10262
  • tigeroo
    #6260
    jah jóvan kösz, csak attól féltem hogyha bemegyek a központi terembe akkor jön valami buzi átvezető anim és a végső helyszínre kerülök..(Y)
  • Cream78
    #6259
    sound blaster live Hangkártya 2.4 pentium 768ddr asus alaplapon, GF 5600 vga
    CSak ennél a programnál csinálja!
  • Broafka
    #6258
    milyen hangkártyád van? vagy kérdezhetem úgy hogy milyen a géped? eredeti vagy másolt? és + még ellenőrizd a hagnfalaidat lehet hogy csak kicsúszott egy dugó, vagy lehet hogy érintkezési hiba van benne
  • Cream78
    #6257
    Hi nekem recseg a hang a játék alatt! Tud valaki megoldást? Patch,vagy valami....
  • Broafka
    #6256
    simán, menjél végig rendesen Sandwraithként addig amíg le nem esik majd a maszk, akkor a központi teremben leszel, forgasd el a kart hogy feltudjál mászni a fenti erkélyre és ott lesz az "utolsó" élettöltő
  • tigeroo
    #6255
    csáztok Kúrvanagy gondban vagyok:=
    szal a könyvtárban járok sandwraith ként de nincs meg a 9. élettöltő (de tom hogy hol van..szal ahol sashdee-t kelett üldözni, a dobozt el kell húzni, és felmászni vele egy magasabb pontra) szal ha jól emléxem ezután jön a barlang, be lehet még pótólni? (= visszajutok-e még a központi terembe úgy, hogy forgathatom a főkart)
  • tigeroo
    #6254
    voó, most vagyok a "kohós" résznél..kikészített az a K.rva logikai rész:o)

    a harangba kell az öntöttvasat belenyomni..meg az is idegesít hogy még 1 élettöltő hiányzik (amikor ki kell ütni egy rácsozot, és kihuzni egy dobozt, arra ráállni és feljebb ugorni) nemtudom hogy el fogok-e még érni oda valaha:p
  • Broafka
    #6253
    hát én meg így vok vele
    SoT: baromi hangulatos zene, hangulatos tájak, minden csudi hangulatos, a harccal volt nekem is a bajom de csak az hogy túlzottan is sok szörny jött állandóan és az már uncsi volt
    WW: Dahaka üldözés a legjobb az egészben, meg a kombó mozgások
    TTT: rövid és baromi könnyű (Hardon is) és a zene nem olyan nagy durranások benne :-/ viszont ennek is van egy sajátos darkos hangulata + Dark Prince a legjobb mind közül... meg a szövegek benne, vicces párbeszédek vannak benne

    és a csajokat ne úgy öld hogy csak az egyiket akard megölni, hanem törekedj arra hogy mindet megsebzed, tppek: guruljál többet, fuss a falra, használd a homokot
  • armageddon666
    #6252
    zenéről jut eszembe: nézz TTT topicra mit találtam :) és már beszéltem Dzsitivel is.
  • armageddon666
    #6251
    nálam mindenben TTT viszi pálmát. lehet azért mert csak ezért adtam ki pénzt de nemtom. amugy SoTban a harcot nem szerettem... oda is elkéne egy FFFS...
    Számomra ezek okoztak nehézséget:
    SoT: a harc néha gáz a tőrözés miatt. nem leszurná azt ki a földön van. inkább másik 3at megfagyaszt... ez a liftes résznél gáz volt...
    WW: Dahakas üldözések... nem mondom hogy nagyon nehezek. igazán az volt a baj hogy megszökött tőle vérnymásom... ereim majdnem elpattantak.
    TTT: na itt nemtok nehézséget mondani. negativumnak annyit hogy rövid és tul konnyu (easyben)

    WWhez még annyit hogy mikor ujra elkezdtem a vámpír (nemtom miért hivja oket mindenki igy) csajok nagyon idegesitettek... mikor 1 van az nem gond de mikor mondjuk 3 akkor ahogy egyiket megcsapnám hátulrol rámugrik.....
  • tigeroo
    #6250
    lol nekemis igy jönnek be a részek.
    a T2T nagyon pörgős, olyan mintha az egész rész egy nagy zárócsata lenne:-D (monnyuk azis)
    zene, harc stb:)
  • Teleki Pali Rws
    #6249
    Hova kell másolni a mentéseket?
  • Broafka
    #6248
    nálam is, de hangulatilag a Sands of Time veri az összes részt
  • armageddon666
    #6247
    jaja... én megpusztulok tőlük... abba is hagytam nemrég ezért WW-t :D már csak videok miatt van fenn :)
    The Two Thrones
    The Sands of Time
    Warrior Within

