Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

berczely
#5997
Hát ha te mondod!
Nekem így a képek alapján szépnek tûnik, soha nem játszottam még a FC-vel <#vigyor3>

Maxtreme
#5996
No azért túlzásokba ne essünk.. Messzirõl lehet szép, de a karakterek ugyanúgy 3 polygonból állnak mint az alap FC-ban, illetve a textúrák sem igazán élesek.

grebber
#5995
Hát igen elég sokat kihoztak a grafikából az biztos.
Remélem még készül majd hozzá 1-2 mod azért!
Crysishoz is kb 200-at tuti bejelentettek de mire azokból is lesz valami 😞

Next PC upgrade: 2022

berczely
#5994
Tomb Raider Anniversary




berczely
#5993
Loáál! Nagyon szép!
Cod4 elbújhat mellette (kicsit azt idézi nekem ez a környezet)

fery02
#5992
én az orosz San Andreas mod-ok óta megfogadtam, hogy mod-ot soha többé nem teszek fel, de ez jól néz ki. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

grebber
#5991
Far Cry: The Delta Sector mod








Next PC upgrade: 2022

berczely
#5990
Half-Life 2 Episode 2




fery02
#5989
már megint...

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

davidka003
#5988
Van bizony. 1,4 GB kb a demó.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Bulykin
#5987
már van ilyen?<#wow2>

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

Maxtreme
#5986
Fifia 2009 Demo











Azért pöppet normálisabban néz ki mint az eddigiek. Most van olyan átlagos szinten 😊

fery02
#5985
Szal tiszta Vice city <#idiota>
Bár ez 2008-ban már kicsit égõ. Inkább el is felejtem de gyorsan.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

grebber
#5984
Az a jó benne kurva magasról nyomsz a helikopterben egy kiszállás gombot és nem kell ide ernyõ nem hallsz meg csak leveszi életedet de élsz tovább lol.

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#5983
szerintem se erõltesd 😄
Nálam pl 2 perc gameplay után szarrá fagyik' a gép (szétesik a kép) és szeva 😄
Ment is neki az uninstall ahogy azt kell.

fery02
#5982
Amíg azt olvastam, hogy "körülbelül", addig azt gondoltam, hogy "Na ezt akkor kipróbálom". Tovább olvasva meggyõzõdtem arról, hogy inkább mégse. 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5981
körülbelül 😄
Jól elbaxva sajnos. 8800Ultrán megy ilíen 30-35 fps-eket <#wilting> Az Atiért meg abszolút nincs oda. 4 magos 3.2-es c2D-vel és HD 4850-el 12-15 fps.
Ráadásul ronda és bugos mint a bûn. EA games powa 😊)

fery02
#5980
Ez így ránézésre ilyen ejtõernyõ, meg esetleg repülõk nélküli Just Cause, egy apokaliptikus, Mad Max-es világban?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5979
TDU megen 😊





















Ez a játék összhatást tekintve még mindig nagyon jól néz ki szvsz 😊 (persze mindenbe bele lehet kötni, csak minek 😄)

grebber
#5978
Mercenaries 2



Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#5977
Tdu csak úgy 😊



















DJ RX7
#5976
Amikor még DOS volt én nagyon is használtam a Norton Commandert.

:3

arty
#5975
DOS-t? Ritkán. Ott pedig a VC és a DN (volt) a 'király'.
Amugy a Far Manager windowsos program.

A BC ál-3D és sztem izléses 😊

egyébként a régi bionic commando felujitása:



... és készül a teljes 3D-sitett változat is:

Forza.

Peetboy
#5974
Elég régimódi ez a 2D játék, de tele van effektezve. Te még DOS-t használsz?

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

arty
#5973
DOS alatt maximum, de igazából ott sem.

Bionic Commando Rearmed











4Player DM:





2Player Co-op:

Forza.

davidka003
#5972
"Ez valami szar koppontás"

Szarnak nem mondanám. Sony Ericsson telefonok módosítására tökéletes. A képen is látszik az ehhez való plugin.(SEFP=Sony Ericsson Flash Plugin)

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

DJ RX7
#5971
Ez valami szar koppontás vagy valami más. Az igazi a Norton Commander...

:3

arty
#5970
FAR (legjobb filemanager)

és bár nem játék, de nesze:



😄

Forza.

berczely
#5969
XD nem hanem FAT vagy FAR (márnemtom hogyhívták) rendszer van ott neki 😊

ScarY MAN
#5968
kékhalál a faszi gépén?<#idiota>

...

