15954
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • mester1987
    #13029
    Olvass vissza szerintem...
  • Shep
    #13028
    Milyen tanácsát?
  • mester1987
    #13027
    Shep: Fogadd meg Totti5 tanácsát.
    Jó szándékból mondom ;)
  • Bence94
    #13026
    Sokkal szebb ennél a játék és ez még csak nyitó cím! Tessék menni a neogaf next gen screenshotok topicjába és ott nézelődni . Helghast szeménél a ledek pontosan látszódnak !!!
  • samsung123
    #13025
    Ezt én se tudtam volna megfogalmazni jobban. Végigtoltam ez Ex-ket PS3-on (csak azokat toltam ott) és ezek tényleg olyan címek amiket kár kihagyni, sok jó játék van de ezek mind odatartoznak. Mindegyiknek van egy egyfajta varázs érezni, a rengeteg energiát bennük és az odafigyelést ami által a technológiából is megpróbálják a maxot kihozni. Sok játékról elmondható ez, de ezekről mindenképp!
  • a.carkey
    #13024
    AC4 (PC)






    (Ez a hajó a POTBSban a flottámhoz tartozott, itt nem lehet elfoglalni. HMS Prince)



  • Shep
    #13023
    Hát ha lenne rá keret már megtettem volna de nincs. Megvárom az emulátort :DDDDDDD
  • Totti5
    #13022
    Rettentő hangulatos s szép ( kár hogy zombis, de most nem juttattad eszembe ezekkel a képekkel! )
  • grebber
    #13021
    Csak ártasz vele a játéknak, mert mozgásban szebb!
  • arty
    #13020
    (a legjobb szándékkal csak annyit tudok mondani, hogy ha belefér anyagilag, vegyél egy ps3at... ha kevesebb van rá, akkor told le az 1-2 mászthev játékot és add el, de tegyél meg mindent és bármit, hogy azt a pár címet megnézd és megadd nekik az esélyt! amugy már a végére értem, csak a készült shotokat töltögetem fel belőle - rivjúm )

  • a.carkey
    #13019
    Egyszerűen remek játék.
  • Shep
    #13018
    Utálhatlak ,hogy ezzel játszol? :)
  • arty
    #13017
    The Last of Us - part2



















  • Shep
    #13016
    Na kijátszottad a Jolly Jokert is :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Totti5
    #13015
    Személyeskedést mellőzd, ha érdemi mondandód nincs.
  • AntiHero
    #13014
    az is, meg eleve a facebookra se tölti fel szépen a képet sajnos.
  • arty
    #13013
    kepkezelo rontja le a jpg-k minőségét vagy eleve ps4en ilyenek?
  • arty
    #13012
    a kz2 nyitócím volt? remélem ez egyben válasz is volt a fel nem tett kérdésedre :P
  • Shep
    #13011
    Igen, valami ilyesmiről van szó.
  • Shep
    #13010
    Bírom az érveléseidet, ha rádkontráz valaki, mindig behozol új változókat a képletbe egészen addig amíg a másik fél meg nem unja és rád nem hagyja, na én most még bele sem fogok menni egy Don Quijote-féle szélmalomharcba. Úgyhogy megint te győztél, mint mindig :d
  • RYO21
    #13009
    Látom a konzolosok már megint nem bírnak magukkal. Inkább jöjjön 1-2 kép:

    Batman: Arkham City


  • sirpalee
    #13008
    Eredetileg ezeket akartam linkelni.

    Arma 3, a nemrég megérkezett single-ből. Nem spóroltak a srácok a részletekkel.









  • sirpalee
    #13007
    Namégegyszer. Fene sem gondolta volna, hogy dropbox képeket nem veszi be.

    Totti, játszottam killzonekkel. PS vitás résszel is (attól jobban lehidaltam, mint a kz4-estől). Értem én és tudom is, hogy szép, de lehetett volna szebb is. Az új konzol generációnak nagyobbat kéne ütnie. De! Ez a beszélgetés nem ide való, lehet fröcsögnöd abban a bizonyos topicban, ide inkább csak képek, ott meg nem számít min készült. :)



  • Totti5
    #13006
    Milyen összehasonlításban? nézze meg 100 centis TVn, játsza és utána lehet szakérteni. Killzone összes részének nagy erénye az elképesztő fények, környezeti effektek, kidolgozások s animációk. Ezek képeken sosem jönnek át.

    Azt senki soha nem fogja vitatni hogy egy konzolról készült screenshot minőségben mindig gyengébb lesz mint egy PCs, ennek meg vannak az okai...
  • a.carkey
    #13005
    Korábban, még a PS4 megjelenése előtt ugye az ment, hogy miként is nézett ki egy PS3as játék a gép megjelenésekor, és hogy nézett ki egy akkori PCs.

    Szóval valahogy erre gondolhatott, amikor elhangozz a "Hááát én többet vártam." kijelentés, vagyis egy 2013-as PS4est egy 2013-as PCssel való összehasonlításban.

    De mivel ez exkluzív, így sosem tudjuk meg milyen lenne PCn. Meg én nem vagyok ő.
  • AntiHero
    #13004
    Az a szép ebbe a játékba, hogy a textúrák baromi szépek. ÉS nem csak távolról, hanem ha oda mész akkor is. (jó vannak azért itt ott low textúrák ha nagyon keresi az ember). És megy röccenés mentesen, folyamatos. stb stb.. szép játék konzolon a legszebb szerintem, pc-hez meg kár hasonlítani. Pc-n mindig is szebb lesz egy játék mert ott lehet "hackelni" a játékokat.
  • sirpalee
    #13003
    És? Itt csak a minőségről van szó, nem a gépről. (szóval azt teljesen felesleges felhozni) Btw, BF4 is simán hozza ezt a minőséget singleben, és ott a ps4 verzió közel van a PC-shez. Szép a killzone, de nem olyan álleejtősen szép, mint amit egy Guerilla játéktól elvártam volna (mint amilyen anno a KZ2 volt a maga idejében).



  • AntiHero
    #13002
    Killzone SF (szép ez )








  • Totti5
    #13001
    Nem tudom, miért mihez kellene hasonlítani? Van Crysis PS4re? nincs. Milyen ( 200ezres? ) PCn készült képet kellene a PS4 ( 120 ezres ) Killzonhoz hasonlítani? nem mintha ne lehetne, mert a KZ jelenleg az egyik ( a másik lehet a Crysis 3, sokkal drágább PCn ) legszebb fps a piacon.

    Nos?
  • sirpalee
    #13000
    PS3-as játékot hasonlítani PS4-eshez? Gratz.
  • Shep
    #12999
    Az mit bizonyít, hogy beraktál egy szar mosott konzolos képet?
  • Totti5
    #12998
    Szerintem nem egy ligába játszanak.
  • sirpalee
    #12997
    Crysis 3?
  • Totti5
    #12996
    Melyiknél nem szebb?
  • sirpalee
    #12995
    A több hónapja kinn lévő játékoknál?
  • Shep
    #12994
    Hülye kérdésre hülye válasz, Wolf3D-nél.
  • Totti5
    #12993
    Minél?
  • Shep
    #12992
    Hát, hogy szebben fog kinézni.
  • shaddam
    #12991
    Amennyiben?
  • Totti5
    #12990
    WoW!!!