Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#4486
Call of Duty 4:








Next PC upgrade: 2022

grebber
#4485
Fear Perseus Mandate:









Next PC upgrade: 2022

AntiHero
#4484
😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#4483
Azt láttam, hogy vannak cod4-es képek... csak tod, nemtom kivárni mire betölti az összeset. 😄
fery02
#4482
Tulépp, csak 4 hsz-nyit kell visszanézned. A kép is volt már 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#4481
Ilyen COD4 kép vótmá? 😄 (most kezdtem a gamet, lenyûgözõ!)

fery02
#4480
Na, ki lesz a leggyorsabb az új Fear-es képek feldobásában? 1,2,3, go <#eplus2>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#4479
😄😄😄

fery02
#4478
Ehh, az utolsó képen hol fogja már a csávó a fegyvert? 😄
Õ szó szerint veszi, hogy szinte hozzánõtt a fegyveréhez 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

grebber
#4477
Call of Duty 4

Fõnök! Hé fõnök! Abszolute nem akarok beleszolni a dolgába de valami belement a szemébe<#idiota>










Next PC upgrade: 2022

robotnyk
#4476
még mindig jól néz ki, és maga a játék is baromi jó.
Maxtreme
#4475
bizony bizony. Pontosan ezt mondtam én is 😊
1 éve ez még ez a graf nagyon nagy durr volt, de tényleg.
De azóta lett nekünk 1 timeshiftünk, 1 bioshockunk, etc.. 😊

grebber
#4474
Nemtudom ,de én nem dobtam hátast a grafjától az tény hogy minden maxon élsimítás nincs ugy csak dx10-es karikkal átlag 30-35 fps.De nekem nem annyira jön be.
Mikor boxos képek jöttek róla übernek tünt de azota sokminden történt.
No majd az Unreal Engine 4 hoz valamai többletet majd!

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#4473
Én is Gears of War 😊



















grebber
#4472
Gears of War








Next PC upgrade: 2022

AntiHero
#4471

| COD 4 | MAX | 4xAA | 16xAF | 1280x1024 |











Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

AntiHero
#4470
1mb😊 szval nekem nincs netre pénzem sajna😞
Csak tegnap este már elkezdtem tölteni😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

fery02
#4469
Ejj, de jó nektek, hogy iylen gyors netetek van. <#idiota>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

AntiHero
#4468

| COD 4 | MAX | 4xAA | 16xAF | 1280x1024 |







Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

grebber
#4467
Szép,jó.Nemtudom.

Cod 4 :





Next PC upgrade: 2022

Istencsászár
#4466
Milyen? x800al elindulna? sm3 kõ neki?

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

grebber
#4465
Witcher


Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#4464
9700pro-tól mégis mit vársz?

A változatosság kedvéért tájmsift 😄



















AntiHero
#4463
Pfff jó csúnya nálad.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

STREEX
#4462
Hellgate london








Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

#4461
az enyémhez képest nagy durr😊

Maxtreme
#4460
Nem nagy durr.

ASUS P4c800 deluxe
P4 [email protected]/1mb L2
ATi x1950GT
2.5 giga ram

stb..

#4459
milyen a konfigod?

Maxtreme
#4458
és part2:















Maxtreme
#4457
Timeshift part1:



















bulba
#4456
Cobra 11 croash time második adag:









60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

bulba
#4455
Cobra 11: crash time:









60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

arty
#4454
NFS ProStreet

Forza.

grebber
#4453
TimeShift



Next PC upgrade: 2022

báttyó02
#4452

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fernando torres
#4451
<#eljen>
mit változtad a mod?

báttyó02
#4450
F.E.A.R. InojMOD













Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

grebber
#4449
Igen ekkora a mérete megéri nagyon igaz nem valami hosszú,de izgalmas !

Next PC upgrade: 2022

fery02
#4448
Bocsi, de komolyan elkezdett érdekelni ez a mod, és volna pár kérdésem.
Találtam letöltést, de kételkedem, mert ez csak 400 mega. Jót kezdtem el szedni? 😛

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

báttyó02
#4447
nekem is hasonló a konfigom,35+fps
bár alap far cry-nél szebb is,meg jobban is eszi a gépet az tény:d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fery02
#4446
Ez tetszik, kipróbálnám, a gépem a Cryengine-hez még el is megy. Bár a képeket elnézve ez mintha tuningolt lenne, szal lehet, hogy ez már megenné a gépemet 😛

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

báttyó02
#4445
part 2







Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#4444
Matto4 (Far Cry MOD)












Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Kongy
#4443
Prince of Persia The Two Thrones

















A KÉPEK JPG FORMÁTUMBAN VANNAK. Az igazi kiterjesztés BMP lenne,de az nagyon nagy.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Maxtreme
#4442
Jericho:



















grebber
#4441
Ezen mit kell mosolyogni fõleg ilyen hülyén ?😄 Nézzed meg saját szemeddel!

Next PC upgrade: 2022

robotnyk
#4440
<#idiota>
Szasza20
#4439
Hát nekem 7600GT-m van és mediumon + egykét dolog high-on van és anygon jól megy

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

grebber
#4438
Amugy sok dolog nagyon ronda a gameben.De azzal védem a készítõket emiatt hogyha minden szép lenne benne 2 évig nem lenne gép amin megmocanna!
Mert pl a kunyhokban vagy minek nevezzem õket bennük lévõ dolgok meg a sziklák is fosok.

Next PC upgrade: 2022

arty
#4437
inkabb mást butits, árnyék nélkül elég emészthetetlenül randa 😞 (mondjuk ugy rémlik árnyék akkor nincs, ha a legterhelõbb, shader van LOW-on ..)

Forza.