15952
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • broman191
    #14992
    Fallout 4 'Darker Nights' mod tesztelgetés *PNGs*

  • broman191
    #14991
    Sztori, megvenni kiadáskor nem fogom /Win 10-re is kellene váltanám, amit még tologatok/, az a kevés gameplay pedig majd ráér amikor apróért adják... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.04.05. 20:36:03
  • Totti5
    #14990
    Mi értelme yutubon végignézni?
  • broman191
    #14989
    Láttam végigjátszást, amelyben bőven nem siettek (mellé elég sz4rul is játszottak), minden érdemi sztori kiegészítést megtaláltak és úgy volt annyi... :D
  • Totti5
    #14988
    Ha rohansz könnyűn akkor lehet 6 óra. De miért tennéd? sok sok minden van benne ami miatt nem kell benne rohanni mint akit seggbe raktak. Normál tempóban, dolgokat megnézegetve, összeszedve az infókat, story elemeket, hard gunplayyal, 10+ óra.
  • broman191
    #14987
    A Remedy kitett magáért újra a külcsínt illetően, de elég nagy állas, hogy csak 6 és fél óra szingli, amelyből másfél óra videó...túlzottan a Max Payne III iskolát követi, néha hagy játszani is (de megérte várni)...eldönthették volna hogy filmet vagy játékot készítenek, számomra nem éppen kívánatos megtörni a gameplayt a fél órás (tényleg, aki nem látta volna) 'live action show' tv sorozat fílinges betétekkel...amelyek egészen igényesek és a gameplay is a helyén van, de remélem az ilyesmire nem szoknak rá más fejlesztők, számomra jobb a klasszikus módi, hogy mindennek megvan a maga helye... Az ellentétét, a Dark Souls-féle történetmesélést (ami a klasszikus eszközöket várva gyakorlatilag nem létezik) sem komálom, no de a ló másik oldalára átesni sem túl előnyös... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.04.05. 20:28:25
  • Totti5
    #14986
    Quantum Break



















  • Shep
    #14985
    Hát én nem tudtam ez mennyibe kerül :) Lehet Ingyen lesz, mint a HS, és minden egyes pályarészt goldért, vagy valós pénzért lehet feloldani :D
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.04.03. 20:02:39
  • TBTPumpa
    #14984
    Azt nem 15 euróért fogják majd adni.
  • Shep
    #14983
    Ja értem, azt hittem csináltak végre egy jó mászkálós SC játékot.
  • TBTPumpa
    #14982
    RTS, ugyanúgy van benne bázisépítkezés, mint eddig. Csak most többszintes a pálya. Építkezel, elfoglalsz bizonyos pontokat/legyőzöl bizonyos ellenségeket, utána folytatódik a pálya, ahol már csak Novával mész (úgy, mint a Heart of the Swarmban Kerrigannel). Bár itt Nova nem fejleszthető (mint Kerrigan), csak a felszerelését lehet testre szabni. És ugye évekkel a LotV után játszódik a dolog, szóval amolyan folytatásnak is felfogható.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.04.03. 19:52:32
  • Shep
    #14981
    Ez most RTS, vagy mászkálós, vagy mi?
  • TBTPumpa
    #14980
    StarCraft II - Nova Covert Ops (harmadik felvonás)



















  • TBTPumpa
    #14979
    StarCraft II - Nova Covert Ops (második felvonás)



















  • báttyó02
    #14978
    MLB The Show 16



















  • CalebJoe
    #14977
    Starcraft Ghost-ot akarunk
  • TBTPumpa
    #14976
    StarCraft II - Nova Covert Ops (első felvonás)




















    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.03.31. 21:20:26
  • broman191
    #14975
    Azt a mutáns sivatagi rókát bemodolhatnák a Fallout 4-be Dogmeat helyére...
  • AntiHero
    #14974
    PLATINUM DEMO – FINAL FANTASY XV (PS4)








  • Totti5
    #14973
    Driveclub


















    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.28. 15:49:29
  • Maxtreme
    #14972
    Divizsön part2



















  • Totti5
    #14971
    Mario Kart 8





















  • Maxtreme
    #14970
    1-2 divizsön kép, még így nagyon az elejérül' :D









  • broman191
    #14969
    Far Cry 2 1440p + Proudi´s Grand FX SweetFX profil - Itt-ott majdnem alakult a bullshot-grade matéria, de a korai buildes Ubis anyagokat halandó gamer nem szárnyalhatja túl...azokon még a Sniper scope is tükröződött, a véglegesben nem stb. A CryTekes első részben 4 évvel előtte még tükröződött benne valós időben a táj, de hát az évek során csúnyán leromlott a videókarik számítási teljesítménye...

    [modemgyilkoló sokmegás PNG-k]


    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.03.24. 23:04:32
  • dante3
    #14968
    Far Cry Primal













