10262
  • ronihun
    #5940
    hi
  • tigeroo
    #5939
    hnnn lehet fel fogom rakni még 1x:)
  • armageddon666
    #5938
    okok... akkor te is kérd oda a neved XD
  • Broafka
    #5937
    jaj, ne légy elszálva magadtól, én is mondhatnám hogy köszönet Broafkanak a WW érdekes képeiért
  • Dzsiti999
    #5936
    DAHAKATEAM
    vagyis www.dahakateam.uw.hu
    és ott vannak egyben, külön, mindenhogy

    már csak 28 kell

    és a köszönet ott a hírekben :D
  • armageddon666
    #5935
    DAHAKATEAM
    vagyis www.dahakateam.uw.hu
    és ott vannak egyben, külön, mindenhogy

    már csak 29 kell

    és a hírekben ott van hogy thx Armageddonnak a zenékért :P :D
  • Broafka
    #5934
    csak 3-at kéne visszaolvasnod
    most jön vagy 30 hsz hogy:
    DAHAKATEAM
    vagyis www.dahakateam.uw.hu
    és ott vannak egyben, külön, mindenhogy
  • good charlotte
    #5933
    valaki nem tudja honnan tudnám leszedni a zenéit????
  • armageddon666
    #5932
    fán terem? azt hittem bokron
  • Black Hawk
    #5931
    szerintem azt sem tidja mi fán terem az a dáháká tím.
  • armageddon666
    #5930
    nekem is inkább a DahakaTeam rémlik :D téééényleg Dzsiti! te nem jársz véletlen DahakaTeam fórumra? XD
  • Stark
    #5929
    keressetek 1 képet Kurt Cobian-rol egy olyan képet amin fekete a haja, és hasonlitsátok össze a WW-s prince képével:)
  • Black Hawk
    #5928
    ÉN meg a DT olvastam aszthiszem :D
  • Dzsiti999
    #5927
    Nem jársz te a Pc Guru fórumra? Mert ezt ott írtam le XD De valahol a hivatalos oldal fórumán láttam...
  • armageddon666
    #5926
    olyat is hallottam hogy vmikor azt mondja hogy : én vagyok az apád Luke! :D de ezt még nem hallottam.
  • armageddon666
    #5925
    Írták! vhol... már nemtom hol... és most tapasztaltam. ha hallod hogy beszél utána pörgesd vissza az időt és zagyvaságát érteni fogod.
  • Stark
    #5924
    ere hogy jötté rá hogy visszafelebeszél?
    én nemtaláltam volna ki
  • armageddon666
    #5923
    na picit WWztem... most kivok icci-piccit... köcsög Dahaka mindig elkap :( DE! tényleg visszafele beszél! egyet meg is jegyeztem: -Come to me to your death! :D a másodiknál már picit ideges voltam szal arra már nemnaon tuttam figyelni...
  • Black Hawk
    #5922
    a szerepjátékokban elkerülhetsz bizonyos dolgokat
    itt meg nem.
  • armageddon666
    #5921
    ennyit én is tok :D csak egyiknek sincs éles meghatározása :) najo HL az azért vérbeli FPS
  • Broafka
    #5920
    naná, mert igazunk is van
  • Black Hawk
    #5919
    akkor legyen igazatok
  • Broafka
    #5918
    no comment!!!
    mindenesetre rihtig nem szerepjáték!!!!
  • Black Hawk
    #5917
    ezt most jól megaszontad.
  • Dzsiti999
    #5916
    Szerintem ez a legjobb: A PoP olyan messze áll a szerepjátékoktól, mint a szerepjátékok a PoP-tól
  • Black Hawk
    #5915
    karakterfejlődének számít szerintem az a rész amikor mondjuk egy ujabb trükött tanulsz én azt mondtam hogy vannak benne olyan vonások mint egy szerepjátékban.
  • Broafka
    #5914
    heh?
    hol a rákban van neked karakterfejlődés a PoP-ban? hol kapsz te xpt? hol tudod változtatni a kasztodat? hol beszélsz te többet mint harcolsz?
    ne nevettessél már, ez a játék olyan messze áll a szerepjátéktól mint Makkó Jeruzsálemtől
  • Black Hawk
    #5913
    ez csak attól függ hogy milyen szempontból nézzük szerintem olyan részeket is tartalmaz ami inkáb szerepjátékokra jellemző pl a karakterfejlődés:sandwraith az újabb trükökk visszont ez csak hátulról nézem és lehentelem az ellent tipusú játék ez viszont tps vonás.
  • Broafka
    #5912
    te vagy hülye részben :)
    ne akarj okoskodni ennyire :)
    a szerepjáték pl Gothic, ahol megválaszthatod a kasztodat, és rengeteget pofázol benne, majdhogynem többet pofázol mint harcolsz
    az FPS meg pl a HL, ahol a fegyvert látod ahogyan fogod
    a TPS meg... talán a Tomb Raider is TPS, mert látod a karaktert, és harcolhatsz vele
    a PoP-nak nincs ENNYIRE konkrét meghatározása, de a legközelebbi besorolása a TPS
  • armageddon666
    #5911
    én nem nagyon értem ezt a meghatározást hogy szerepjáték... végülis PoPban a herceg szerepét jáccuk el, HLben Freeman Gordon meg ezt lehetne még sorolni. TPS: Third Person Shooter... de PoPben nem lehet 'Shootolni' szal ezek a meghatározások sztem pontatlanok... (vagy én vagyok hülye :D )
  • Black Hawk
    #5910
    EZ nem szerepjáték pfúj EZ TPS ráadásul a világ eggyik legjobbja.
  • Broafka
    #5909
    próbáljuk meg :)
    figy, nem kötelező a life upokat megcsinálni, csak aki válalja a kockázatot
    no mentés! (ezt lehet bizonyítani screenshottal, de hogy ki olyan becsületes hogy ne töltse az életét, hát nem hiszem hogy olyan becsületesek lennénk, én megpróbálnám élettöltés nélkül! normálon, max 2 menthetek, vannak lifeupok, ott is töltődik az élet ha sikerül, jó reflexek, ügyesség, sztem nem lehetetlen!
  • Black Hawk
    #5908
    olyan nincs ember nem lehet minden ugrást 100%-ra kimérni eez KÉPTELENSÉG.
  • Black Hawk
    #5907
    bocs a boldog békés karácsonnyal már elkéstem de az újévhez még nincs késő.
    boldog és sikerekben gazdag új évet kívánok minden pop rajongónak
  • Dzsiti999
    #5906
    Szerintem úgy kéne csinálni, hogy nem ihat, és csak akkor töltheti az életét, hogyha Life Upgrade-el, nem?
  • Dzsiti999
    #5905
    Élettöltés az volt. Nem mondtam, hogy nem. Viszont, amint látod Life Upgrade-ek nélkül. Ami azt illeti a könyvtárban szenvedtem egyet :D

