Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6047
sebek sajna eléggé gyérek lettek

Bence94
#6046
part 2. (lesznek különlegesek is... )















GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Bence94
#6045
Alone in the dark










GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

berczely
#6044
S.T.A.L.K.E.R - Clear Sky




grebber
#6043
Lelett párszor irva nem 1x atikon szarabbul megy haveromnak 4870-e van és kb ugy fut mint nekem 8800GT-vel!

Next PC upgrade: 2022

#6042
az övé nvidiA,a tiéd (enyém is ) ATI...ennyi a probléma

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

berczely
#6041
Én nem értem nálam miért ilyen lassú!
dx10 minden maxon és naon gyér...crysis is jobban fut xD

grebber
#6040
Nálam is tulajdonképpen van de pl távolabbi tárgyak elég recések.
Mert a képeken amiket betettem ott van élsimítás hisz nem recések az élek de pár tárgy az.Nekem nem ment le 15 fps alá ha az eddigi egész játékot nézem ahol tartok a nagyátlag valahol 28-35 fps között van minden maxon dx10-ben!

Next PC upgrade: 2022

berczely
#6039
<#idiota>Beb*szna...

w77d
#6038
nemsokára kipróbálom én is, remélem nálam azért nem lesz probléma....

berczely
#6037
Aha...
Nálam mûködik a játékon belül is az élsimítás csak eléggé lehúzza a dolgot mer kb 15fps-e megy xD

grebber
#6036
Hát igen de csak stalkeres élsímitás 😄 mivel a gamen belül hiába húzom maxra nem úgy tünik mintha lenne benne<#eplus2>

Next PC upgrade: 2022

#6035
AZ AK74u pont így néz ki,láttam már élõben,csak tudom!😉

#6034
az sem igy néz ki... túl kerek formák szal nem tetszik

#6033
Mert ez nem a klasszikus Ak,Teeee!😄
Ez AK74U.

#6032
az AK eleve kicsit hosszabb és nem ilyen "tömzsi"... szal kicsit nem tom...

berczely
#6031
Élsimítással játszol?

#6030
Há' me' mé'?
Teljesen jól néznek ki,csak más a szögük,mint a többi játékban.

#6029
*nyomin néznek ki

#6028
ebben a játékban olyan nyomin néznek a fegyverek... fõleg az AK :\

grebber
#6027
Stalker Clear Sky




Next PC upgrade: 2022

ChuckyHUN
#6026
Kicsit Fakóak...😄

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

kakaoskalacs
#6025




Crysis
Nem a legigenyesebb de ezvan 😊

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

grebber
#6024
Azon a képen közelebb voltak a textúrák ezek meg csaj "tájképek" szerintem is is benne van hogy több fps-van.

Meg CPU Control progival megcsináltam hogy a 2. mag is menjen game alatt (nem használja a alpból a game <#boxer> ) lehet ez is számított neki.

"feltelepíted a cpu control progit elinditod a stalkert nyomsz egy alt tabot és elinditod a cpu-s progit jobb oldalt vannak opciok automatic manual cpu1 cpu2 meg off szvsz tökminegy mejiken van mert végig probálgattam mindegyiken mûködik bal oldalt látod a futo alkalmazásokat x-rayenginre jobb klikk allcpus opciot választva 2 cpus és 1+2 opciot kiválasztod vissza mész gaméba alt tabbal és használja is a másik magot 12 fpst simán rá dobott"


Next PC upgrade: 2022

davidka003
#6023
"A játék alapból nem támogatja a több processzoros megoldásokat (mûködik, de csak egy magon), de erre is van már megoldás:

CPU Control 2.0 nevû programot kell leszedni, majd az alábbi módon beállítani:

1. installálás
2. indíts stalkert, majd ugorj ki a windowsba alttabbal
3. indítsd el a cpu controlt
4. jobbra fent a programnál CPU1re állítani (ford megj: valszeg ez egy cput/elsõ cput jelent/egy magon futó processeket, fene se tudja...)
5. jobb oldalon látni fogjátok a futó folyamatokat
6. jobbklikk az xrEngine.exe
7a. 2 magosnál Minden CPU, majd 2 CPUs, majd "1+2", majd minimalizáld (jobbalsó sarokban ott fog maradni)
7b: négymagosnál jobb alul opciókra klikkelj, és pipáld be a négymagost... majd minden CPU, 4 CPU, majd "1+2+3+4",majd minimalizáld (ebben az esetben is maradjon bent jobbalsó sarokban).

A probléma az, hogy ezt minden indításkor el kell játszani, viszont pár kattintásért cserébe némi gyorsulás mindig jól jön (+15-20Fps - gépfüggõ."

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#6022
hogy oldottad meg,hogyjobban fusson ? mert azelõtti képek 20-25 fps volt

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

grebber
#6021
Stalker Clear Sky




Next PC upgrade: 2022

arty
#6020
Maxtreme
#6019
Just Cause




















arty
#6018
te meg huzz el a megfelelõ topikba, idiot.

Forza.

grebber
#6017

Next PC upgrade: 2022

inter94
#6016
max grafika?

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

grebber
#6015
Stalker Clear Sky



Next PC upgrade: 2022

ChuckyHUN
#6014
Akkor tegyél szkrínsotot ember...

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

davidka003
#6013
Crysis

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

arty
#6012
szerintem ez a screenshotok topik még mindig

Forza.

ChuckyHUN
#6011
Szerintetek, most melyik játéknak vam a legnagyobb gépigénye? (megjelent)

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

fery02
#6010
igen

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

arty
#6009
ez még mindig a screenshotok topik és nem az FC2 ... ugye?

Forza.

poppe
#6008
okt 24 ha minden igaz 😊
(mármint nem a magyarítás 😄)

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

w77d
#6007
egy idõutazóval van dolgunk XD

passatgt
#6006
hupsz, ezt benéztem, bocsi😊

inter94
#6005
far cry 2???

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

passatgt
#6004
far cy 2-höz van magyarosítás?

vag átlagos angollal simán játszható

grebber
#6003
arty: Hát nem az 😄 Szerintem kihozták a maxot a régi Cryenginebõl azthiszem.

Jaja feelinges volt egy rész ahol raklap ellenség de nem engem lõnek.Mondom akkor kit nézek körbe nem látok sehol senki de ilyen zöld "plazma" féle (nemtudom máshogy kifejezni magam teccikérteni) robbanások vannak és rá is lõ.No de ki kérdeztem én.Ekkor néztem fel a levegõbe és ilyen kis köcsög repülõ robotok lõdöztek lefelé 😄

A havas pályán meg olyan a havazás nem látni semmit se pláne ellenfeleket nem mert azok persze fehérben vannak.
Kár hogy nagyon rövid.Remélem titkon készül még pár hasonló mod!

Next PC upgrade: 2022

fery02
#6002
Szerintem feelinges.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

arty
#6001
tehát akkor ez nem a crysis ??? 😮OO alõzõ képeknél le se esett 😮OOO

Forza.

tomi890125
#6000
kocsinak deszar árnyéka van! amúgy szépen néz ki

The Only One!

grebber
#5999
Far Cry: The Delta Sector mod 3. és sajnos egyben utolsó pálya








Next PC upgrade: 2022

inter94
#5998
ideje lessz kipróbálni😄

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm