10262
  • Skyll
    #5660
    Hú basz!... a "vajon" az sime "j"...[#falbav
  • Skyll
    #5659
    Na valyon melyíket hagyhattam ki???... nem toom...
    1. Crow MAster az mi?
    2. Ahol másodszorra küzdök Shadee -val, ott ponosan hol?
    3. A könyvtárban pontosan hol?
    4. Hol van az a börtön?... én akárhogy gondolkozok, nekem nem ugrik be egy börtönös rész sem...
    ???
  • Dzsiti999
    #5658
    Csak a múltban vannak. A titkos fegyverek meg csak a jelenben vannak.
    |
    ·
    1.) Ahol volt az első Crow Master, de a múltban
    2.) Ahol másodszorra küzdöttél Shahdee-val a múlban
    3.) Abban a teremben ahol be kell tenni a Serpent Sword-ot (múlt)
    4.) + 5.) Kerti torony, múlt
    6.) Mechanikus Torony, a dobálozó Brute elött (múlt)
    7.) Börtön, múlt
    8.) Könyvtár, múlt
    9.) Shahdee üldözéses teremben, ahol mászni kellett (múlt)
  • Skyll
    #5657
    Komolyan???... én azt hittem, hogy csak a múltban... ugye annyit kell összegyűjteni, hogy körbeérjen az életvonalad?... mert akko' nekem csak egy hiányzik... :)
  • koosadam
    #5656
    Nem. A jelenben is vannak...
  • Skyll
    #5655
    Aha, OK. És akkor csak a múltban vannak life upgradek, ugye? + kössz, hogy ennyit segítesz! :)
  • Broafka
    #5654
    megszerzed az összes élettöltőt, aztán visszamész a trónterembe, és akkor ott megjelenik egy kard (Water sword)
    de egyébként ha lenézel a földre akkor ottan világít a padlónál pár jel hogy meiket szerezted már meg...
  • Skyll
    #5653
    ÉS azt a bemutatóban feszi föl?... vagy mi?... egyépként toom, a kardods water sword -nak hívják... remélem nics jól eldugva...
  • Broafka
    #5652
    jah, + kapsz egy kardot, amit a trónteremben lehet felvenni...
  • Skyll
    #5651
    ahaaaa.,, köcce!... és amikor megvan az összes life upgrade, akkor körbeér az életed?
  • Broafka
    #5650
    lehetőleg még azelőtt szerezd meg az összes élet töltőt, mielőtt belöknéd Kaileenát a portalba...
    asszem úgy 9-et kell megszerezni
    de csak a legvégén fog megváltozni a story. amikor leugrik Kaileenahoz a szirtre...
  • Skyll
    #5649
    + és ez hogy lesz?... ott mentettem el, (hogyha kell vmiért vissza tudjak menni...) hogy már levált rólam a maszk, és Kaileenával már duncszitam, és ott vok a "homokóra teremben"... még vissza took menni mindenhova... + ha nincs meg az összes life upgrade, akko' csak úgy belöki abba a prtálba Kaileenát, és a jelenben kinyírja... deh ha megvan az összes life upgrade, akko' mi lesz?
  • Skyll
    #5648
    Ahaaa, akko' jó... én azokat gyújtögetem éppen... mégis hámnyat kell beszerezni?... mert nekem má' egy kis csík hiányzik, hogy körbeérjen az életem...
  • Broafka
    #5647
    a Dahakat nem a time upgrade-del lehet megölni hanem a life upgrade
    a palyan elvannak rejtve élettöltők, onnan lehet őket könnyen felismerni hogy rengeteg csapda van előtte
    a time upgradeket meg álltalában akkor kapod ha beindítasz egy uj portalt
    time upgrade jelentese idő fejlesztés
  • Skyll
    #5646
    ... ha vki tudna segíteni azt megköszönném...
  • Skyll
    #5645
    ... csak me' azt mondják, hogy úgy lehet Dahaka ellen harcomli, hogy azokat a time upgrade -ket bezsebeled... én meg még azt sem toom, hogy mi az...
  • Skyll
    #5644
    Helloztok! A Prince of Persia: WW -t má' 4x is végigvittem, de még mindig nem toom, hogy mi az a time upgrade... nem tudja vki, hogy mi az?
