10262
  • ReaL KiLLeR
    #6220
    XDDDDDDDDDDDDDD
    jajmár :D
  • tigeroo
    #6219
    omg
  • Black Hawk
    #6218
    Haveromnak odadtam a WW-t.
    a gyerek enyhén rambónak képzelte magát.
    mikor először kellet volna menekülni dahaka elől futás helyett a kemény gyerek nekirontott Dahakának a többit meg selytitek.
  • ReaL KiLLeR
    #6217
    léccike help :)
    lejebb irtam hol vok h mit kaptam stb :)
    1ébként nekem ez a rész teccik a legjobban az uj is jo meg a sot de ez a ww bazze..annyira jo darkos
  • ronihun
    #6216
    szerintetek jó a logóm?
  • tigeroo
    #6215
    well már emléxem, majd "köré fog tekeredni" a többi:)

    csak a T2t bezavart, mert ott fél élettkapacitással kezdtél srya...lammi vaok
  • tigeroo
    #6214
    skacok, baj van:)

    vagyis nemt'om..
    [fenntvan POP:SOT és T2T végigvitt savegame]

    ..és megvan az összes "élettöltő" szal 200%-os életem van...nemtom hogy így volt-e
    mer rég toltam a WW-t :P de sztem tuti nem + a szörnyek homokot is dobnak..

    képz
  • tigeroo
    #6213
    most telepitem ^^,
  • ReaL KiLLeR
    #6212
    ö nem tom de vmi lion sword képességet kaptam..abban a teremben atta a csaj a kardot ahol van az a forgathato cucc és ha forgattuk akkor a sziklák emelkedtek ki a földböl
  • Black Hawk
    #6211
    Azt mindig ott voltak ugyanazok az ellenségek engem ez idegesített a legjobban.
    De haragom a hokiütővel utolérte őket is :)
  • tigeroo
    #6210
    fákk, énis azért utáltam a WW-t mert térképet is figyelni kelett, vissza kelett jutni (ugyanazokra a) helyekre stb..
  • koosadam
    #6209
    Nah figy Kaileena 2 kardot is ad: Serpent és Lion Sword. Ha télleg nem kevered a Tróntermet és a Központi termet, akkor te a Serpentet kaptad. Nah a hátad mögött van a földből kiállva egy "buborék" menj hozzá közel és bejön az intro ennyi...
  • ReaL KiLLeR
    #6208
    vagyis itt tartok elvileg a végigjáccás szerint ráismerek:
    ...A rúdon, araszoljunk ki, lassítsuk le az időt, és amikor lehet ugorjunk át. Itt ihatunk, és menthetünk. Kapaszkodjunk le. A lépcsőt kerüljük meg, és üssük szét a ládát (22). Fussunk ki. Jussunk vissza a központi teremhez...
    itt fojtatodik de ok visszamentem a központi teremhez és mivan bazze egy animácio kalineával amikor ad egy kardot és mondja h a homokora több mint félig üres etc. a végigjáccásba meg ojan van amikor rálépünk a talajra akkor jön dahaka nekem nagyon nem szal hol kell lenni dahakának és micsinájjal miután visszamentem a központi terembe és a csajjal volt a video?
  • ReaL KiLLeR
    #6207
    1ébként T2T-t is jáccom xépen végig szal nincsen gáz ww attolmég kell csak SoT ot egyben végigtoltam szal nem volt 2 honap szünet..ezt nem ezzel tavaj suli vége fele jáccottam és férettettem mer nemtuttam továbbjutni mos azt magamtol megcsináltam de ezt nemtom mer 1 hsz el ezelött irtam mér
  • ReaL KiLLeR
    #6206
    csak annyi lenne a kérdésem (mer ezt a végigjáccásbol nem értem) h amikor ott vagyok h kinyirtam a gólemet felugráltam a kereknél és felérek egy hejre ahol meghuzom a kart az elforgathato izéhez ezután már odatok menni ok elforgatom, kinyilik az ajto elöttem és van egy video..jo innen nemtudom merre kell mennem. plz help
    mer megcsináltam azt h azon az ajton ami kinyilt mentem átfitottam a falon 2x h ne verjenek le azok a forgo kerekek aztán leértem egy terembe ahol láttam h 1ik hejen lehet menteni ok a rudon egyensujoztam átugrottam a mentéshez onnan tovább mentem kinyirtam a robbano ellnségeket lecsusztam a 3 zászlon azokon a piros xarokon aztán mentem még 1 résznél lecsusztam leértem vhova ahol volt egy lépcsö mellette egy láda ok szétvertem kimentem ott egy gólem volt levertem balra volt egy kis hej ahova ki let menni ott felkapaszkotam a kiállo cuccokra ok xépen fel továnn addig amig meg nem láttam egy ojan ör ellenséget ami a game legelején van gondoltam nem jo fele m1ek mer ez már h kerül ide..aztán eljutottam vhogy a központi terembe ahol kalinea adott egy kardot ez után nem tom mit kell csinálni ha jo fele mentem..mer bármerre m1ek ismerös az egész és nem tutira vagyok benne bizti h végig kell mennem ujra azon a részen..szal addig vagyok bizti magamban amig kinyilt az ajto..onnan h tovább? fontos lenne plz
  • tigeroo
    #6205
    nalátod (y)
  • Black Hawk
    #6204
    hajrá csak így tovább.
  • Arthas
    #6203
    JUJ megcsináltam!!
    Köszi a sok tippet.
    Végre rájöttem az ellenség ritmusára. Így megcsinálva már egyszerűbbnek tűnik:D
    A lényeg az volt ,hogy vártam amíg a csaj kezdeményez.... Mindig tartottam tőle a távolságot.. Amikor mellémteleportált ,akkor blokoltam, mégegyszer mellém teleportált, megint blok, harmadszori blokkolás után , kapott 2-3 ütést.
    Ha lelasította az időt , én is lassítottam. Ha toirnádókat küldött rám.. végig gurulgattam...

