Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

báttyó02
#3371
2005 május
amugy nekem is szinte ugyanolyan a gépem mint neked
radeon9600,768mb ram,2,2ghz proci
a városban néha akadozik,de azon kívül(dzsungel meg ahol nincs sok ember) simán megy

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#3370
melyik hónapi nekem az kéne mert lehet hogy letölteném
mondjuk nemhiszem hogy simán fog menni mert nem naon britál a gépem
radeon9550 256 mb os vga 768 mb ram meg 2ghz proci
mind 1 nekem a hónap kell

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

báttyó02
#3369
ha tetszik a STALKER stílus akkor ez tutira bejön
a gépigény meg...hát igazából nagyon sok ram kell neki 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

roblee
#3368
Köszi a tippet. Az tuti, hogy megszerzem valahonnan. Nagyon tetszik, hogy egy nagy pályán zajlik a történet. Erre kiváncsi vagyok!!! Remélem nem csalódom, bár te nagyon jókat írtál. Gépigény?-majd kiderül!!!

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

roblee
#3367
Teljesen igazad van. Az egyik leghangulatosabb a Thief 3. Nem tudtam abbahagyni. Imádom ezeket a stealth játékokat. Örülnék egy folytatásnak!!!
Gondolom te is.
Nagyon jól kitalálták Garett karakterét. Nem a megszokott történet és nem is a megszokott kor. Na, szóval mindenkinek érdemes kipróbálni, még ha nem is mai a game.

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

roblee
#3366
Én megtenném, ha otthon lennék. Nagyon szép game. Jó munkát végeztek a Crytek-esek. De ez még csak a kezdet, jön a CryEngine 2. Na attól a f.kad ketté áll.-bocs a kif-ért.<#vigyor>

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

báttyó02
#3365
2005ös,fps/rpg iszonyat jó játékmenet,hatalmas nagy bejárható terep töltés nélkül stb.
egy gond van hogy a gépigénye az vmi brutál durva 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#3364
mikori a game ?? (mer még nem hallotam rólla )

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

báttyó02
#3363
úgy hogy eredeti a gém<#papakacsint>😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

grebber
#3362
Azt hogy csináltad hogy a betöltés helyén rendes textúra van???

Mert nekem nem így van hanem sima üres kék TEXTURE NOT ASSIGNED vagy mi szöveggel.

Next PC upgrade: 2022

báttyó02
#3361
Boiling Point



















Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#3360
szintén 😊









Maxtreme
#3359
R6 vegas











Istencsászár
#3358
Szemét, bõvebben még az NFS kalgonnál is szarabb😊. Fizika az nincs benne, törés viszont van + a graf is szép. Lényege az hogy menj elõre, rombolj, ilyen full árkéd játéktermi feeling... szal kb értelme 0a😊 számomra legalábbis.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

arty
#3357
a Burnout milyen boxon? irányitás/fizika megközeliti a flatoutot?
(amugy most én is gamepaddal tolom FO1-t)

Forza.

arty
#3356
még mindig flatout1 - megvan a végsõ kocsi: BoneCracker 😄 Már csak tuningolni kell és megnyerni a maradék 30 futamot vele ...

Forza.

Istencsászár
#3355
Kúl, énis ezzel tolom most Xboxon, a legjobb roncsderby gamma😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

arty
#3354
folytatom a régen abbahagyott karriert(régóta csak multizok):


Forza.

Maxtreme
#3353
Hehe ezek multkor kimaradtak 😊

Thief 3 (szerintem az 1ik leghangulatosabb grafikával megáldott járék. Nincs benne ps20, meg nincs agyon bumpmappingolva semmi, ám a képvilága még mai szemmel nézve is igazán elragadó.)














"abból pedig van épp elég, jolett volna ha az R6 szériát nem degradálják le ennyire ... 😞"

Na igen. De ha már ez lett belõle, próbáljuk bent a jót is meglátni 😄

arty
#3352
abból pedig van épp elég, jolett volna ha az R6 szériát nem degradálják le ennyire ... 😞

Forza.

