15952
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • Totti5
    #14351
    Super Mario 3D World















  • Totti5
    #14350
    NES-en van meg, azóta most játszottam először 2D Mariót, de ez már nem az én világom ( bundle, géphez volt ). Akármilyen szép, igényes meg nyilván ugyan olyan jó a Galaxy 1-2 jobban tetszik, illetve holnap elvileg megjön a Super Mario 3D World-öm, ami számomra A Mario lesz:)

    2Dben ( ami 3Ds igazából, csak oldalnézet ugye a (legtöbb esetben) ) most a Donkey Kong Country: Tropical Freeze a favoritom, fantasztikus cucc.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.03.03. 18:54:16
  • dante3
    #14349
    Utoljára super nintendon játszottam a Mario world-el, nagyon szerettem! irigykedik
  • Totti5
    #14348
    New Super Mario Bros. U












  • hellboy4591
    #14347
    Így jó. :D Viszont amik be vannak szúrva azokat nem tudom megnézni sehogy sem...
  • AntiHero
    #14346
    Az jó kérdés :S

    Így sem jó?
  • hellboy4591
    #14345
    miért nem látom egyik topikban sem a videókat? chrome-ot használok, minden flash player, meg shockwave player fent van, de nem látom őket, csak üres kommenteket...
  • Totti5
    #14344
    Captain Toad: Treasure Tracker



















  • broman191
    #14343
    Szvsz ma is egészen ütősen néz ki és önmagában a minél jobb IQ, még a legrusnyább játékokat is már-már eyecandy-vé tudja varázsolni... :)
  • CamelX
    #14342
    Nem gondoltam volna hogy az eddigi legnagyobb Audio/Vizuális orgazmust egy 2012-es NFS-től kapom :) A következő képek csak részben adják vissza azt amit supersampling-al minden maxon mutat.
    Most Wanted











  • broman191
    #14341
    11:16 - Tiszta Maunikasó' :DD
  • AntiHero
    #14340
    Videjaóó meg lemaradt :D


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.02.28. 19:54:46
  • AntiHero
    #14339
    The Order 1886 (PS4)











    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.02.28. 16:16:59
  • kill3r21
    #14338
    Igen ez nekem is feltünt :)
    TEgnap egy nagy harcnál, keveseltem azt amit látok...fura :)
  • broman191
    #14337
    Az FPS nem hiszem hogy jobban tartható a széles látótérrel, de szvsz annál inkább lehet ráfogni ezt az egész 21:9 marhaságot a megjelenítőket gyártó vállalatok lobbyjára, mint újabb trendi irány erőltetését...nálam a The Evil Within-nél is inkább zavaró volt a függőleges tér hiánya (és az azzal járó sok felesleges egérmozgatás), a vízszintesből pedig egyszerűen nem volt szükség annyira, mint amennyit a fejlesztők 'ez így az igazi' super wide képaránya hivatott biztosítani... Engem nem érdekelne a fekete csík, ha valamilyen formában valóban jobb játékélményt eredményezne a szélesebb vászon, de TPS-eknél a core gameplay-t tekintve az eddig látottak alapján, nem éppen a legszükségesebb fícsör...szimuknál annál inkább indokolt lehet, de az egy más világ. :)

    @#14335: Igen, látványra szép, de ha játszani szeretnék vele egy pillanatig is, akkor rögtön lehet rángatni az egeret/kontrollert le-fel ha nagyobb vertikális térben zajlik a harc...öröm, boldogság, a szükségtelen látótér arány miatt.
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.02.22. 11:39:29
  • RYO21
    #14336
    Call of Duty: Advanced Warfare - Multiplayer



  • CalebJoe
    #14335
    Vágom a mozis képarányt attól még engem zavar sose szerettem igazán, a játékok terén meg kifejezetten hülyeség mivel eleve 4k monitorok drágák + nem is játékra vannak kitalálva legalábbis még, kivétel az ilyen cinematic játékok amiből nincs sok.

