76
A 22 évente sötétség c. sci-fi folytatása
  • Jakuza1
    #76
    Jah es meg valami, a valaminek a szinvonalat elerni, az nem jelent egyet azzal, hogy az a top kategoria, ezt egyesek szeretik kiforditani.

    Tehat ha valami nem eri el egy bizonyos szinvonalat, az azt jelenti, hogy annal a bizonyos erteknel gyengebb.

    Mondhattam volna azt is, hogy nem eri el a PB szinvonalat,csak akkor meg Tylertol azt hallottuk volna, hogy az nem gond, mert az eleg jo volt, ha kicsit rosszabb csak, akkor meg nezheto, hogy kapaszkodot keressen.

    Azert volt mar eleve a megjegyzesemben az After Earth szinvonal.
  • Jakuza1
    #75
    A Chronicles teljesen rendben van.
    Nem a top movie, de egy teljesen solid kategorias film es semmivel nem rosszabb a Pitch Blacknel, csak mas. Raadasul a mostani filmek toredekebol csinaltak, egy teljesen jol megkomponalt vilaggal.
    Amugy a pitch blacktol se kell elajulni, nem veletlen, hogy az IMDB-n sincs csak par tized kulonbseg a ket film kozott.
    Mindketto jo iparos munka.

    Ellenben a mostani film nagyon gaz, tortenet semmi, meg a PB nem tul bonyolult tortenetet se eri el, sot egyszeruen ugy fogalmazhatnank, hogy nincs tortenete. Mintha csak egy allapotba belecsoppennenk es bumm, mar vege is. Raadasul meg a vege is megfoghatatlanul egyszeru, pontosabban primitiv, mintha elvagtak volna a filmet egy szablyaval.
  • Tyler1
    #74
    "Meg sem kozelitti a Chronicles of Riddick szinvonalat"

    Hát ha az színvonal, az már régen rossz. Az a film konkrétan egy hülyeség, aminek semmi köze nem volt az első részhez. Érhetetlen, hogy a Pitch Black-ből mi a szarnak kreáltak egy idétlen háttéruniverzumot, ami ráadásul elferdítette Riddick karakterét is.
  • Jakuza1
    #73
    Gagyi After Earth szinvonalu.
    Az elso 1 oraban kb semmi nem tortenik, volt olyan 5 perc, ahol mas nem tortent, csak CGI demot tartottak.
    A vegerol meg ne is beszeljek ilyen nyalas fost mar reg lattam egy ilyen tipusu filmben.
    Meg sem kozelitti a Chronicles of Riddick szinvonalat.
    Tobben a masik topicba odairtak, hogy csak Riddick rajongoknak, de en inkabb meg nekik se ajanlanam, mert az elotte levo Riddick filmekbe egy jo nagyot rugnak ezzel.
    Inkabb vonatkoztasson el mindenki az elotte levo reszektol aki megnezi, de azok akik erre azt mondjak, hogy jo film, azok nagyon igenytelenek filmnezes teren.
  • Muttley
    #72
    milyen lett az új Riddick?

  • dikki*yysw
    #71
    Hát az elmúlt fél évben asszem nem volt film, amit megnéztem volna, esetleg tv-ben olyat amit már láttam, szal nem vagyok nagy mozis.. de múlt héten megnéztem Riddicket, és nekem tetszett. Most vhogy pont ilyen hentelős eksönhírós filmre vágytam, és annak nagyon jó :) tetszett, na.
  • Gandibá
    #70
    Amúgy ez még nem jött ki itthon dvd-n? Vagy nem is fog?
  • Gandibá
    #69
    Tegnap néztem meg, és kurvára bejött a film :) Tetszik ez az egész beteges galaxis meg a kegyetlensége :)
  • Malakai
    #68
    Huhh, oks, köszi!
    Kár érte, így meg nem akarom megnézni a filmet. :P
  • Dynamic
    #67
    Az ilyen szar, de azt hiszem van javított WS verzió, viszont ha tudod szerezd be a DVL verziót.Több szempontból jobb:nem fullscreen, jó a hang és legalább 10 percnyi olyan jelenet van benne, ami a Westside-ból hiányzik.
  • Malakai
    #66
    Nekem most lett meg, a Westside féle DVDRip, 2CD-s, csakhogy az első CD végén elcsúszik a hang, egy percel kb. Nem akad, mindig ugyanott, ugyanúgy csúszik el, a második CD filejában is ugyanez a hiba. Tudtok rá megoldást, vagy csak simán rossz ez a verzió?
  • asdasdasd
    #65
    Hangulat, helyszinek, grafika, zene szerintem jo volt.
    A kislanyt kihagyhattak volna, szerencsere sok szerepe nem volt. Amit nem volt jo, az a buta tortenet, es a sok kesparbaj.
    Nem tudom milyen koltseggel keszult ez a film, de nem lehetett olcso. Persze az elso resz jobb volt.
    Nekem azert bejott.
  • Glpetyus
    #64

