10262
  • Broafka
    #5540
    jó, nem akartalak megbántani csak, mivel nem vagyok se CS se HL2, (és most már) se NFSU fan, nem szeretem ha olyanokat terjesztenek rólam ami nem vagyok :)
    jah, és mindkettőnk nevében bocsi az offért
  • armageddon666
    #5539
    ja ok akkor sorry.
    BOCSIIII!!!
  • Broafka
    #5538
    jó ez a kép a hercegről :P
    kár hogy elveszett :(
  • Broafka
    #5537
    annyira nem régi, 1 éves kb, csak kicsit retros vagyok, leszámítva a HL2-t, azt karácsonyra kaptam az unokatesómtól
  • armageddon666
    #5536
    ikonokra gondoltam
  • armageddon666
    #5535
  • Broafka
    #5534
    ha most az asztalomról beszélsz az már egy rohadt régi asztal
    kezdjük ott hogy megkaptam azt a CS-t vagy mi a szöszt és nem működik, de akkor még nem vettem le
    NFSU szerettem jah, jók zenék stb
    HL2? az egy szar, végigvittem de többet töltött mint amennyit játszottam vele
    DC? mi van vele?
    és egyébként meg nem a galériámban van de mind1
  • Broafka
    #5533
    és ebben hol van CS? HL2? NFSU? DC?
    ebben csak PoP van ;)
  • armageddon666
    #5532
    Broafka galériája
  • armageddon666
    #5531
    tiéd
  • Broafka
    #5530
    HL2? CS? NFSU? DC?
    kinek a gallériájáról beszélsz te?
  • Broafka
    #5529
    hát de basszus, még jó hogy feltűnik :)
    present perfect emberek (have+az ige harmadik alakja) be-was/were-been
    nah, kenivájsz?
  • armageddon666
    #5528
    aham.
    nemtom nekem nem szokott csipogni és win billentyut se nyomtam még meg
    hogy teccik logom?
  • soulhunter
    #5527
    megéri venni
    sokkal könnyebb lesz az irányitás,és nem csipog,ha 1xre 5 gombot nyomsz meg,ami bill.lel amugy is körülményes :)
    nameg a win bill. véletlen lenyomását is elkerülöd :)

    amugy örülök,h végre vkinek feltűnt a "been" :)
  • armageddon666
    #5526
    ezeket én mind szeretem
  • armageddon666
    #5525
    Látom gallériádban van HL2-d CS:S-d NFSU-d meg StrongDC-d
  • armageddon666
    #5524
    ok
    Gamepaddel miért könnyebb a PoP? megéri venni hozzá 1t? Dahakas üldözést végülis én is szeretem csak azt nem mikor elkap
  • Broafka
    #5523
    azt látjuk :P
    szvsz= szerény véleményem szerint
    mi itt mind imádjuk a dahakás üldözéseket :P
    képet bárki betehet nem csak vip
    és ha lehet akkor nem TSoT hanem csak SoT, így kiejteni is könnyebb :)
  • armageddon666
    #5522
    OFF:

    képet csak VIP tagsággal lehet betenni?
    (amugy csak ARMAGEDDON lennék csak az már foglalt )
    ja és mi za az "szvsz"? erre még nem tudtam rájönni... ne nézzetek hülyének csak nem szoktam fórumozni meg chatelni...
  • armageddon666
    #5521
    mégse
  • armageddon666
    #5520
    Hát figy: 1szer már mind2-t végigvittem. most azért szedtem le a mentést mert eredetileg ugy voltam vele hogy csak PoP:WW-vel fogok jáccani csak a TSoT-mal már gémeltem igy az átvezető videók miatt raktam fel TSoT-t. hogy meglegyen a történet. csak aztán elkezdtem azzal is jáccani (előről!) de már elkezdtem elotte WW-t.

    ill legeslegőlőször ugy volt hogy TSoTmal jáccok mert WWben nemnagyon szeretem Dahakas üldözéseket... utána tök cool hogy "nesze Dahaka ennyi vagy! 4 csápod van mégis elfutottam " de mikor menekülök akkor rettegek hogy elkap. TSoTban meg nincs üldözés. igaz hogy (szerintem) a csaták a közepe-vége felé mikor a nagy kék kardos zombik jönnek akkor nehezebb. aztán a végén nagyon könnyű. igy végül mind2vel elkezdtem jáccani. a story már megvan fejben és 1 végigjátszás + videók 3-4*eri megnézése után értem is .

    huhh elég hosszu lett.
  • Broafka
    #5519
    netről szedsz le mentéseket?
    hát nem vagy egy igazi játékos már bocs
    minek szedsz le netről mentést?
    és sztem előszőr vidd végig a SoT-ot aztán a WW-t
  • armageddon666
    #5518
    Én most szinkronban jáccom a PoP:TSoT-mal és a PoP:WW-nel
    Megvan mind2höz mentés is egyikhez (Sands of Time) a netről szedtem le (már 1szer végigvittem) a másikat meg még 'régről' tettem el azért hogy majd videókat bármikor megnézhessem
    Sztem naon kira játék és már várom PoP:TTT-t.
  • Broafka
    #5517
    aki konyít egy kicsit az angolhoz az tudja hogy been és nem be
  • armageddon666
    #5516
    ja és Kaileena: SoulHunternek EBBEN igaza volt: nem Your fate has be written! hanem Your fate has been written!
  • armageddon666
    #5515
    kihalt a fórum vagy csak én látom ugy? egyre ritkábbak a hozzászólások
  • armageddon666
    #5514
    Sziasztok!