    PS4-es topikban már szúrtak be egy 21:9-es képet róla nagyon faszán néz ki.
    http://sg.hu/forum/uzenet/1370921822/22046
  • RYO21
    #14334
    Az, hogy végre nem lesznek rondábbak az átvezetők mint az aktuális játék.
  • arty
    #14333
    Elképesztő minőség. Előző genben a Digic készített hasonló minőségű rendereket (pl AC:Revelations) ... (vajon mi lesz velük, ha ingame készül minden átvezető?)
  • arty
    #14332
    "Ez a mozis széles vászon a filmek terén is idegesítő lett mára már nemhogy még a játékokban is ezt kelljen nézni, biztos megvan rá a szokásos indok hogy így jobban tartható az fps hagyjuk már, ilyen játéknál éppen a látvány amit élvezni kéne és nem egy csíkban hanem teljes képen."

    Mozifilmet a moziba készítik nagyokos. Ott pedig 21:9es a vászon és nincs "fekete csík".
    Az, hogy te (és én is) otthon 16:9-en nyomorogsz, kutyát nem érdekli.
  • kill3r21
    #14331
    Dragon Ball Z Xenoverse




  • broman191
    #14330
    Afterfall Reconquest Episode I

    [PNGs]

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!








    [IMG]http://kepkezelo.com/images/vmj203q8up0xd5yu0vg.png[/IMG



    [IMG]http://kepkezelo.com/images/l8te3fk1ahgzrnujno8.png[/IMG]]





  • AnarchoiD
    #14329
    marciusban jon az uj Xbox One updateve screenshot feature (vegre) , nem kell majd kulon HW a screenshotokhoz...
  • Ryder62
    #14328
    Carma TDR 2000

    Némi fennakadás a Váci úton


    Beleragadtam a trafficba


  • Totti5
    #14327
    Szó nincs erről.
  • benőmenő
    #14326
    Az élesség már csak azért is furcsa, mert akár azért is létezhetnek a fekete csíkok, hogy natívan ki tudja pakolni a gép, de mi értelme, ha utána postprocessel elmaszatolják...
    Mindenesetre ez most ilyen lett, majd az idő eldönti, hogy mennyire mászthev, mindenesetre jelenlegi technóval az adott gépen ennél többet, szebbet nem igazán lehet.
  • broman191
    #14325
    Én nem mondanám hogy a 'legszebb evör', de azt sem hogy '2010'...szvsz nagyon professzionális minőségben sikerült összerakni a látványvilágot, rengeteg apró hatást sikerült kombinálni és belőni olyan szintre - kiemelve a sok játékban szemkisütő horror CA-t szintén - hogy az összkép hatására az ember időnként csak néz hogy 'dafuq' - vagyis az abszolút állejtés előtt eggyel, mivel abból már kinőttem...de kitartóan várom a cáfolatát, talán majd egyszer... :D Hasonlóan kifinomultan ízlésesre polírozott látványt általában a NeoGaf PC-s screenshotok topikjában szoktam látni, ilyen-olyan-amolyan modokkal nyakonöntött és azokat végtelenségig testreszabott, egyéni beállításokkal tolt PC-s játékoktól...ez a játék viszont hasonlóképpen szemtelenül jól össze lett pakolva, ráadásul 'out of the box' és tetézi a konzolos cím mivoltával...van itt külcsínből szinte minden amit grafikus dizájnból tanítani lehetne, annyira természetesen eltalálva lett tálalva, gyakorlatilag mindenféle artifact és egyéb hiba nélkül...sok - akár PC-s - AAA kategóriásnak kikiáltott címnek nem sikerül ilyesmit letenni az asztalra...akár 2010-ben, vagy előtte, esetleg azóta...az ízlésesség kortalan. Amit valamilyen mértékben változtatnék rajta, az elsősorban a sötétkékes-szürkés szűrés mértéke, mivel szinte verőfényes napsütésben is túl sötét a kép...álmaimban a State of Decay visszainteget (csak ott a f0sbarnával követtek el hasonlót)... A másik kérdésesebbnek mondható pont számomra a kép élessége...valahogy soha nem tűnik igazán tűélesnek, de legalább úgy általában a fájóan túlmosott hatást is kerülték...bár a legtöbb mai játékban számomra gond a kép élessége, annyi effektet dobálnak egymás hegye hátára hogy a végén az összhatás mindig mosottasba hajlik...ami nem is feltétlen gond egy bizonyos szintig, csak milyen helyzetben mi is az pontosan? Azt nehéz eltalálni...de mindenféle kukacoskodást félretéve, a The Order szerintem nagyon is példásan teljesít az egységnyi számítási teljesítményből generálható ómájgád szempontjából... :))
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.02.20. 19:22:59
  • benőmenő
    #14324
    Hmm, a bannerba bekerülhetne az abload.de, meg a flickr, ha már screenshotokat osztunk meg az ilyen tinypic-ek helyett.
  • AntiHero
    #14323
    Kösz Sajnos nem tudom kinőni a beszédet
  • Myselor
    #14322
    szerintem nagyon szép.főleg mozgásban :) grebber meg hülye,megnézném 2010ben milyen játékkal játszott ami így nézett ki de midnegy :) am semmi kötekedés vagy bántás,tök vicces ahogy pöszén beszélsz xd (twitchelt)
  • AntiHero
    #14321
    Hát ettől szebb képet nem tudok kinyerni belőle. (ezek gamecapture kártyával készültek most: )