    Megnéztem,nagyon tetszett 8/10
  • winnie
    #63
    most? már vagy 2 hónapja elérhető a film, szerintem eléggé ki lett tárgyalva. akinek tetszik a stílus, annak bejött, akinek nem, annak nem:) szerintem 8/10
  • Argon
    #62
    Én még nem láttam a filmet, de aki láttam azt mondta, hogy nagyon rossz. Nekem pl tetszett az előzetesekből.
  • shaba23 #61
    na mivan? senki nem volt moziban?
  • shaba23 #60
    Stílusában 7/10
    Pont az lett, aminek készült és az ember azt kapja, amiért elmegy megnézni egy sci-fi akció mozit
  • Sadun Tryst
    #59
    jah :D
  • Lacc
    #58
    Legalább olyan mint a "Megtorló"
  • Sadun Tryst
    #57
    bazze.
    tegnap tudtam + a magyar címét a filmnek...
    kicsit ledöbbentem...
    A sötétség krónikája... lol!
  • Lacc
    #56
    Tegnap néztem meg ezt a csodát. Nem egy rossz film, de a történet tényleg elég átlagos. Meg vannak benne elég idétlen fegyverek, amik nem nagyon tetszettek, de hát annyi baj legyen.

    De azt valaki magyarázza már el nekem, hogy ami a börtönben történt a kötélen vele az hogy történt? Nagyon szép volt ahogy ott tornázott a kötél végén bilinccsel, de az nem teljesen zöld, hogy miért kellett a bilincsnek emiatt eltörni? Olyan lendületet vett 2 méterről? Mert akkor inkább szvsz a csuklója bánta volna :P
  • fifi
    #55
    Nincs rá szükségem...
  • HuAn82
    #54
    "sajnállak"...
  • fifi
    #53
    Fel kell, mert nem érzem a TE igazadat, bocs!
  • HuAn82
    #52
    Általánosítás. Még jó, hogy ebben nincs igazad. Ha jól belegondolsz akkor nem kell felsorolnom neked az utóbbi 10 év legjobbjait.
  • fifi
    #51
    No azért az tényleg túlzás...De ilyen alapon akkor az utóbbi 10évben csak fos filmeket forgattak...
  • HuAn82
    #50
    Super hero leveri a főgonoszt és megmenti a fél (egész) univerzumot. "Pöttyet" túlmisztifikálták a Riddick gyereket. Az "első" rész valóban nagyon jó volt, de ez már inkább csak elment a látvány írányába a story pedig egy nagy 0 szvsz. De ha ez kell a jónépnek... Ugye nem ez volt neked is életed legjobb filmje mint Lord Zax-nak?
  • winnie
    #49
    nekem mindkettő tetszett. a pitch black egy kis független scifi volt, ez pedig egy bigbudget cool film:)
  • fifi
    #48
    Mi nem tetszett benne? Sztem pont ellenkezőleg, klasszisokkal jobb volt a Pitchblack-nél. Különben önálló filmként is megállja a helyét!
  • HuAn82
    #47
    Basszus, hogy mekkora csalódás volt ez a film. A francnak csinálnak "folytatást" ha csak ilyen sz@rt bírnak összehozni.
  • Solya
    #46
    Izlések és pofonok...:)
  • Shaman
    #45
    az tuti!

    Lehet,hogy jó a film,de élete legjobb filmje... kissé erős.
  • Blasta
    #44
    Eddig úgy néz ki nem látott más filmet... :-DDDDD
  • RangeR
    #43
    Életed legjobb filmje? Most vicc, vagy olyan jó a film tényleg?
  • Solya
    #42
    Volt camerás verzió is...érdekes volt:)....főleg a közönség nevetése:)
    Nincs véletlenül valakinek hozzá felirata?
  • Lord Zax
    #41
    Amugy én jo minőségben találtam dc-n, svcd, szép képpel, és ac3 hanggal.
    Nemrossz ahoz képest hogy ez az első verzio.
  • Lord Zax
    #40
    Én most néztem meg.
    Nekem nagyon tetszett.
    Nekem ez volt életem legjobb filmje. :)
    sokkal jobb mint az első része.
    Nagyon király. Ajánlom mindenkinek, akinek az első rész tetszett.
  • shaba23 #39
    na láttátok már?
    Már van egy ideje letölthető verzió
  • winnie
    #38
    ha csak 2 csalódás lett volna ebben az éveben...
  • Gnome
    #37
    hat en nemreg lattam moziban es en csalodtam...
    szamomra ez a masodik csalodas a VanHellsing utan..ehh de ez az en velemenyem szal :P....