747


FAQ
  • Laci82
    #467
    Aaaa erre ennyi töltési időt pazarolni:(
    Hát elég... egy játék.
  • fenegyerek1
    #466
  • fenegyerek1
    #465
    Ez mi lehet?
  • Alwares
    #464
    Szedd le a cureromot és azzal csinálj neki parancsikont és azzal indisd el és akkor müködni fog, eleinte nekem is ezt irta ki..
  • sharpwrz
    #463
    Nekem ezt irja ki!
    van daemonban all emulation on meg securom loader is!
    nem tom


  • Alwares
    #462
    Az angolositást törölték a rapidról. Ha megvan valakinek feltenné ujóból vagy vettebbe egy másik linket?
  • #461
    Ez a refresh force alapból benne van az xp-ben?
  • #460
    Azt nem lehet sehogy megnézni ,hogy mi zavarja be a játékot?
  • #459
    Pedig semmi ilyen nincs fent.
    Az igaz ,hogy a képernyő tele van ikonokkal,de csak nem az zavar be.
  • Shodan
    #458
    Nekem működik szerintem akkor nálad is valami hasonló gond lesz!
  • cenci
    #457
    nekem is kéne egy kis segitség a játék felinstallálásához...
    kiirtam már blindwrite-val is:setup exet inditanám:file nem találhato,pedig ott van a lemezen a 2.5gb...???
  • #456
    Ezt már mondták sokan,de semmi ilyesmi nincs fent nekem,a hátterem is egy sima jpg.Az csak nem gáz?
  • Shodan
    #455
    De én, és lehet hogy tudom is mi a probléma. Csak most szedem újra a demot. Van fennt neked windowblinds, vagy valami hasonló visual teheme??, mert lehet hogy az okozza. Nálam 30perc múlva kiderül...
  • ati2002
    #454
    kb 10 nap múlva
  • pinehead
    #453
    mikorra várható Reloaded-verzió?
    a securom loader-es verzióval nálam nem okés egyik játék sem, szívesen tolnám már!
    köszönöm.
  • #452
    A Restoring please wait-tel nem találkozott senki?
  • cenci
    #451
    hello!
    köszi:#318-letöltötte:bw5mount zip-winrar-kicsomagolás:hibás vagy nem csomagolt file
    ?
  • Buscemi
    #450
    Hello all!

    Akkor megkérdem újra! Kéne 1 kis segítség a gameban, aki végigvitte az egy kicsit segítsen! Szóval van egy olyan rész amikor le kell lőni egy helikoptert a tetőről. Aztán a faszi akit üldözünk leugrik egy kocsira... Utánna megyünk és amikor leérünk a tűzlépcsőn akkor csatlakozik hozzánk 3 másik emberünk és rögtön betámadnak egy páran. Azokat kinyírtam és 2 emberem is meghalt... Most ott állok az udvaron és nem tudok tovább menni sehogy:(
    Van kapu meg ajtó stb de sehogy sem nyílnak...
    Segítsetek légyszi!!!!
    Köszi
  • buldozer99
    #449
    #318
  • cenci
    #448
    nem a szedésekkel van a gond,hanem:MIT KELL CSINÁLNOM???
    B.00
    B.6I
    B.6T
    EZEK A FÁJLOK VANNAK MEG VALAMELYIK 2 GB EGYIK MEG 500MB PONTOSAN HOGYAN CSINÁLJAM MERT SEHOL NINCSEN LEÍRVA NORMÁLISAN
    :erre kék/vagy piros/már böffenteni valamit!!?????....?
  • buldozer99
    #447
    én nem szedek most semmit de 1 ébként ftp-ben használ és felhasz után 1 space!!!!
    Engem is be enged pedig csomo haver tölt!!
  • Alwares
    #446
    Az nekem is megvan és akkor miattad nem tudtam szedni. De mindegy az már közkincs kár hogy nekem elöbb volt meg mindkinél és tudom is kitől lopták el. Nah mindegy az enyém még jó 8 napig nekem ugyis csak ez kell...
  • buldozer99
    #445
    Nekem is bebe:D
    2008 ig jooooooo1 ébként egész jo játék!
  • Alwares
    #444
    Nem is kellet előfizetni van ingyen kódom! hehehe
  • Buscemi
    #443
    Cső
    Amikor lejövök hátul a tetőről miután lelőttem a helikoffert utánna kinyírom a manusokat és marad 1 segítőm de nem bírok tovább menni...Elbasztam valamit? Mit kell csinálni???????????????????????????????????????????
    PLÍÍÍÍZ HELPPPPP

