10262
  • soulhunter
    #5260
    1-2 dolgot elirni még oké... én is szoktam
    de mondjuk a vesszők használata sztem tök alap... na mind1,csak én vagyok hülye,de már mexoktam,hogy te vagy maga az isten + sátán + allah + hejreburgya

    amugy szvsz nem kell gondolkodnom a sértésen... épp elég az,hogy neked muszáj belém kötnöd azért,mert segitettem a gyeröknek,és adtam neki 1 tippet (mini image)
    nekem spec csak az tünik fel,hogy mindig ti álltok belém
    na és a stilusotok... pffff... sugárzik a hsz-eitekből,hogy önmagatokat heccelitek,és csak azért álltok belém,mert a bnőitekbe / pasijaitokba nem tudtok,mert nem pedofilok,vagy...

    és ezentul szeretném,ha mondjuk nem kötekednétek ovisok modjára, hanem mondjuk a topic tényleg arrol szolna, amiről kéne... (ugyebár)
    én 2 hsz-ig csak ezzel kapcsolatban irtam "szerencsétlen gyerek" -nek...
    erre jössz,és belém kötsz...
    na,akkor most te vonulj el 1 hétre,és gondolkozz kicsit... (bár tom,h neked az nagyon fáj,de azért probáld meg,feltalálták már az aszpirint) :)

    ezennel befejeztem, csak és kizárolag a játékkal kapcsolatban vagyok hajlando szolni a topicban...
    kivéve persze ha keca bejön kötekedni,hogy miért zárom le az általad felmeritett vitát... khmmm
  • koosadam
    #5259
    ÓÓ! Juj Kaileena most bajban vagyok! A nagy felnőtt ember rámparancsolt, hogy halgassak! Most mi lesz? Megyek a sarokba? Amúgy itt basztad le szerencsétlent csak reméltem, hogy a telt agyaddal észreveszed: "amugy hányas vagy nyelvtanbol? :)" Tud nem illik basztatni senkit amiatt, hogy rosszul írja le! Nézd meg Kaileenát! Meg engem! Mrg bárkit! Mindenki elír valamit!
    Ui.: Kis babapiskóta nah hát ez már télleg szánalmas! Apad a fantáziád! Ülj le egy hétre gondolkozzál és ha megvan a megfelelő sértés írd le! Addig is nem nekem kell magamat leállítani! Kaileenának igaza van! Majd mi segítünk neki!
  • Kaileena
    #5258
    oké...te csak ne akar jót,mi majd segitünk neki!:P
  • soulhunter
    #5257
    nos...
    az,h a tanára agyilag nem ért ahhoz,amit tanit,az megszokott...
    de hogy már abba is belekötsz,hogy segiteni probálok "szerencsétlen gyerek" -nek, azt már tulzásnak tartom

    most akkor kinek kéne leállitania magát?
    és hol basztam én le "szerencsétlen gyerek" -et???
    ki dühös?

    amugy nem is tudom,h melyikünk a dühösebb :P
    de hogy nálam a nyugalom 100%osan olvashato,az tuti :P
    te kis babapiskota,ezekre varrj gombot :P
  • Kaileena
    #5256
    Ismeri valaki Broafka-t?
    Csak mert ezt irta nékem:
    "I've been thinking, Kaileena. There is little for you, on the island, and less still once I stood before your mistress. Come with me to Babylon. You will have the chance to begin a new life, free from the evils of this place" O.o
    Ezt bemagolta avgy mittomén o.O
  • koosadam
    #5255
    Hát ez már télleg túlzás SH! Szerencsétlen gyerek segítséget kér te meg lebaszod, hogy hülye a tanára és ő maga meg rosszul ír! Vezesd le rajtunk a dühöd az már úgyis jól megy! Állítsd le már magad végre!
  • soulhunter
    #5254
    az infotanárod hülye :)
    ő sem azért lett tanár,mert tudná,hogy mi kell 1 játéknak :)
    bár ahogy visszaolvastalak, vagy driver, vagy sima "not enought memory" üzenet nélküli memoriahiány a te bajod:)
    esetleg tedd ujra a winfost, vagy pucold ki totálra a felesleges sok sok bennmaradt szemetet

    amugy hányas vagy nyelvtanbol? :)
  • Panjabi Mc
    #5253
    na mind1 :) az infó tanárom aszsont a vinyóm haldoklik de azért köszi annka aki ellátott tippekkel
  • soulhunter
    #5252
    nekem spec segitett 1 mini image (~20 MB),és azt mountoltam a crack mellé (mondjuk alapbol is azzal jött le) :)
  • Panjabi Mc
    #5251
    Cd re kiírtam és onna telepítettme mikor feltettem akkor meg a 3.as cd n volt a Crack és megcrackeltem és ennyi
  • Keca
    #5250
    videókártyád milyen? crackelted vagy bemountoldtad?
  • Panjabi Mc
    #5249
    Na akkor megpróbálom mégegyszer nah az a lényeg hogy, mikorfeltettem a gamet és beírtam a Profilnevet erre kidobott a Windwosba , nem lépett ki scka letette a gamet a tálcára és mikro vissz akarom hozni újra k kidob. a Gp3 nál is ez van, nem gondoltam hogy a Prince Of persiánál is ezt fogja is csinálni azt hittem a Játék hibája de már nem tudom mi lehet remélem így érthető a gondom
  • Keca
    #5248
    fogalmazd meg kicsit érthetőbben és ügyelj arra mit írsz.... így nem vágom mi van
  • Panjabi Mc
    #5247
    Hali nekem az lenne a Gondom na mondom hátha tud valalk segíteni mikro elindítom a gamet beírom a Frolfil nevet kidob a Windowsba leteszi a gammát a tálcára s ha megpróbálok visszalépni visszala leteszi meg mikot újra el akarom indítani a gémet akkor is ez a helyzet mi lehet baj?
  • soulhunter
    #5246
    ha eljön az ideje :P
  • Stark
    #5245
    nah mikor:P
    :D
  • soulhunter
    #5244
    nekem is lesz 2 :P
  • Keca
    #5243
    ez van
  • Stark
    #5242
    hmmm Keccca neked hogyhogy 2csillagod van SH nak pedig 1?
    :D
  • Keca
    #5241
    ez gyors volt. Szal ezúttal az új címmel vár mindekit a topic:D:D:D
  • soulhunter
    #5240
    látom neked volt annyi eszed,hogy érted,amiről vakertam az #5233-ban

