Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RatBaG
#7159
menõ ez a smirglijakó <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.

Hmuda
#7158
Orbiter VOL 2

Elég közel a Holdhoz ismét bekapcsolom a hajtómûveket, de most elõtte megfordultam, hogy az utazási sebességet lecsökkentsem annyira, hogy pályára álljak.


"Földkelte"


Pár perc és Holdat érünk.


Finoman leteszem a gépet, hogy a legénység lehetõleg egyben maradjon. 😛


A cuccot kipakoltuk, a legénység pedig megy a bárba, hogy kipihenje a hosszú út fáradalmait.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#7157
Egy kis Orbiter. Ma a Holdra vittem egy NASA szállítmányt.

VOL 1

Ez még nem az, csak egy összeállított helyzet: a legénység szereli a reménytelenül tönkrement hajót. Mind megfulladtak. <#idiota>


A tényleges út kezdete: a Nemzetközi Ûrállomás egy asztronauta szemével.


A rakomány bepakolása.


A raktérajtó bezárása.


Miután a holdra való utazáshoz szükséges pozíciót elértem, beizzítom a hajtómûveket.


Elhagyom a Föld körüli pályát.


Útban a cél felé.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Maxtreme
#7156
ahogy gondoltam. Sajna a dof okozza a problémát. (ráadásul tök random müxik. Van mikor az ember lesz homályos, és a távoli dolgok élesek, de van mikor fordítva xD)

De a legjobb a bumpmap. Az ember úgy néz ki tõle mintha valami kóros bõrbetegsége lenne😊


(resi 4)

CalebJoe
#7155
Bazz ez majdnem úgy néz ki mint az 5 szép nagyon.
Seth
#7154
Hát csak az uccsó képen látok túlzott bloom-ot ,a többi okésnak tûnik.Mondjuk mozgásban kéne látnom

PSN ID.: Beegabor

Maxtreme
#7153
enb.
De amint látod sajna, van baja nem kevés.
..és ezt pont a dof. okozza.

Seth
#7152
Kurvajó.A depth of field effekt milyen moddal van?

PSN ID.: Beegabor

Maxtreme
#7151
Ha már resi4 :-D
Múltkor kedvet kaptam a cucchoz, de elõtte kicsit nekiestem a gfx-nek😊









Még "cseppet" bugos, de majd ha lesz idõm/kedvem finomhangolom még kicsit a dolgokat 😊

Evin
#7150
Bocs, utólag láttam csak a képet.

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

Evin
#7149
Milyen skin?! Igen, Raiden, kicsit feltúrbózva.

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

Seth
#7148
Ez a skin Raiden akar lenni a Metal Gear Solid 4-bõl ??

PSN ID.: Beegabor

#7146
szerintem a zombik viccesek 😄

más: megvetted az argonauts-ot? vagyõõ..?

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Maxtreme
#7145
Ez de igénytelenül néz ki így 😊

#7144
Maxtreme
#7143
Rise of the Argonauts





















Piszkosul hangulatos ez a játék. <#eljen>

báttyó02
#7142
NBA 2K9


















Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#7141
Lost planet (utolsó adag)



















#7140
Crysis
Part 1.




#7139
Ismét elkezdtem.

Crysis





Maxtreme
#7138
Lost Planet



















Hmuda
#7137
Mai adag Orbiter. Egy kis Naprendszeri körtúra.

Pirkadat a Csendes-óceán felett.


A Szahara ~200km magasról.


Sokunknak egy életre szóló élmény: az 1999-es napfogyatkozás.


Vénuszi sarló. A háttérben halványan látszik a Fiastyúk csillagkép.


A Phobos az Olympus Mons felett (Mars).


Jpuiter és az Io nevû holdja.


A Szaturnusz egyik holdjával.


Épp a megfelelõ pillanatban kaptam el az Uránuszt, mert két holdja is a megfelelõ pozícióban volt egy képhez.


A Neptunuszon virrad. Hát igen...kicsit távol vagyunk a Naptól. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

ScarY MAN
#7136
ez még ma is gyönyörû!

