Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3572
Engem nem engedet fel, mert incorrect password, epdig megnéztem gamespy-ban, hogy jól írtam be. Valaki azt írta, hogy gamespy oldalán kell regelni és jó lesz, na, de hol? :S

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

arty
#3571
rFactor

Forza.

arty
#3570
GTR2 - BMW M3GTR mod

Forza.

Hmuda
#3569
"P"->Photo

Persze csak ha már megvan az Amateur szint és csak free-ride közben mûködik.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Maxtreme
#3568
Õ bocsi elírtam a neved.. (még regge vót of korsz 😄)
Szal Sland 😄

Maxtreme
#3567
Ez a photomode-ot mivel lehet elõhozni? 😊

Stand: Sajna nem tudtam. 😞 Nem találtam az ehhez szükséges filet.

Grebber: 1024 medium 2xAA 4XAF, HDR off 23-30 fps. De a motion blur miatt folyamatosnak tûnik.=az a baj hogy nincs szinte semmi gfx beállítási lehetõség. Cska HDR on/off, felbontás, AA, level detail.)
Ráadásul gondolom a full még ennél is jobban fog futni.

zsakosfrodo2
#3566
Királyosak. 😄

Hmuda
#3565
Battlestations - Midway DEMO

Ég a Northampton ég, el ne aludjék!


Ezzel vége is volt a menetnek:


Agyaggalamblövészet:


Viszlát az örök vadászmezõkön:


Torpedók a víz alól nézve:


Egy sikeres sorozat eredménye:


Az egyik csata veszteséglistája:

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3564
Battlestations - Midway DEMO

Japán battleship kihajózik a kikötõbõl:


Japán repülõk vonulnak a célpontjuk felé:


Tengeralattjáró és cirkáló fut ki a tengerre:


Az amcsi csatahajó csúnyán megjárta:


Hát ez roppant kellemetlen lehetett, pont a lõszerraktárba csapódott. 😛


Egy sikeres torpedósorozat eredménye:


A flotta kihajózik:


Ez se húzza már sokáig:


A tankönyvben ezt úgy nevezik: BULLSEYE!


Küldjük õket a tenger fenekére, YARR!

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

mila69en
#3563
mibõl gondolod hogy az monte carlo rally?😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#3562
😄 a Monte Carlo rallyn nincsen murva XD

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Hmuda
#3561
Ha már TDU, végre javítottak egy kicsit a beépített photomode-on:

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

grebber
#3560
Milyen beállítások mellett hogy teljesít 6600GT-vel?

Next PC upgrade: 2022

Sland
#3559
Láttam õket HWSW-n.
Tudtál nyúlkálni a gfx beállításokban?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Maxtreme
#3558
TDU

















robotnyk
#3557
wow kieg.









Maxtreme
#3556
Panzer elite Action













robotnyk
#3555
ha g25öt veszel, fenttartom a jogot, hogy ne sajnáljalak a lemaradásodért.. 😊
mila69en
#3554
hm... nekem is az van és semmi baja a pedálnak😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Sland
#3553
Jaja, hallottam errõl a hibájáról.
Én Logitech G25-ben 😊 gondolkodok, de még annyi mindent akarok venni (új monitor, motort újrafényeztetem, +1GB RAM, TDU eredetiben stb stb), hogy majd csak késõbb lesz rá pénzem...
Nyáron valszeg összejön a pénz, suli nincs, egész nap lehet dolgozni 😛

Úgyhogy majd csak akkor fogom tudni behozni a lemaradásomat rFactor, LFS és egyéb szimulátorok terén. 😞

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

arty
#3552
Logitech Momo, de ilyet nehogy vegyél (pedál probléma X idõ után (hiába nyomod fullra, kb. 80%ig megy fel ...))

Forza.

Sland
#3551
Kormánnyal játszod ugye?
Ha igen akkor milyen kormányod van?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

arty
#3550
Rfactor, Nordschleife_RK, Megane és ETCC03 MOD






Forza.

arty
#3549
kizárt... mivel a képeken HDR látszik 😊

Forza.

