10262
  • koosadam
    #5500
    --Sand Wraith--
  • koosadam
    #5499
    Én is csibáltam szuper homokkal, de pont ezt mondom: Hardon szinte meg sem sebzi azt a szörnyet. A simával sokkal többet sebeztem rajta
  • koosadam
    #5498
    Godsmack: I Stand Alone
  • vesper
    #5497
    sziasztok lenne egy kérdésem
    van egy pop:ww videom ami alattegy barom jó rock szám megy ez a dal a játék allatt
    is megy de nem szöveg nélkül
    kiváncsi lennékk az előadóra és a szám csímére ha valaki tudná akkor azt meg köszönném
    elöre is kösz D.
  • Moonsahdow
    #5496
    Ó és broafka, a madárnál már sand wraight vagy úgyhogy a homok miatt nem nagyon kell hogy a fejed fájjon.
  • Moonsahdow
    #5495
    vagy "kapjuk el a herceget" partit tolni.
    De mondjuk az sw játékokban is elég hülyén néz ki a rohamosztagos jedi...
  • Moonsahdow
    #5494
    valaki tolja farrahhal
  • Moonsahdow
    #5493
    Ja pl cooperatívban újra a sot sztoriját...
    Pl benne lehetne a mágusfaszi a multiban
  • Broafka
    #5492
    jah, ilyen WOW féleség mi? hogy vannak választható karakterek, és akkor fejlődni kéne, menni mondjuk babylonban és környékén, aztán ilyen homokszörnyek amikből lehet xp-t nyerni, duel, új teknikák és homokvarázslatok tanulása!
    tényleg nem lenne ez rosz :)
  • Dzsiti999
    #5491
    Ja, és ez a szmájli úgy néz ki, mint a Dark Prince:
  • Dzsiti999
    #5490
    Ja igen, a tulajdonságok számítanak. De szerintem jó lenne, ha lenne multi. Szerintem ha lenne, akkor a PoP-ot vennég meg a legtöbben Kéne bele egy Coop mód, egy VS mód (olyan Splinter Cell 3 féle... Plusz adnánk bele egy kis Speed Kill Systemet is), ahol homokszörnyek lennének a Perzsák ellen. Meg kéne bele egy Duel mód, ahol 2 karakter harcol egymás ellen. Ja, és interneten is lehesen jáccani Több nem jut egyenlőre az eszembe........
  • Broafka
    #5489
    ezek hülyeségek, vegyük pl a Star Wars multijait ott is lehet lenni stormtrooperrel meg jedivel is, és ha mind2 kezébe fénykardot adunk akkor ugyanolyan erősek!
    nem a kinézet számít, hanem hogy milyen tulajdonságokat adnak a karakternek, pl lehet hogy az öreg ember ugyanúgy harcol mint a herceg
    hülyén nézne ki de így meglehetne oldani a multit
    bár szerintem hülyeség lenne a multi!
    mindenki a másikra ugrál? meg ilyenek?
    áhh
  • Broafka
    #5488
    én azt javaslom hogy használd a szuper erőt (jobb egér+r) én úgy csináltam hogy megvártam míg közeljön és akkor CSAK EGYET használtam, ha hármat használok egyszerre az lassú és fenn áll a veszéje hogy lecsap és akkor oda egy csomó homok!
    ha meg elkezd repülni akkor szimplán gurulj el előle azt kész
  • Dzsiti999
    #5487
    Írj te... Mondjuk szerintem úgyse válaszolnak rá, mert szerintem sok ilyen levelet kapnak...
  • tomi989
    #5486
    na ki ír levvelet a ubisoftnak?
  • tomi989
    #5485
    ugyan dehogy.
  • Moonsahdow
    #5484
    Ugyan nem lenne nagyon egyenlőtlen a dahaka vs old manus...
    De mondjuk a pirate(amik a hajón jönnek) vs herceg is icipicit egyenlőtlen nemgondolod???
  • Moonsahdow
    #5483
    Ugyan minek lelógaszkodni gurulj egyet azt kész.
    a másik nagy igazság...
  • koosadam
    #5482
    Néha amikor felrepül és lerohan menj a "kőlap" szélére és kapaszkodj le. Akkor nem tud elkapni vagy megütni.
