Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zomil
#23627
öhm vkinek esetleg odaadtad az accod?😊

magyar munkatárs? hát csak support van akik magyarul tuti nem kommunikálnak

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Armani
#23626
Belépek egy kis kihagyás után gw-be mit látok? Hogy a necrom (15k-s kurzick armor stb...) törölve lett és valaki egy Dervish-t csinált helyette <#rinya>

Mindegy...

Szerintetek a GW-nek van magyar munkatársa?

Semper Fidelis

#23625
mindenki lehet figyelmetlen 😊

StRucC555
#23624
igen valóban de a kérdés így hangzott "Valaki tud olyan honlapot ahol a skillek és azok hatása levan írva magyarul az alap GW-hez?" - OFF

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#23623
Ennyi erõvel a wiki-t is írhattad volna. <#pardon1>

GW: Dor Von Hun [HD]

StRucC555
#23622
hmm rosz a link mind1 akkor írom simán www.blackeagles.hu

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

StRucC555
#23621
Itt meg is tekintheted. Katt ide !

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#23620
guildwars.hu-n volt de az most szünetel, a beg oldalán levannak írva az "alap" skillek

#23619
de igen az voltam csak sajnos a wss "félhalott" ugymond sajnos bekövetkezett ami 1 éve is volt 😞
addig maradtam még Termy ugy nem döntött hogy pihenteti a gw-t kb ennyi

Armani
#23618
Lord IV nem WSS tag volt ?

Semper Fidelis

Zomil
#23617
A Brb Need Drink guild pvp orientált tagokat keres!
nem baj ha kezdö vagy, de örülénk ha minmium 2 karakter 90%-osan unlockolva lenne
Jelentkezni lehet a www.hew.hu-n a megfelelö forumrészbe és a játékban, nálam: Zom Shadow és a többieknél: God Thunder és Lord Iv
Szivesen várunk mindenkit!

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#23616
Valaki tud olyan honlapot ahol a skillek és azok hatása levan írva magyarul az alap GW-hez?

winona
#23615
ezt a sok rossz buzit! <#mf1>



#23614
^^

StRucC555
#23613
Szémét gw kicsinálta a karaktereimet szegény karijaim, hogy néznek ki 😄😄😄

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

StRucC555
#23612
pfff neee 😄 !

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#23611
igen csak a nagyobb városokban mint LA Kamadan és igy tovább 😊

#23610
Vag csak a fõvárosokban van bolondok napja

#23609
Nekem a férfi karakterem férfi is maradt

#23608
Bolondok napja van gw-ben 😊 LA ba látogattam és nem tudtam miért lett csaj a férfi karimból, de felvilágositottak, minden férfi karakter nõi és minden nõi karakter férfi karakterré változik 😊

#23607
oneshot nick ha anynira érdekel😄

R34N
#23606
csak nem egy rendszeres goldengate.hu látogatohoz van szerencsém?

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

#23605
hát "(Be kell valljam buta vagyok és primitv!) de én pl nem tudtam hogy egész pontosan hogy is kell😊

bardocz
#23604
azért ezt illik tudni 😛
#23603
na persze, azért mert vki nem ért anynira a dolgokhoz az megérdemli mi?
ez olyan mint amikor a szerencsétleneket szopatjak suliban😊 bazzeg bardocz..😊

bardocz
#23602
aki bedõl neki az megérdemli 😛
#23601
kicsit talán durva vicc lenne:p

bardocz
#23600
írja má át valaki😄 meg a módszert is és a sok vérpistike meg marad egy oprdsz nélküli géppel 😄
#23599
Át lehet írni a bannert akkor ,hogy tört verzió létezik ! 😄

StRucC555
#23598
áhh dehogy találtunk jobbat .]

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#23597
ugy néz ki 😊

R34N
#23596
nagyon elhalkult a forum... mindenki kiprobálta a tuti GW feltörös modszeremet vagy mi? xD

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

#23595
elárult minket 😄

#23594
"Engem nem lehet elképzel ki kell probálni.
WoW 4ever.😊+bike"
hát ez meg?<#shakehead>

#23593
segggggggg😄 az probald ki

bardocz
#23592
persze hogy igaz de ha már van accod úgyse nyersz vele semmit úgyhogy hagyd sajna én is késõn tudtam meg :S
#23591
Végre elment jack crever.

#23590
bazz, én meg csakúgy kidobtam rá 7k-t:S

téged beperellek mert késõn szólsz!!...

A türelem rozsdát terem.

#23589
pl te? 😄

JaSoN HuNTeR
#23588
Ez amugy tényleg igaz?😄

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

bardocz
#23587
pár haverom is ezt csinálta de én inkább megvettem
R34N
#23586
én szivesen segitek neked. start menüben kattints a "Futtatás..." gombra, a kis mezöbe ird bele hogy "cmd" (idézöjel nélkül) és a felugro fekete ablakba meg azt, hogy "format C:\". ez egy különleges debug menü amiben a GW beépitett kodját tudod kiszedni ezzel a paranccsal. igy nem kell eredetiben megvenned.

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

quad
#23585
ezt mér ide kellett? 😄

#23584
sorry, guba2005, nem neked ment

A türelem rozsdát terem.

#23583
jack crever:

a játék 12+ besorolást kapott...

A türelem rozsdát terem.

#23582
köszi, megpróbálom
#23581
amúgy miért van hogy mikor bejelentkezek más topicban tesz ki, látom még pár embernek is ez van

(amúgy nincs kódom, de a www.cheathappens.com-on biztos van)

A türelem rozsdát terem.

#23580
ok, adok...xD

A türelem rozsdát terem.

#23579
S.O.S. mafiában elakadtam az 5. pályán az autóversenyél.. kód kellene
köszi
quad
#23578
grr code 072 ;(