10262
  • Broafka
    #5860
    ez olyan távol áll a szerepjátéktól mint Makkó Jeruzsálemtől, ez egy karakter kívülről néző kardos játék, menni kell szörnyeket ölni, közben csapdákat kikerülni

    a Szerepjátékok jellemzői, hogy álltalában többet beszél bennük az ember mint harcol, a Gothic1-2 az egy nagyszerű szerepjáték nagyon ajánlom mindenkinek aki szereti ezt a műfajt!
  • Broafka
    #5859
    jaj, itt nem akadt el senki mert szerintem rohadt egyértelmű, old meg, legyél egy kicsit kreatív, és a kisebb az 1 's'
  • African
    #5858
    Sziasztok!

    Ez szerepjáték igaz? És ha igen érdemes leszedni?:) Mert már régóta akarok egy jó kis szerepjátékkal játszani. Most a GOTHIC sorozatot fogom elvinni, csak sokat látom ezt a játékot. Szerintetek érdemes letöltenem?
  • Skipy
    #5857
    kösz hogy írtál!
  • Skipy
    #5856
    melyik irányba?amikor a kötélnél vagyok onnan nem tudok átugrani,kissebet ugrik mint kellene.
  • Bucser
    #5855
    Amikor kirúgja a falat?? Végig kell ugrálni a kilóg póznákon platformról platformra emeletről emeletre.
  • Dzsiti999
    #5854
    Na, ide még nem írtam: Boldog Karácsonyt! :D
  • Skipy
    #5853
    Szevasztok!
    Elakadtam a WW egyik részén ahol a dahaka először megjelenik.Egy oszlopos csarnokon kéne keresztül menni.Segítsetek hogy hogyan juthatok át rajta.Köszi.
    Skipy
  • 062020
    #5852
    Köszi
  • kurek
    #5851
    Ha mindenkit megöltél, akkor nyitva marad az az ajtó, amin a katonák bejöttek. Ajtó! Nem az a lyuk, ahonan a legtöbb leugrált!
    Ja, és ha trainer-el nyomod, akkor nem fog kinyílni az ajtó! Valahogy csináld meg nélküle!
  • 062020
    #5850
    De az csak egy kis tér.Ott nincs semmi.
  • Broafka
    #5849
    mondtam én olyat hogy fölfelé?
    amikor megszerzed a kardot, akkor baloldalról jönnek a Raiderek (vörös ruhásak) és azokat megölöd, majd bemész oda ahonnan jöttek
  • 062020
    #5848
    Fölfelé?
    Arra nem tudok menni
  • Broafka
    #5847
    ahonnan kijönnek az emberek, ott tudsz bemenni, tovább menni
  • 062020
    #5846
    Valaki segítsen!
  • koosadam
    #5845
    Ha tetszett a WW akkor sztem nyugodtan vidd végig ha befejezted a T2T-t. Nagyon jó és nem fogod érteni a storit ha csak a végét látod!
  • Bob Marley
    #5844
    Köszi,de elkezdtem a 3madik részt és semmi kedvem most ezzel foglalkozni,az jobban leköt most! Csak tudod bosszant h nem tudom milyen az a befejezés és le akarom tudni azt is a legegyszerűbb módon! De ha csak ugy megy h előröl kezdem akkor sztem hagyom most,gondoltam mentés másolással megoldható!
  • Realtibi
    #5843
    hát figyu ha végigvitted akkor simán végig tudod vinni

    én már 4x vagy 5 x toltam végig

    és simán végig lehet vinni 2 vagy 3 délután alatt ugy hogy kb 3 orát jáccasz 1 délután alatt
  • Bob Marley
    #5842
    Bocsi,de nem értem,fejtsd ki kérlek bővebben! Hol van a Water Sword,vagy hogy választhatok???
  • armageddon666
    #5841
    nekem van olyan mentésem ahol választhacc milyen legyen a vég :) Hourglass Chamber-ben ott van a Water Sword--> választhacc: felveszed vagy nem... jo vagy rossz vég :D
  • Bob Marley
    #5840
    Ettől féltem én is,h nem lehet megoldani sehogy,hanem előről kell kezdeni! Amúgy visszamennék,de a végigjátszás alapján már nem is találnék oda a titkos helyekhez! Olyat nem lehet hogy valakinek a mentéseit,illetve profilját elkérném h be tudjam fejezni ahogy szeretném,csak a sikerélmény miatt! :-) Adjatok valami tanácsot légyszi!!! Köszi
  • 062020
    #5839
    Én ott tartok amikor megkapom a Scorpion Sword-ot és ott jön pár ember,azokat leverem és utánna nem nyílik ki egy ajtó sem!
    Valaki segítsen.
  • armageddon666
    #5838
    Nem FELTÉTLEN ekll előről kezdeni... mert van olyan amihez aztán lezárul az ut....
  • koosadam
    #5837
    Nem kell előről kezdeni csak menj oda vissza ahol azt az élettöltőt írták.
  • Shep
    #5836
    Hát pedig előröl kell kezdened.
  • Bob Marley
    #5835
    Syasztok! Van 1 kis gondom,kijátszottam a játékot,de szeretném azt a befejezést is megkapni,amelyikben megvan a viz kard stb..! De sajnos a játék elején asszem a második és harmadik életerőt nem szereztem meg,ugy olvastam hogy az összes kell hozzá! Mit lehet tenni ilyenkor,nem akarom előről kezdeni! Segitsetek légyszi! Előre is köszike!
  • Bucser
    #5834
    A múltból jelenbe való mászkálás néhol jól meg tudja kavarni a dolgokat benne:)
  • ssk3
    #5833
    Huh, hard-on eljutottam Dahaka-ig de kibaszott nehéz. Amikor elsőre leesik akkor kéne valahogy megölni mert ha feljön mindig megöl:(
  • atesz02
    #5832
    aha
  • Broafka
    #5831
    torrentról? :)
  • atesz02
    #5830
    Helló! Nem tudja valaki, hogy honnan tudnám letölteni torrentként ingyen?
    Előre is kösz!
  • Broafka
    #5829
    jah
    csak? az egész szigetet bejárhatod végülis
    és viszonylag egész szabad mozgást biztosít a pályán
  • Sheke
    #5828
    1bként hány map van vagy csak az az egy ami alapból hány helyszínes
  • armageddon666
    #5827
    WW zenékből már néhány fent van dahakateam.uw.hu-n ami teljes!!!
  • kopo
    #5826
    Megvanb.
  • kopo
    #5825
    áNem tok kivenni képet. Nem engeedi. Se PrintScreen, se hyperSnap.
  • Broafka
    #5824
    rakj be egy képet hogy pontosan hol akadtál el, mert már kezdek nagyon összezavarodni!
  • kopo
    #5823
    Milyen oszlopra? Ha ott leugráltam, ott lent nincs oszlop, csak a mélység na meg a bejárat. De azt a részt nem tom átugrani.
  • Broafka
    #5822
    asszem felmászol az oszlopra, azt szépen átugrálsz...
    de azért onnantól már te is igazán rájöhetnél :-/
  • kopo
    #5821
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1114470172