10262
  • Sheke
    #5620
    mi az hogy crc hiba telepítéskor
  • Moonsahdow
    #5619
    de vannak amúgy még könnyebb kardok is, de az már annyira nem jó.(szamurájkard ilyenek) mármint jó, de arra már a vívókardot is lehet használni
  • Moonsahdow
    #5618
    És a PALLOS-sal az a gond, hogy megsuhintod, azt mire kiszedet a földből egy gyorsabb ellenfél szépen lekaszabol... Ha viszont talál, hát, nem lennék az illető helyében.
  • Moonsahdow
    #5617
    ŐŐŐ nem egészen arra gondoltam és azér nem mindegy, hogy egy marhanagy PALLOST ha így jobban tetszik(tök hülye azért nem vagyok ) vagy egy 5-10 kg-s egykezest fogsz... egy néhány kg különbség meg pár cm azért van...
  • Stark
    #5616
    pallosnak hivják a 2kezes kardot
    és az összes kard nehéz, ami ér is valmit
    amit te tudnál használni az a zorro-féle vívótörszerü fos:D
  • ewuk
    #5615
    on, jó nem a gladius style-ra gondoltam hanem a középkori cuccokra, de mind1, off
  • PAYNE
    #5614
    köszi!
  • armageddon666
    #5613
    sorry mindenkitől az chat style-ért
  • Moonsahdow
    #5612
    Ó tudom én hogy olyan "szar" ahogy mondtad, de nyogi megoldjuk mi, tudod az edzőnk nem sokkal idősebb mint mi, úgyhogy nem a régi szép félóráig vívunk style van hanem elhajolás minden.
    Egyébként a 2kezes kardok tényleg nehezek, de elboldogulok velük. Az lehet hogy díszkardokat csinálnak amúgy, nem tudom, ha tudsz jó helyet szólj.(nem hiszem hogy itt bárki profi fegyverkovács lenne) és mellesleg én elboldosulok 2 kisebb kardal is. Mire gondolsz mit beszéljünk most mégis?
  • koosadam
    #5611
    1. Nekem ment az a klip
    2. Nagyon eltértünk a témától
    3. Térjünk vissza hozzá plz!
  • Broafka
    #5610
    baromság, honnan veszed hogy olyan kurva nehéz egy kard?!
    lehet hogy drága, de nem olyan nehéz, hogy egy kézbe ne bírd el
    és különben is, az hogy gladiátor iskola, höh, nem én adtam a nevét
  • moralosan
    #5609
    okok :)
  • ewuk
    #5608
    dehogy, nem annak szántam, csak én is járok vívni és magamból indultam ki, nekem nem lenne könnyű átszokni
  • moralosan
    #5607
    most mindenki Moonshadowot baszogatja? :D
  • ewuk
    #5606
    a vívó kard kb félkiló és félkézzel kell tolni, de egy 10-15 kilós karddal nemsokra mennél a vívótudományoddal, szerintem.
  • Stark
    #5605
    huudefélek:D
    és 1 kardot minimum 20rongyé csinálnak szerintem.
  • moralosan
    #5604
    ahháát... nemtom, szerintem valaki egy olimpiai sportággal többet ér, mint egy gladiátoriskolával.
  • Broafka
    #5603
    köszi szépen, de ha díszkardokat csinálnak akkor nem kell, beleverem egy sziklába és darabokra törik, és félő hogy díszkardokat csinálnak!
    kardforgatással nekem se lesz gondom, fogok járni a gladiátor iskolába, ahol nem olyan szar vívás (már bocsi), hanem kétkezes kardok gyakorlasa, akit érdekel www.gladiator.hu
    érdemes megnézni a videókat, vannak bene jók
  • Moonsahdow
    #5602
    De én is csináltatnék akkor kardot, ha megvan a forgatásával nem lesznek komoly gondok, vívok ugyanis
  • Moonsahdow
    #5601
    To brotafka:
    olvastam hogy kardot akarsz. Pesten van vmi kardkészítő nem tudom vállalják-e a Blaha Lujza tér közelében van egyebet nem tudok. Ha így könnyebb akkor a CDgalaxisnál. Elindulsz a József? körúton aztán az első ilyen átlós utcán lefordulsz jobbra és balról van. Azt hiszem de nem vok 100% biztos benne én kecsói vagyok, nem szoktam hozzá a hülye pesti kerületekhez meg a 100 féle körúthoz.
  • moralosan
    #5600
    http://www.mp3fusion.net/arena/download.php?id=6572179&key=cb97b5aaed83c607a9809edc27a8721b

