10262
  • armageddon666
    #5740
    LOOOOOOOOOOOOL
  • Dzsiti999
    #5739
    Most mázlid van, hogy jó kedvemben vagyok. De mi az, hogy SZARSÁGOK?
  • Skyll
    #5738
    Hali srácoK!

    PoP szarságok kellenek???
    Katt here --> http://dahakateam.uw.hu/letoltesek.html
  • Broafka
    #5737
    jah honnan, linkeld be!
    vagy valahogyan... juttasd el...
  • tomi989
    #5736
    Honnan ?
  • armageddon666
    #5735
    MEGVANNAK PoP:WW ZENÉI!!! ÉS NEM TÖRDELVE!!!
  • armageddon666
    #5734
    PLS írjatok be minél több címet előadóval a WW zenéi közül! kellenének zenéi de nincsenek meg gy mint SoTnak (egybe) csak xarul tördelve... előre is thx

    Ui.: szorri un-hungar írásomé' :D
  • Realtibi
    #5733
    baker
    elhatároztam hogy most ugy viszem végig a ww-t hogy a végén dahakával küzdjek
    sima 2 nap alatt eljutottam a végéig
    aztán nem om legyözni
    grrrrrr
  • Stark
    #5732
    olvasgass itt
    demo nem lesz
    és a hivatalos oldalon lehet elörendelni, nemtudom menniyé
  • bg012
    #5731
    csövi!
    A neten láttam,hogy már megjelent a 3.rész 29 euróért.
    Ez igaz vagy előrendelés.
    Demó mikor lesz?
  • Stark
    #5730
    a Total/Windows Commanderben bemész a beállitásba baszakocc 1 kicsit (nincs kedvem megnézni mer más Oprendszerben vok)
    és láthatóvá teszed a rejtett fájlokat.
    ilyesmi lenne:D
    ha érted:)


    érteem??
  • Thadius #5729
    ??
    ezt nem értem:)
  • Stark
    #5728
    nem is tudsz!
    rakd láthatóvá a rejtett fájlokat
  • Thadius #5727
    hol vannak a ww-ben a savegamek?mert a popwwprofilsba ha be akarok rakni akkor nem ismeri fel vagy nemtom
  • Skyll
    #5726
    Sajanállak, én eézrt nem szeretek ilyneket felteszegetni a gépemre...
    Karácsonykor jön az unokatesóm, ő egy gépzseni, majd nálla utánajárok... :))
  • armageddon666
    #5725
    kiprobáltam... xar.. illetve nem xar csak ahhoz hogy gémből szedjek ki vidit... ÉS MÉG LE SE LEHET TÖRÖLNI!!! ez van... nincs pop vidi... vki aki jóban van ubis csákókkal szerezze már meg videjókat 1024*768as felbontasban :D.
  • armageddon666
    #5724
    találtam! SnagIt. Keresek itt hozzá 1 forumot és megkérdezem milyen minoségu. ha jo akkor szedem is le és jönnek PoP: WW videjók :D
  • Skyll
    #5723
    szólj ha találsz egyet, szmintem rohadt jó videói vannak!
  • armageddon666
    #5722
    keresek de sajna nem találtam olyat ami jo minőséget vesz fel
  • Skyll
    #5721
    keress a google -n!
  • armageddon666
    #5720
    :\ és nincs jobb a frapsnál? 1024*768as videjót csinálnék jo minőségben
  • Broafka
    #5719
    Fraps-sal kilehetne szedni, csak akkor ronda lesz a videó, és akadozik, és mivel a Fraps csak 30 másodpercet tud felvenni, ezért még nagy vágások is lehetnek benne...
  • armageddon666
    #5718
    akkor mondj egy pénzes rippert. megoldom :). könnyű egy ilyen rippert használni? és mit csinál az? mert én még nem hallottam rolna. warez oldalon láttam hogy game ISO meg game RIP. de ennyi. na. mondj egy nevet :)
  • Skyll
    #5717
    Vmi ripper -rel kell, de nékem ez bonyi... vagyis nem, csaka nem, találtam olyan ingyen leszedhető rippert amivel kiszedhetném őket...
  • Skyll
    #5716
    Ez naon jó ötlet! :)
  • armageddon666
    #5715
    Valaki kapja má' ki a videókat PoP:WW-ből! Nem szeressem csak azé' indítani gémet hogy megnézzem a veideókat. Meg akkor má' SoT-ból is ki lehetne szedni :)

