76
A 22 évente sötétség c. sci-fi folytatása
  • winnie
    #36
    szombatra - még 3 nap
  • Sadun Tryst
    #35
    hát ja. ha a kép nem is rossz, a hang viszont mindig pocsék. én így voltam a matrix 2. részével. kibaszott jó képe volt, meg minden, de a hang az nagyon szar volt... :(

    mondjuk ezt a filmet moziban fogom nézni, az biztos! ^^
  • Alien
    #34
    Csak az a gáz, hogy először mindig kamerás verziók jönnek, azok meg nem a legjobbak.
  • Solya
    #33
    Jaja:)
    És mikorra várható a neten?
  • winnie
    #32
    kevés olyan film van, ami világpremieres. 1-2 hónap késés még simán belefér, meg aztán, akit érdekel az úgyis letölti, nem?
  • Alien
    #31
    Itthon augusztus 12-től játszák majd.
  • Solya
    #30
    Amcsiknál holnaptól játszák a mozikban:(
    Itt miért nem...ez nem igazság
  • Sadun Tryst
    #29
    ma láttam moziban is az előzetesét, és így kibaszotthangosan meg kurvanagyképernyőn mégjobban várom már a filmet! :)
  • Augustus Gigo
    #28
    én a Háború a földön című folmmel jártam igy, hogy teccett a trailer, a film meg szar volt
  • Garfield
    #27
    http://www.thechroniclesofriddick.com/

    Lehet nézegetni.
  • CSOCSO
    #26
    emberek.. ne essetek szet a bamutatotol mert a filmen majd csalodni fogok!!:(( en soxor jartam igy:
    fuu gecc ez nagy film lesz.. de allat a bemutatoja... meg hii meg huuuu.....
    majd meglatjuk mi lesz belole.. rondanak nem ronda.. idiota akcio filmes szarsagok sincsenek.. legalabbis a bemutatoban.. d emajd meglatjuk.. addig csak remenykedjunk hogy jo lesz!
  • Solya
    #25
    Jól láttam h a kések terén is újítások lesznek?
    Már nem csak a jó öreg "szépségápolási eszköz" lesz.
  • Solya
    #24
  • Garfield
    #23
    Idézet az IMDB-s linkről:

    Helping Riddick is Aereon(Dench), the Ambassador of the "Elemental" race, who helps Riddick unearth the secrets of his origin and Kyra(Davalos), who has grown up since Riddick knew her as a preteen girl in the first movie.

    Szerintem ez okozza a kavart. Vagyis időben a Pitch Black után játszódik, de itt tudjuk meg, volt-e Riddick-nek gyerekszobája.
  • Garfield
    #22
    A hír fóruma szerint másnál is serceg.
  • Sadun Tryst
    #21
    jah, itt minden le van írva... thx! :)
  • Solya
    #20
    Akkor miért lehet az h a sajtó azt hangoztatta h az előzményeket mutattja be....lehet h rosszul fordították?

    Remélem h minnél előbb bekerül a magyar mozikba is a film.
  • shaba23 #19
    brutális :)
    csak nekem a hang szaraxik benne
  • Garfield
    #18
    Hardwired-en meg ott a full trailer.
  • Garfield
    #17
    Katt ide
  • Sadun Tryst
    #16
    akkor Neked van igazad, ha konkért info-t tudsz! :)
  • Garfield
    #15
    Korrigálnék: a film 5 évvel a Pitch Black-ben történtek után játszódik.
  • Garfield
    #14
    Nna, kijött már a full trailer. Valami állat lesz a film - legalábbis a bemutató alapján.
  • Sadun Tryst
    #13
    nem lesz flame, csak ne szóljon be hülyeséget... ;)
  • CSOCSO
    #12
    nah hardwiredrol mar le lehet szedni a tv spotot...azt lessetek meg:) nem jobb..csak pergosebb valamivel...meg a vegen a szoveg meg a csavo szeme:) aarghh
  • fifi
    #11
  • CSOCSO
    #10
    nah most flame lesz?:) hurra.. nah mindegy... azert meg varom mint az atom... erdekesnek igerkezik.. de a masik bemutato vege jobban tetszik!!
  • Sadun Tryst
    #9
    írtam is az 1. kommentben.
    szal olvass, aztán írj...
  • Nethyrrea
    #8
    ez nem folytatás, hanem "prequel", azaz az előzményeket mutatja be a pitch blackhez, pontosabban riddick kalandját, hogy került oda, ahova.
  • CSOCSO
    #7
    en nem is ezt a bemutatot lattam... a tv ben masfelet nyomtak...
  • Sadun Tryst
    #6
    1. kép
    2. kép

    The Chronicles of Riddick website
  • Sadun Tryst
    #5
    ja, a hangja elég reszelős... :)
  • CSOCSO
    #4
    pont tegnap este lattam a tv ben a bemutatot!! nagyon dog volt!! foleg a vege mikor a kezet rateszi a gyertyara es elkezd vilagitnai a szeme es hasonlot benyog hogy en nem felek a sotetsegben.. nah az NAGYON meredek volt!!
    amugy csipem ezt a csaveszt!!! nagyon bejon mint szinesz.foleg a hangja miatt!
  • Sadun Tryst
    #3
    csak sajna a főhős maradt... :\
    pedig a bolygón jobb feeling lett volna. de a trailer alapján ez a film is befog ütni! :)
  • HuAn82
    #2
    A 22 évente sötétség az egyik régi kedvencem. Szuper, hogy lesz folytatás!
  • Sadun Tryst
    #1
    Trailer
    Igaz a folytatás nem is ugyan azon a bolygón, és nem is ugyan azzal a sémával készül, de a főhős megmaradt. Jobban mondva valoszínűleg ebből a filmből majd azt tudhatjuk meg, hogy miként lett Riddick-ből rab. Jó kis filmnek igérkezik! Olyan igazi lövöldözös, effektes sci-fi filme Vin Disel-el a főszerepben, akinek ez a szerep áll a legjobban eddig... :P