10262
  • xy21
    #5780
    Na és ezeken a honlapokon hol van leírva vagy netalántán képek az élettöltőről?
  • koosadam
    #5779


    (végső esetben a www.zanzarah.hu/popww)
  • xy21
    #5778
    Nem tudjátok hogy hol van leírva az összes élettöltő megtalálási helye?
    mert végig akarom nyomni az alternatív befejezéssel.
    Ja és olyan helyet mondjatok ahol magyarul és képekkel van.
    KÖSZI!
  • Broafka
    #5777
    menjél vissza egészen addig a teremig ahol az a szobor önti a vizet egy köcsögből, ott jussál fel a középső szintre (asszem a bejárattól balra felfutás falon a létrára variációval lehet, de így most nem tom melyik időben van ez)és a középső szint, közepén, ahol a kötéllel átcsimpazkodsz a túloldalra, majd létra lefelé, és végén ott a portal. Bemész a portalon át a másik időbe visszafutsz, aztán onnan tovább...
  • Tukoramirez
    #5776
    Szükségem lenne egy kis segítségre.Amikor megölöm a szép kis madárkát és látom a két nőt bezsélgetni,hogy kell továbbjutni?Vagy vissza kell menni megint jócskán?CSak azért mert a kapcsoló pont úgy van benyomva,hogy nem allattam van a talaj,hanem a frankó üresség és nem tudok sehova kapaszkodni vagy ugrani.Előre is köszönöm a segítséget
  • armageddon666
    #5775
    WW zenék félúton! My PC --> FTP --> dahakateam.uw.hu
  • armageddon666
    #5774
    Akinek kellenek Prince of Persia Warrior Within zenéi, az látogassa meg a dahakateam.uw.hu -t. HAMAROSAN fenlesznek egész számok (nem tördelve mint a legtöbb helyen)
  • soulhunter
    #5773
    a t2t-hez tökéletes összehasonlitási alapot szolgál a WW :P
    namost a t2t-ben leirtam,h a legujabb nem biztos,h jobb :P (legjobb pl: winFOS) :)
  • Tukoramirez
    #5772
    Köszi szépen,de én akárhányszor egy csapdával teli részhez mentem,mindig csak egy láda lett a vége.De szerintem végig nyomom így,max szenvedek kicsit:)
  • koosadam
    #5771
    Nincsmit és ne akard, hogy más is ki legyen tüntetve...Te különleges egyéniség vagy. Az a TTT topic oda azt írnak OFF-nak amit akarnak. Itt azért más a helyzet...
  • Stark
    #5770
    nekem annyiban teccet jobban a WW, hogy az Go and Kill játék volt
    ez meg olyan mint a TTT meg olyan mint a TSoT, szal menni kell ellenség azt menni kell
    a WW ben lehalább volt elszórva meg iesmi
  • Broafka
    #5769
    a játék folyamán találhatsz csapdákkal teli folyosókat, a folyosók végén ott az élettöltő, szükségesek a jobb befejezéshez...
    de ha egy pár oldalt visszaolvasol akkor részletesebb leírást találsz
  • armageddon666
    #5768
    SoulHunter! Igazad volt!!! :D Már amennyit igy visszaolvasva még láttam régebben :D
  • Tukoramirez
    #5767
    Sziasztok!

    Létszike áruljátok el,hogy lehet nővelni az energiát a WWben.Persze lehet végig játszom mire válaszoltok:)De azért örülnék egy kis segítségnek.
  • Broafka
    #5766
    hát aztán, nekünk tetszik, és az a lényeg :)
  • dakaz
    #5765
    Sziasztok! Nekem nagyon bejött ajáték és már meg is van a folytatás is az is jó ,csak egyidő után kidob a gép. :( Ha valaki esetleg ugyanebbe sorsra jutott és tudja amegoldást is akkor írjon. Előre is köszönöm.
  • soulhunter
    #5764
    csak szeretném közölni ti NAAAGY WW-sek,h a T2T topicban jopár embernek nem jön be a WW,és huzzák le,mint állat, "AHOGY MEGMONDTAM A FIKÁZZUK SOULHUNTERT,MERT NEM TETSZIK NEKI A WW" időszakotokban :)

