15954
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • RYO21
    #13069
    Need For Speed: Hot Pursuit



  • mester1987
    #13068
    Még egy ilyen jó trilógia sosem lesz. Én is tavasszal vittem ki mindhármat.
  • LMNO
    #13067
    Forza 4







  • Coral Springs
    #13066
    Még a Call of Duty: Black Ops 2 előtt elkezdtem a Modern Warfare -t, végigtolom mindhárom részét.

    Kapott pár golyót a kutyuli, rendesen fel is dobta a talpát.





  • mester1987
    #13065
    Sőt az EA helyében elárvereztetném és odaadnám a Ghost Gamest (Black Boy/Criterion Games vagy EA Canada, nemtom már) valakinek, aki ért is a "fejlődő játékterítéshez".
  • mester1987
    #13064
    Vissza is vontam
    Az EA nem érdemli meg.
  • broman191
    #13063
    Csak be ne fusson túlzottan a BugBear, mert még a végén felvásárolja őket az EA, aztán gyárthatnak mainstream f0st futószalagon...
  • mester1987
    #13062
    Hát ha ez kiforr, szerintem lehet a gatyát felkötni majd a Codemastersnek is.
  • mester1987
    #13061
    Thx, meglesem majd
  • broman191
    #13060
    1 - roncsderby
    2 - aszfaltos pálya
    3 - tereppálya

    Még jöhetett volna extra ökörködésnek valami klasszikus magasugrás vagy bowling...igaz jelenleg még sofőr sincs az autókban.
  • mester1987
    #13059
    Amúgy a 3 pályában is csak derby van vagy esetleg verseny is? :)
  • broman191
    #13058
    Gondolom a béta stádium végére eltűnik majd a "sörösdoboz" effektus és a fél autóval 2 keréken repesztek vidáman százzal... :D Van még rajta mint csiszolni bőven, nekem talán a legjobban a felfüggesztés szimulálásának és elhasználódásának hiánya tűnt fel. A Flatout első részében ugye versenyezhettünk profi módon koccanásmentesen, hogyha szépeket ugrattunk a dombokon, majd leérkezéskor mindig kapott a felfüggesztés és eredményeképpen az utolsó körre garantáltan billegett előre-hátra, le-fel az egész autó, hogyha minden más része viszonylag érintetlen is volt. Hogyha az ilyesmi részleteket kijavítják, már attól biztosan nagyobb kihívás lesz az irányítás... Az FPS számomra nem annyira gáz, 30 környékén jól elfutogat mindent felhúzva 720p-ben és nagy szó hogy már ebben a fejlesztési szakaszban akármilyen nagy csetepaténál sem lassul be, 24 autó garázdálkodásával is vígan fut. Bekerülnek az apró de meghatározó részletek, optimalizálgatnak kicsit és ütni fog ez... :)
  • mester1987
    #13057
    Te jó ég, mit lehet ezekkel a verdákkal művelni
  • Totti5
    #13056
    Jó lesz ez majd.. a motor csiga lassú, nálam horror az fps konkrétan, pedig min. fix 60nek kellene lennie. Irányítás sem az igazi, sokkal jobban csúszhatna, ha már minden ki van kapcsolva. Törés az odavág továbbra is, csak vicces amikor már az autó 40%-a el van tünve és egy összenyomott sörösdoboz ahogy kinéz, de még akkor is tolja neki az AI és én is. Sok munka van még ezzel, de az irány jó, csak legyen belőle 1.0 és rendes játék, minimum olyan tartalommal és lehetőségekkel mint a Ultimate Carnage.
  • broman191
    #13055
    Next Car Game - Early Access Pre-Alpha - Így kezdetleges állapotban 3 pályával is elökörködtem vele jó pár órát egyhuzamban, az eddigiek alapján a majdani végleges változatot átkeresztelhetik nyugodtan Best Car Game-re, nem lesz túlzás.

















  • Coral Springs
    #13054
    Call of Duty: World at War egy haverommal, utána a Black Ops befejező jelenete.
    Ma még kitolom a Black Ops 2 -t is hogy teljes legyen a kép, majd elkezdem az Operation Flashpoint: Dragon Rising -ot szintén egy haverommal.



  • Totti5
    #13053
    Hey

    Ladies and gentlemen, start your engines! The time we’ve all been waiting for is finally here: we’re very pleased to announce that we have just released the very first Early Access version of our Next Car Game.

    The game is being sold through exclusively through our site for now, and thanks to the great guys over at Steam all our pre-order supporters can download the game through Steam.

    You can download Steam Early Access license key and Technology Sneak Peek 2.0 (if you haven't already downloaded it) from:
  • Firerock
    #13052
    Óóó. Értem. Köszönöm az infót:)
  • grebber
    #13051
    EZ pc-re van még "béta" állapotban!
  • CalebJoe
    #13050
    pedig az volt hogy ez lesz az új Destruction Derby
  • Firerock
    #13049
    Ez csak nextgen konzolra van?
  • Totti5
    #13048
    N.C.G vagyis A Faltout (4)



    Csatt a betonba!


  • Smuge
    #13047
    versus Gran Turismo 6 :)






  • broman191
    #13046
    Csak screenshotokat készítek belőle különböző autókkal elkolbászolva emide-amoda, a HUD-ot direkt kikapcsolva, mivel az autómodellek azért szépek és a környezet is egészen látványos helyenként...ebben a formában játszva szórakoztató is tud lenni, egyéb megközelítésből szerintem is..."kevésbé szórakoztató", hogy finom és rövid legyek. :D
  • mester1987
    #13045
    Látod még is nagy akar lenni az EA :D
  • Firerock
    #13044
    én Xboxon játszottam vele... Életemben még nem játszottam ekkora hulladékkal,irányítás,"sztori" meg úgy az egész egy hányadék. Ott helyben le kéne lőni mindenkit aki ezen dolgozott és ki merte adni Need For Speed néven...
  • mester1987
    #13043
    Nem rossz ez, ha konzolon nyomod vagy valami erős gépen :)
  • Firerock
    #13042
    Te hogy tudsz ezzel 5 percnél tovább játszani? Tisztellek :D
  • broman191
    #13041
    Need for Speed: Rivals















  • mester1987
    #13040
    *Lehet picit túloztam
  • mester1987
    #13039
    Dementium II HD - Egész jó kis FPS akció-horror & kaland, fejtörőkkel. Itt sem a grafika a mérvadó. Bár azért érezhető, hogy nem most megírt történet.












  • a.carkey
    #13038
    The Holiday Express




  • arty
    #13037
    Raceroom Racing Experience





  • a.carkey
    #13036
    AC4






  • Shep
    #13035
    Hát igen, ez a ló és a szamár esete :)
  • shaddam
    #13034
    Az eddigi semmilyen screenshotok után ez azért előrelépés
  • Shep
    #13033
    Ok, így már érthető. Bár azt nem értem ,hogy ez kinek jó így, vagyis értem, csak azok tuti nem a játékosok.
  • shaddam
    #13032
    Facebook által szarrá tömörített jpg-ket látsz
  • Shep
    #13031
    Atya ég!!!
  • mester1987
    #13030
    De, segítek #13015