15952
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • disorder14
    #14952
    Engem az "új" nfs-ek közül csak a pro street/shift/shift2 vonal fogott meg, a többi szerintem is hulladék.
    A shift 2-t a mai napig tolom, pedig most lesz 5 éves.... Remélem hamarosan jön ennek egy méltó utód :)
  • Krisztiam #14951
    kinek mi :)
    valaki meg azt mondja, hogy a Rivals nagyon rosszul sikerült :D
    de a mostaniban is ugyanazok a hibák megmaradtak, mint az előzőben sajnos pl az ellenfelek hamarabb indulnak, meg ha nekimész valaminek, akkor bejön egy kép, hogy felborultál és közben az ellenfelek elmennek :D
  • Kongy
    #14950
    Én nem értem hogy tudták így elkúrni, szerintem a Rivals elég vállalhatóra sikeredett, ugyanettől a csapattól.
  • Krisztiam #14949
    igen persze pc :)
  • Maxtreme
    #14948
    Ez már a PC-s?
    Jól néz ki, viszont kb gondolom ennyi.
    Anno havernál kipróbáltam 1 óra erejéig, és bár az utóbbi NFS-ekről eddig sem voltam jó véleménnyel, de ez valami pusztító. Mintha 1 olyan csapat csinálta volna akik még csak nem is láttak autós játékot életükbe.
    Gondolom a PC-s verzióban sem változott semmi, hova gondolok, miért is tanulnának a hibákból és a rohadt nagy buktából. (mert ahogy olvastam nem csak én vélekedek így róla)
    Na majd ha ezt is ingyen adja az EA...
  • Krisztiam #14947
    Need for Speed 2016

  • Maxtreme
    #14946
    Igen az alyx modelek (lehet választani) elég elfuseráltak. Mondjuk sztem az alap sem szebb :D
  • broman191
    #14945
    Jól tartja magát, igaz nem vanilla, de ha nem lenne megfelelő alap, a modok sem segítenének sokat...bár a 'bazi nagy roma lagzi Alyx' számomra kicsit kilóg a képből.
  • Maxtreme
    #14944
    Én is felülök a nosztalgia vonatra ha nem baj :))

    Half Life 2

















  • broman191
    #14943
    Mikor láttad az eredetit utoljára? Newsflash, az biza sárga volt, csak kicsit fakóbb. Éppen az volt a lényeg, amikor modolni kezdtem, hogy maradjon nagyvonalakban olyan a látványvilág mint amilyen volt, csak emitt-amott élesebb. Van tűéles textúra csomag persze, csak az elrontja a nosztalgia vonat érzést, teljesen más színösszetételű mint az eredeti játék volt. Amilyen modokat használtam, évekkel korábban jelentek meg, mint a tűélesek. Ez a 2012-es 'Dragozool' így nálam nem játszott, habár részletesség terén a legjobbnak tűnt. :)

    Direkt nem így akartam tolni, túl modern és eltérő színvilágú:

  • Maxtreme
    #14942
    ezen? nebax :D Anno (majd előkerítem a képeim) amikor rátettem a textúra pakot, kb tű éles volt minden :)
    ehet mást használsz.

    szerk:
    haha meg is találtam 1 jó régi gémpléy videmet:

    katt

    Főleg 3:08-tól látszik.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.03.15. 06:54:15
  • grebber
    #14941
    Nem én vagyok az biztos ,de kevés ilyen ocsmányság van. Miért jó ez a Dirt-ös sárgaság? Az alap sokkal jobb inkább nem kellett volna elrontani ezzel förtelemmel.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.03.14. 23:33:09
  • broman191
    #14940
    Van rajta, a vanilla még szörnyűbb volt.
  • Maxtreme
    #14939
    a textura pack nem ártott volna neki szvsz.
  • broman191
    #14938
    Need For Speed Most Wanted (2005) + modok (PNGs)

  • AnuluWork #14937
    The Division










  • Maxtreme
    #14936
    Szebben én sem mondhattam volna..
  • Myselor
    #14935
    sose volt csúnya csak szar értélemetlen
  • broman191
    #14934
    NFS Most Wanted (2012) - Még mindig nem túl rusnya...Origin-ről ingyé' nagyjából fair is az ár-érték aránya.

    (PNGs)

  • broman191
    #14933
    Viszont az nem is próbál visszaadni egy valaha létezett világot és szeretjük is érte...
  • Maxtreme
    #14932
    Mondjuk a példának okáért a Doom-al sem azért játszunk mert annyira vágyunk a pokol legmélyebb bugyraiba..
  • broman191
    #14931
    Techdemónak nem rossz, de mint játék...örülök hogy nem a középkorban születtem és nem is vágyom oda.
  • FartingSquirrel
    #14930
    wow, van benne egy-két lenyűgöző textúra...
  • Totti5
    #14929
    UFC 2




















  • AnuluWork #14928
    The Division (2. rész):










  • AnuluWork #14927
    The Division (1. rész):










  • grebber
    #14926
    Kingdom Come Deliverance (beta)




















  • grebber
    #14925
    Kingdom Come Deliverance (beta)





















    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.03.09. 10:03:24
  • broman191
    #14924
    Pár évig, mint minden őrület, aztán jön egy új és ismétel...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.03.08. 16:17:30
  • kissssss
    #14923
    kíváncsi vagyok meddig fog tartani ez a minecraft klónozás őrület.
  • AnarchoiD
    #14922
    Fortresscraft Evolved

  • Totti5
    #14921
    Xenoblade Chronicles X



















  • kissssss
    #14920
    kár hogy a multiplayer már rég halott....
  • Maxtreme
    #14919
    Igazából ezt nem 1 modból raktam össze.
    Anno sokat szórakoztam vele, de az istenért nem indult valamiért, emiatt félreraktam, és most előszedtem. Amitől "megjavult" az ez volt. Ahogy nézem itt megtalálod a textúrákat is. A többire sajna nem emlékszek. Annyi rémlik hogy valami ruszki oldalról kukáztam össze.

    Még pár kép:

















    broman: Igen, sokkal inkább a hibaüzenet :D
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.03.06. 18:08:37
  • benőmenő
    #14918
    Egy modlistát kaphatunk?
    Nem olyan rég felraktam a notira, de az ui nem ilyen volt, ahogyan ilyen fényekre és pom-ra sem emlékszem. :)
  • broman191
    #14917
    2001-es hardverparkkal kicsit diavetített volna így vagy egy hibaüzenet lett volna a vége.
  • Maxtreme
    #14916
    Return to castle wolfenstein (igen, a 2001-es )













  • Totti5
    #14915
    Primal



















  • AnuluWork #14914
    Kingdom Come: Deliverance (beta)



  • broman191
    #14913
    Nem ezt fogja másolni mindenki évekig, de egynek jó volt, a 2 órás kampány erejéig, tisztességes budget munka, kiindulási alapnak nem rossz, a City Interactive pl. jóval mélyebbről kezdte...