    Jó volt a játék , csak most nem tudom eldönteni ,hogy végigvigyem e hardon ,úgy hogy megölöm a végén a Dahakat , vayg kezdjem e el a Two Thrones-t :D
  • Raziel3
    #6202
    Ja és ne sajnáld az életed.
    Amikor látod hogy kezd kombózni gurulj ki a hatótávolságából.
  • Raziel3
    #6201
    Annyi a lényeg, hogy a Space-t nyomogasd mint az őrült és mindet elfogod majd tudni kerülni.
  • tigeroo
    #6200
    a homok elől fuss/gurulj egyébként én az összes élettöltőt megtaláltam anno, kb. az életem 30%-a maradt meg ^^ majd addig sorozd amig nem blokkolja az ütéseid, akkor gyorsan jobbklikk..
  • Arthas
    #6199
    Normálon játszok , használok homokot , de csak 2 titkos helyet találtam meg ,szóval nincs sok életem :( De valami marha nehéz a nőcit leölni..
    A 2. homokviharjait sose élem túl... Addigra elfogy mindig a homokom:(
  • armageddon666
    #6198
    Kaileena a neve, és Ő az idő császárnője!
    nem nehéz megölni... (vicceltem :D) nekem elsőre sikerült szal nem nagyon tudok tippet adni (másodszorra már nem XD) Ha Hardon jáccol és egy titkos hely sincs meg és homokot se használsz ellene akkor kérj Dzsititől helpet. Sorry hogy nem tudok segiteni :( de most nekem se megy a megölése... sztem kezdd előröl a gémet szedd össze az összes élettöltőt és inkább Dahaka ellen menj!
  • Arthas
    #6197
    Valaki tudna tanácsot adni a pirosruhás csajszi másodszori likvidálására?
    Ebbe fogok megőszülni , sehogyse jön össze...
  • tigeroo
    #6196
    blú:)
    amikor farah többet akar megtudni a princéről ...^^,
  • koosadam
    #6195
    ahol az a forgókar van tudod? az emeli fel a köveket nah oda menjél. Szééép nagy kerek terem (vagy téglalap tudja franc:D)
  • Black Hawk
    #6194
    Már bocs de eddig a Raymen 15 millióval büszkélkedik amúgy tényleg egy nagy szar.
  • tiggrincs
    #6193
    Ismét én!
    szóval: mikor vissza jössz az időből egy teremben találkozól dahaka "juniorral" és hozzád vág egy baltát, utána tudod megtalálni a 2. életerőnoövelőt, utána szétvered a sarokban a ládát és hordókat, vissza tudsz menni abba a terembe ahol dahaka "juniorral" taliztál és ezután passz!!!! a leírásban szószerint ez van:"kint a hordókat üssük szét, be az ajtón, csapdákat kerüljük el, jussunk vissza a központi terembe, öljünk meg mindenkit, az új ajtón menjünk be, csapdákat kerüljük ki és végén lesz egy létra...."
    És lövésem sincs hol lehet az a központi terem, nekem nem rémlik, hogy bárhol is lehet köveket mozgatni!
    HELP, PLEASE!
    Zolio
  • ssk3
    #6192
    Ha jól emléxek akkor a mechanikus torony felé van az a létra
  • Broafka
    #6191
    hát a központi terem az az ahol tekergetheted a hatalmas köveket, amivel elmehetsz a mechanikus toronyba, vagy a vizi toronyba, de ez a létra most nem kattan be...
    egy picit pontosabb leírást...
  • tiggrincs
    #6190
    Sziasztok, egy kis helpre lenne szükségem a WW-hez!
    Elakadtam annál a résznél, amikor a 2. titkos rejtekhelynél meg lehet nővelni az életerőt, de hogyan tovább?? Merre iduljak, melyik a központi terem, olvastam, hogy egy új ajtón kell tovább menni egy létráig, de az istennek sem találtam ilyet, kb. 1 órán át bóklásztam mindenfelé, de aztán most feladtam.
    Válaszokat ide: [email protected]
    Előre is köszönöm, aki segít!
    Bye
    Zolio
  • Broafka
    #6189
    hát a Splineter Cell "elég" sikeres volt
    de a Prince of Persiát nem verheti le semmi :D
    szal sztem PoP már csak azért is mert arany lemezes lett (1,5 millió példány eladva)
  • Stark
    #6188
    nem vagyok puha uborka rajongo, honnan kéne tudnom?
    a rayman meg 1 nagy szar:D
  • Black Hawk
    #6187
    a kérdés a Ubihoz kapcsolódik
    melyik játékból adott el a legtöbbet a ubi az évek alatt:
    a:raymen
    b:splinter cell
    c:prince od persia
    a helyes válaszokat nem honorálom semmilyen jutlommam legfeljebb egy "ügyes vagy " felirattal.:D
  • Stark
    #6186
    a printze kedvenc szine a kék(sejtetetm hogy ezt fogja mondani)
    és ja meglehet tudni sokmindet a gémböl:)
  • armageddon666
    #6185
    Ilyeneket is meg lehet tudni TTTben? :D vagy honnan szeditek ezeket?
  • Broafka
    #6184
    mert magos, asszem... (seeds)
    meg asszem mert nem lehet könnyen enni, valami ilyesmit mondott...
  • Broafka
    #6183
    miért kell neked mindent tudnod? :P
    és lelövöd a poént
  • Dzsiti999
    #6182
    Bocsi, de nem nyert :P
  • ronihun
    #6181
    piros sztem mert a ww-be és a ttt-be is van piros a ruhájába