10262
  • bundee
    #5300
    A videokat, amik a vegigjatszas utan lesznek elerhetoek, ki lehet valahogy szedni???
  • Stark
    #5299
    mer a gombokat lehet £állitottad
  • Kaileena
    #5298
    tudom,nem vagyok hülye!Ki is irta!De nem működik enm csinál semmit...és már a abrátnőmet is elhivtam és az sem tudott mit csinálni :PPP
  • Stark
    #5297
    Nagyon Cool.
  • koosadam
    #5296
    Eccerű. Védekezz és nyomd le röviden az R gombot
  • artschiatwork
    #5295
    PRINCE OF PERSIA: TWO THRONES - BABYLON TRAILER
  • Stark
    #5294
    na mé?
  • Kaileena
    #5293
    nekem sosem sikerült az a támadás u.u
  • Stark
    #5292
    amikor pirosra változik a képernyö
  • Stark
    #5291
    énis:D
    ebben 1et értünk
    UA mint a vámpircsaj de, meg még idegesitöbb.
    Ha 3nál több támadt meg akkor vagy £futottam vagy pirosizé
  • ssk3
    #5290
    Szerintem meg szinte minden zenje király!!! (nem vagyok rocker) A SOT zenéi szerintem elég gyérek!
    Szerinem azok az ellenségek is elég idegesítőek voltak, akik a "vámpírcsajokra" hasonlítanak, csak ők a játék vége felé vannak, és sokkal erősebbek meg asszem fekete ruhájuk volt!!! Na őket tényleg utáltam
  • Stark
    #5289
    majd:D (kb december, akkora igérik)
    bundee: akkor nem vagy rocker :D
  • Rash87
    #5288
    Mikor jelenik meg a POP 3?
  • bundee
    #5287
    zenevel kapcsolatban, en nem jatszottam a sot-tal, de asszem pont itt az ideje... :) szoval, a ww zenei nem tulzottan jottek be... inkabb ijesztoek voltak, ahogy hirtelen benyomta oket a jatek... akciozas kozben meg pont zavaroak voltak :) probalok koncentralni, hogy a vampircsajokat elkapjam, es a zene szetnyom mindent a fejemben :)

    tenyleg, ki melyik ellenfelet utalta? engem a vampircsajok idegesitettek a legjobban - piros ruciban vannak, es atugralnak az ember feje felett, es nem lehet atugrani a fejuk felett, mert ledobnak
  • bundee
    #5286
    a bonusz videokat ki lehet valahogy ugyeskedni ajatekbol? mert tok jo, meg minden, de nem tudom tekerni, stb
  • Stark
    #5285
    tudom
    megvan az a szám
  • dronkZero
    #5284
    Godsmack - Faceless album...
  • soulhunter
    #5283
    a TTT-t várom...
    amekkora hirverést csaptak neki, már csakazért is neki fogok állni
    nameg láttam azt a DCS videot... hmmm... ha én ilyeneket tudnék...
    na,az meghozta a kedvem ahhoz,h kibirjam ezt a 2 hetet :) de azért a videobol hiányoltam a falak közti FELFELE ugrálást... egye fene, a többi megvolt :)

    szal várok...
  • Keca
    #5282
    egyet jól jegyezzetek meg: Olyan játék a büdös életbe nem lesz, amire MINDENKI azt mondja, hogy tökéletes. Hangsúlyozom MINDENKI!!!
    Éppen ezért ez van, van akinek a WW, van akinek a SOT, meg lesz akinek a TTT. sőt bazze, olyan is lesz akinek mind a 3...--->én
  • Stark
    #5281
    épp azé jo a geme mer darkos és rck zene van benne
    mé nehogymá a herceg ilyen ki várágokkal jácon meg barpival pofánveri a csuny bácsikat:D
  • soulhunter
    #5280
    nálam a WW 42% :) (mivel a graf nem számit nálam,inkább a játék hangulata)
    a SoT (miután nosztalgiábol előszedtem) immáron 81% :)
    persze ez egyéni vélemény,de tartom magam ehhez :P
  • koosadam
    #5279
    Na de SH! Te alapbol úgy állítottad be, hogy a WW egy rakás sz@r és a SoT 100x jobb és mi mind hülyék vagyunk, mert játszunk vele.. Tehát nem kell a dünnyögésed
  • Broafka
    #5278
    sztem pont ezért jobb a SoT-nak a zenéje hogy nem az a vad rock mint a WW-ben
    és a SoT az eléggé lightos, a WW meg eléggé darkos
    én nem azt mondom hogy pompázzon a sziget, jó így a WW ahogy van, de nem tudom, nekem valahogy hangulatosabb volt a SoT
    és jobb a SoT zenéje
  • Stark
    #5277
    Ah rákot:D
    mer a rock örök és halhatatlan
    szal nekem azé nemteccik a SoT zenéje mer tul ijen csengö meg semmi akcio:D
  • Dzsiti999
    #5276
    Én mindig ezt szoktam mondani:

