszokhattátok volna...u.u
  • koosadam
    #5074
    Ne keresd a bajt...
  • Keca
    #5073
    ha nem hagyjod abba ezt, akkor ki leszel tiltva a szobából, ugyanis itt rég nem a témáról beszélsz. vannak topicok ahol lehet vitázgatni. ez nem az!!!!!
  • soulhunter
    #5072
    "SH: Akarsz fogadni? Hm? Mennyibe hogy le tudnám beszélni róla:)"

    nos...

    idézek még1et:
    "Nem!Hozzád fogok szólni emrt ez téged idegesit!Tönkre teszem az idegeidet!"

    na, erre mit lépsz?
    már megint nekem lesz igazam? :)

    megjegyzés:
    nem a kiscsajszikához szoltam, ahogy nem is tervezem,h szolok hozzá, mivel nem idegesit,h löki a vetitőgépi szövegeit :)
  • koosadam
    #5071

    Jah és köszi kopo! Emiatt ki kellett lépnem a WoW-ból PoP-ozni egy kicsit. És nagyon jó volt!!!!!!!! Visszatértem a hollóharcoshoz és kinyírtam 3x!!! Aztán még odáig elvittem, hogy Shadee a teleportba ugrik! POP 4 EVER!!!!
  • Kaileena
    #5070
    Már várom a POP KB-t.....u.u
    Remélem lessz időm játszani-,-
  • kopo
    #5069
    huh adj vmi klpet hozzá, mertr most igy nagyon nem megy
  • koosadam
    #5068
    Hm... megpróbálom kép nlkül elmondani mert ma már nem állok neki. Ha nagyon nem vili csinálok képet: Amikor mész tovább és látsz egy falat magad előtt ahol van egy kiszögellés. Arra falonfutással jutsz el és onnan átugrasz és már menni fog. Írd + ha kell a kép és holnap reggel felteszem
  • kopo
    #5067
    Az elejénvan. Ahogy mész egy hatalmas kastély elé érkezel. De az odavezetó lépcső le van rombolva., Eg nagy kör alakú valamin egy Crow Master? terewm elöted. Eztkell legyözni. Elöször ott harcolunk a kerek micsodán, aztán feljebb megy egy kiszögelésre, ahova két falon mádszással meg két rúdúgrással követem Utánna itt harcolunk a kiszögeléésen. Egy időután megin feljebb megy, egy ilyen letört lépcsőforduloba. Oda valszeg úgy kell menni, hogy a lépcsőfordulo alatti kiszögelésre egy falon futással kell menni. Na és itt akadtam el. Akárhogy is mindig lezuhanok és meghalok.

    Probáltam minél jobban leírni, de nem biztos h pontos. Ha valami nem jo szolj, és megprobálom leírni jobban.
  • koosadam
    #5066
    Stark: Köszi rendes vagy, hogy így bízol bennem:D
    kopo: Sry betennék én képet csak én még nem fogatm fel ez melyik hely pontoan. Ha leírnátok beküldenék egy rajzos magyarázatot de addig nem tok sry:(
  • kopo
    #5065
    sehhogy
  • Stark
    #5064
    na, hogy sikerült összekalapálni?
  • kopo
    #5063
    köszöi miindenkinek
  • Stark
    #5062
    átfucca a szemben lévö párkányra aztán meg átugraszz asszema mögöttedlévöre
    de spyker nemsokára berak 1 képet szal nyugi
  • kopo
    #5061
    Uhh...gázos, de elmondom. Elakdtam. Az elején. A The Fortress pályán. Present. Jön egy pacák, hollokból áll össze, Legyözöm 1X. Elmegy vhova fel velem szembe. Oda megyek ott is legyözömm. AAzután megint odébb áll. Na od nem tom követni. Vagy 20X már meghaltam. HELP