    Meg ha már a versenynél tartunk, akkor az eredményeket fel lehetne tenni a DT-re ;)

    Azért élettöltés nélkül kiváncsi vagyok, hogy menne...
  • armageddon666
    #5904
    én Easyn megyek most Dahakas uldozések nélkül, mindenhol mentek, life upgradek, soook-sok idővisszatekerés! na ezt csináljátok meg XD (bár néhányszot meghalok de Isten megsegít és kicsit korábbrea visszaavisz és feléleszt :D
  • armageddon666
    #5903
    ok. ez igy jo.
    lehetne itt a topicban ilyen versenyt inditani :)
  • Broafka
    #5902
    life upgradet lehet használni!!!!!! figy ha a valóságban játszol, úgy értem valóságosan nézzük a dolgokat
    1,akkor egy ütés és meghalsz!!!!
    2,élettöltést meg lehet találni a valóságban is ezzel az erővel, gondolj bele, megiszol valami vegyi faszságot és máris tök erősnek érzed magad :)
    3,idővisszatekerés nem létezik, szal az idő használatát kizárhatjuk
    4,vízzel nem gyógyulnak be a sebeid!!!!!
    5,helyesbítem az első pontot, ha rosszul csapnak akkor végülis megsebesülhetsz egy ütéstől, nem biztos hogy belehalsz, de ezek a szörnyek elég erőseket ütnek :)

    szal a feltételek ízin:
    sérülés mentesen végigmenni, homokhasználat, és mentés nélkül (max 1 mentés megengedett)

    feltételek normálon:
    végigmenni a játékon homokhasználat nélkül, élettöltés (víz, life upgradet lehet használni) nélkül és mentés nélkül (max 2 mentés megengedett)

    feltételek Hardra:
    végigmenni a játékon, élettöltés (víz, life upgradet lehet használni) nélkül, homokhasználat nélkül és mentés nélkül (max 2 mentés)

    szerintem ez reális
  • armageddon666
    #5901
    az élettöltést Life Upgradenek gondolom. amugy amik screenshotok lent vannak azok ELVILEG (becsülete vagy Dzsiti? :) ) Hardban vannak.