    köszönöm :)
  • Broafka
    #5763
    www.dahakateam.uw.hu
  • alakulat
    #5762
    hi
    honnan lehet leszedni végigjátszást?
  • armageddon666
    #5761
    Szerintem: Original gém... Szerintem!...
  • bg012
    #5760
    csövi:
    felraktam a játékot!
    de amenü nagyon villog meg az egér szarakodik.
    szereintem virus van a gépen .
    szerintetek?
    A wanadoo-ról töltöttem le
  • koosadam
    #5759
    A legvégén a rossz befejezésnél? A herceg azt hiszi, ha Kaileena meghal a homok nem létezik, de amint tudjuk téved. Kaileena ha meghal kiszabadul a homok. Tehát a jó befejezésnél Kaileena életben marad és a 3. részben egy merénylet folytán meghal így a homok elszabadul.
  • littleNorbi
    #5758
    k
  • littleNorbi
    #5757
    A végén miért kell megűzdenem Kaileena-val?
  • armageddon666
    #5756
    a 'sima.exe' az crack akarna lenni a mini-image pedig olyan képfálj cuccos ami csak néhány mega. azt bemountolod és megy. elevileg!. www.gamecopyworld.com -n keresgélj
  • agyhalál
    #5755
    Szerinted ez érdekel valakit?
  • Kouta
    #5754
    Mi az a sime.exe és mini-image-t honnan tudok szerezni?
  • Broafka
    #5753
    tanulság:
    vedd meg eredetiben ;)
  • Kouta
    #5752
    Játék közben indul újra! A hang el kezd recsegni, utána meg kék halál vagy újraindul!!
  • bg012
    #5751
    na cső! most szedem a pop 3. részét
  • armageddon666
    #5750
    mikor indul ujra? játék közben vagy az elején? nekem nem volt ilyen problémám. ill talán (ha jol emléxem) crackelni kell. mini-image vagy sime .exe crack
  • Kouta
    #5749
    Valaki tudna nekem segíteni? A WW mindig újraindul a gépemen! Volt valakinek hasonló problémája? Ha volt akkor mondja el hogyan kell megcsinálni hogy ne induljon újra. PLS!
  • Rash87
    #5748
    Nah végre megjelent a gém :D
    2 óra múlva: play
  • Skyll
    #5747
    Jó, émse úgy értettem a szarságokat
    Egyépként a meg ha kellenek pop ttt -s videók, akkor a gamestar.hu -ról, vagypedig a prince-of-persia.com rol töltsetek le, nagyon királyak! :))
  • armageddon666
    #5746
    :) és az MSNes megoldás? felveszlek majd partnernek aztán megprobálom átküldeni. vagy: egy ingyenes ftp-re vag vhova felteszem és onnan letöltheted.
  • Dzsiti999
    #5745
    Hömm... Asszem 15 megát lehet küldeni.. Csak az a gáz, hogy a hotmail csak 2 megát enged fogadni... Majd akkor regelek egy Freemailt is :)
  • armageddon666
    #5744
    még 9 szám van hátra utána elküldöm--- mondjuk e-mailben :) freemaillel mennyit lehet küldeni? (hány Megát?) összesen 85MB majd részenként s tömörítve küldöm
  • Dzsiti999
    #5743
    Kösz a bíztatást! :) Hogyan küldöd? ;) Jöhet MSN-en, E-mailben... Ahogy akarod... (egyébként thx a zenéket)
  • armageddon666
    #5742
    Dzsiti! MEgprobálom majd elküldeni neked és feltehetnéd dahakateamre a többi SZARSÁG közé ... vicc volt mármint a szarság volt vicc. dahakateam az eddigi legjobb Prince of Persia-s honlap (meg ezen lehet legtöbbet megtudni TTTről)
  • armageddon666
    #5741
    ne mondj ilyet Skyll! dahakateamen nincsenek szarságok... :D ugye Dzsiti? :D

    belinkelni nemtom zenéket (DC++) de majd ha lejöttek eltom küldeni.