10262
  • armageddon666
    #6100
    nem csak szerinted ugyanis Dahaka az idő őre. és ha valaki nem tartja be a szabályokat akkor ő intézkedik.
  • Broafka
    #6099
    francba! Nagyon hideg van idekint. Kihozhattam volna egy kabátot. Tudtam hogy esni fog. Mire gondoltam? Csak egy nadrágot. Nos én egy Idő Kurva vagyok. Nem jöhetek ki ide egy "jól teljesítő" bundába (ez a jól teljesítő elég szószerint volt :))

    húha, ez a második kép elég ködös még nekem :-/ talán valaki más majd lefordítja, valami olyasmiről beszél hogy valamilyen csapatot fog csinálni egy hét múlva hogy kiszedjék (?vas övet?) a seggéből. Érted mit mondok? Ez egy megpróbáltatás lenne...
    juj, nah itt belezavarodtam, sry :-/
  • Black Hawk
    #6098

    wow valaki le tudná fordítani?

    please
  • armageddon666
    #6097
    na jóva első 2 mondat után abbahagytam... XD
  • Broafka
    #6096
    ez inkább rád vonatkozik RAGE :)
  • Broafka
    #6095
    pont ezt hagytam ki, csak sztem te nem jól tudod, szal az maradt ki hogy:
    Kaileenával megkűzdünk egyszer mert akkor még azt hisszük hogyha Kaileena meghal akkor nem lesz több homok, de sajnos (ez kicsit zavaros lesz lehet) abban a múltban öltük meg ahol már az idő homokját megcsinálta (szokták úgy mondani hogy a jelenben öltük meg), nah szóval, hát mit tehetnénk? a homok megkreálása elé nem mehetünk vissza mert ott már a másik énünk dolgozik nagyban, ergo KUDARCOT VALLOTTUNK, vagy még se? Hercegünk egy régi sírhelyre érkezik ahol a falon lévő írásokat elolvasva rájön hogy van még remény, egy titkos MASZK segítségével, ha felhúzzuk átváltoztat minket "Homok Szörnyé" (The SandWraith) így már nyugodtan észrevehet minket a másik énünk, nem fog rájönni hogy mi vagyunk azok (mert ugye ha meglátnánk saját magunk annak beláthatatlan következményei lennének, és felborulna a téridőkontínuum és blabla...) szóval, feladatunk hogy megelőzzük saját magunkat, akárhogyis, és nem szabad Kaileenát megölni!!!!
    Sajnos egy picit elkéstünk és (előszőr azt látjuk hogy a Dahaka a SANDWRAITHOT kapja el, amikor elénk ugrik, mi meg (mint herceg) elugrunk a sandwraith mellett és így a sandwraithot kapja el a Dahaka) de most azt látjuk hogy ott áll a herceg, mi meg szembe vele, a Dahaka meg mögötte, ahhoz hogy "nyerjünk" egy kis "időtrükkel" látjuk hogy a herceg ugrik felénk, mi meg elugrunk előle, így (végülis) saját magunkat hagyjuk hogy a Dahaka elkapja, ezálltal leesik a maszk a fejünkről
    már csak egy feladatunk van meggyőzni Kaileenát hogy nem ő az ellenség hanem a Dahaka, de Kaileena (drága) nem hisz nekünk, ezért kénytelenek vagyunk belökni az egyik portálon, át a jelenbe (így a múltbeli Kaileena a jelenben van, ezt azért mondom mert egyesek szerint a Dahakának az a feladata hogy elkapja a herceget, de sztem NEM, az a feladata hogy megölje azt aki nem tartozik az adott időbe) így Kaileenát a jelenben sikerül meggyőznünk hogy jók vagyunk, Dahaka megjelenik, és megöljük...
  • armageddon666
    #6094
    sztem jol elmagyaráztad... "na ezt amit ide írnék nem tudom hogy elmondjam e ha akarod elmondhatom, de nem tudom hogy valóban így történt e, mert ehhez a részhez inkább elméletek vannak" ezt mire értetted?
    annyit tennék hozzá (bár ez talán már csak bonyolitás) hogy Kaileenaval még játék közepén is megküzdünk mert ugye hercegunk azthiszi hogy majd megöli a csaszarnot azt kész... de sajna mikor a csaszarno meghal akkor elszabadul belole az ido homokja! igy mikor eloszor megoli a multba akkor az ido homokja az orába kerül amit aztán a ...SoT... aztán rájön hogy a jelenben kell megölnie ('rossz' vég) de az alter befejezés szerint (ezt folytatja TTT) megprobálja békíteni Kaileenat mert nem akarja megölni és ez jobban sikerül picit mint rossz végnél... elmondja Prince hogy ő ügyes volt és legyőzte a sorsát mert kijáccotta Dahakat! erre (ez sztem picit NAGYON sablonos lett) pont ki jelenik meg?! DAHAKA... ám Water Sworddel megöli... és aztán jön TTT.
  • hulky
    #6093
    Hi nincs egy mentésed ahol felvetted a vízikardot mert az 1. bef-st megcsináltam de a másodikra is kiváncsi vok!
  • Broafka
    #6092
    tudtam hogy ezt fogod mondani
    Hidd el, aszottra unnám magam ha még nem játszottam volna a WW-t és úgy kéne elolvasnom a végigjátszást...
  • Broafka
    #6091
    jah, persze ha a Sands of Time-ot nem játszottad akkor nem sokat érthetsz belőle valóban, de én leírtam úgy hogy a Sands of Time is viszonylag érthető belőle... (de azért érdemes végigjátszani mind2-t)
  • Broafka
    #6090
    elmondom neked röviden és velősen!

