185
Melyiket vegyem XBOX vagy PS2?
  • Jagi
    #145
    Nem mondhatsz rá ilyet, hogy tök igénytelen,csak mert nincs helye tárolni és amúgy sem játszik, vele akkor meg minek.
    nekem is volt nincsendóttól kezdve minden, egyedül segám nem, azért a szomszédba kellett menni, de mindketten kihajigáltuk oda- vagy eladtuk stb.
    De nem bírálhatsz valakit akit nem is ismersz, csak mert nem olyan mint te. Ez nem helyes. (Sőt inkább Vérpistikés)
  • Anubys
    #144
    Nem tudom, valszeg tök igénytelen vagy, de nekem volt ps2-m egy ideig, az elég volt belőle egy darabig... :)
  • Jagi
    #143
    Az mit tud?
  • Jagi
    #142
    Gémkeszt?
  • Jagi
    #141
    "PC-T ÉS KONZOLT". Tökéletesen illik rá a kegyeret és cirkuszt elv.
  • guardian hero
    #140
    Ja, a GC mindkét célra kiválóan alkalmas :).
  • hzx
    #139
    Xboxot virágszirom préselésre, PS2 -t virágtartónak. Aki komolyan gondolja, GC-t vesz :)
  • Jagi
    #138
    Hogy áll a vita? X? vagy PS2?
  • mila69en
    #137
    hát ja lehet hogy nekem nem is kellet más a ps2-n kivűl szal az öskorbol származo konzolokat +nem fogom +tartogatni nem vaok én fan gyűjtő(pc-be az é az mit jelen mer én nem tom):)) +külömbenis ki beszélt a pc-rő az má manapság majdnem mindenkinek van +valamilyen konzolja is ha+mégse akko+uis lesz remélem "MINDENKINEK PC-T ÉS KONZOLT"
  • Anubys
    #136
    és ki a halált érdekel a pécéd, ami nekem is van, csak emellett még van egy csomó olyan konzolom, aminek a fele neked nincs... Szóval? :p
  • mila69en
    #135
    hát tod #125
  • Anubys
    #134
    Mit is irigyelnék tőled?
  • mila69en
    #133
    nem lehet hogy csak irigykedő?
  • Anubys
    #132
    dehogy haragzom... sajnállak... :)
  • mila69en
    #131
    most haragszol?
  • Anubys
    #130
    Hülle vagy fiam, menjé' a pécések közé, ott oszdd az eszed... :D
  • Tom Alien
    #129
    nem
  • mila69en
    #128
    mé nem?
  • mila69en
    #127
  • Tom Alien
    #126
  • mila69en
    #125
    ja de van boxom is me ráirom a pcm-re xbox és má kész is
  • Ghz
    #124
    Szerinted mi van neki?:)
  • Zozo76
    #123
    Gondolom PS2-d van(?).
  • mila69en
    #122
    ne vegyé boxot gondolom pc-d má van a microsoftbó+elég 1-is és ha +nézed boxos gámákat felét+találod pc-n a másik felét+PS2-n kivéve 1-2 gámát de az+hanygolható PC+PS2 és teljes a kör és még tudsz játszani olyan kira gámákon mint devil may cry+budokai 3 hogy 1-2-t +emlitsek
  • Zozo76
    #121
    Ok. Nem szoltam.
  • aabyssx
    #120
    Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki játszani akar, akkor SZVSZ a játékok érdekeljék és semmi más hülyeség!
  • Zozo76
    #119
    Mer', nem lehet?
  • CHEAPBOY
    #118
    hát ja....
  • aabyssx
    #117
    > akarsz-e vinyorol jatszani?

    ÁÁÁH! Hogy lehet ez szempont?!?
  • UNREG
    #116
    Az az 5 %, ami nem megy a vinyóról, megy majd lemezről, nagy ügy...
  • Zozo76
    #115

    4. akarsz-e vinyorol jatszani? (mert ugye akkor vinyo+bb adapter (ps2) es nagyobb vinyo (xbox)). Raadasul ugy tudom hogy PS2-nel nem minden jatek megy a vinyorol.
  • Geroka16
    #114
    Az én véleményem az hogy x-boxot vegyél.Én most vettem,haverom meg ps2-őt és sztem a box jobb.www.whatconsole.co.uk
  • aabyssx
    #113
    Eh!

    1. megnézni játékkínálat
    2. amelyik játékkínálat lenni vonzóbb, megvenni azt
    3. nem nézni semmi más félrevezető hülyeség

    ;)
  • JanS
    #112
    Hello mki !!!
    A segítségeteket szeretném kérni ! PS2-öt vagy X-boxot szeretnék venni. De nemtom melyiket válasszam . Szerintetek meilyket érdemesebb +venni ? Grafikailag van e köztük különbség ? A segítségeteket előre is köszönöm !!!
  • OP Killah
    #111
    a counter-strike -ot próbálta már vki ? én csak PC-n játszom, de kiváncsi lennék milyen Xen...
  • Sephi
    #110
    Ezt ki kell probalni eloszor aztan kell nyilatkozni rola :D

    Bar en nem szeretek X-en FPS-esezni megis a COD FH felenel vaok :D

    Ps2-re a Killzone sem volt naon nehez. Ugyancsak GC-re a Metroid-ot is siman meg lehetett szokni.
  • UNREG
    #109
    Igen, így érez minden konzolos amikor visszaül egy kicsit PC-zni. :))
  • hiba
    #108
    De ez olyasmi mint egy aston martinbol atulni egy ladaba enyhe tulzassal - magyarul visszafejlodes a kozel tokeletesbol :)
  • Sephi
    #107
    Ahh meg lehet azt szokni... csak akarat kerdese.

    En anno amikor x-et vettem sehogyan sem tudtam megszokni a joy-de most kaptam karacsonykor egy S-Joy-t es azzonnal kezelhetobb vala.
  • hiba
    #106
    na hat ez az amit en mint ősquaker nem fogok soha megszokni igy az fpsek kilove a konzolon, kiveve azzal akutyuvel amivel billt+egeret is ra lehet kotni a gamepad helyett de azt meg sehol nem lehet beszerezni :(
    Meg a gtasa-t se tudom rendesen jattszani...egyszeruen lassunak tartom a gamepadot hozza.