  • koosadam
    #5643
    Hardon az ellen tovább bírja és a főellenségek a különleges képességeiket is gyakrabban használják.
    Broafka: Én Easyn vittem végig legelőször, de szerintem akkor is élvezhető volt.
    Dzsiti: Hát azért Kaileena hardon...:)
  • Broafka
    #5642
    én meg inkább a normált :)
    mert easy az sztem élvezhetetlenül könnyű
    és elég hamar meglehet tanulni a játékot
  • Dzsiti999
    #5641
    Nem nehéz a Hard fokozat :) De azért kezdésnek az Easy-t javaslom, ha még nem PoP-oztál ;)
  • Stark
    #5640
    Gyorsabban kombóznak, és jobban megy az élet.
  • Petya Eagle
    #5639
    Hard fokozaton van valami különösebb változás a játékban? vagy ugyanolyan mint normal-on vagy easy-n csak gyorsabban fogy az élet?
  • Petya Eagle
    #5638
    Csá!
  • Stark
    #5637
    neten jáccol vele?
    wow
  • koosadam
    #5636
    Lehet, hogy én vagyok a hülye, de ezt nem igazán értem...Neten? Hm...
  • Stark
    #5635
    neten viszed?
  • koosadam
    #5634
    Jaja igaza van...Én is lehet, hogy elszakadok a WoW-tól egy hétre, hogy végigvigyem a PoP-ot,,mert Dahaka megölése már csak másodikra megy:(
  • Sheke
    #5633
    az jó mer jó gém nekem nem rég lett meg d enme sokára megjön a two thrones is és nekem az egybő meglesz nah mos mekk és viszem tovább
  • taki1979
    #5632
    köszönöm a segítséget sikerült tovább jutnom
  • tigeroo
    #5631
    csácsiztok! most teszem ujra -.-
    rámtört a poppozhatnék -.-
  • koosadam
    #5630
    Az igazság, hogy a 3 irányból teljesen mindegy, hogy melyik fele mész tovább. Azaz nem kell ragaszkodnod ahhoz, hogy most a 180 fokosat válaszd...
  • taki1979
    #5629
    Sziasztok A Prince of p. Warrior withinnel játszom és a végigjátszást követem, de a "második torony" rész előtt elakadtam. Pontosan ott ahol vissza kell menni a központi terembe és a kart el kell fordítani 180 fokkal. Ezután a "kúttal szemben indulj el a fal mellett, és végén ugorjunk." na ezt nem találom ezt a falat. Ha tud valaki segíteni annak nagyon örülnék. Előre is köszönöm
  • Dzsiti999
    #5628
    Semmikor! Nem lesz demo!
  • gondorge
    #5627
    Ahoj segítsetek!
    Van egy olyan problémám, hogy a játék (mármint a WW)mindíg lefagy annál a résznél, mikor a herceg már a maszkal szaladgál és egy mentés után egy bazinagy platforma ugrok vele. Ott a gép átveszi az irányítást és pár másodperc múlva :P
    Két verziót is próbáltam (már, ha értitek) a játékból és mindkettőnél ez volt :(
    Előre is köszi Greco
  • bg012
    #5626
    Biztosan Decemberben jelenik meg a 3. rész
    A demó mikor lehetséges hogy fent lesz november esetleg?
  • jboones
    #5625
    srácok, ha vki tud olyan helyet, ahol a fullos mentések fenn vannak a neten, vésse már be a címet...
    a gamecopyworldos nem jó, mert ott csak a pályaeleji savek vannak, ill. mindenhol csak ilyet találtam

    egy konkrét life upgrade helyét akarom megkeresni egy cimbimnek, és nem akarodzik most újból végigtolni a játékot
    thx
  • koosadam
    #5624
    Naszal az elején addig a részig amíg Shadee bele nem vezet minket a teleportba nem működik a homok. Ha benne vagyunk, akkor írja ki, hogy megtanultad a Visszatekerést.
  • Sheke
    #5623
    azt nem tudjátok hogy mit kell amikor nwem müködik a homokos izé??plz help
  • Sheke
    #5622
    mindeggy megoldottam
  • armageddon666
    #5621
    telepítéskor?

    nem akarok hülyeséget mondani de ha nem eredeti van meg, akkor rosszul lett letöltve.