Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CalebJoe
#7058
Shellshock 2 ez már fps lett, de olyan szinten van mint a SOF Payback elég gyenge eresztés lett.










CalebJoe
#7057
undercover<#vigyor3><#vigyor3>
fery02
#7056
bazz, valaki szerkessze vagy törölje -> ÿTomb Raider: Underworld

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#7055
Tomb Raider: Underworld


...Neked bármikor
















Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#7054
Jó kérdés, passz.

Firerock
#7053
ez lessz vmi emberi nyelven is?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Maxtreme
#7052
valami olyasmi :o)

tomi890125
#7051
ez a CArmageddon utánzat akar lenni?

The Only One!

Maxtreme
#7050
Armageddon riders

















Kéééész b+ <#idiota><#idiota>

grebber
#7049
Van 😄 Olvasgassad a fórumát.

Next PC upgrade: 2022

#7048
Elég szépre sikeredett 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
van már crack?

#7047
Eh annyian tolják mostanában a doom3-at javított graffal felteszem már én is 😛

grebber
#7046
FEAR 2






Next PC upgrade: 2022

HeadHunter86
#7045
Én is pont a Doom 3-mal tolom FEAR2-ig. Azzal az ULTRA giga grafikai patchhal. Komolyan mondom árnyékot leszámítva meg se látszik rajta hogy 5 éves játék. Ja és 100x fosatósabb mint a FEAR, igaz a FEAR inkább akciójáték.

tonyr
#7044
oksa igazad van 😊

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

Maxtreme
#7043
Meg kõ venni akkor magyar lesz :p
Amúgy nemtudom. De abból a pár száz fileból nincs is humorom kiválogatni a lokalizációs állományokat.

tonyr
#7042
magyar szöveg kiszedhetö belöle ?
mivel nekem angol 😞

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

#7041
valami megmozdul benne és beáll az agyhalál XD
Maxtreme
#7040
Ne használj ilyen bonyolult kifejezéseket, mert a végén agy(???)károsodást szenved 😊)

poppe
#7039
szöged, te nagyonlingvisztikus...

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

mama 2
#7038
Ölég? Szegödi-e vagy?XD

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

Maxtreme
#7037
Jó ez a mod, csak ölég gázul néz ki hogy minden illesztés/él recés tõle 😊

Shep
#7036
DúM 3


"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Maxtreme
#7035
jól tudod! 😊

Evin
#7034
Én úgy tudom nálunk csak ez jött ki magyarul, szóval a fordításról lemaradsz.

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

Maxtreme
#7033
Hát kinek mi ugye 😊
Nekem pl az agyatlan darálós játékok közül az egyik kedvencem😊

#7032
Mert én csak a sima vagy alap vagy mittom milyen verziót toltam és nem nagyon fogott meg nagyon monoton volt :s

Maxtreme
#7031
hát azt nem tudom hogy a patch mit tartalmaz, de szerintem nem.

#7030
Akkor ha patchelem az alapot kb ugyan ezt kapom csak nem lesz benne az az 1-2 plusz misszió?

Maxtreme
#7029
Bõvített kiadás. 1-2 misszió, jobban optimizált, (mivel ez már a patchelt változat) stb 😊

Evin
#7028
Nem tudod, hogy hogy kapcsolódik ez a sima Lost Planet-hez? Hogy ez a folytatása, kiegészítése, vagy javított kiadás?

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

Maxtreme
#7027
Lost Planet Extreme Condition - Colonies Edition



















#7026
Megint Burnout...




robotnyk
#7025
Fallout 3










Gando
#7024
igen... sajna elég fájdalmas XD

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

Maxtreme
#7023
megszokott EA szint😊))

#7022
Mirror's Edge




Gando
#7021
ezt a fordítást bameg... Kinyírások... 😄

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

Maxtreme
#7020
..és burnout második adag:















Maxtreme
#7019
Burnout tõlem is:
Elsõ adag:



















#7018
Burnout Paradise Második adag:




kuci06
#7017
szerintem jó játék, agyatlan hülyülésre perfekt 😄
és még a gépigénye sem olyan durva...

bár az biztos, hogy nem olyan jó, mint ahogy a konzolosok mondogatták (Best Racing Game of the Year???)

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

Willi Betz
#7016
Nekem fél óráig volt fent,aztán töröltem,mert nem jött be annyira

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#7015
Nemrosz kicsit egyhangó de el lehet hülyülni vele.
Törni, zúzni ugratgatni jó benne 😊

w77d
#7014
jó ez a játék??

#7013
Burnout Paradise



Willi Betz
#7012
Na még pár kép az NBA 2K9-bõl





Egyetlen problémám,hogy nem tudok játszani vele😄D
De ez csak az én bénaságom miatt van. Annyi gombot kell nyomni,hogy az õrület😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

báttyó02
#7011
ígyvan
más sportjáték közelébe sem ér grafikában

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#7010
Én is szeretem nézni õket,"kicsit" igényesebbek mint a legtöbb itt látható kép.
(Ez nem a többiek leszólása akart lenni)

Hmuda
#7009
Már vártam mikor szakad el valakinél a cérna, de azért örülök, hogy vannak még akiknek tetszenek a képek. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun