747


FAQ
  • CalebJoe
    #427
    Mér szerinted a Resident Evilnek nincs storija amúgy meg annál nincs job játék főleg a 4. része.
  • CalebJoe
    #426
    Na végigvittem de ennyi volt az biztos hogy nem veszem elő egy jódarabig.
    Az meg hogy veri a Max Payne-t na ne viccelj meg se közelíti, ez csak egy sima Third-Person Shooter inkább a Kill Switch-hez áll közel de a grafikán kívűl még azt se veri.
  • ThugEdge
    #425
    hehe megis néztem a tothegame-en azt írják 2001-es,pedig olyan mintha legalább 10 éve lett volna
    biztos azért van,mert ömlenek kifelé a játékok néha szarabbak, néha jobbak:)
  • ThugEdge
    #424
    én megmondom az őszintét,hogy még amikor a floppys gémek voltak nem érdekelt úgy ahogy van az egész pc dolog,így aztán én pont a max payne-nél kapcsolódtam be ebbe a fasza kis mókába,úgyhogy azt mondom nálam is a max volt addig az űber favorit, mig egyszercsak nem jelentkezett be egy sam fisher nevű pali:)
  • csoola
    #423
    sry:P, nem figyeltem:P
  • csoola
    #422
    az egész könnyeb vagy nehezebb mint a demó? a max payne-t nálam semmi sem veri, a legtöbbször elövett és kijátszott játékom, a legnagyobb favorit:P kár h filmet csak ilyen resident evil-ekböl csinálnak, mert a max payne nek még sztorija is van, és nekem az kéne:P
  • csoola
    #421
    az egész könnyeb vagy nehezebb mint a demó? a max payne-t nálam semmi sem veri, a legtöbbször elövett és kijátszott játékom, a legnagyobb favorit:P kár h filmet csak ilyen resident evil-ekböl csinálnak, mert a max payne nek még sztorija is van, és nekem az kéne:P
  • NeoMaN
    #420
    Nagyon jó ez a játék, simán veri minden tekintetben a Max Payne-t. Legalábbis nálam.
  • csoola
    #419
    én szedem és megnéztem a fájlokat és ott dumálnak angolul
  • ThugEdge
    #418
    az fasza,akkor aszem még kibírok két hetet
  • NeoMaN
    #417
    Nálam ennyit csinált: nemhogy angol lett a beszédhang, hanem semmilyen, ugyanis elnémult az egész. :PPP
    Ráadásul krixkraxok lettek a feliratok is.
  • ThugEdge
    #416
    ja nekem is kéne a válasz:)
  • csoola
    #415
    ez a beszéd akar lenni? és mindent átir, az összes dumát angolosit??? kéne a válasz mert akkor leszedem a game-t!
  • ThugEdge
    #414
    arcok:
    ez az "angolosítás" mennyire teljes?
    persze nemtom,hogy vki a végére ért már ezzel
  • miki90
    #413
    http://rapidshare.de/files/31342255/localized.dat
  • miki90
    #412
    még annyit h nem csak angol feliratokat lehet beletenni hanem angol beszédet is!
  • 6600GT
    #411
    EDDIG JÓ!!! IGY TOVÁBB
  • Bence94
    #410
    na kész van valamennyire a faq be is linkelem.ne várjatok valami profi munkát még egy csomó mindent hozzá írok javítok stb..ja és ez az első faq amit csináltam.a hibákat kijavítom mindet oké?na elég a dumából itt a link.:Faq
  • PLATINO
    #409
    ott az angol hozzá csak keresd meg!!!
  • csoola
    #408
    még mindig nem látok angol verziót:(
  • joenumberone
    #407
    Lefagyott a gépem a játék alatt és elálitodtak a beállitások most olyan képernyő frissitési sebességet ad meg amivel nem indul el a játék.Most mit tudok vele csinálni,mert amikor átakarom állitani nem hagyja?
  • 6600GT
    #406
    nektek mennyi FPs-el fut, nekem olyan 40 de ha nagy a tér aor 20-30 között
  • pheaton
    #405
    Nem tudom minek ez a sok nyavajgás. Nálam minden gond nélkük szépen fut. Akinek meg nem tetszik az vegye meg majd. Minek kell nyavajogni? Ez mégsem korrekt azért....
  • Gabe18
    #404
    Na nagyszerü.Az utolsó lefagyás után az összes beállitás visszaállt alapra,és egy mentésem sincs meg.
    Asszem ebből ennyi elég volt,majd ha lesz angol,biztossan full verzió akkor talán beszerzem...
  • 6600GT
    #403
    a patchet igen
  • PLATINO
    #402
    leszedtem z a progit és azt a oda kell bemásolni ahova a DAMON TOOLS VAN TELEPÍTVE?
  • Maxtreme
    #401
    nemkapcsolom, anélkül nem játszok:) 1ébként az 2-3% speedcsökkenést jelent max.. (tapasztalat)
  • Maxtreme
    #400
    és akkor nálam van a gond mi? :-)
    Meg mondom én mi a gáz..
    A programozókkal van a gond, hogy ilyen trehány fos szar hanyag módon írták meg a játék engine-át.
  • NeoMaN
    #399
    Kapcsold ki az AF-et. :)
  • Maxtreme
    #398
    Af nálam alapértelmezett 4x. AA alkalmazásvezérelt. A játéknál nem használtam (havernál sem)
    1ébként elmondanám ha az Übesoldierrel nem csak nálam volt gond. Majd olvasgasd kicsit az official forumát :-)
  • NeoMaN
    #397
    Tessék mediumra tenni, AA off, stbstb.
    Driverben nincs véletlen AA és AF beállítva? Azt tedd aplication controlled-re.
  • Maxtreme
    #396
    akkor a vram kevés neki gondolom.. Havernál is ugyanezt csinálja 6800-on (az is 128-as)
  • NeoMaN
    #395
    Nincs. F5-el mentek, F9-el töltök...
  • 6600GT
    #394
    ha F5-el mentek és ezt töltöm vissza!!!!kb 20 játszottam ebböl egyszer fagyot!
  • grebber
    #393
    Neked nincsenek fagyások?
  • 6600GT
    #392
    ha vkinek!F5-el menti el akor kilép vagy megáll! egyszerü ne F5-el ments hanem menüböl!! egy kicsit akadt ha fordulok! nektek????
  • 6600GT
    #391
    HY! JÓ A JÁTÉK
  • NeoMaN
    #390
    Nálam semmi gond vele, fut folyamatossan 50-80 fps-el, amd3800+/gef7600gt/1 giga ram. Első blikkre szebb mint Payne, és sokkal-sokkal gyorsabb, hentelősebb a game. Zene is kúvajó.

    Max, nálad megint az lehet, mint anno az Übersoldiernél...
    Valami nem kóser a gépeddel.
  • pheaton
    #389
    És milyen rosszul tudod....
  • grebber
    #388
    Err szokták azt mondani hogy szarás után a seggedet ne töröljem ki?

    Olvass vissza vagy használd alul a keresőt!!!!!

    #318-as hozzászolásnál van a fájl!