185
Melyiket vegyem XBOX vagy PS2?
  • Sephi
    #105
    Halo 2 nekem nem jott be viszont a Call Of Duty : Finest Hour nagyon utos.

    Eleg nehez megszkni de nem nehez. Igaz soha sem lesz olyan pontos a celzas mint egerrel.
  • hiba
    #104
    Nemtom mert nem ismerem oket, de halo 2ert nem rajongok, fpsekbol en mar kieltem magam :) de az inkabb pcre valo, boxon mivel iranyitjak?
  • Sephi
    #103
    Szerintem a box van elonyben de jo ha van mindketto.

    Ugyetem en Ps2 mar csak exkluzivok miatt tartok mert minden mas jelenik X-re is. Az X-et konnyeb kezelni es nem olyan macerans.

    Szerintem.
  • Bogyi007
    #102
    Ha szóltál volna, akkor megtoldottam volna egy ps1-el is, :D
  • Kenoby
    #101
    Kell minden. Nekem pl. van PC,XBOX,PS2,Dreamcast. De egy haverom ezt megtoldotta még egy GAMECUBE-val is.
  • Bogyi007
    #100
    A Halo 2 és DOa Ultimate, lesz nektek ilyen szintű játékotok rá? Grafikálisan és játékélményileg?
  • hiba
    #99
    azert durva hogy ennyit kő varrni.
    boxra milyen csoda gammak vannak?
  • hiba
    #98
    meg fel ev ejj - addig en gt3 + gtasa + nő +

    aztan pcre mikor jon ki?
  • torrente
    #97
    addig gyűrjél egy csajt, unaloműzésnek nem utolshow
  • OP Killah
    #96
    júni 10-én jelenik meg X-re de az soká van még ..nekem hiányzik :(
  • Bogyi007
    #95
    Bocs San Andreasnak Boxra lesz. http://www.gamespot.com/xbox/action/gta4/index.html aztán meg éppenséggel megvagyok GT3 és 4 nélkül.
  • UNREG
    #94
    Itt a vinyó alatt sem "sima" vinyót kell érteni, hanem azt a fajtát amire TV müsort lehet felvenni, szerkeszteni, akkor a fáma szerint lesz benne DVD író, satöbbi.
  • Al Age
    #93
    aham. köszi:)
  • guardian hero
    #92
    Pl az alap változatban nem lesz vinyó, a full-extrában meg lesz.
  • hiba
    #91
    a gond csak a jatekokkal van, GT3 majd 4, GTASA meg jopar ami a ps2 mellet szol, aztan biztos van boxra is par pl fable?
  • Bogyi007
    #90
    Én ebben a dillemában voltam és a vinyó miatt az X-Boxot választottam, no meg az ár is miatt is, nagyon jó árban kaptam meg egy jó ismerősőmtől.
  • Al Age
    #89
    nem kötekedni akarok, viszont fogalmam sincs mi lesz a különbség a kettő között...
  • torrente
    #88
    Ha kötekedni akarsz, akkor igen, úgy helyes, ahogy te írtad. Szerintem a többiek megértették, hogy mire célzok.
  • Al Age
    #87
    lebutított miben lesz butább?

    gondolom inkább úgy lesz, hogy nem mindent tudó és lebutított, hanem alap és full-extra, nem?
  • Afe
    #86
    A multiplatformos game melyiken fog majd jobban kinézni? Engem pusztán a gépek eladási adtatai és az ezekböl kialakuló piaci háború miatt érdekelne. Azon gondolkodtam, ha az XBOX hardver nem lenne jobb PS2-nél, akkor most hol lenne? (Dreamcast mellett?)
  • torrente
    #85
    Ps3-ból lesz 2 változat is. Egy mindenttudó és egy lebutított. Én az árukra vagyok kíváncsi. És hogy mennyi idő kell majd, hogy megfizethető legyen?
  • Afe
    #84
    Én csak arra leszek kiváncsi, hogy melyik lesz akár egy kicsivel is erősebb technikailag a másiknál.
  • hiba
    #83
    2006 eleje talan de az is japanban :)
    mire ideer lesz az 2007 is talan :(
  • torrente
    #82
    lehet hogy 2-3 héttel korábban.
  • Geroka16
    #81
    kösz!Tehát korábban semmiképpen..ugye?
  • Seth
    #80
    2006 eleje táján
  • Geroka16
    #79
    Mikorra várható x-box2 vagy ps3???
  • Stormreaver
    #78
    Ilyen szempontból mindegy melyik konzolt veszed, mert ha használni akarsz "biztonsági másolatokat" akkor az Xboxot is és a PS2-t is babrálni kell.

    Viszont ha már chippelve van, akkor az Xbox-nak van egy -szerintem- hatalmas előnye: a winyó. Pláne akkor, ha az alap 8 gigásat egyúttal lecseréled egy nagyobbra (sima PC-s HDD mehet bele gyakorlatilag bármilyen). Innentől kezdve a DVD lejátszót akár használni sem kell, mehet minden szépen winyóról.
    Ez amellett hogy a loading-time -ok gyorsulhatnak (játéktól függ, hogy mennyire) azért is jó, mert a DVD olvasó az az alkatrész, ami tudtommal mind a PS2, mind az Xbox esetében a legtöbbször szokott tönkremenni ha túl sok ilyen-olyan minőségű DVD-+R/RW korongal etetik.
  • rrroka
    #77
    de kell hozzá a babrálás, de fogalmam sincs ki foglalkozik ilyenekkel. a ps2 fórumba itt mellettünk vannak szakik. ugynézem olyan 15-20 körül beszereleik, de a garit el lehet felejteni.
  • GuMiSZu
    #76
    Hi!

    Vettem PSt. meg kellene chipcsuppolni milyet és merre lehet bele rakni? + ha letöltök ps2 gammát (csak biztonságilag) akkor azt mivel lehet felírni (software) ?

    thx
  • RelakS
    #75
    Senki más?
  • RelakS
    #74
    neeem...

    Az kell ugye, hogy a kiccsávónak menyjenek az ilyen cuccok. Vagy már nem kell hozzá babrálni?
  • rrroka
    #73
    de értem azér írtam, hogy backup ;)
    aszittem arra gondolsz, hogy X-en pl szokták cserélni a DVDolvasót hallkabbra, mega ventit is.
  • RelakS
    #72
    Ne mondjad, hogy nem érted a "biztonsági mentést ;)

    Ps2-n volt asszem, hogy az írott dvd lejátszásához babrálni kellett az egyik csipet.
  • rrroka
    #71
    backup mindkettőn van. hardvert mit akarsz babrálni, tuningolod a procit? :DDDD
    Inkább a játékkívánalmak szerint érdemes választani, hogy mit szeret. szerintem kölköknek való játék (ha annak veszi...) inkább ps2n van.
  • RelakS
    #70
    Nah, kolega ajándékba akar konzolt venni, és az a legfőbb problémája, hogy a biztonsági másolatok ( ) melyik gépen indulnak el, és melyiket kell babrálni hardverileg.

    HTX!
  • Knox
    #69
    a review-k és ismertetők alapján tájékozodtam! Miért az nem e mufaj jeles képviseloje?
  • Davidus
    #68
    Néz már meg milyen grafikájuk van:P
  • Davidus
    #67
    lol
  • torrente
    #66
    Mire lesz jade meg kotor2, addigra már nem lesz jó a pc-d.