Screenshotok játékokból
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!
Persze csak ha már megvan az Amateur szint és csak free-ride közben mûködik.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Stand: Sajna nem tudtam. 😞 Nem találtam az ehhez szükséges filet.
Grebber: 1024 medium 2xAA 4XAF, HDR off 23-30 fps. De a motion blur miatt folyamatosnak tûnik.=az a baj hogy nincs szinte semmi gfx beállítási lehetõség. Cska HDR on/off, felbontás, AA, level detail.)
Ráadásul gondolom a full még ennél is jobban fog futni.
Ég a Northampton ég, el ne aludjék!
Ezzel vége is volt a menetnek:
Agyaggalamblövészet:
Viszlát az örök vadászmezõkön:
Torpedók a víz alól nézve:
Egy sikeres sorozat eredménye:
Az egyik csata veszteséglistája:

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Japán battleship kihajózik a kikötõbõl:
Japán repülõk vonulnak a célpontjuk felé:
Tengeralattjáró és cirkáló fut ki a tengerre:
Az amcsi csatahajó csúnyán megjárta:
Hát ez roppant kellemetlen lehetett, pont a lõszerraktárba csapódott. 😛
Egy sikeres torpedósorozat eredménye:
A flotta kihajózik:
Ez se húzza már sokáig:
A tankönyvben ezt úgy nevezik: BULLSEYE!
Küldjük õket a tenger fenekére, YARR!

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Tudtál nyúlkálni a gfx beállításokban?
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Én Logitech G25-ben 😊 gondolkodok, de még annyi mindent akarok venni (új monitor, motort újrafényeztetem, +1GB RAM, TDU eredetiben stb stb), hogy majd csak késõbb lesz rá pénzem...
Nyáron valszeg összejön a pénz, suli nincs, egész nap lehet dolgozni 😛
Úgyhogy majd csak akkor fogom tudni behozni a lemaradásomat rFactor, LFS és egyéb szimulátorok terén. 😞
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
Forza.
Ha igen akkor milyen kormányod van?
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
végülis 12 FPS-el is ugy tünik mintha simán vinné...csak enyhén lassan <#hehe>#hehe>
amugy te Sland élsimitást is rányomtad?😄
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Nekem maxon 1280x1024-benn van hogy lemegy 20FPS-re a tiednél jobb konfiggal, úgyhogy... ^^
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit
annyi hogy élsimitás off
pedig szar asrock am2 alaplapom van😉
Hát igen, nem sokat beszélnek errõl a game-rõl, pedig nagyon eltalálták a hangulatát! Jó a története is, fõleg, hogy két ember szemszögébõl követheted végig az eseményeket. Az egyik az üldözõ, a másik a menekülõ. Élvezetes. Kifejezetten élveztem a párbajokat és a "hatlövetû elõrántásos lövéseket" vagy minek nevezzem.<#vigyor>#vigyor>
Sajnos az AMD Athlon64 3200+ 1G RAM és az X1600Pro-m nem elég neki. Kicsit butítva futott csak.<#rinya>#rinya>
\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"
Gyorsan le is töltöttem, felraktam.
Már a fõmenü is kurvára tetszett.
Gyorsan felraktam mindent High-ra meg a lehetõ legnagyobbra, illetve 1280x1024-re.
Há' beszarás milyen hangulata van a játéknak. Nagyon jól néz ki és nagyon feelinges.
1280x1024 Legnagyobb részletesség mindenre, 20-70FPS
Itt van pár általam készített kép:

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

<#idiota>#idiota>
pc-re febuárban jön a teljes
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036
Még egy kis TDU
Egy kis összehasonlítás:
HDR és AA között érezhetõ a különbség, de az AF nem sokat javít a látványon...
(A kártyám nem tudja egyszerre a HDR-t és az AA-t megjeleníteni!)
HDR
4xAA 0xAF
HDR_2
4xAA 0xAF_2
4xAA 8xAF
4xAA 16xAF

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
A névbeírásig jutottam el, entert nem fogad el, csak üres buborékablakok fogadnak. Hát ezt hogy kell elindítani?
Ford GT
Chevrolet Corvette Stingray 69
Dodge Viper SRT10
Caterham CSR 260
Itt egy kicsit érdekesen áll az avatar karja, de hát annyi baj legyen. <#idiota>#idiota>
Wiesmann Roadster MF3

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
pontosan milyen progival csináljátok a screenshotokat? mert amit én csinálok Fraps-al azon a modellek és egyéb tárgyak-nah széle elég bénán néz ki..minta elmodott volna 😞
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?