    THXTHX
  • Alwares
    #442
    Nah este asszem elöfizetek wanadoora és megszerzem a game-t...
  • Alwares
    #441
    Figyu nekem is nagyjából ilyen gépem van mint neked csak a procim nagyobb annival hogy 2600 -os. Szóval nekem medium beállitásokkal 6-os AA-val és HDR effektel tök jól fut és gyönyörü szép! Közepes FPS számmal fut de egyáltalán nem érződik rajta szerintem a Fraps is rosszul számolja mert gördülékenyebben fut mint amennyit ir. Egyébként átlag 18 fps-t ir ki de mondom szerintem ez rossz...
  • Balumann
    #440
    majd ha kijött a teljes
  • Balumann
    #439



    Minimum requirements (minimum graphical detail)

    * 1.5 GHz Pentium 3 \ AMD Athlon class processor
    * 128 MB DirectX 9 compatible AGP graphics card with HW pixel & vertex shaders support (nVidia GeForce 4, ATI Radeon 8500,...)
    * 512 MB RAM
    * 2.5 GB hard drive space
    * Windows XP
    * Sound Blaster compatible sound card
    * DirectX 9

    Recommended requirements (medium graphical detail)

    * ~3 GHz Pentium 4 \ AMD Athlon class processor
    * 256 MB DirectX 9 class AGP graphics card with pixel and vertex shaders v2.0 support (GeForce6,Radeon 9800 Pro,...)
    * 1024 MB RAM
    * EAX enabled sound card
    * 2.5 GB hard drive space
    * Windows XP
    * DirectX 9

    Hát, megpróbálom azért :S
  • Balumann
    #438
    az én gépemen eldöcög szerintetek ez a játék?
  • Gerisone
    #437
    nekem elmegy fullon! de nem is tudom! a szkreenshotok alapján én jóval többet vártam! a környezet az szépen meg van csinálva de a karakterek.... a max payne 2 grafikája sztem igazán nagy áttörés volt! még ma is megállja a helyét! de ez az alkotás sztem felejtehető
  • csoola
    #436
    én nem vagyok oda a resident evilért, de majd a 4.-et ha megjelenik PC-re megigérem h kiprobálom
  • PLATINO
    #435
    na leszedte ma gamaet és a damonba beteszem és azt írja ki H:WIN32 SETAP valami
    MIT KELL CSINÁLNOM???
    B.00
    B.6I
    B.6T
    EZEK A FÁJLOK VANNAK MEG VALAMELYIK 2 GB EGYIK MEG 500MB PONTOSAN HOGYAN CSINÁLJAM MERT SEHOL NINCSEN LEÍRVA NOTRMÁLISAN
  • NeoMaN
    #434
    Nekem egy súterbe nem kell töri.
    Lásd: Tyrian, Doom, Duke, Quake, SS, Painkillah és társai. :))
  • Shep
    #433
    Akkor most ezzel a GC-s cuccal nyomultok?
  • miki90
    #432
    Vagy esetleg vki meg tudná mondani hogy és hol lehet felhuzni a procit?
  • miki90
    #431
    NAGYON OFF: elnézést mkitöl de azt szeretném kérdezni hogy lehet az hogy a gépem 1,91 GHz-ről 1,14 GHz-re csökkent?
  • Maxtreme
    #430
    Ott legalább van TÖRTÉNET!
    Sztem a hangulata is jobb mint ennek:)(a 2-dik résznek is) Dehát kinek a pap, kinek a paplan ugye:)
  • NeoMaN
    #429
    Sztem a Max Payne is sima 3rd p.shooter.
    :)))))))))))
  • NeoMaN
    #428
    :)