747


FAQ
  • #627
    Eddig azt hallottam ,hogyha fent van a windowsblinds progi akkor csinálja ezt a hibát.
    Akkor azt kell telepíteni?
    Honnan tudom leszedni?
  • Grusi
    #626
    Tiltsd le a windowblinds-nal, hogy skinnelje az elmatador.exe-t, es jo lesz :)
  • Gerisone
    #625
    nekem már a restoring című szürke képnél az elején megakad! mér?
  • logfree
    #624
    hi!
    nekem az lenne a gondom a játékkal hogy szürke pl. a padló , falak stb.
    ( legfrisseb driver-ek a gépen ) Sapphire Radeon 9800 Pro a karim ..
    mi lehet a gond?

    Kép 1.
    Kép 2.
  • Seth
    #623
    paint rlz ^^
  • Buscemi
    #622
    d
  • remus500
    #621
  • remus500
    #620
    nekem olyan bajom van hogy játszottam , minen szép és jó volt aztán kiléptem és mikor beléptem volna újra ezt írja ki
  • ati2002
    #619
    Csak 1-2 tippem van:
    -Tedd újra a játékot, cserélj vga drivert, optimalizáld a win-t.
  • Buscemi
    #618
    Csákány 2 !

    Még gyűröm ezt a fost . Most vok a Dzsungeles résznél. Olyan szinten beakad a grafika, hogy szinte csodával határos a továbbjutás:( Aztán amikor kinyírnak akkor nem teszi be csak az első mentést, a többinél lefagy és annyi...
    2.4athlon,9700pro radeon és 1024ddr ram van a gépemben és ilyen csúfságot még a doom3 vagy a fear progikkal sem csinált ráadásul már így is le kellett butítanom, hogy ne akadjon alapból... Nincsen erre valami megoldás??????
  • grebber
    #617
    Hát télleg rövid volt :(
  • newc22
    #616
    Vazz átvittem!!! :)) Rövidke volt!!! De mi lett a vége??????
  • wedge31
    #615
    Király ez a game most értem a végére, sajnos valamiért ritka az ilyen tipusu tps játék pedig szerintem volna rá igény.
  • Buscemi
    #614
    Csákány !

    Még gyűröm ezt a fost . Most vok a Dzsungeles résznél. Olyan szinten beakad a grafika, hogy szinte csodával határos a továbbjutás:( Aztán amikor kinyírnak akkor nem teszi be csak az első mentést, a többinél lefagy és annyi...
    2.4athlon,9700pro radeon és 1024ddr ram van a gépemben és ilyen csúfságot még a doom3 vagy a fear progikkal sem csinált ráadásul már így is le kellett butítanom, hogy ne akadjon alapból... Nincsen erre valami megoldás??????

    KÖSZ!
  • Conga
    #613
    köszi srácok most már nálam is ok, nem tom mi volt a baj.
  • 3Error #612
    próbálkozz néha, pálya közben F5-tel, az a quicksave... nálam ok...
  • newc22
    #611
    Nem halhatsz meg!!!! Ez egy überbrutál lopakodós ügyességi game!!!! Csak akkor ment a game ha már átvitted a pályát!!!! :))) Na jóóó el ne hidd!!! A gyors mentések nekem sem jöttek be..... de alatta van hely a save gamenek én oda mentettem a játék állásaomat......
  • Conga
    #610
    Hi, nem lehet valahogy menteni a játékban?mer amikor megdöglök F9-re nem tölt be semmit, főmenübe a load game-nél meg mindig az első mentést adja be az elejéről.Vagy nem tom mit kell csinálni...
  • vpetikee
    #609
    Köcce!Próbáltam,de akkor lehet nem jó helyen!
  • Mr Bishop
    #608
    Ja !
  • Gabe18
    #607
    Liftbe be,gomb megnyom,lift felvisz...
  • Pheaper
    #606
    fejbe lőni magad
  • vpetikee
    #605
    Sziasztok!Van egy pálya mikor 1 hotelba kell lenni.Mindenkit kiírtok a liftig,utánna mit kell csinálni?
  • Pheaper
    #604
    nem is vezsek új kártyát másra kell a pénz :D
  • 3Error #603
    valami kókány lehet a game grafikus engine-ével, mert nálam is produkált hasonlókat, régebbi detonátorral, a legújabb detonátorral, húzva és húzás nélkül is... (Leadtek 6800LE / 1024*768) plusz bebe szaggat néha, pedig komolyabb játékok is futottak már vajsimán ezen a kártyán...

    ezért a játékért új kártyát ne vegyél, de drivert adj a régihez :D
    (detonator v91.47 -> nvidia.com, ez eddig a "legjobb" nálam)
  • Pheaper
    #602
    most raktam újra az xpt azért nincs
  • ibrik
    #601
    Hát akkor nem tudom, mire számítottál... - márha tényleg nincs feltelepítve a videókártyádhoz driver...
    Ha tényleg nincs, irány ide: www.nvidia.com
  • Kain3
    #600
    Szerintem sem volt valami hosszu.. kb. 6-8 ora jatek lehetett.
  • NEOreg3
    #599
    végigtoltam, ez a 6 chapter nagyon kevés:\
  • Pheaper
    #598
    nekem egy driver sincs fent és 1024 be jáccom 1 giga rammal 2,4 es pentimmal

    tudtok ajánlani drivert hozzá?
  • totyak
    #597
    Nekem is FX5200-m van és semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Bár az igaz, hogy akad mint állat.
  • ibrik
    #596
    Bár az FX5200 megfelel a minimális követelményeknek, de azért nem ártana a videóbeállításoknál mindent minimumra tenni.
    Ha ez már megtörtént volna, akkor ismét megerősítést nyert, hogy az FX-ek egy elég elcseszett széria volt - amolyan technológiai zsákutca...
  • Pheaper
    #595
    nekme a videókártyám miatt elég gáz a játk (nvidia geforce fx5200)
  • gaspy
    #594
    nemtudja vki hogy a vsync-et hol tudom bekapcsolni?
  • newc22
    #593
    Ki hol tart a gammel??? Én már a 4 Episodnál vagyok de lehet ma kipörgetem a kicsikét!!! :)))
  • newc22
    #592
    Van már Crack töltsd le és menni fog azzal!!!! :)
  • rezso001
    #591
    Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=5000&l=hu címen.
    Miért íja ki??
    Valaki HELP
  • Maxtreme
    #590
    szvsz egyedül a külső terek néznek valahogy ki. :)
    Azok is nagyrészben az árnyék miatt :D
  • Mr Bishop
    #589
    Hellótok !
    Nem könnyű, Rambót azért nem lehet játszani !
  • Pheaper
    #588
    hytok!! ez jó játék ? lehet ezetni kocsit?