    köszönöm megértésed :)
  • Keca
    #5239
    fiúk lányok, intézkedtem prince of persia 3 nevű topic ügyében, hogy változtassák meg a nevét Kindred Blades-ről The Two Thrones-ra. Ha ez megvalósult, akkor majd szólok és aztán viszont oda kéne átruccanni szerintem, ugyanis már igen csak a 3mal foglalkozunk. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy ide már nem írnánk, de ott folytatnánk a dumálást, itt viszont aki még csak most kezdi a gamet, segítenénk....
    Ez az én véleményem.... De szerintem így érdemes. Gondoljatok bele, mi lenne akkor, ha a Sands of Time topic is Warrior Withinről szólna....
  • Kaileena
    #5238
    Hát lehet,hogy megkéselem párszor és vissza Load-olok:D
    Smúgy SoulHündchen nem olvastam el amit irsz...számomra te nemlétező személy vagy :D
  • koosadam
    #5237
    Lehet...Ne kezdjük előröl az egészet, mert én unom a legjobban...
  • soulhunter
    #5236
    nem tudsz alkudozni...
  • koosadam
    #5235
    Gondolom jól érezted magad...tudom, hogy itt a hétfő, de ha nagyon tetszett miért ne mehetnél mégeccer? Nagyon boldog lehetnél és addig a "kiscsaj" béna dumáját sem halgathatnád! Nah meg a miénket! Mit szólsz?:)
  • koosadam
    #5234
    Ennyit bizony...És ráadásul hétfő...MIT TETTEM?!
  • soulhunter
    #5233
    ja,és ugy megjegyezném:
    a PoP TTT még mindig nem a PoP WW... a TTT-ről kéretik a TTT-s hsz-eket a PoP KB (esetleg talán már átnevezett) témába OFF mentesitésként irni...

    megértésetek köszönjük :)
  • soulhunter
    #5232
    oké...
    hálámat látni fogod,és ki fogom érdemelni azzal ezt a megtisztelő jelzősorozatot, amit az önismétlésed után (mivel ugy látszik, hogy ujat nem tudsz mondani) már kicsit meguntam...
    szerencsére az internet még az én érdekem tartja szem előtt :P


    "az elől deszka hátul léc" kifejezésen kivül más nem jutott amugy eszedbe a mittom én kivel kapcsolatban?
    8 óra leforgása alatt 3x irtad be... hát ennél égőbb már nem is tudtál volna lenni...

    na,spyke gyerök, ennyit a jo napodrol :P
  • bundee
    #5231
    Dahaka, trainer nelkul elsore :)

    jo, ez meg csak easy - most pedzegetem, hogy trainerrel vegigrohanok a jatekon, es megprobalom hardon lenyomni onagysagat meg a gyaszhuszart...
  • Keca
    #5230
    szerintem akkor lenne igazán The Two Thrones....
  • Dzsiti999
    #5229
    Egyébként most jut eszembe, hogy mi lenne akkor hogyha a Herceg elvenné mind a két nőt??? -> Szerintem: BUNYÓ :D
  • bundee
    #5228
    Hali

    majd egy hettel a megjelenes elott lesz demo... bizzatok a marketing gepezet mindenhato erejeben :)

    b
  • Keca
    #5227
    Kaileena: előre félek mi lesz ha játszol majd a 3al, szerintem te nem az ellenséget, hanem Farah-t fogod csapkodni :D
    Demórol: kár hogy nem lesz, de legalább tiszta élvezet lesz majd a GAME
  • Dzsiti999
    #5226
    Ja... Az is jó lenne Demónak ;)
  • koosadam
    #5225
    Én úgy vagyok vele, hogy hazudnak. Mégis mi a farncot teszteltek minden videójukban?!!!
  • Kaileena
    #5224
    A haját kellett volna felgyújtani!Arra minden csaj mérges!XD
    ha az én hajammal van valami naon flekapoma vizetXDavgy ha a körmeimmelXD
    Pl egy előadáson boszorkány vagyok és összeakarták kócolni a hajamat de nemengedtemXDna mégcsak az kéne,hogy két óráig fésüéjem és 5doboz kondicionállógél rámenjen!XD
  • Dzsiti999
    #5223
    Egyébként arról a nem lesz demó témáról nekem a véleményem: Azért adhatnának ki demót! Bár a játék biztos jó lesz... Meg azt remélem, hogy pletyka az egész, vagy hogy meggondolják magukat addig!!
  • Dzsiti999
    #5222
    Na, itt egy Farahs kép Kaileena-nak, hogy örüljön :D (nem lett valami hűdekirály, de megteszi ;)) :
  • Stark
    #5221
    legalább olyat irj ami csuna de szépen van kifejezve:D
    pl nem kibelezed, hanem megszurkálom a nyakát kikéssel