747


FAQ
  • And5
    #667
    Nos az én problámám ez lenne:

    ASSERTION failed: "\Typhoon2\common\compress\zwcodec.cpp" condition on line 686 not satisfied
    Call stack:
    (0) : pc_matador.exe at ?()

    Securom loaderrel és crackkel is.Valaki nem tudja, hogy ezt miért csianálja, amúgy a droglaboros küldinél kezdte el.
  • CoD23
    #666
    na itt vok akinek angolosítás kell MrW itt vagy?
  • MrW
    #665
    mármint e-mail címet
  • MrW
    #664
    nekem van angolosításom.csak szöveg meg menü.ha kell, irj emailt és elküldöm
  • Randelz
    #663
    Melyik fegyverrel kell lőlnöd mert a végén kell menni egy mesterséges tetrepen és szétlőni a céltáblákat
  • CoD23
    #662
    hali tudna valaki segíteni épp most rakom fel és kéne angolosítás vagy magyarítás aki tud az írjon kössz addigis
  • riddick3
    #661
    sziasztok en meg csak most kezdem a gamet,a tutorialba elakadtam a loveszet vegen egy pultnal fegyvert veszek fel es mogotte egy celtabla hiaba lövöm semmi nem tortenik kerem segitsetek pls
  • Shep
    #660
    Ettől féltem, akkor már a legvégén vagyok. Kösz.
  • grebber
    #659
    6 Chapter van!
  • Shep
    #658
    Hány pálya van a gameben?
  • Béla9248
    #657
    Hi! Hol találok angol nyelvi fájlt a gaméhoz? Vagy esetleg magyarítást?
  • grebber
    #656
    Haver probálta de semmi változás.
  • kryst
    #655
    Akinek nem indul el a játék, és amik be vannak linkelve képek a hiba üzenettel azoknak javasolni tudom, hogy a képernyő frissítést állítsák 75hz-re.Mert különben nem indul el.Tehát akinek 100 vagy 85hz-en megy az állítsa 75hz-re.Én is csak véletlenül jöttem rá.
  • kryst
    #654
    Nekem is ugyan ilyen hibát dob ki.Mi a fene a baja?Van rá esetleg valami megoldás?
  • heliosz007
    #653
    nemszóltam!
    :D nem is volt olyan nehéz!! simán kinyírtam!
  • heliosz007
    #652
    CSÁ !
    A játék nagyon teccik !! állati jó! má a végén tartok de nem tom kinyírni azt a carlos gyereket!!:(
    ti hogy csináltátok???
  • bloodrayne2
    #651
    Sziasztok!
    Végig vittem a játékot(elég rövid)és valami iszonyatosan jó volt!!
  • doncarlos
    #650
    Köszi, legalább tudom hogy ne szenvedjek vele...ez van...thx
  • grebber
    #649
    Haveromnak is ezt dobta mind a két verzió megoldást nem találtunk rá :(
  • doncarlos
    #648
    ilyenkor mi van?
    Hiba elinditaskor
  • grebber
    #647
    Aztse tudom mi az :(
  • #646
    És windowsblinds hol van?
  • Mayorpapa
    #645
    kösssssssz
  • grebber
    #644
    ITT
  • Mayorpapa
    #643
    ho van az a "faq"?
  • tosatt
    #642
    Bocs az előbb láma kérdésért. Megnéztem a faq-ban.
  • tosatt
    #641
    Nem tudjátok honnan lehet lerántani egy működő angolosítást vagy ha van akkor egy magyarosítás mert nekem németül van meg és hányingerem van a német nyelvtől?
  • #640
    Hol találok ilyen windowsblinds programot?
  • Mayorpapa
    #639
    nincs meg "véletlenül" valakinek a bolti verzió magyar nyelvkészlete?
  • grebber
    #638
    Simán rálősz a falra kissé az ablak vonala mögé és automatice odapattannak a golyók.
  • piamania
    #637
    úristen,azt azt hogy?
  • Balumann
    #636
    a táblák kilövése utáni kis szobára gondolsz? Elöször én is elakadtam. De másodszorra mikor nekimentem akkor elolvastam amit mondott. Úgy kell kilőni azt a táblát ami ott az üveg mögött van, hogy a falról pattannyon vissza a golyó :/
  • piamania
    #635
    haho vki
  • piamania
    #634
    a kiképzőben mit kell csinálni abban a kis helyiségben?már a fegyvereket kipróbáltam,meg is öltem a táblákat,csak arra az egyre nem jövök rá,hogy ott mit kell csinálni.Mondd el légyszi.Köszi
  • piamania
    #633
    játék közben ha megnyomod az F5-öt akkor elmenti ott,ahol épp állsz.Az F9 az utolsó mentett helyre tesz vissza.Nem kell előröl kezdened.
  • gaspy
    #632
    hy
    elmondaná nekem valaki hogy a quickload mire jó?
    mert amikor meghalok mindig kiirja, hogy F9-quickload de ha megnyomom annyi történik hogy visszavág a főmenübe...
  • Balumann
    #631
    Nekem meg ha házon kívül vagyok, eléggé akad a játék, pedig szinte mindent levettem...
    Ja egyébként akkorát röhögtem a kiképzőben. Ahol kilehet próbálni a fegyvereket, illetve kikell, mögöttem van a parancsnok vagy kiképző. És ha ráfogom a fegyvert nem lehet lelőni, csak kattog. De ami nagyon poén, hogy gépfegyvert fogtam, mellé céloztam, és az tudjátok így össze-vissza lő, rángatja össze-vissza. És akkor eltalálja, és fröcsköl belőle a vér minden fele, lőttem a fejét is, az meg csak egyhelyben áll. :DDD
  • arty
    #630
    nekem a crack okozott ilyet, ha securomloader+eredeti exe párossal tolomm, semmi gond .... ezvan :(
  • Light
    #629
    Hali!

    Hát, nekem sem működik tökéletesen a game, kb 5 percenként lefagy (ilyen problémám volt a CoD2-vel is).
    Tudom, eléggé tág a helyzet, meg én sem vagyok lámer, próbálkozom ezzel-azzal, csak hátha vmelyikőtöknek volt ilyen problémája vagy tud vmit ajánlani..
    A gépem: 3,8 Xp, 1,5 giga dualban, Ati X800 256, sb 5.1.., Xp sp2 van fenn, legújabb Ati driver, Dx9c.

    Köszi
    Üdv
  • PLATINO
    #628
    az eljárás belépési pontja (GetRawInputDevianceList)nem található a DLL-ben (USER32dll). ezt írja ki és nem indul mit tegyek?