    Új vagyok itt tegnap regeltem :). Most elkeztem olvasni hozzászólásokat a #4651-től... Huhh hogy tudtok veszekedni :D. SoulHunter vs. Spyker, Kaileena, Keca :D.
  • Broafka
    #5513
    azt a zenét amiben Kaileena ellen kell harcolni nem tudja valaki honnan lehetne megszerezni, de teljes változatot!
    szal nem 3-ra bontva és végig legyen
  • Broafka
    #5512
    én nem nagyon értek az ilyenekhez de ASCII kóddal nem megy?
  • Cherubin Mortis
    #5511
    Üdv emberek!
    Ha valaki tudja, milyen alapú kódolást használ a PoP:WW, nagyot segíthetne. A fordítást készítem elő, de ehhez elöbb tudnom kell a megfelelő ékezetes betűk beírásának módját.
  • fle go
    #5510
    koszi a valaszokat skacok, vegigvittem ezt a nagyszeru jatekot. Faintos elmeny volt!
  • Keca
    #5509
    én már számolok vissza :D:D
  • koosadam
    #5508
    Leesett! Ha jól sejtem azon a részen vagy ahol az árbócokon kell ugrálni? És alattad a talaj zufan össze? és a falon ott a csaj akit keütsz? Ha igen ahogy Dzsiti mondta ott egy falrész amit ki kell törnöd. Én a lassítást ajánlom nagyon melegen...
  • Dzsiti999
    #5507
    Ja megvan! Üssed ki karddal a falat ott a láda mellett! Lehet látni, hogy meg van törve
  • Dzsiti999
    #5506
    Ő, hát izé. Fogalmam sincs, hogy hol van. Ha helynevet írsz, akkor meg főleg nem, mert azokat nem figyelem. Szerintem is rajk be egy képet...

    Megjegyzés: Azok nem vámpírok
  • koosadam
    #5505
    Hát megmondom őszintén: Oda és vissza több, mint 10x vittem végig a játékot, de ez most megfogott. Sajna nem tudom beazonosítani a helyzetedet, de azzal tudnál segíteni, hogy Print Screenel beraksz ide egy képet a helyről (vagy kettőt), mert ilyen leírású rész sajna sok van. Rakj be egy képet és akkor többet tudok mondani neked(ennél a nagy semminél).
  • Looooser
    #5504
    Valaki!!!! HELP ME!!!!!!!!!!!!
    Elakadtam a játékban és már 5 napja szenvedek a Fate's Dark Hand Cliff-Past résznél. Prince átalakult és megöltem azt a 2 "kutya" szörnyet lecsúsztam a ponyván át a rúdra onnan le az alatta lévőre gyorsan végig mentem a 3 oszlopo be a sok rossz manci közé megöltem őket aztán feltörtem a kancsókat felfutottam a falon át a rúdra onnan fel a fal tetejére onnan falfutással a kötélhez onnan át a ponyvához ott azon le átugrottam a faágra onnan a vasrúdra onnan wallkickekéssel felmentem a vízhez ittam megöltem az ujjabb 2 kutya szörnyet aztán lemásztam a kidudorodásra onnan le a ponyvára azon le átugorta a 3 oszlop okon maj onnan lejőve végig futottam a leesős léceken ott falfutás az ághoz onnan ujjabb leesőslécekre falfutással egy szinttel feljebb lévő leeső lécekre jutok onnan falfutás közben karddal levágok 1 vámpírt tovább futok és ahogy megérkezek nem tudok tovább jutni feltöröm a ládát és semmi.... () valaki seggítsen mert nem took tovább jutni.... PLZ!!!!!
    ja ha nem tudnátok hogy hol vagyok (ami tuti) mentést emailon took küldeni....
    elre is kössz!
  • vesper
    #5503
    kössz :D
  • Moonsahdow
    #5502
    Az a gond a szuperkardozással, hogy mindig mozog jobbra-balra. namost elölről ennek is védelme van és egy csomó időt vesztesz, ha azt találja el.
  • Dzsiti999
    #5501
    Ő, hát azért megsebzi. De hát Hardon szerintem jobb ütögetni az oldalát, és amikor repűl, akkor gurúlni kell...