Maxtreme
#3351
1 sima (nem taktikai) árkád lövöldének tökéletes szvsz :-)
R6 elemeket nem kell bent keresni :-)

arty
#3350
nemtom lockdownal miért játszottál... 😊)) ok, nem csunya, de ..........

Forza.

Maxtreme
#3349
pfff...
Ennyi erõvel akkor a max lehet bármennyi. Amit a monitor elbír...

Sland
#3348




Ha jól láttam, akkor neked csak 1024*768-on volt. A Max meg az 1600*1200

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Maxtreme
#3347
De az a max graf.

Psi ops 😊

(jó game, csak nehéz mint állat 😊 )









Sland
#3346
A #2379 -es képek jól néznek ki.
De mondjuk ez sem Max-MAX graf, nemde?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Maxtreme
#3345
Én régebben nyomtam be, nem is 1et.

Sland
#3344
Nem tud valaki nagyon felhúzott graffal hajtott Far Cry Shotokat benyomni?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Maxtreme
#3343
namég 😄 (aztán elég lesz mert meglincseltek 😄)













#3342
Flatout2



ura vagyok a helyzetnek


kispolszki

push the bottom

wooo
Sland
#3341
Nagyon királyos!
DE mért van ott a 4. képen a Ghost Recon logója?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Maxtreme
#3340
Az 😊







Sland
#3339
Ez mi? Nagyon jól néz ki...
Rainbow Six 4?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Maxtreme
#3338
Konzolba: getclosecombat

R6 lockdown



















#3337
ööö..feltettem ezt a Max Payne 2 modot..de a jóistennek se akarja a szaros fegyvert eltenni,hiába választom a pusztakezes harcot,így bekaphatja,az ugrálást hamar eluntam,leves
#3336
ez mikori játék és honnan szedted le? mert nem találom egyik ismertebb olyan oldalon sem, de tetszik (megvenni nem fogom!)

#3335
Sniper Elite

Fõmenü



Karlshorst - elsõ küldi:

töltéskor



A küldetés



Én



Én2



Én3



Célkeresztben az ellenség



Headshot után



Száguld a golyó a célja felé - ha pont fejbe találom, van egy bejátszás, ahogy végig repeszt a golyó és bamm a fejbe és vér kifröccsen meg satöbbbi



Telibe



Bajtárssal



Fritz tank



Lángokban álló tank tornyában halott tankos

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

Maxtreme
#3334
Valóban árkádosabb, ellenben nekem SOKKAl jobban tetszik mint mondjuk az SA 😊

I.C.ram
#3333
Pedig hidd el, hogy az 😄

Amúgy ja GTA klón, csak még annál is árkádosabb. El lehet vele szórakozni.
Slig
#3332
ez afféle GTA klón? a grafja sztem nem is rossz

&#12473;&#12521;&#12483;&#12464;

Checkerboy
#3331
Jajjdeimádtameztagémet!!!!!

Amikor az eget nézem, csak téged látlak. Amikor a napot nézem, csak téged látlak. Amikor a hegyeket nézem, csak téged látlak. Állj már arrébb mert nem látok tőled semmit!

Maxtreme
#3330
Total overdose:





















A gfx olyan amilyen, de szvsz a game maga nagyon jó.

zsakosfrodo2
#3329
Jók a képeid, csak így tovább! <#eljen>

#3328
ez csak oroszul van? 😄
Maxtreme
#3327
lol 😄

acsati
#3326
hát a célkereszt hasonlit <#idiota>
Maxtreme
#3325
psi ops? Az 1 tps vazze, konzolos ramaty gfx-el 😄
Miben kéne hasonlítani? 😄

acsati
#3324
nem hasonlit a psi ops-ra?
Maxtreme
#3323
prme = prime 😄

Maxtreme
#3322
Alpha Prme demo





















Szép, gyors, így kell játékot írni <#worship>