    7 év telt el a Sands of Time játék óta (mármint a játékban) a herceg úgy tudja (álmodja) hogy egy nagy, sötét szörny akar majd az életére törni hogy őt megölje, ez a szörny a Dahaka, aki (állítólag) akkor teremtődött amikor a Herceg kinyitotta az idő homokját. Senki se akar meghalni, hát a Hercegünk sem, így felkeresi az öreg mentorát hogy mit tévő legyen. A herceg elmeséli a látomásait és hogy mi történt vele a Sultán palotájában (Sands of Time), hogy megtalálta az idő homokját, sőt rosszabbat tett, kinyitotta, a végzete az hogy meghaljon.
    a feladat adott:
    Elmenni az Idő Szigetére, ahol az Idő hercegnője megcsinálta az idő homokját, a hercegnőt megölni, még mielőtt megcsinálja az idő homokját, ezálltal a Dahaka se jön létre (a szigeten portálok vannak amivel visszalehet menni az időben), ezzel megváltoztathatjuk a sorsunkat (na ezt amit ide írnék nem tudom hogy elmondjam e ha akarod elmondhatom, de nem tudom hogy valóban így történt e, mert ehhez a részhez inkább elméletek vannak)
    a lényeg, hogy a herceg rájön, hogy akkor is megváltoztatja a sorsát ha csak a Dahakát öli meg (ami nem egyszerű feladat, de "elméletileg sikerült"), ezzel megváltoztattuk a sorsunkat és van is egy csajunk is (az idő hercegnője, közismertebb nevén Kaileena) akibe belehabarodunk és együtt térünk vissza Babylonba

