Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Maxtreme
#4537
Splinter cell double agent part 2



















Maxtreme
#4536
Splinter cell double agent part 1



















Maxtreme
#4535
GOW



















Hmuda
#4534
És a maradék:

















Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4533
Eve-Online az új turbózott Trinity motorral



















Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Maxtreme
#4532
Lost Planet, Juiced 2:


















Maxtreme
#4531
\r_hdrrendering 1-12
A szám a HDR intenzitását (fényességét) jelöli

Slig
#4530
Nem, a legújabb patchben benne van. Valami konzolparancsot kell beírni (hirtelen nem ugrik be) És 1-12 ig lehet választani. Hogy a szintek között mi a külömbség, azt nem tudom. Ha valaki vágja nagyon a FC-t, akkor pls írja le mit jelent!

スラッグ

#4529
HDR-t csak vmi mod ad hozzá, nem?
grebber
#4528
Fogalmam sincs!HDR sosem érdekelt!

Next PC upgrade: 2022

Slig
#4527
A HDR neked hányas szinten van?

スラッグ

Blekk Síp
#4526
Soldier Of Fortune: Payback

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

Seth
#4525
ami alatta és felette is van, soldier of fortune 3 (payback)

PSN ID.: Beegabor

Viktor9202
#4524
A #4499-es hozzászólásban, a képek melyik játékból valók? Megtudná vki mondani a pontos címét?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

w77d
#4523
basszus mennyivel szarabbak így a képek, mint bmp-ként a gépemen 😞

w77d
#4522
akkor én is egy kis Dirt:








Maxtreme
#4521
HI
Jah 😊

Lecseréltem az egész gépet, a P4 már leszolgálta az idejét 😊

Bence94
#4520
helo maxtreme új videókártyád van? úgy emlékszem hogy egy at x1950-ed volt.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#4519
Az a "ga" VGA akart lenni ofc 😊))

Maxtreme
#4518
Odaírtam lol 😊

http://www.codemasters.com/dirt/index2.php

Még 1-2 kép:









Elõre szólok csak akkor próbálkozz vele ha 2 magos cpud van, mert bármilyen 1 magossal élvezhetetlen sebességet produkál.
ga-ból meg min 7900GTX/X1900xt

#4517
ennek a játéknak pontosan mi a neve?

Maxtreme
#4516
Colin: Dirt



















Maxtreme
#4515
HD2900 Ruby Whiteout DX10 Techdemo, Coj DX10 Benchmark















grebber
#4514
Amit soha nem unok meg FAR CRY!










Next PC upgrade: 2022

AntiHero
#4513
Kane and Lynch


Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

grebber
#4512
Kane and Lynch










Next PC upgrade: 2022

Qwerty4
#4511
SWAT4 - The Stetchkov Syndicate:





Half-Life:





F.E.A.R. - Perseus Mandate:

Qwerty4

Qwerty4
#4510
TimeShift:



Qwerty4

Qwerty4
#4509
Csak fognak késõbb látszani, az imageshack profilomban érdekes látom a képeket, na mindegy...

Qwerty4

fernando torres
#4508
nekem betöltötte képeket aztán átdobta békákra

Qwerty4
#4507
Ezt nem hiszem el!Ha az sg-re linkelek általába csak békák jönnek elõ.<#falbav>
Mi a baj?<#confused>

Qwerty4

Enosh Chan
#4506
OMG ATTACK OF TEH BEKAz 😄

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

grebber
#4504
Hm Gears of War nem kicsit alázza grafikailag !

Next PC upgrade: 2022

Qwerty4
#4503
Bakker, most veszem észre, hogy az sg-n is van ilyen tápig.<#buck><#ravasz1>

+fav

Qwerty4

robotnyk
#4502
UT3, DX9, 1680*1050, max detail







grebber
#4501
Gears of War








Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#4500
Utolsó adag, mert végeztem vele 😊










Maxtreme
#4499
Na akkor még 1-2 😊

fos3 :o 😄



















fery02
#4498
Hú de sokan szidják pedig. Na jó, nem a grafika miatt azért 😛

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#4497
Sof3














Szvsz piszkosul szép ez a játék. Így képeken sem rossz, de mozgásban 1xüen gyönyörû 😊

#4496
Tony Hawk's Underground 2-a kedvenc játékom😊




w77d
#4495
látom jól elvagy 😄

RatBaG
#4494
az orange boxot most az elejétõl tolom, az autós rész az egyik kedvencem...
Elõtte:


Utánna:


Meg építettem egy kisebb tornyot <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.

fery02
#4493
Ez most a sima Area 51-nek a folytatása? Ha igen, akkor kapcsolódik a történetéhez?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Eagle16
#4492
Most én is itt járok 😊
Ez jó rész volt, nagyon tetszett, csak úgy repültek az autók 😄

"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius

Maxtreme
#4491






Maxtreme
#4490
Blackside Area51




















Maxtreme
#4489






Maxtreme
#4488
Cod4 tõlem is 😊





















Csak ámulok és bámulok hogy mit sikerült összehoznni az infinity-s srácoknak. A grafika szerintem baromi szép, a játék élvezetes (nekem a cod eddigi részei közül ez jön be a legjobban) és a gépigény is viszonylag kicsi.
Le a kalappal.

#4487
Én csak most szedtem le a Crysis demóját, mert a régi videókártyámmal nem nagyon ment volna... Kb min 20-25 fps Medium/High beállításokkal (na jó, shadow low 😄) Amúgy annyira nem jött be, de nem rossz játék...