15952
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • grebber
    #14912
    E.T Armies (Iráni UE3-as fps)






  • zorrobomber
    #14911
    Stardew Valley





  • Shep
    #14910
    Watchdogs







    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.03.04. 17:32:12
  • benőmenő
    #14909
    Előtte főleg breton csatamágussal mentem, akinél az elején fáklya később pedig magelight volt.
    Egyébként a vanilla játékban simán lehet látni fény nélkül is. Most a sunyizós khajiit karinál is csak a szükség, meg az enhanced lights and fx mod vitt rá.
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2016.03.03. 17:24:56
  • broman191
    #14908
    Tehát a 185. óra előtt élvezted a sötétséget úgy natúre? Vagy a világítós varázslatot szoktad meg? Bár az íjásszal lopakodva sz0pó.
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.03.03. 16:40:39
  • benőmenő
    #14907
    Elnézést a krumpli képekért, de a 185. órában nyomtam be az első nighteye spell-t a Skyrimben és tetszett a szűrő. Még a célkeresztet se jutott eszembe kinyomni. :/

  • FartingSquirrel
    #14906
    Far Cry Primal
  • zorrobomber
    #14905
  • CamelX
    #14904
    Elite Dangerous: Horizons











  • Maxtreme
    #14903
    Just Cause 3



















  • Totti5
    #14902
    Primal

















  • Maxtreme
    #14901
    Dead effect 2

















  • Totti5
    #14900
    Primal




















  • Totti5
    #14899
    ATS


















  • Totti5
    #14898
    Biztosan, de van egy mechanika ami ki lett találva. Ha nem tetszik nem kell mást kitalálni bele, de általában ez van akinek nem jön be valami játék ott szálkát keres mindenben. Bár nem sokat toltam, de valószínűleg ( logikusan ) fel van építve egy mechanika az állatok, fajok, fegyverek, skillek között. Jobb fegyóval jó helyre instant halál, gyengébbel akárhova sebesítés. Emberek elleni FPSben ha meglövöd nem fog haláltusát játszani, sem összeesni egy találattól a testen... értelme nem lenne az egésznek. Megvannak a hitboxok, mechanikai elemek amikre épül az egész. Elrugaszkodni nagyon nem érdemes, mert agyonvágja az élményt, a nehézséget a mechanikát. Primal sem valóságszimulátor, mint ahogy az FC1-2-3-4 sem az.
  • CalebJoe
    #14897
    Jaja arra gondoltam, ilyen Blade Runner féle környezet meg minden, a Blood Dragon tényleg ilyen retro 80-as B movie poén volt remek zenével.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2016.02.25. 18:33:41
  • broman191
    #14896
    Gondolom a proper sci-fi/cyberpunk stílusra gondolt, ami szerintem lassan benne is van a pakliban, mivel látszik a Primal esetével, hogy kínlódnak a sorozat folytatásával, a különböző éghajlatú modernkori settingek megvalósítása után... A Blood Dragon egyszeri retró poénnak jó volt, örülök hogy meg merték lépni, kezdetben azt hittem hogy kacsa, április elseje, csak viccelnek... :D Én örömmel fogadnék például egy, az eredeti CryTek-es Far Cry-ra hajazó (akár) trópusi szigetes, szörnyes, kicsit horrorba hajló sci-fi folytatást...de jöhetne egy random népszerű okból világvégés, összeomlott társadalmas, disztópiás setting is, jövőbe hajló tákolt világgal, járművekkel, azzal nálam nem lőhetnének mellé... :)
  • zorrobomber
    #14895
    Blood Dragon nem elég sci-fi/ciberpunk? Jahogy az is szar volt :) Persze csak annyira mint a Far Cry 3, ami azt jelenti hogy először jó, de harmadjára-negyedjére ellőni már ciki.
  • CalebJoe
    #14894
    A valóság uncsi mivel abban élünk, néha el kell rugaszkodnunk a valóságtól, amúgy se nagyon van ebben a témában játék végre valami mást kaptunk, ezek után jöhetne egy scifi / cyberpunk Far Cry.
  • broman191
    #14893
    Pedig szórakoztatóbb lenne bizonyos szempontból realisztikusabban, sőt még akár könnyítés is lenne, ha a sérült állat nem próbálna elfutni hirtelen, vagy ha igen, semmiképp nem gepárd sebességre kapcsolva, semmiféle lassulást vagy bicegést nem mutatva a halálos sérüléstől. Adrenalin persze, de azzal sem lehet mindent indokolni. Azért megnézem majd mit lehet kissé RP stílussal kihozni belőle, a külcsín egészen hangulatos... :)
  • Totti5
    #14892
    játék nem valóság........
  • broman191
    #14891
    Van azokban a vaddisznókban pár liter vér, fejbe vágva, alig vérezve nem igen fogja elhagyni a testét az a mennyiség 3-4 másordperc alatt. A nyilvesszőnél meg főleg nem a kecskés esetben... :D