...

davidka003
#7135
Haegemonia: Az univerzum légiói





790 Ft a cdgalaxis-nál. Ez a legjobb magyar játék szvsz.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

ChuckyHUN
#7134
de ki kell jelenteni, EZ NEM JÁTÉK, hanem program😊
Természetesen váerjuk a többi képet belõle.

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

Hmuda
#7133
Elvileg a lehetõ legjobb szimuláció ami csak asztali PC-ken elérhetõ, de abszolúte nem nehéz. Tele van tömve segítõ "fedélzeti számítógépekkel" amik a számolgatások nagy részét elvégzik a használónak. Az olyan "egyszerû" dolgok mint a pályára állás simán kivitelezhetõek, sõt még a Holdra való átugrás is viszonylag könnyû, mert arra is van beépített program.

A komolyabb dolgokhoz már kell egy kis utánaolvasás (mint például a légkörbe való visszatérés vagy randevú egy másik objektummal egy bolygó körül), de azokra is vannak külön a programhoz írt tutorialok, amik egyszerûen elmagyarázzák a mikénteket/hogyanokat.

Én most például nagyban készülök arra, hogy felszállok a Kennedy Ûrközpontról, tankolok a Nemzetközi Ûrállomáson, majd elugrok a Marsra, egy ottani bázishoz.

Ráadásul baromi jó modok készülnek hozzá (minden ingyenes, még az alap program is). Egy kis tötymörgésre bátran ajánlom, de aki komolyabban akar foglalkozni vele, annak fel kell készülnie egy kis olvasgatásra.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#7132
mert év elején nagyon sok ea játék le volt értékelve

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Firerock
#7131
ez nehéz?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

grebber
#7130
Crysis







Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#7129
Jól emlékeztél, ugyanis nekem is úgy rémlik hogy PCdome-nál 1 ideig 1.990FT volt 😊

Gando
#7128
akkor nem 2ezer 😄 én arra emlékeztem

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

Hmuda
#7127
Újabban megint rászoktam az Orbiter-re.

Felszállás a Kennedy Ûrközpontból.


Hát igen. Közelrõl nem fest túl szép látványt a talaj...


...de ahogy lassan elhagyjuk a légkört...


...egész pofás lesz az összkép.


Ideje elvégezni azt amiért feljöttünk.


A mûhold kirakva, pályára állítva és beüzemelve.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

fery02
#7126
3990 Ft.
#7124: Nembaj, ennyit még megér a Crysis. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Firerock
#7125
woow😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Gando
#7124
két kiláért osztogatják...

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

Firerock
#7123
KRájzisz mennyi volt?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

fery02
#7122
Ma mentem a Teszkóba direkt Tomb Raider Underworld-ért, de nem volt. 😞 Helyette viszont elvittem két másik játékot, ha már ott voltam (Crysis, Splinter Cell Trilogy). 😄
De most amiket írtál, méginkább kell. 😛

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

HeadHunter86
#7121
Épp én is tolom vele, a héten nyertem egy példányt 😊 Meg kell hagyni nagyon ízléses a csomagolás, képeslap, koncepcióképes könyv, bonus DVD.

fery02
#7120
<#wink>
lami321 : te meg micsinálsz?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#7119
Ha kell VPN hogy tudj kolibol (egyeb helyrol ahol titlva vannak a szukseges portok) tudjon jatszani / torrentezni / etc... vegyen fel a [email protected] msn cimen.
#7118
a perverzze 😄

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

fery02
#7117
Tomb Raider: Underworld
(elõre is elnézést)



















Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

poppe
#7116
fear 2 - pózok 😄















I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

robotnyk
#7115
Company of Heroes





fery02
#7114
Én úgy gondoltam, hogy csak akkor van jelen, ha harc van. Erre is van mód ?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#7113
ha csak a célkereszttel van bajod akkor azt ki is lehet kapcsolni

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

fery02
#7112
Ha nem raktak volna bele ilyen kegyetlen budget-os érzést keltõ célkeresztet, akkor talán ki is próbálnám.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

tonyr
#7111
thx

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

Evin
#7110
Thx, szép nagy.

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.