    Ha valaki rájön hogy hogyan lehet (ha lehet) akkor szójjon nekem vagy szedje ki és rakja föl netre valahova. :)
  • Skyll
    #5714
    Végigvittem a PoP -ot a 2. féle képpen, naon állat!
  • Skyll
    #5713
  • rorr
    #5712
    Ez biza szopás Én is ott szívtam meg......
  • Skyll
    #5711
    Mázlisták! Én el vok tíltva a gépezés elől... :(
    Akko' a vízkard az ott lesz a "homokórás" teremben a földön? + nekem van egy leírásom ezekről a life upgrade -kről, de ha kell, majd írsz ided, + egy kicsit bonyin van leírva, de én újraklezdtem, és most én is firkálgatom le ezeket a helyeket... mertha egy 1/2 év múlva előveszem a játékot, és nem fogok rá emlékszni... brrrr!...
  • Broafka
    #5710
    menj a WW-s topicban, az egyik gyerek nem rég hasonló problemákkal kűzdött, ott le van írva az összes élettöltő, ha megszerzed az összes élettöltőt akkor meg lesz a vízkard is
  • Looooser
    #5709
    HELP!!!!!
    VALAKI SEGÍTSEN MERT NEM TOOM MEGSZEREZNI A VÍZKARDOT!!!! ÉS ÍGY NEM LESSZ MEG A MÁSODIK VÉG VALAKI PLZ EGY NAGYON RÉSZLETES MEGTALÁLÁSI ÚT MUTATÓT!!!!!!! HA LEHETNE A [email protected] lécci nagyon kösz előre is
  • Stark
    #5708
    nenbaj:D
  • Broafka
    #5707
    átraktad? ez múlt idő :D
    és ha kifogásom lett volna,
    de nincs kifogásom :)
    sajnos kihalt :(
  • Dzsiti999
    #5706
    Én leírtam a DT-re az off-ba, hogy milyen válaszokat láttam... ;) Lusta vagyok bemásolni, de holnap kitszem a főoldalra :)
  • Stark
    #5705
    Hát ezt is irhattad volna a TTT topicba mer az kihalt.
    de ha nincs kifogásodra átraktam.
  • Broafka
    #5704
    mindazonálltal, volt ma egy nagyon különleges chat!
    ma november 23-án 18:00-kor lehetett beszélgetni a PoP szerkesztőivel!
    vagyis kérdéseket lehetett feltenni a játékokkal kapcsolatban. Sajnos rengetegen voltunk így alig tudtam feltenni kérdéseket (Dzsiti is volt a chatan, tőle is lehet kérdezni hogy miket kérdezett) kérdéseim:
    -Ki a feketecsuklyás alak?
    válasz:
    -Ha játszol majd a játékkal megtudod :) (ugyanezt a választ kaptam amikor az öregemberről kérdeztem)
    -a TTT-ben túl lehet-e majd nyomni a videókat?
    válasz1:
    -Nem tudok róla semmit (ezen kicsit meglepődtem)
    válasz2:
    -Elképzelhető hogy lesz majd egy ilyen opció hogy ha majd másodszorra viszed végig a játékot akkor majd túl lehet nyomni a videókat
    válasz3:
    -nem

    engem idegesített, hogy amikor új játékot kezdtem akkor mindig megkellett várnom a 10 perces videót :-/
    szerintem marha nagy élmény volt beszélni velük!
  • Broafka
    #5703
    itt nincs tankcsapda, ne offolj
  • Skyll
    #5702
    :) Mendegy, majd szólok ha lesz!
    Ki szereti a Tankcsapdát?
  • Stark
    #5701
    több mint valószinü hogy én