15954
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • chicco
    #15434
    szia ez PC-s verzio?
  • Totti5
    #15433
    Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Beta



















  • broman191
    #15432
    Ghost Recon: Wildlands closed beta - Csiszolgatnak még rajta és vételgyanús lesz...bár ebben az állapotban is bőven kiadhatónak tűnt pár óra alapján.

  • ntex
    #15431
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Wirágbolti 1.8 :\ Ebben még nincs benne. Am teljesen alap, nincs telepítve semmi csak egy inventory sorter addon meg az unofficial patch.

    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.02.04. 12:54:36
  • arty
    #15430
    ez már az óriáspatch utáni állapot?
  • Myselor
    #15429
    nekem az a baj 30ról esik 10re xd gondolhatod:) más helyeken megvan a 30
  • ntex
    #15428
    Nekem a 5. és a 6. kép közötti részen ahogy közelítek a 6. képen lévő híd felé (a 6.-on már túljöttem rajta) esett vissza 40 körülre az fps a fix 60-ról, pedig nincs szar gépem a játékhoz.
  • Myselor
    #15427
    az 5ik képnél ha ott jártam kezdett meghalni a játék azt a városrészt nem bírta.mindenhol tök jól eljátszogattam de ott játszhatatlan volt jóformán időnként.kínszenvedés volt ott bóklásznom .elkúrták nagyon valahogy azt a részt
  • ntex
    #15426
    Még egy kis Fallout 4.













  • grebber
    #15425
    Nincsenek benne zombik. Szimplán egy partmenti hulla.
  • Madi92
    #15424
    Második képen az ott egy zombi? :D Mert akkor rá is megyek a játékra.
  • CalebJoe
    #15423
    A City-hez képest ez kész mesterműnek néz ki.
  • grebber
    #15422
    Sniper Ghost Warrior 3









  • grebber
    #15421
    Sniper Ghost Warrior 3





















  • zorrobomber
    #15420
  • ntex
    #15419
    Fallout 4





  • cenobite
    #15418
    Forza Motorsport 6










    Saját festés:





    Flickr galéria

    Utoljára szerkesztette: cenobite, 2017.02.03. 08:27:14
  • dante3
    #15417
    Resident Evil 7.















    Watch Dogs 2.



  • broman191
    #15416
    Számomra először nem ütött, mivel bekapcsoltam a temporal filtering opciót, ami kásává pixelesítette a képet, de lényegesen jobb volt a futásteljesítmény mint nélküle...aztán kikapcsolva már alakult a dolog, bizonyos napszakokban és fényekkel tényleg ütős, megkockáztatom hogy GTA V-verő, annak ellenére, hogy erre-arra sokak szerint ütősebb vizuálisan a GTA V...modokkal esetleg, vanilla vs. vanilla terepen aligha... Minden apró részletet nyilván nem dolgoztak ki végletekig, ala R*, de folyamatosan 'szintet lépeget' az Ubi az open world játékok fejlesztésében, határozottan élvezetes lett a cucc, bár az autók irányításának súlyos árkádosításától nem vagyok elájulva... Az első rész fura nem is szimus, nem is árkádos, de olyan realitásba hajlóan nehéznek érzett autós, gondolkodva gyorsításos és fékezéses rendszere hozzám közelebb állt...na és meg lehetett állni az autóval úgy, hogy nem rántotta rögtön nullás kormányszögre a kerekeket a játék kiszálláskor...és később arról megfeledkezve, bele lehetett állni a falba induláskor kövér gáz után és nézni mi van...de úgy volt rendjén... :DD
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2017.01.30. 19:22:25
  • arty
    #15415
    állam a földön. (pont kb 1 órája láttam először a játékból pár percet (ps4en), már attól is el voltam ájulva)
  • broman191
    #15414
    A legújabb, custom HUD beállításokkal, de ezek a lehetőségek régóta adottak benne.
  • RatBaG #15413
    ez milyen verziójú msi afterburner?
  • broman191
    #15412
    Watch Doges 2 *1080p PNGs, spoiler nélkül*

  • bazccka
    #15411
    Miscreated





    Arma3




  • cenobite
    #15410
    Forza Motorsport 6.







  • AnuluWork #15409
    Black Desert Online



















  • cenobite
    #15408
    Folytatás.

    Mortal Kombat X (Xbox One)








    Forza Motorsport 6









  • cenobite
    #15407
    Mortal Kombat X (Xbox One)























  • cenobite
    #15406
    Witcher 3 Wild Hunt (Xbox One)













  • cenobite
    #15405
    Forza Motorsport 6.







  • cenobite
    #15404
    Thx!
  • arty
    #15403
    ne hagyd abba!!!

  • cenobite
    #15402
    Forza Motorsport 6.


















  • Galex1
    #15401
    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain










  • cenobite
    #15400
    Forza Motorsport 6.






  • cenobite
    #15399
    Witcher 3 Wild Hunt (Xbox One)






  • Totti5
    #15398
    Külső egységet csak konzolzra használom. PCn fraps volt ( warez... ), aztán jött a Shadowplay, ami ment is egy ideig tök jól, de egy jó ideje már nem. Nem tudom mi romlott el, mit kúrtak el az Nvidiások. Win reinstell is volt, de semmi nem változott. A felvett anyagok nem jók, felvétel közben indokolatlanul leesett a frém, a 60 frémes felvétel döcögött. Meguntam, a sok baszakodást és a moslék minőséget. Egyik The VR yutub adásban hallottam hogy MA-t használnak, esküdnek rája.

    Mindent tud, DX12 is term. The VR kimaxoltan veszi fel az anyagokat vele, szóval ha nekik jó, akkor nekem is az lesz. S az is lett. Baromi jó program.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.07. 15:24:36
  • AnarchoiD
    #15397
    ### Es hogy ne csak offoljak (ezek a kepek meg steammal keszultek de kovetkezoek majd ezzel az msi dologgal fognak)

    Just Cause 3










  • AnarchoiD
    #15396
    megneztem ezt a szoftot, most megy fel es "nagyon melegnek tunik" (jo ertelemben ;) koszi
  • AnarchoiD
    #15395
    koszi soha nem halottam rola, enis vagyok voltam igy egyszerubb venni valami jot mint szopkodni a free vel vagya warezzal ;) megis nezem ezt a "Mirillis Action" -t meg az alant emlitett msi -s dolgot is , koszi mindenkinek