15954
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • AnarchoiD
    #15394
    igen ez a regisztracio tette be a kaput meg hogy kvazi kemkedik (amugy a videok nagyon jok voltak vele ), mennie kelett ;)
  • ntex
    #15393
    Neked mi volt a problémád az Experience-el? Én is akartam használni mert tetszik hogy szinte fps veszteség nélkül lehet vele felvenni, de nálam random fps dropok voltak ha fel volt telepítve pedig semelyik funkciója nem volt működésben. Meg idegesítő hogy csak akkor lehet használni ha regisztrál az ember vele egy fiókot.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.01.07. 12:36:33
  • arty
    #15392
    dx12-t tud?
    (avermedia-d használod még?)
  • Totti5
    #15391
    Szoptam mindennel, videó felvételek akadnak, nem jók. Nvidia shadowplay / experience pl. Felbaszódtam és vettem ( igen fizetős ) egy Mirillis Action-t azóta fix 60 frémmel, patent minőségbe tudok felvenni illetve képekre is ezt használom.
  • arty
    #15390
    http://www.guru3d.com/files-details/msi-afterburner-beta-download.html

    MSI Afterburner, képet és videot is tud rögzíteni, ill a gép monitorozását, gpu tuningot is ezzel ajánlott intézni (nvidia és amd esetén).
  • AnarchoiD
    #15389
    kicsit (de nem nagyon) off

    Ti milyen softot hasznaltok PC- alatt screenshotolni ?

    En most csomorlottem meg a Nvidia Experience-tol , lebasztam a gepemrol, talan OBS el szedek videot ha akarok(talan lehet vele kepet is ezt nemtudom meg) hianyszik a fraps amit regen hasznaltam, x idonkent elkattintott egy kepet es nemkelett nekem kattolnom ;)

  • cenobite
    #15388
    Forza Motorsport 6.

  • Galex1
    #15387
    Champions Of Anteria


  • cenobite
    #15386
    Mortal Kombat X (Xbox One)





  • ntex
    #15385
    Még egy kis GTA V mert kurva jó :)











  • n000rbi
    #15384
    Majd akkor legközelebb, köszi :)
  • Mr_no_NaMe
    #15383
    Váháá ezaaaz :D Köszönöm! Igen, tényleg egy bugos szar volt de...memories :D
  • AntiHero
    #15382
    Lehetne, csak már nem tudom szerkeszteni.
  • n000rbi
    #15381
    Egy üres sor lehetne a képek között? Így rohadtul összefolyik az egész.
  • AntiHero
    #15380
    Final Fantasy XV (PS4) #02






    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.01.03. 22:50:42
  • AntiHero
    #15379
    Final Fantasy XV (PS4) #01









    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.01.03. 22:50:34
  • arty
    #15378
    https://www.youtube.com/watch?v=kh-1i1EqrOA

    Söldner :)

    Iszonyat bugos szemét volt, próbáltam én játszani vele, de gyakorlatilag nem lehetett.... és jah, sose lett belőle semmi, talán nem is akkora gond :D (asszem elég massziv játékosszámra tervezték, mármint akik egyszerre játszhatnak, egy pályán)
  • Mr_no_NaMe
    #15377
    Sajna nem, de tuti ezeknek az idéjében készült. Ezek is nagyon jók voltak.

    Asszem fekete ruhás faszi volt, teljesen TPS nézet, tehát háton a kamera és erdő. Nagyon régen volt :/ És rendesen BETA változat.
  • grebber
    #15376
    Videok róla Line of Sight Vietnam? De full ilyesmi a Deadly Dozen is.
    Ezekért sírok a mai napig ,hogy übergraffal ezek milyen mocskos mod odavernének..
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.01.03. 22:39:03
  • Mr_no_NaMe
    #15375
    Sziasztok! Keresek egy játékot és talán ti tudtok segíteni.

    Régen, pontosan nem tudom megmondani mikor, olyan 2004 ás 2007 között volt egy TPS játék amiben egy katonát lehetett irányítani TPS nézetben, volt rendesen inventory meg minden, hatalmas bejárható terület, egy erdőben lehetett játszani, az erdő közepén volt egy bázis, abban volt helikopter és fel lehetett vele szállni, ki lehetett belőle ugrani ejtőernyővel stb.

    A játék neve úgy rémlik Soldat volt, egy béta állapotú német nyelvű és eredetű játék. Mást sajnos nem tudok róla, lehet nem is lett teljes verziója, de akkoriban kurva nagy szám volt az összes fent leírt dolgot egy játékba sűrítve megtalálni :D Sajnos nem volt nagy szám még ennek ellenére sem, de nagyon jó irány volt amin elindultak.

