Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Istencsászár
#4587
122 motorokkal együtt

Na még pár motros képem, akrobatikázás közben😊







Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

w77d
#4586
hány választható kocsi van ebben a játékban?

Istencsászár
#4585
PGR4 ( x360 ) friss pár perce készült saját screeshotok.







Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

grebber
#4584
Gothic 3:


Next PC upgrade: 2022

#4583
elég csilli-villi

davidka003
#4582
Rainbow Six VEGAS:





Nagyon király játék.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

grebber
#4581
Jaja nagyon ngay game alig volt róla info jött látott fasza lett!

Next PC upgrade: 2022

Seth
#4580
Videók alapján nem is rossz,grafika, animációk, effektek teljesen rendben vannak, teljesen japcsi alkotásnak tûnik.Kint van már vhol ?
szerk: ja megvan ^^

PSN ID.: Beegabor

báttyó02
#4579
az egyik játék a nagy kedvenceim közül 😛

riddick









Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#4578
part 2 😄





















Azé mikre nem jó az ue3 <#idiota>

CalebJoe
#4577
Oniblade ruszki Hack'n'Slash olyasmi mint a Devil May Cry csak sokkal gyengébb kiadásban.






Maxtreme
#4576
/Elmebeteg játék on :Ð






















/Elmebeteg játék off 😄



(Monster Madness)

Maxtreme
#4575
lol <#idiota>

#4574
csatlakozok az elõttem szólóhoz😄


(lehetne abba fejezni a szpemet, inkább képt szúrjon be valaki)

reaper4
#4573
kölcsön adod a barátodat? 😄D <#banplz>

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Bence94
#4572
egyébként elárulom a gépem nagy részben barátunk szerezte be a cuccot szinte ingyen volt és csak vga-t kell nekünk venni.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#4571
háhá,nekem is volt ilyen "félig szülõk,félis én" vesszük a píszít,én beleadtam 4 ezret,anyukámék meg a maradék 100 valahány ezret😄😄😄😄😄
egyébként,nekem a "kapcsolataim" ott apadnak ki,hogy egy ismerõs betudna szerevezni a városi tévébe 1 ezresért reklámarcnak😊

#4570
mitnha a haveromat olvastam volna😮
az is ilyen seggfej, a karácsonyi ajándékairól gúgy beszél,mintha õ vette volna õke,t a saját,megkeresett pénzébõl:w
ez meg egy fasz,akit te linkeltél😄

Maxtreme
#4569
Viszont másban igenis sokat jelent.
Párhuzamosan futó alkamazásoknál rengeteget segít.

Bence94
#4568
sajna a Hyper-Threading sz*rt se ér alig van egy-két játék ami használja.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

reaper4
#4567
<#eljen><#eljen><#eljen>

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Maxtreme
#4566
beza. Csak "virtuálisan" 2 magos.
Ha jobban tetszik 1 magot oszt 2 felé a win. Ez manapság játékoknál szinte szart sem ér. Fõleg azoknak amelyek igénylik a HW-esen 2 magos CPU-kat.

Maxtreme
#4565
Ezzel nincs is semmi baj. Én nem irigylem tõle(ük) egy percig sem.
A gond azzal van mikor bunkó paraszt módon májerkodik valaki a Pc-jével miközben anyu meg apu tolta a pics*ja alá az egészet...

Be is idéznék 1 hozzászólást az 1ik oldalról ezzel kapcsolatban:

"szerintem egy páran menjetek el gépet venni---ha telik lol
nekem megy minden faszán core2 e6240 dou proci meg x1950xt meg 2gDDR2 800Mhz ram és megy szépen na pááááá...."


Na ilyen "emberektõl" tudok a falnak menni...

reaper4
#4564
ne vedd már sértésnek... mondtam, h nem mínõsítelek...

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

csabush
#4563
Az a proci nem kétmagos. Csak annak látja a windows a Hyper Threading miatt. Nekem is ilyenem volt a mostani elõtt.

Bence94
#4562
igen mákos vagyok mert vannak jó kapcsolataim és azt megértem hogy nem én kerestem meg a pénzt de mint látszik a nick nevembõl még "nem vagyok munkaképes".

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

reaper4
#4561
attól még igaz, h mákos vagy és, h "gazdag" apuci 😊. pl.: az én gépem full saját erõbõl van (akad is a crysis 1000-rel 😄DD). persze nem minõsítek senkit, mert ha nekem adatott volna ez meg, akkor habozás nélkül örülnék és leszarnák mindenkit 😄D

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Bence94
#4560
nana nem így van ez félig én félig szülõk veszeik meg nekem barátunk adott nekem cuccokat hogy adjam el és mindegyikbõl 10 % + õ meg tudja szerezni nagyker áron
<#ravasz1>

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#4559
mákos... milyen jól megy valakinek,hogy a gazdag apuci megvesz neki mindent:|

Bence94
#4558
bocs ezt kihagytam azért 30 fps lesz legalább ?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Bence94
#4557
hát most ezt fogok kapni bele.elvileg dual core-os a proci.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#4556
a cpu miatt gyengén.
Ahhoz a proicihoz kár az x1950, felét sem fogod kihajtani. Tapasztalat.

Bence94
#4555
nagyon szép<#finom>

szerinted hogy futna az aláírásomban lévõ géppel+ egy x1950 pro-val fullon?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#4554
GOW:



















w77d
#4553
jó játék volt ez 😊

báttyó02
#4552
Hitman Blood Money













Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#4551
😄

fernando torres
#4550
télleg jó kis game.hangulat minden ott van.csak ne töltene annyit 😞

Truck Driver001
#4549
Engem csak a harmadik kép fogott meg..

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

Maxtreme
#4548
The witcher
(eszméletlen, megunhatatlan, kihagyhatatlan 😊)... Mondja ezt 1 oylan ember aki rühelli az rpg játékokat 😄 Ez valamiért mégis nagyon megfogott.)




















grebber
#4547
Szokásos hack and slash vagy hogy a fenébe mondják.
Feljödös,beszélgetõs, hentelõs kalandgame.
Nem rossz de hát nem értem mert németet rég tanultam meg akad is.Meg szerintem magyarítani sem lehet 😞

pl elején vagyok még 2 emberrel beszéltem de fogalmam sincs mit kell nekik csinálni!

Next PC upgrade: 2022

#4546
de maga a játék milyen?

grebber
#4545
Igen amit lehetett állítani inditásnál minden maxon van.1280*1024.
De ha levettem mindent alacsonyra 1024*768-ba akkor is csak 12-15FPS!

Next PC upgrade: 2022

#4544
Azta, ez durva! Pedig azért nincs olyan rossz géped 😮... Ezek se normálisak, így kiadni vmit... Legalább high-on megy így? 😊
grebber
#4543
Ja nagy fos a játék optimalizációja!

Next PC upgrade: 2022

#4542
micsoda fps számok ott a sarokban😊))

grebber
#4541
Legend: Hand of God





Next PC upgrade: 2022

dante3
#4540
Nem rossz, német nyelvü igaz, de nekem nem okozott problémát, pedig nem beszélem a nyelvet!
Grafika és a játékmenet a Sniper Elitre hajaz, ugyanúgy mutatja néha,
a lövedék lassított utját! Aki szereti a sniperezést és nem vágyik crysis grafikára, annak kellemes idõtöltést nyújt,sztem!

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

#4539
ez jó játék?

dante3
#4538
Sniper - Art of Victory









Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!