    De amúgy igen... Mozgásba Tv-n ez nem így jön át. Sehol egy rece, kilógás, minden egyben van.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.02.20. 18:28:37
  • benőmenő
    #14320
    Azt aláírom, hogy a tinypic elég durván tömörít, de azért ezeket az effekteket észre lehet venni tv távolságról is.
    És az Orderre elég vastagon jutott belőlük. Hogy ez kit mennyire zavar ízlés kérdése.
  • grebber
    #14319
    Az a baj ,hogy a konzolosok grafikai imádata sapka**rt sem ér. Nekik már xbox 360-tól is elszédült az agyuk holott ott értelmes grafika nem létezik ott csak az ő elméjükbe.
  • Totti5
    #14318
    Egyik legszebb játék most. Tök mindegy milyen platformot nézel. PCt is beleértve.
  • Totti5
    #14317
    Réges régen nem számít valósnak amit képeken látsz. Azt amit ez is visszad TVn mozgásban a kép annak nagy részét képtelen mutatni. Annyi látszik h szép, részletes, de hogy mennyire brutálisan dúrva az nem jön át. Jó szűrőkkel semmi baj, nem 30 centiről nézve vizsgálja a pixelet az ember.
  • benőmenő
    #14316
    Így néz ki, ha egy szép játékra ráhányják a film graint, a CA-t, meg még kitudja milyen postprocess cumókat. Meg még esetleg megtámogatják fxaa-val, vagy valami ahhoz hasonlóval. A végeredmény ez az igen cinematik redva képminőség.
    Sajnos ezeket van, hogy pc-n sem lehet kikapcsolni :(
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2015.02.20. 17:36:30
  • Myselor
    #14315
    akkora hülyeséget ne mondjál már persze 2010 lol
  • grebber
    #14314
    ". A LEGSZEBB konzolos játék jelenleg"

    Akkor nagyon szépen megkérlek ezeket az ocsmány képeket felejts el. Így képeken mint valami 2010-es szar. (Minden rosszindulat nélkül mondom. Nem tudom mi mossa így el de okádék pixelhalmaz ez.
  • AntiHero
    #14313
    Igen széles vászon. Sajnos.
    Ettől függetlenül nagyon rendben van a grafika. A LEGSZEBB konzolos játék jelenleg. Nagyon hangulatos is mellesleg. :)











  • CalebJoe
    #14312
    Ez a mozis széles vászon a filmek terén is idegesítő lett mára már nemhogy még a játékokban is ezt kelljen nézni, biztos megvan rá a szokásos indok hogy így jobban tartható az fps hagyjuk már, ilyen játéknál éppen a látvány amit élvezni kéne és nem egy csíkban hanem teljes képen.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.02.20. 16:36:04