  • broman191
    #14967
    Az AC számomra mindig is inkább az atmoszféráról és a karakterekről szólt, mint a gameplayről, résztől függően oszlott meg, hogy mikor melyik vitte el jobban a hátán az egészet - főleg amire a gameplay ellaposodott - de általában volt olyan jó minden rész valamilyen szempontból, hogy egyszer végigtoljam. Az Ezio korszak végéig megjelent részeket kétszer is. A leglaposabb szerintem a III volt, de legalább a hajózást bevezették, aztán a Black Flag számomra nagyot robbant vele, majd a spinoff Rogue is, annyira, hogy mindmáig nem vitt rá a lélek hogy letöröljem. A Syndicate legfényesebb pontja Evie az biztos...mondjuk a Ripper DLC-re sikerült annyira felismerhetetlenül jellegtelenre megöregíteni, hogy ohmygawdwhyyy?
    A gameplay is elmegy, finomítottak sokmindenen, fílinges amennyire csak lehet így a VR éra előtt, persze láttuk már szokszor a legtöbb fícsörét, ha itt-ott másabb kivitelezésben is. Számomra a legfájóbb pontja, hogy a jelenkori AC történet alig haladt valahová, sőt lényegében egy mondatban le lehet tudni a legfontosabb fejleményt, azt is a 2. világháborús mellékszál mutatta be... Az éven elvileg nem lesz AC, remélhetőleg a következő rész mondjuk jövőre legalább akkorát fog robbanni, mint anno az Ezio szál a 2. résszel és vagy 3 rész erejéig kitart...csak kezdjenek végre valamit a jelenkorral is. Sőt, akár csak azzal. Túl sokáig gyűjtögettünk mindenféle infót a múltban, rókabőrről rókabőrre, ideje már hogy beérjen a dolog a jelenben...vagy akár jövőben... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.03.22. 18:27:54
  • Kongy
    #14966
    Jó hát a Liberation amúgy ritka gyenge rész volt. :D PS Vitán elmajomkodtam vele, de ezt remasterelni nagy gépekre...
  • Maxtreme
    #14965
    haha lehet :D
    Amúgy nem. Számomra valahogy nem unalmas mint az elmúlt részek. Fene se tudja, lehet tényleg az atmoszféra és a környezet viszi el a hátán az egészet, nem tudom.

    Amúgy volt már olyan AC ahol csaj volt a főszereplő, de az sem jött be :D Szal nem emiatt tetszik.
  • Kongy
    #14964
    Sztori, karakterek olyan semmilyenek, hogy az már fáj. Az egész játékot a londoni hangulat viszi el a hátán... mondjuk ez igaz az utóbbi isten tudja hány részre is...
  • ChipHazard
    #14963
    Ne köntörfalazzunk pajtás, egy jó kis bige is van benne, ez önmagában már pozitívum a többihez képest XD.
  • Maxtreme
    #14962
    folyt:




















  • Maxtreme
    #14961
    AC Syndicate





















    Sosem rajongtam az AC franchise-ért, az egyetlen rész ami lekötött, és végig is vittem, az a blackflag volt anno.
    Viszont szerintem ez lesz a következő amit végigküzdök, mert kifejezetten tetszik. A fene se érti miért (pedig nagyon hasonló a többi részhez) de ennek valahogy megfog a hangulata. :)
  • broman191
    #14960
    Blues and Bullets Episode 1 & 2 - Nem tudom hogy nem tudtam róla eddig, de pótoltam, nyomozós, maffiózós, sötét szektás, Sin City stílusú látványvilággal rendelkező game, Telltale-szerű megvalósítással, rákattantam nagyon, kár hogy epizodikus, lehet várni megint vagy 3 hónapig a folytatásra... :[

    Nagyobb spoilerektől mentesen:

  • Shep
    #14959
    Igen, közben megtaláltam ,hogy epic gamesről kell letölteni valami launchert és ott lehet megvenni, de asszem inkább passzolom, még ha steamen, gog-on lenne akkor talán, valami jó akcióban.
  • broman191
    #14958
    Igen, de mától elérhető az Xbone változat is 15 dollárért és a PS4 kiadást is beígérték.
  • Shep
    #14957
    Ez PC-re?
  • CamelX
    #14956
    Ha nem nézem címet, valami újabb Flashback remake-nek tippeltem volna
  • broman191
    #14955
    Én is lemaradtam róla, a napokban kiadott Unreal motoros GDC-s trailerben láttam, majd egész tegnap rajta függtem. Jóféle, csak sajna a 'mire igazán jó lenne véget is ér' hibába csúsztak a fejlesztők...és a járd be ugyanazt a területet újra és újra, különféle új kütyükkel és képességekkel = minőségi játékidő generálás szisztéma sem volt soha szimpatikus számomra, de ebben az esetben elég sokáig sikerült feledtetni az élménnyel, egészen jól csepegtették az újabb lehetőségeket, csak mire meglett szinte minden, elfogyott az anyag, hamar elérkezett a rövid és viszonylag lapos tetőpont... :)

    Tőlem is pár shot, 'vibrant' szűrővel, nem igazán spoiler, csak a szokásos PNGs:

  • Maxtreme
    #14954
    Shadow Complex Remastered:



















    Basszus teljesen elfelejtkeztem erről a játékról. Múlt év végén 1 napig le lehetett ingyért szedni, és én ki sem próbáltam, pedig imádom ezt a stílust. Teljesen kiment a fejemből (gondolom a szilveszter miatt, ugyanis dec31-én volt ingyenes :D)

    Amúgy piszok jó :)
  • broman191
    #14953
    Daaamn. Ha ez a vanilla látvány, akkor mi lesz belőle ízlésesen tuningolva...mondjuk miben is lehetne javítani, esetleg színesíteni még jobban, de ebben a formában is bőven üt. Hogy a játék maga milyen, majd amikor 3-4e Ft-ért utánam dobják, kiderítem örömmel... :)

    #14951: A 2005-ös Most Wanted még tartalmazott opciót az 'akció kamera' kikapcsolására, de a későbbi Undercover is, számomra abban volt annyira a játékmenetet össze-vissza megszakító, idegesítőbe hajló, hogy inkább kikapcsoltam...15' végére kikapcsolhatatlan lett?

    #14946: A gyári modell szerintem ízlésesen, visszafogottan szexi volt, a modok többnyire homlokegyenest szembe mennek az ilyesféle design elvvel és közönségeskednek mindenféle nagy csöcsökkel és a ma megszokott tévtuningokkal karöltve...