#5967
Vagy csak nem akarom nyíltan kihirdetni,hogy én bezony lefogom tölteni.😉

RatBaG
#5966
ugatni max te szoktál, mikor üres a zsebed és még warezt se találsz az aktuális célponthoz...

Per Aspera Ad Inferi.

#5965
#5961
Elõbb gondolkodik,aztán ugat...

RatBaG
#5964
bolt. tudod "feltalálták" már egy ideje...

Per Aspera Ad Inferi.

#5963
Ez meglepett.:o
Valahonnan be kell majd szereznem.

berczely
#5962
Jaja full szinkronosan!

#5961
Magyarul jön? Hoppá!
Akkor ezt sajnálni fogom,mert már konzolra vannak a játékvásárlások betervezve.😞

berczely
#5960
Sajna még igen!
Magyar tudtommal valamikor jövõhéten jön!
Tuti jólessz!
Ez az orosz csak arra van/volt hogy kipróbáljam hogyfog futni meg elmászkáltam benne naon hangulatos stalker feeling ottvan!

#5959
Eh,csak orosz van?😞

berczely
#5958
S.T.A.L.K.E.R - Clear Sky




Maxtreme
#5957
és akkor az utolsó 5 aitd kép









Maxtreme
#5956
No akkor még Aitd, tõlem az utolsó adag 😄



















#5955

OFF
Ahogy vesszük. Neten kapott 3,5-7,5 (10-es alapon) értékeléseket, és mindkét vélemény jogos is.
Én a magam kis katalógusában mindkettõt felírtam a játék mellé.
Történet, párbeszédek: Egy erõsebb B-kategóriás filmhez lehet mérni mind a sztorit (bár errõl megoszlanak a vélemények), mind a párbeszédet (errõl nem). Azaz megteszi a szerepét, de az állad nem fog leesni.
Játékmenet/kezelhetõség: Izgalom, kihívás, meglepetések! Izgalmas felfedezni, hogy merre is akarsz elindulni. Kihívás rájönni, hogy a karaktert hogyan veszed rá. Meglepetés, hogy mégsem arra indult. Na, ennyire nem vészes a helyzet, de bevallottan rémes az irányítás. Rémes. De komolyan. A karakter beleakad mindenbe, amibe nem, abba belesétál, rosszabb esetben benne is ragad. Van save opció, ami remek, mert szépen kiüríti az inventorydat néha, meg ilyen marhaságok. Vannak benne egész jó ötletek, csak sajnos a kezelhetetlenség miatt nem mindig tudod kiélvezni. Vannak benne egész jó kis fejtörõk, sajnos ezekbõl kevés, meg van néhány olyan, ami teljesen evidens, ha egyszer rájössz, mit is akart a fejlesztõ, hogy mit tegyél (volt, hogy nem esett le a tökéletesen egyszerû megoldás, és 20 percet szívtam ugyanott)
Hangulat/Zene: A zene a magnificent kategóriába tartozik, profi munka. Hallottam már jobb soundtrack-et, de nem sokat.
Összességében: Kellemes hangulat (kevés ijesztgetéssel, teszem hozzá), remek zene, néhány (jó) innovatív ötlet, mindez kicsit elkefélt kivitelezésben (azaz nem árt beszerezni egy törésálló billentyûzetet 😊 ).
Kikölcsönözni/egyszer végigjátszani megéri, azt hogy megvettem, én személy szerint megbántam. Inkább az OST-re költöttem volna az árát 😊
Bár a yellow cab-es jelentet nagyjából hetente újrajátszom, az szerintem nagyon rendben van.
#5954
Becsapós játék,no meg nem rak fel senki sem olyan képeket,ahol ronda.😄
Annyi az egésszel a baj,hogy nehéz irányítani,nem félelmetes,a grafikája felemás,és a harcokon kívül az egész játékmenet gagyi,kiforratlan. Van benne néhány nagyon jó újítás,de azok többsége rosszul kivitelezett. Szerintem.

kakaoskalacs
#5953
ez olyan zsenialis game? jolnezki de tartalmas is?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

berczely
#5952
Alone in the Dark folyt.






berczely
#5951
Alone in the Dark





grebber
#5950
Alone in the Dark

Adj egy pacsit!

Még hogy egyedül a sötétben,akkor ez itt ki?<#idiota>


A jó munkásember

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#5949
Aitd folyt én is 😊)



















Shep
#5948
Ez nem a Szamuráj Pisti visszatér-bõl van? 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!