    nálam igy van teccési sorrendben :)
  • tigeroo
    #6246
    gáhh, megvan mind a 7 élettöltő, asszem most jön kaileena könyvtára..eddig egyszer sem ment az "alsó" csíkból élet:)
    mindig a felsőt szedik le, aztis vagy félig (jajj azok a vámpírribancok de idegesítőek)
  • Dzsiti999
    #6245
    www.dahakateam.uw.hu -> Letöltések -> Mentések
  • Teleki Pali Rws
    #6244
    Fölrakna valaki a WW-böl mentéseket?
  • tigeroo
    #6243
    lol:o)
  • armageddon666
    #6242
    én ott ahgytam abba :D gamepaddal nem megy :(((( billel meg már... WW uncsi... fujom kivulrol :D
  • tigeroo
    #6241
    a mentéseim elbaszódtak tegnap...savegame corrupted..semmi editor/trainer nem volt használva

    ma reggel ujrakezdtem (upt: szörnyű ujra átvinni ugyanazokat a részeket)

    most járok a water towernél..dahakás üldözés (amikor a csókaembert elkapja)
  • tigeroo
    #6240
    #2017. hsz:DDD ma jártam ugyanitt a WW-ben (holnapra kivégzem a játékot.. végülis jóvolt, csak tul darkos a SoT után)
  • _Atti_
    #6239
    nah valami bug lehetett..mert nem tudtam továbbjutni..elegem lett visszatöltöttem egy még réggebbi állást..nah ott jöttem rá a bajra..valami miatt amikor aztmondta hogy nem müködik a portál(csodálkoztam is miért mondja) akkor is működött..de viszont ha igy átmentem akkor nem jött a dahaka..nem törte ki a falat

    amikor ujrakezdtem visszábbról akkor nekem kellett benyomkodni a gombokat a falon és utána már ment rendesen..
  • _Atti_
    #6238
    már használat előtt igy tölt be:)
  • Broafka
    #6237
    hallod, ezt amúgy úgy kell csinálni hogy asszem annál a portálnál 2 kombináció van, és előszőr biztos a normálisat használtad, másodszorra meg a másodikat és azért változtál át, én így olvastam
  • _Atti_
    #6236
    másodszorra lépek át homokkapun a játékban..amikor átlépek akkor kerülök ujra a romos helyre..de szerintem bug mert átmentem már azon a kapun és akkor rendes testem maradt..most meg betöltöttem az állást(ez ráadásul a kapu előtt van) és már ott ilyen vagyok..a cutscenekben is igy nézek ki..ráadásul most haltam és visszatöltéskor is megmaradt..remélem azért gém ujrainditáskor visszaáll:D (most csak alt-tabolva van)

    Semmilyen előnnyel nem jár amugy csak a kinézet változott..
  • Broafka
    #6235
    basszus, ezt mondták hogy van ilyen
    egyesek szerint bug, mások szerint meg direkt van ez így, pls mondd el hogy melyik portálnál van ez és hogy hogy csináltad? :)
  • _Atti_
    #6234
    belépek a játékba azt ez fogadott..herceg picit megváltozott reboot után:D



    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
  • PAYNE
    #6233
    ó bocsi nem ide akartam írni sry!
  • PAYNE
    #6232
    na katt ide
  • Tomeeh
    #6231
    ....
  • tigeroo
    #6230
    C:\Program Files\UBISOFT\Prince of Persia Warrior Within
  • Broafka
    #6229
    abba a mappába ahová telepítetted a játékot
  • Skyll
    #6228
    hm... tudom, hülye kérdés, de azkat a képeket hova teszi??? (... amit a print screen billentűvel készítek.)
  • Broafka
    #6227
    print screen billentyű :)
  • Looooser
    #6226
    Hi sztok!!!!!! még egy help kéne! hogy took a játékban snapshotot nyomni?
  • ronihun
    #6225
    nem én de én is elkezdtem gyártani párat.azok nem ilyen jók de majd beletanulok
  • Broafka
    #6224
    te csináltad?
  • koosadam
    #6223
    aha aranyos:)
  • Broafka
    #6222
    no comment, lefogadom hogy a gyerek biztos nem tud angolul!!!
    de még ha nem is tud angolul azért ennyire senki se lehet zakkant hogy nekiront, de még ha neki is ront és meghal, akkor nem gondolja hogy inkább menekülnije kell?
    barom!
  • Black Hawk
    #6221
    az sem tudta mi az tőlem kérdezte ma reggel hogy hogy kell megölni meg hogy milyen rövid.