    szívesen
  • Broafka
    #5599
    nekem nem működik, kb 1 másodperc alatt végigmegy a sáv, és nincs is kép, mintha nem lenne rajta semmi
  • PAYNE
    #5598
    bocsi az nem jó mert sokáig tart míg tölti! Mp3 ba kéne esetleg, talán! :)
  • koosadam
    #5597
    A zanzarahon nincs rajta viszont találtam neked music/clipet ;)
  • PAYNE
    #5596
    császti! Lenne egy kérdésem/kérésem!
    Van a zanzarh.hu-n egy olyan menüpont hogy soundtrack! namost ott meg tudná nekem mondani hogy melyik track az I stand alone?? vagy fent van e egyáltalán?
    Ha tudtok mondjatokmár valami linket ahonnan le lehet tölteni!
    (met lusta vagyok kazaa zni! Köszi szépen!
  • Broafka
    #5595
    apró jó tanács:
    tudjuk hogy lelkes vagy, meg marha jó, de a fórum az nem cset, szal ilyen rizsákat nem kell beleírni hogy hahó, kihalt a fórum meg ilyenek
    nincs téma, majd ha lesz akkor írunk
  • armageddon666
    #5594
    ...........


    hahó

    HAHÓÓÓÓ
    valakiiik!!! kihalt a fórum? tudom hogy jön TTT de atto lmég nem kell elfelejteni WW-t!
  • armageddon666
    #5593
    aham... thx választ de sztem nem 2 eagle sword hanem 1 eagle és 1 lion sword. bár lehet hogy én láttam rosszul... gépem megjavuuuult táp volt a xar... majdnem 3 éves... na go pop
  • Stark
    #5592
    csak 1 video
    1 csomo más képen is ugy van, ami má a játékbol van screenhotolva (tesztgame) hogy 2 eagle sword van nála:D
    szal tökmind1
    eleinte azthittem 1 csit, de £monták h nem
  • armageddon666
    #5591
    Van Warrior Withinben Extra Featuresnál ugye néhány videjó... na ott van 1 mikor a herceg a hajon van és ott megküzd néhány keeperrel vagy mivel (csontmaszkos bénacsákók). és nála van Eagle és Lion Sword a 2 1szerre... de a lion swordot nem kaileena adta??? na aztán egy másik hejen meg a pirus ruhás csákokkal küzd és 1 ?társát megölik... ez a videó hová tartozik??? mert nem nagyon illik a képbe... pls valaki mondja meg.
  • armageddon666
    #5590
    X@Rakszik a gépem 5-10 perc játék után ujraindul.....

    Ui.: ja szorri ez off volt
  • armageddon666
    #5589
    22.00-tól 10.00-ig megy a fórum aztán szünet...
    na megyek PoP:SoT aztán PoP:WW
    majd még benézek ide
  • Broafka
    #5588
    álmai teszik naggyá az embert
  • armageddon666
    #5587
    Thx képet tőrről Keca! Tényleg picit PoPos tőr . de csak picit. naon kira. teccik. thx még1szer.

    na benézek PoP:TTT forumba is
  • armageddon666
    #5586
    jó reggelt mindenkinek!
  • Stark
    #5585
    Álmodozni szép dolog
    (kül nekem is az Eagle sword jött be, meg a Lion sord)
  • Kaileena
    #5584
    semmire,amúgy jó az a tőr
  • Broafka
    #5583
    de nem!
    max önvédelem, ha pedig nagyon komolya akarnék lenni akkor úgyis megtalálom a helyet ahol készítenek normális kardot, megcsináltatom a my favorite Eagle Swordomat, megtanulom a kardforgatást, lenyúlok egy kis pénzt a családi kasszából , aztán irány megmenteni a világot!
    egyébként a kard tervben van, a kardforgatásra meg lassan megyek is, lehet hogy én leszek az antibünöző? who knows
  • Broafka
    #5582
    óóó, végülis, miért ne lehetnék Mortimer2?
  • csicsa
    #5581
    Aki leszurta a cigánygyereket a buszon karddal.