10262
  • koosadam
    #5140
    Huh bazz! 5 perc szünet..Nem kapok levegőt...huh...huh...Okés megnyugodtam úgyahogy. A videót néztem. Ott van a hivatalos oldalon. Ez valami hihetetlen jó! És a végén télleg ott van a The Two Thorns felírat. Ez egy kicsit olyan lesz mint a SoT (mikor megüti fénycsóva jön ki ami a SoT ban qrva jó volt).
    Aztán lesznek olyanok, ahol a tőrt beleszúrja a vájatba és onnan lendül el, de még olyat is láttam, hogy szabályosan felállt arra a rúdra amin pörgoött. Most nem tudom, de volt egy másik videó ami csak a Sötét Heregről szól és abban úgy nézett ki mint egy lisztes homoxörny. Hófehér volt. Most meg sárga!(a frizurát ne is említsük:))
  • Dzsiti999
    #5139
    Szerintem nem mostanában lesz demó. Én november közepére tippelek...
  • Stark
    #5138
    ezt már eddig is tudtuk:P
    és mutasd a linket a videorol
  • Kaileena
    #5137
    Lättätok az új POP videót?Nem Kindred baldes lesz a cime hanem "The Two Thrones"!!!!És több újitást is csináltak!!!
  • koosadam
    #5136
    Télleg! Mikor? Valki fordítson le egy szöveget hátha írják!
  • Keca
    #5135
    ez engem is érdekelne.... már nagyon jó lenne egy demo
  • blur55
    #5134
    ez furcsa... tegnap meg akartam nezni pár videot a popbol, de a menteseim nekem is eltuntek... a joy-om meg beszart meg ujra sem tudom kezdeni... égő.

    a cím nekem jobban tetszik. ki tudja mikor jön ki a demo?
  • Keca
    #5133
  • koosadam
    #5132
    Hm...nekem valahogy nem megy az átküléds...Valki másnak?
  • Kaileena
    #5131
    na azért!:D
  • ssk3
    #5130
    Én a játék címére gondoltam de Kaileenáéval sincs semmi bajom
  • MasterJay
    #5129
    Sziasztok. Van egy gondom. Már egy jó ideje nem játszottam a WarriorWithin-el és ma előszedtem megint, hogy befejezzem mire kiadják a harmadik részét. Csak az a gond, hogy elvesztek a mentések. Ha valakinek megvannak a mentései elküldené a mail címemre PLS.!? Kb. a felénél tartottam. A nicknevemhez be van írva az e-mail címem és a weboldalamon is van link. Előre is köszi.
  • Kaileena
    #5128
    XD
    Borzasztó kitöröltem azt az e-mailt amit az msnesek küldtek sé enmtom emgváltoztatni a nevemet!!NE!!!!mit tegyek?
  • Stark
    #5127
    én is kaileena-jéra értettem elöször:D
  • Keca
    #5126
    Kaileenáé vagy a játék címe?
  • ssk3
    #5125
    Szerintem ez a cím a jobb

  • Kaileena
    #5124
    Új msn cimem van: [email protected] !
  • koosadam
    #5123
    Nem fog ne aggódj!
    Stark: Beírtam:D (amúgy csak azért mert nem angolul tanultam)
  • Dzsiti999
    #5122
    Aha... A Két Trón. Nekem is jobban teccett a KB. Talán azért, mert megszoktam, vagy azért, mert egyszerűen jól hangzik, hogy Kindred Blades. De a cím ne tántorítson el SENKIT ettől a jó játéktól!!
  • Stark
    #5121
    Kapsz 1 csillagos ötöst:D
  • koosadam
    #5120
    Angol tudásommal kifejtem: A Két Trón? vagy mi a címe?:)
  • Keca
    #5119
    ahh, megnéztem a másik topicon a viedót.... Nagggyyyyon komoly! Nekem sokkal jobban tetszik ez a cím! De várom már....
  • Stark
    #5118
    :(
    Pedig a KB jobban teccet, mivel a monogramom:D
  • Dzsiti999
    #5117
    Az Ubisoft kijelentette a 3 hivatalos címét, azaz már nem KB, hanem TTT, azaz: THE TWO THRONES

    U.I.: Ez nem vicc! Ez halálosan komoly!
  • kopo
    #5116
    köszi
  • koosadam
    #5115
    Az igazság igazából rém egyszerű: amerre neked jól esik:P Ha azt húzod meg ami lefele vezet akkor egy titkosoh érsz le. A többinél a zárat nyitod ki. Nagyon mindegy merre mész de itt van két végigjátszás, ha mégsem akarnál vakon menni ez meg ez sok sikert:)
  • kopo
    #5114
    sziasztok. sajnos megint elakatam. Kaileena ideadja a Sepent Swordot, amivel a nagy teremben kinyitok egy méjedést, amibő egy forgatható kar jön elő. Na itt nem tom merre foorditsam, mert nagy sziklák jönnek elő, amikre nem tok felmászni. HELP
  • ssk3
    #5113
    Olyan nincs hogy én ilyen fontos dolgokra ne érjek rá
    Már nagyon várom
  • koosadam
    #5112
    Engem még tüdőgyulladással is elküldenek iskolába:( De a téli szünet elegendő lesz a PoP-ra! ;)
  • Kaileena
    #5111
    Keca:én annyira beteges vagyok,hogy nekem ez nem gond:D
    Tavaly is 240órát hiányoztamXDDDD
    De most azért nem akarok ennyitXD
  • Dzsiti999
    #5110
    Hehh :D Jó (volt) neked. Én meg Pénteken szereztem meg, és át is vittem Vasárnap délutánra...
  • Keca
    #5109
    remélem nekem úgy lesz mint tavaly... 7végén megszereztem, hétfőn össze szedtem vmi nyavaját, ezért hát egész 7en otthon voltam. Mondanom se kell mit csináltam
  • Dzsiti999
    #5108
    Hahó :D A téli szünet elött fog megjelenni :D Nekem mondjuk 9999%, hogy lesz rá időm... Ha nem is akkor is ;) Egy kis szórakozás is kell.... Szerintem
  • Kaileena
    #5107
    Jól beszél Spyker!remélem nekem si lesz picny időm..u.u
  • koosadam
    #5106
    Szerintem nekem is lesz rá időm..ha meg nem akkro is:D
  • Stark
    #5105
    Nekem igen:P
  • Kaileena
    #5104
    Igen ne offoljunk,de te kösztettöl rä SoulHUND!!!
    Szerintem nekem nem lesz idő naon végigvinni a POKB-t a suli miatt:(
  • bundee
    #5103
    na igen, es el is jutottunk ahhoz a problemakorhoz, hogyha nincs egy lassitos kapcsolo kornyeken edeny homokkal, akkor miert gaz a rossz kamerakezeles utkozben :) jo hogy ott a recall, de azert nem emiatt kellene

    amugy erdekes, hogy tobbszor elofordult, hogy mondjuk futok falon, de kisebb erovel ment, mert alacsonyabbra erkezett meg masodszori probalkozasra - peldaul a kert/viz resznel, kivul, amikor valami leszakadt hid maradvanyarol kell elindulni a falon futva, es a jobboldalra kell ugrani - elsore a tetejeig tudtam ugrani, utana mar meg se birt kapaszkodni, akarhanyszor probaltam, csak az oda-vissza pattogassal tudtam elerni a peremet... pedig en a szelerol inditom a futast...
  • csicsa
    #5102
  • Keca
    #5101
    nekem nem volt fura a kamera kezelés. jó, néha máshova ugrott a prince, de akkor ott volt a RECALL...