Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

davidka003
#5444
"Írd oda a játék címét is, amirõl a képek készültek!
Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz."

Csak szólok, hogy ne lepõdj meg ha eltûnnek a hsz-eid.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

poppe
#5443
Call of Duty 4 - Modern Warfare

óó, a tankos pályák a kedvencek, úgy látszik annyira ráizgultam h elfelejtettem shotokat csinálni...



















I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club™

poppe
#5441
jön mindjárt a többi, csak elment a netem és kezdhetem elõrõl a feltöltést... meg próbálom idõrendbe tenni

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club™

#5440
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
végre egy játék ahol tömegesen halnak amcsik...nem azért csak nem találkoztam eddig olyannal, kivéve a 2. VH-s gamek

arty
#5437
mi lenne ha az adott játék topikjában csevegnétek a játékról és nem itt offolnátok? 😞

Forza.

V43 1105
#5436
Gógul?! :\

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

mama2
#5435
Ezt hol lehet megvenni? xboxra vagy pc-re?

Somlói Galuska Fan Club™. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Bulykin
#5434
oksa, értem...köcce, lehet kipróbálom<#vigyor2>

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

#5433
Hát motoros játékok ilyenek szokni kell az iránytást!
Van a beállításokban nehézségi szint basic,arcade,simulator stb. és saját magad is beállíthatod a nehézséget sok opció van!Elég jól áttítgatható!

kakaoskalacs
#5432
Ugyakart fogalmazni "már RENDELEM IS"

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Bulykin
#5431
ez olyan mint a Moto GP 3? mert én azt alig tudtam irányítani olyan nehéz volt számomraXD

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

RatBaG
#5430
<#ejnye1>

Per Aspera Ad Inferi.

#5429
nice, töltöm...
#5428
Part 2.




#5427
SuperBike World Championship 2008



Bulykin
#5426
akkor jó<#idiota>

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

Maxtreme
#5425
Totálisan teljesen más 😄

Bulykin
#5424
engem a Fable-ra emlékeztet, igaz még nem próbáltam, de nagyon hasonló...(legalábbis nekem😄)

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

poppe
#5423
az udvaribolond a legjobb arc 😊

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

Maxtreme
#5422
Jaja <#nyes>
8-as képen látszik is (tök)<#idiota>

ScarY MAN
#5421
imadtam ezt a jateko xD amikor az impek felvesznek minden szart es azokat aggatjak magukra xD

...

Maxtreme
#5420
Overlord (ennél betegebb agyamentebb játékkal még nem találkoztam xD)



















#5419
yep
#5418
Hú bazzeg spoileres rendesen!
Muszály volt berakni a fater fetrengését?

#5417
Half Life 2: Episode Two Part 2



Minden MAX, HDR on




























grebber
#5416
Grafikalilag távolról jó mármint ha kint vagy és elnézel messze de közelrõl rakás szánalom.
Elég jól megcsinálták benne a karektereket is mert a csaj arca szép a többi karakteré kb 3 pixelbõl áll.
Tárgyak textúrái meg gyök2-es minõségûek.

Next PC upgrade: 2022

#5415
Egyetértek!

ScarY MAN
#5414
egyik legkorrektebb jatek grafikailag es jatekelmeny szinten sztem.

...

#5413
Half Life 2: Episode Two


Minden MAX, HDR on






















 Evil
#5412
Egynek jó sztem 😊

#5411
Ekszbákszon kipróbáltam,háááát... Nem nevezném Turoknak,semmilyen körülmények között sem. Se hangulat,se grafika,se történet.
Se indián fõhõs...

 Evil
#5410
Turok Rebirth:








fery02
#5409
Igen, és a GRID-ben még nem is reklámozták a füstöt. Viszont a Pro street esetében olyannyira, hogy az már elment a túlzás szintje felé is. És annyira nagy korkülönbség nincs nagyon a két játék között.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#5408
Grid...

#5407
Grid

fery02
#5406
Amúgy szerintetek a GRID-ben szebb a füst, vagy a Pro Street-ben? <#buck>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#5405
Nálam a fraps .png formátumra van állítva, szeréntem a png valamivel jobb mint a jpg és a mérete is közel hasonló.

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

w77d
#5404
no photoshoppal egész jól át lehet konvertálni 😊
grid

Maxtreme
#5403
Jah pl. Én is azt használom, igaz 90%-on 😊
De nincs sok difi szal mind1.

robotnyk
#5402
acdseet ajánlom, 80-85%os minõséggel, 1680*1050ban 2-300k egy kép, és nagyon jó minõségû.
w77d
#5401
ok, kipróbálom ps-ben, hátha az tartja a minõséget 😊

#5400
Én pl berakom ps-be és ha kell még átméretezem is!<#nyes>
ja és BMP-be ment a frapsom!

Maxtreme
#5399
bármilyen normálisabb képnézegetõ programmal... (ha ingyenes kell akkor irfan view)

w77d
#5398
és milyen progival konvertálod át? neked valahogy tényleg szépen megtartja a minõséget...

Maxtreme
#5397
Nem, én sem egybõl jpg-be mentem a képet..

w77d
#5396
mert te egybõl jpg-be mented a képeid, de nekem a Fraps bmp-be nyomja. Próbáltam hogy átrakom jpg-be, de úgy lerontotta, mintha közel minimum grafon lenne minden....

Maxtreme
#5395
Példának okáért nézd meg az én GRID-es képeim... (#5347 #5322 stb) jéé és jpg-be vannak..fura..

Maxtreme
#5394
..és akkor be kell nyomni közel 60mb képet?
..érdekes én is jpg-be rakom, és szinte 0 a difi a 2 formátum között...

w77d
#5393
jpg-be konvertálva eszméletlenül leromlik a minõség....

Maxtreme
#5392
BMP-be.. aaaaaz igen. Gratulálok. Végülis csak több mint 50mb kép, de oda se neki.