    Többé kevésbbé ennyi, így lehet hogy sok mindent nem fogsz érteni, de próbáltam minnél érthetőbben magyarázni, lehet hogy kihagytam pár dolgot, maximum a többiek is kisegítenek
  • armageddon666
    #6089
    hát az nem ér semmit ha WWt végignyomod mert ahhoz a SoT-t kellene végigvinned :) én nem tudok ilyen honlaprol... az segíthet ha Dahaka Teamen végigolvasod WW végigjáccást! mert van benne párbeszéd és le van irva mi történik az animációkban. kerettörténet pedig: Prince menekül a sorsa elől, pontosabban a végzete elől ami egy nagy fekete szarvas szörnyben testesül meg.
  • Rage47
    #6088
    Nem tudtok egy prince of persia-s oldalt, ahol le van irva a Warrior Within története? Kijött a köv. rész, és nem szeretném végignyomni a Warrior Within-t...
  • tigeroo
    #6087
  • koosadam
    #6086
    Az idegesítés megtörtént köszi, hogy benéztél bye...
  • koosadam
    #6085
    Ha tudod annak mégjobban örülök...én nem a tiédet tehát nem tudlak letiltani sem
  • ronihun
    #6084
    azé hogy idegesitselek
  • Black Hawk
    #6083
    Ezt mi a francért kell bejelenteni?
  • ronihun
    #6082
    megyek más fórumra regelni
  • Black Hawk
    #6081
    ezek után a top 10-ben vagyunk persze csakmert jót vitatkoztatok. de ha van házigazda ez az egész elkerülhető csak fogod azt letörlöd a hsz-ét azt kész.
  • Broafka
    #6080
    szívesen, de értelmét nem látom sajnos :(
    elég kihaló félben van ez a topic :(
  • Black Hawk
    #6079
    kéne egy házigazda.nem akarod válalni.
  • Black Hawk
    #6078
    Megörültem mikor megláttam a topikot a negyedik helyen erre benézek és ez
    © ronihun gyerek felborította a békét idebent.ronihun rajtad csak röhögni lehet bejössz köszönsz felbaszod a rendet azt még neked áll feljebb.


    ja és próbáld meg egybe megfogalmazni a gondolataidat és nem 10 hozzászólásonként 2-3 szót befirkálni.
  • The FlashBack
    #6077
    szerintem túl sok itt a törölendő hsz nem?
    elkellene egy hg, mert a modok nem fogják győzni, főleg ha lesz még egy ilyen "veszekedés" szerintem ezt kellene megbeszélni...
  • ronihun
    #6076
    na mégegy veszekedés és első lesz a topic
  • Broafka
    #6075
    lol, a nagy veszekedésünkkel feltornáztuk magunkat a 4-dik legnépszerűbb topicok közé :D
    gratz mit ne mondjak... szerintem fogjuk vissza magunkat :)
  • Dzsiti999
    #6074
    Ja XDXD Valahonnét sejtettem XD
  • armageddon666
    #6073
    Dzsiti nekem megvan a te MSN címed tudtad?! XD XD XD
  • Dzsiti999
    #6072
    Szerintem Spyker, azonnal tiltsad le XD Jobban teszed :D
  • ronihun
    #6071
    neked is megvan az MSN címed KOOS ADAM
  • koosadam
    #6070
    Gratulálok
  • ronihun
    #6069
    tudom ki az a Nestea
    MsN-ezek is vele
  • Dzsiti999
    #6068
    Nekem aztán mindegy. Úgy se válaszolok rá XD Nem érdemli meg ;)
  • Broafka
    #6067
    ezt inkább privibe kellett volna megkérdezned XD
    amúgy a Dahaka Team egyik szerkesztője...
  • ronihun
    #6066
    mi van Nestea-vel?
  • Dzsiti999
    #6065
    Mostmár az egészet :D Mert Nestea lustálkodik XD
  • Broafka
    #6064
    amiért még mindig nem érted meg hogy mi a különbség a chet és a fórum között
  • ronihun
    #6063
    azt nem értem mért
    vagyok én egyszavas.
    amiért köszöntem?
  • Broafka
    #6062
    a népszerűség átka
    én azért nem lennék annyira büszke magamra
    bár lehet hogy csak így emlegetnének a fórumon téged:
    Az 1szavas gyerek!
  • ronihun
    #6061
    Broafka asszem híresek lettünk legalábbis én biztos.mostmár ha meglátják a nevem akkor elkeszdenek szidni de legább ismernek.