    "Kit érdekel, hogy a SoT, vagy a WW a jobb? A TTT úgyis a legjobb lesz!" :D

    Egyébként ha már itt tartunk szerintem a WW jobb, de a SoT-nak jobb a zenéje...
  • Keca
    #5275
    ezzel nincs is gond, hogy az 1 jobban tetszik... különben nem lett volna értelme egy másik SOT-nak. sztem jobb hogy a WW ilyen darkosabb... Elvégre az idő szigete ami már nem tudom hány 100 éve el van hagyva, szóval nem kell pompáznia... De arra meg ott van a múlt... Szal azért ez is jól ki van találva... A 3ba meg úgyis visszatér a keleties feeling.
  • soulhunter
    #5274
    na,ha ezek után bárki meg mer szolni,hogy biztos én vagyok broafka,akkor azt ideggyogykezelésre küldöm :)

    és jo látni,hogy immáron nem 1-2 -en vagyunk, akiknek jobban tetszik az 1... :P
  • Broafka
    #5273
    jah, és elfelejtettem hozzátenni hogy szerintem a zenéje is jobb :)
    nem mondom hogy a WW-ben nincsenek jó számok, ott is vannak jók, de az 1-ben jobbak vannak :)
  • Broafka
    #5272
    ahham köszi, remélem megtalálom, mert így most hirtelen nem ugrik be melyikre gondolsz, de mindenesetre egy korábbi mentést kell akkor elkezdenem, mert én a water sworddal akartam megszerezni a brumit, de ha a vége felé már nincs nyitva, akkor...
    lehet hogy inkább előről kezdem a játékot
    amúgy meg elkezdtem a SoT-ot, és valahogy jobban élveztem mint a WW-t, szerintem hangulatosabb az 1!!!
  • Stark
    #5271
    montamén h tuggya:D valamelyikük:D
    kül én direkt nemirok hejesen mer ha:
    Szépen kezdek el írni, akkor negyon sokáig tartana megírnom bármit is.
    :D
    Na de mind1 ahogy a mondát is mondja: Make love no war - Szerezz szeszt ne háboruzz:D (szeretkezz ne háboruzz? hehe)
    na mind1 ne veszekedjetek mer nemjo
  • Dzsiti999
    #5270
    Én igen. 1-szer. Szóval a Teddy Macit keresed... Hmm... Abban a portálban kell visszamenni, ami 2. Brute körűl van (a Mehanikus Torony felé vezető úton a másodiknál). Ott átmész a jelenbe, megszerzed a macit, majd visszamész a múltba, és aztán mész vissza a központi terem felé! FONTOS: A játék végefele már nincs nyitva a portálhoz vezető ajtó!
  • Stark
    #5269
    hát sory
    nem hajtottam a titkos tárgyakra
    talán spyker vagy dzsiti
  • Broafka
    #5268
    de ott csak az van leírva hogy menjünk a jelenbe aztán azután hova menjünk, de a legelső portlon nem tudok menni a jelenbe mert akkor nem tudok bemenni a kastélyba
    a növányes résznél (ahol egy női szobor fog egy kancsót és abból jön a víz) ott is vannak portalok de ha visszamegyek a jelenbe akkor meg nem tudok visszamenni a központi hallba, a másik oldalon meg nem találtam portalt, szal help pls
    amúgy én megtaláltam az összes titkos "kardot", már csak a brumimaci hiányzik
  • SNAKE01
    #5267
    sorry már megvan!
  • Stark
    #5266
    fel van téve
    nézz át a msái témába
  • Stark
    #5265
    én nemtaláltam meg csak a világító kardot:)

    de ha a http://zanzarah.hu/popww oldalrol jutottál ide ott le van írva:D
    ha nem akkoris
  • SNAKE01
    #5264
    te sem teszed már fel azt a videót igaz?
  • Broafka
    #5263
    lenne egy kérdésem:
    ha megakarom szerezni a brumimacit akkor melyik portalon mennyek vissza a jelenbe?
  • Keca
    #5262
    nem vagytok semmik, de majd ha princel kapcsolatba van mondani való, akkor gyertek a másik témába, viszont ha csak vitatkoztok akkor maradjatok tovább
  • Kaileena
    #5261
    SoulHUND:te menj el regényirónak..mert amennyit irni te tudsz....u.u