    ui.: Ezek biztosan ilyen prehisztorikus ájulós állatok :D


    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.02.24. 22:09:45
  • Totti5
    #14890
    Meglövöd, vérzik, fut, vérez, elterül.
  • broman191
    #14889
    Az elég fura mechanizmus, hogy beviszünk valamilyen módon egy idővel halált okozó találatot egy állatnak - ami még nem is mérgezés ahogy elnézem - még ott fut vagy 3-4 másodpercet mintha semmi sem történt volna, aztán egyszer csak eldől. A farkas fut az égő fáklya felé is elég fura jelenség...de biztos létezik annyira üres gyomor, ami indokolja. A kis hiénafélék rögtön megmurdelnek és még lángolnak is, a farkasnak vagy 3 találattal sem jön össze a gyulladás, pedig lényegesen szőrösebb, de meg sem inog a pofánvágásoktól. Egy elejtett tetem mellett, feltételezve nem üres gyomorral is rögtön támadnak, futva a fáklyás, nála jóval magasabb ember felé...nem néztek a fejlesztők thug life videókat, egy régebbiben volt 2 busman, akik odaszaladtak hadonászva 2 ücsörögve kajáló gepárdhoz és elvitték előlük a félig megrágott őzféle maradványát. A gepárdok morogtak és vicsorítottak egy kicsit lustán, jóllakottan, de semmi extra... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.02.24. 22:01:50
  • Maxtreme
    #14888
    bahhmeg ez mekkora 1 shit. nem is néztem anno végig..

    Egyébként HASONLÓ (nem teljesen ilyen mielőtt valaki leordítja a fejem :D) stílusban nekem még a King Kong ami anno bejött. (pedig magát a film[eket] sosem szerettem)
    Emlékszem mit hajtottam a gamers editiont (az x360 port volt, az eredeti meg ps2) mire végre meglett, eljutottam az utolsó pályáig.. és 1 adott helyen mindig kilépett.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.02.24. 21:23:03
  • AnuluWork #14887
    A játék előtt ez kötelező darab! :D
  • Totti5
    #14886
    Pont az tetszik benne hogy nem kell darálni, robbantani és nagyon hangsúlyos a természet, állatok. Koncepció az hogy ezt a korszakot kb senki nem dolgozta fel, pláne nem ilyen szinten. Van benne anyag bőven, skillfa is terebélyes.

    Ezen nőttem fel, imádtam ( az 1. részt is )


    Ma meg már így kapom... ennél jobban aligha lehetne elhozni a korszakot.

  • Kongy
    #14885
    Biztos van hozzá Season pass, ami majd tartalmaz egy DLC-t, amiben RPG-vel lőhetünk mamuthátról.
    Ez nem is valószerűtlen, azzal promózták a játékot, hogy lehet benne mamuttal lenni :O:O:O Igazán innovatív. Ubisoft-tól megszokott innováció.

    Ha játékmenetben képtelenek újítani, legalább újnak nevezhető korhoz nyúljanak... Ezt megtették.
    De egy fillért nem adnék a játékért amúgy.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.02.24. 20:28:49
  • Maxtreme
    #14884
    Az ubit ismerve simán.
    Ezen kívül, erősen noob gémerek számára ott lesz még a Nano Suit DLC is, csupán 30 euroért .
  • broman191
    #14883
    Ki tudja, van a játékban egy easter egg barlang tele lézer sárkány tojásokkal, állítólag Blood Dragon utalás, de lehet hogy lesz valami meglepetés DLC...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.02.24. 19:51:22
  • Shep
    #14882
    Majd 1 dolcsis humbliban :)
  • Maxtreme
    #14881
    igazi szopatás az ubi részéről az lenne ha később kiadna 1 méregdrága future weapon pack nevű DLC-t a multihoz, lézerfegyverekkel sugárpuskákkal megy egyéb szarral.
  • broman191
    #14880
    Majd ha 'lásztminit' lesz esetleg...
  • Maxtreme
    #14879
    értem. Ez esetben erre a rendezvényre most nem váltunk jegyet.
  • broman191
    #14878
    Epik agyaló szakóca, tigrisfog betéttel, mammutbőr fogattal, hogy a haverok sárguljanak az irigységtől...ván suhintás ván kill bicsiz.
  • Maxtreme
    #14877
    A multiban a fegyverfejlesztés hogy nézhet ki? A fabunkóra rátehetek 2 követ v mi?
  • broman191
    #14876
    Úgy a Primal egész koncepcióját...de meglepődnék, ha kipróbálnám, aztán hónapokig kőbaltáznám és íjaznám a népeket, meg uszítanám az ellen törzsre a kardfogú tigrisemet, csak mert nagyon átjött. Mint a lottó, nem sok esélye van, de bejöhet...

    #14875: Tényleg, a mester az az új vándorkosztümében, készül az új 5 forintos ebéd ajánlat...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.02.24. 19:16:44
  • benőmenő
    #14875
    3. kép: Bartos Cs. István első játékszerepe? Ha nem, akkor a hajzat plágium gyanús.
  • Totti5
    #14874
    Melyik részét?
  • Maxtreme
    #14873
    Őszintén szólva az egész koncepciót egy f*szságnak tartom, jó ideje nem is követem a játékkal kapcsolatos híreket.