Sland
#3548
Nekem SM 3.0-ra van beállítva és ott nem lehet az elsimítást benyomni

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#3547
"..simán vitte"
végülis 12 FPS-el is ugy tünik mintha simán vinné...csak enyhén lassan <#hehe>

amugy te Sland élsimitást is rányomtad?😄

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Sland
#3546
Jah, 1024*768-ban...
Nekem maxon 1280x1024-benn van hogy lemegy 20FPS-re a tiednél jobb konfiggal, úgyhogy... ^^

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

reaper4
#3545
ahha

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#3544
nekem amd64sempron 3000+ 1gbram 7600gt256 full grafon simán vitte😊)
annyi hogy élsimitás off
pedig szar asrock am2 alaplapom van😉

roblee
#3543
Call of Juarez!
Hát igen, nem sokat beszélnek errõl a game-rõl, pedig nagyon eltalálták a hangulatát! Jó a története is, fõleg, hogy két ember szemszögébõl követheted végig az eseményeket. Az egyik az üldözõ, a másik a menekülõ. Élvezetes. Kifejezetten élveztem a párbajokat és a "hatlövetû elõrántásos lövéseket" vagy minek nevezzem.<#vigyor>
Sajnos az AMD Athlon64 3200+ 1G RAM és az X1600Pro-m nem elég neki. Kicsit butítva futott csak.<#rinya>

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

grebber
#3542
Call of Juarez!

Next PC upgrade: 2022

#3541
Call of Chutulu?

#3540
ehz mi? 😄

Sland
#3539
Képeid láttán kedvem támadt ehhez a játékhoz.
Gyorsan le is töltöttem, felraktam.
Már a fõmenü is kurvára tetszett.
Gyorsan felraktam mindent High-ra meg a lehetõ legnagyobbra, illetve 1280x1024-re.
Há' beszarás milyen hangulata van a játéknak. Nagyon jól néz ki és nagyon feelinges.

1280x1024 Legnagyobb részletesség mindenre, 20-70FPS

Itt van pár általam készített kép:











Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#3538
Just Cause//ha lenne benne fizika nálam az év játéka lenne...




Maxtreme
#3537
Bodri olyan furán viselkedsz mostanában. Csak nem vagy beteg? Elég szarul nézel ki




<#idiota>

Sland
#3536
az xbox360 volt
pc-re febuárban jön a teljes

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

chicco
#3535
hol lehet a test drive-ot letölteni,nem warez hanem most ezzel mi van hogy még mindig béta és az ign meg release date re szept x-et mond 2006 ban

STREEX
#3534
WOW:Burning Crusade








Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

Sland
#3533
Február 22-23 körül

Még egy kis TDU

Egy kis összehasonlítás:

HDR és AA között érezhetõ a különbség, de az AF nem sokat javít a látványon...
(A kártyám nem tudja egyszerre a HDR-t és az AA-t megjeleníteni!)

HDR



4xAA 0xAF



HDR_2



4xAA 0xAF_2



4xAA 8xAF



4xAA 16xAF

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

fernando torres
#3532
mikor jön ki ez a game?

Maxtreme
#3531
Coj 😊





















Tetszik, nagyon jó kis game minden értelemben.

Xsxxsx
#3530
HELP! Aim Racing (demo)
A névbeírásig jutottam el, entert nem fogad el, csak üres buborékablakok fogadnak. Hát ezt hogy kell elindítani?

Hmuda
#3529
Test Drive Unlimited

Ford GT


Chevrolet Corvette Stingray 69


Dodge Viper SRT10


Caterham CSR 260

Itt egy kicsit érdekesen áll az avatar karja, de hát annyi baj legyen. <#idiota>


Wiesmann Roadster MF3

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

mila69en
#3528
<#eljen>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#3527
hello

pontosan milyen progival csináljátok a screenshotokat? mert amit én csinálok Fraps-al azon a modellek és egyéb tárgyak-nah széle elég bénán néz ki..minta elmodott volna 😞

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Shodan
#3526
Richard Burns Rally. rally szimulátor ,nem nfs.

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

#3525
ez tetszik ez milyen játék?rbr?
pajti
#3524
RBR



arty
#3523
ird be a keresõbe alul, volt már fent 😊

Maxtreme: icipicit azért jobb a fizik, nameg a vezetõ végzetesen is megésrülhet... hát ennyit sikerült 2-3 év alatt beledolgozni 😄

Forza.