747


FAQ
  • DanRyu
    #707
    Már megvan a gránát dobás, amúgy kösz a segítséget, kúrva rendesek voltatok.
  • Travelos
    #706
    ok, én is erre a megoldásra gondoltam, mert úgy megy tökéletesen
  • Qwerty4
    #705
    hagyj békit annak a javításnak, instaláld fel a játékot és crackeld, nem hiszem hogy sokkal jobb lenne azzal a szerencsétlen patchel
    megy simán persze, de mondom no patch!!!
  • Travelos
    #704
    már letöröltem, de neked megy az 1.1-es javítással az 1.0-ás crackkel simán a tutorial rész?
  • DanRyu
    #703
    Hali
    Melyik gombal lehet gránátot dobni? Egyszerűen nem tudom.
  • Qwerty4
    #702
    Mi az az extrém ritka hibaüzenet, bökd be???!!!
  • Travelos
    #701
    az 1.1-es javítás felrakása után indítom, és a főmenű után kidob valami extrém ritka hibaüzenettel...
  • Qwerty4
    #700
    Hogy mekkora unalom ez a játék, a hangokról ne is beszéljünk, az sztem. egyenlő a 0-val.
    Törlöm is hamarosan, 9.-e óta fennt van a gépen, de tiszta potyára, erőlködök vele, de sehogysem tudom jól érezni magam.
  • mentos-boy
    #699
    Halihó!
    újabb kérdés:
    az a játék vége hogy ezt a Carlos rendőrfőnök gyereket (legalábbis asszem ő a rendőrfőnök) kinyiffantjuk, és vígan el helikopterezünk a macával?
    Mert azt a Carlost sehogysem tudom kinyifállni, viszont ha ez a vége, akkor kijátszottnak tekintem a gémet!
  • wid22
    #698
    Lábakon álló automatán működö gépfegyver után van 1 ajtó.
  • mentos-boy
    #697
    Halihó!

    Én most kezdtem el játszani, de a 2. pályán megakadtam...
    leszedem a rakétával a helikoptert lemásztam a külső émlépcsőn, kinyírtam mindenkit, de kampó kész megállt maga a mechanizmus...
    Azon a részen ahol van az a lábakon álló automatán működö gépfegyver, ott is kicsinálltam mindenkit, és most síri csend és hullaszag, de nem tudok semerre tovahaladni...
    Segítsen valaki ha emléxik még erre a részre!!

    Köcce!
  • lepej
    #696
    Sziasztok volna egy kis problémám, a játék mindenkép 75HZ és 32 biten akar indulni és ettől a monitorom behal, nem lehet valahogy átálítani?
  • grebber
    #695
    Visszatöltötem egy korábbi mentést és nekivágtam még1x.
  • zol45
    #694
    És hogy jutottál tovább?
  • grebber
    #693
    Nekem is volt ez :D
  • #692
    Én sem tudom a megoldást...
  • zol45
    #691
    Nem akarom elhinni hogy nem tudjátok, akkor ti hogy csináltátok meg ezt a részt????
  • zol45
    #690
    légyszi helppppppppppppppp
  • zol45
    #689
    Bocs rossz mappa, ez az a kép.
  • Gerbill
    #688
    Én ezen a képen egy nőt látok fehérneműben. Biztos, hogy itt akadtál el?
  • zol45
    #687
    Valaki helppppppp, ti hogy vittétek tovább, nagyon tetszik a game és vinnám tovább.
  • zol45
    #686
    Ott járok ahol dögg is.
  • zol45
    #685

    Itt akadtam el, és dögg nekem is csinált ilyet, ez miért van? merre kell menni?
  • #684
    nekem a 2 pályán van egy kis gondom.
    Bemászok egy szelőzőnyilásba, de egyszercsak lezuhanok , és látom alulról az épületet :)
    Ez igy hülyén hangzik,de kajak igy van.
  • Gerbill
    #683
    A patch fel van telepítve. A metéseket, hol tárolja a játék, mert nem akarom újrakezdeni, ha újrarakom. Vagy esetleg valaki tudna adni egy eredeti exe-t, hátha a crack a gond forrása. Köszönöm.
  • Gerbill
    #682
    A City of Eternal Springs után, a következő pálya betöltésénél, a már mások által is írt hibaüzenettel kidob az asztalra. Még mindig nincs rá megoldás?
  • MORO67
    #681
    Sziasztok lenne egy kérdésem azt irja a bemutató hogy FPS pedig én elinditottam és nem belsönézetes lehetséges átválltani a nézetet ha valaki megmondaná hogy kell belsőnézetre állitani megköszönném.
  • MORO67
    #680
    köszi de ha feltesuem a trenert nem indul miért tudnátok segiteni??
  • Bence94
    #679
    a faqba benne van de mindegy.nem lesz hozzá mert magyarul adták ki.
  • MORO67
    #678
    Sziasztok,magyaritásrol tud valaki,hogy készülöbe van vagy lessz-e eggyáltalán??Különben aki játszott már vele annak mi a véleménye könnyen játszható??
  • #677
    Végre nekem is elindul a gépen!
  • Bence94
    #676
    helo kijött javítás a gamehoz link a faq ban.
  • Bence94
    #675
    helo itt a faq link is a banner alatt.most majd javítgatok hozzá rakok plussz dolgokat.
  • perselus005
    #674
    Nekem is ezt írja, a 4. chapternél, , valamilyen alagútszerűségben vagyok.
    Addik minden ok volt. Neked megoldódott?
  • DjCooll
    #673
    Hellosztok!Lehet h volt már a kérdés de nincs a game-hez valamien kod????
    Köszi előre is
  • Pista77
    #672
    A chapter3-"The city of eternál spring" résznél elakadtam, amikor egy udvarban,kék furgon mögött kezdek.Lelőttem már mindenkit,de nem tudok továbbmenni az udvarból.Tudna valaki segíteni?Kössz!
  • Code92
    #671
    egggyetértek
  • MrW
    #670
    egyébként sztem elég szar játék...max payne még most is simán odaveri...
  • MrW
    #669
    Angolosítás
  • MrW
    #668
    na itt vok.küldd el priviben az e-mail címed és este elküldöm, mert mingyá meek melozni