    Más: Időlassítással üsd. Ne olyan szupergyorsasággal, hanem sima lassítással.

    Én nem tudom, de nekem elsőre ment minden fokozaton..Annyira nem nehéz, mint mondjuk Kaileena elleni csatában
  • fle go
    #5481
    Sziasztok!
    Egy kis segitseg kellene, a Second chance sacred caves PAST reszben van egy szarnyas dog hogyan lehet azt kinyirni, nekem nem igazan sikerul, fel eletenel repulni kezd es ujra toltodik az elete, mi a megoldas? Segitseget elore is koszi!
  • Dzsiti999
    #5480
    Küldjetek levelet az Ubisoftnak, hogy csináljanak egy Prince of Multi-t...
  • tomi989
    #5479
    Csak hiszed
  • koosadam
    #5478
    Egy 1v1-es csatáról már én is régóta gondolkozok... A homok értelmetllen lenne benne, mert, ha úgy működne, mint Kaileenánál vagyis ha ő lelassítsa az időt, akkor én is és, akkor az enyém érvényesül. Tehát ennek túl sok értelme nem lenne. Viszont a Kard-kard elleni küzdelem jó lenne! LEVERNÉK MINDENKIT!!
  • tomi989
    #5477
    na meg persze nem csak a herceggel lehetne nyomulni.minden jelentéktelen karakterrel szóval dahakával old manussal nem.
    csöppet egyenlőtlen küzdelem lenne
  • tomi989
    #5476
    a visszaforgatással gondok lennének.
    de a lassítást meglehetne úgy csinálni mint a végső kaileena elleni küzdelemben.
    De lehet hogy ez csak 1-1 ellen működne.
    Ha máshogy nem de a lassítást a gyorsítást és a visszatkerést azt kihagyni.
    A robbantást meg benne hagyni.
  • Broafka
    #5475
    sztem csak az idő miatt nincsen, az erőket nem lehetne nagyon használni, pl az időlassítást hogy csinálod? :-/
  • Keca
    #5474
    ha nagyon lesz időm majd megcsinálom szépre a számokat... és felrakom vhova.
    A SOT-ban is darabokbvan lehet kikódolni a zenéket. Kell hozzá progi, és azzal frankón össze lehet őket illeszteni. Már a WWben is csináltam vagy 20 számot így. Majd felrakom vhova
  • tomi989
    #5473
    kár hogy a prince of persiának nincs multiplayer módja.
    Elég érdekes lenne.
    Nem?
  • Dzsiti999
    #5472
    Hát ja... Így járnak a rockzenék (vagy metálok, vagy mik) :D
  • Broafka
    #5471
    hát egyik se jó sajnos, sem amit kibontott sem ami a dahakateamen van, úgy értem, végülis ha zenéket akarod hallgatni akkor a dahakateames a jó, de az is elég élvezhetetlen mert darabokra van bontva, de sajnos nem lehet sehol se megszerezni a zenéket olyan szépen mint a SoT-ban van
  • Dzsiti999
    #5470
    A DT-n? Vagy a kibontott fájlok között? Én csak a Time Only Knows-t találtam meg a SoT-ban... A WW-ben is párat... Úgy össze vissza vannak
  • Broafka
    #5469
    miért nem zárja le a zenéket?
    olyan mintha nem lenne vége a számnak...
  • Broafka
    #5468
    lehet hogy megvannak? :)
  • Broafka
    #5467
    hol vannak a zenék? :-/
  • Broafka
    #5466
    jah
    azt nem is szoktam nagyon nézegetni
    de azon a sandwraith-os dolgon kicsit... hát hogy is mondjam... kiakadtam?
  • Dzsiti999
    #5465
    Csinál egy külön !Audio mappát a Sound mappában....
  • Dzsiti999
    #5464
    Hát ja... A Zanzarah-on csak 1-2szer voltam fent, csak amit látam, az nagyon el volt írva... Gondolom emlékszel rá ;)
  • Broafka
    #5463
    egyébként hova menti a zenéket amiket kiszedett a játékból?
  • Broafka
    #5462
    de jó az oldal egyébként, gratula hozzá
    igényes, jópofa
    engem kicsit az az idétlen fénykrdos lovestorys dolog irritált kicsit :-/
  • Moonsahdow
    #5461
    Köszi a linket megnézem