    Sajnos ha most rákeresek akkor valami lengyel 2d-s játékot dob ki a kereső :/ Emlékszik esetleg valaki erre? Tök jó lenne *.*
  • n000rbi
    #15374
    The Last Guardian





  • n000rbi
    #15373
    Ride 2



  • CamelX
    #15372
    Most kezdtem hardmaszor egy nagyobb upgrade miatt :) Most értem el azt a szintet, hogy ezt már csak a detailnövelés miatt nem fogom negyedszerre elővenni (most max 21:9), de durva hogy minden alkalommal valamilyen szinten áll-leejtést ad folyamatosan :D
    Utoljára szerkesztette: CamelX, 2017.01.03. 18:54:36
  • cenobite
    #15371
    Forza Motorsport 6.















  • ntex
    #15370
    GTA V.

    Eddig nem volt gépem hozzá így nem is játszottam inkább, meg akartam várni még teljes pompájában nyomhatom. Végre eljött az ideje. Tudom nem újdonság a játék meg ilyenek, de nekem ez ilyen első élmény, és kib*szott jó :D




    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.01.02. 19:09:04
  • Totti5
    #15369
    Graf kb hibátlan, gyönyörű, dinamikusan változó a világ, nagyon látványos és részletes. 1-2 dolog van amibe bele lehet kötni, de ez betudható a hosszú fejlesztési időnek.

    FF szóval a story a lényege. Mellékesek gyűjtögetni valók, harcok, de ez is az FF velejárója, a harcok. Erős ellenfelek, melyek nem story orientált, csak egyszerűen le kell győzni, ha kellően erős vagy már hozzá.

    Ubi játékokban sem kell minden szirszarral foglalkozni, azok is story orientáltak, legalább is én nem veszek el olyan dolgokban ami miatt egy játékot megunhatok. De h

    FF nem ilyen, jó a harc, így élvezetes küzdeni, kihívásokat keresni. Sokat kalandozok benne, mert élvezetes, ha már van egy nyitott világ akkor szeretem bejárni, felfedezni, bármiféle cél nélkül, közbe csinálok ezt+azt.
  • nxs
    #15368
    Ismét a végletekben mozog a grafika,mondjuk nekem PS2-n leledző Valkyrie Profile 2 kinézete is lélegzet elállító volt pár helyen :) (művészi rendezés ftw...fak tech)
    A játék amúgy jó? Tartalmas,story orientált,vagy Ubisoft lett ahol a térképen jelölt szarságokért futkorászhatunk a semmiért?
  • Totti5
    #15367
    FF15



















  • Maxtreme
    #15366
    BDO még mindig:



















  • grebber
    #15365
    CoD Infinite Warfare

    (Bárcsak már olyan lenne a grafikai színvonal az egész játékban mindenhol, mint amit az emberi arcok terén elértek. Ahogy nézem még évszázadok kellenek majd ehhez.... Régen onnan indultunk, hogy minden ocsmány volt de a vizet már perfektül szépre tudták csinálni..most már az arcok is elég atomkomolyak...jöhetne most már minden más apró szarság, hogy semmi ne lógjon ki)













  • Totti5
    #15364
    FF15



















  • Totti5
    #15363
    FF15




















  • dante3
    #15362
    Battlefield 1.





  • Totti5
    #15361
    Pontosan elég lesz amikor a kurrgen The Elder Scrolls játékban csinálják meg.

  • Maxtreme
    #15360
    Igen, főleg arcok terén...



    Ilyet majd talán 2080-ban látunk tőlük....

    Anulu: Majd egy játékbeli nicket dobj légyszi, felveszlek barátnak ha nem gáz :)
  • CalebJoe
    #15359
    Néhány modellezőt adhatnának a Bethesdának hogy így kell karaktert meg páncélt készíteni, Koreában egy kicsit más szinten vannak ezen a téren.
  • AnuluWork #15358
    Épp téli event van, és kora este lőtte a képeket, ráadásul többet egy mocsárban. Nappal azért más a helyzet. :)
  • AnuluWork #15357
    + még 5




  • AnuluWork #15356
    Akkor én is! :) (BDO)










    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2016.12.24. 00:49:47
  • arty
    #15355
    a csaj és a ruha nagyon szexi... most akkor legörgetek megnézem a háttereket is, hogy miről is beszéltek :D