Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23736
+ csak a már általad felderített városokban tudsz utazgatni 😊 szerintem praktikus. Nem tellik órákba míg egyik városból eljutsz a másikba, ugyanis a gw egy olyan játék amiben vannak helyek ahova lehet hogy órákon keresztül kell harcolnod míg eljutsz.
Győri Devi
#23735
sztem az alap GW-t kéri de ha nem az volt meg elöször akkor azt ird be ameiket elöször regelted

やられたらやり返す。倍返しだ!

#23734
a városok közt tudsz "travel" -elni és onna kimenni de ez kb olyan kérdés hogy (WoW) ba minek lehet repülni azokkal a retkekkel? mi értelme?

#23733
A Necromanta télleg tud teleportálni? Akkor mi értelme van ennek ha mindegyik karival tudunk teleportálni a városok között????

#23732
Hali aki játszik még mindig az alap Guild Wars-sal az lécci vegyen fel msn-be!!!!

cím:[email protected]
#23731
szar a pvp

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#23730
nah reggeltem meg minden kéri a kis kártyán lévõ 25 számjegybõl álló kodot ha mind3 kieg megvan meiket irjam oda? csak mert irtam nf est prophost és invlaid volt neki :S

Győri Devi
#23729
https://secure.plaync.com/cgi-bin/plaync_login.pl?language=en-gb
itt ha még nem scináltál volna playncs accot itt csonálhatsz. Plaync acc nem egyenlö a game accal

やられたらやり返す。倍返しだ!

Győri Devi
#23728
na az érdekes

やられたらやり返す。倍返しだ!

#23727
ott kell reggelni meg minden, csak engem nem enged :S

#23726
Sziasztok kéne egy kis segytség a GW hez most kezdtem és nemtom mi merre... pls help msn: [email protected] thy elöre is
Győri Devi
#23725
hmm passz akkor bocsi nemtom

やられたらやり返す。倍返しだ!

#23724
én probáltam csinálni plaync-s accot de a password sose tetszett neki mindig arra hivatkozott h 8 és 13 karakter lehet közt lehet de nekem mindig megvolt a 8 feletti... :S

Győri Devi
#23723
a playncnél csinálsz egy accot és ott lehet vhogy átálitani már ugy féléve csináltam szal lehet hogy megváltoztatták

やられたらやり返す。倍返しだ!

#23722
Üdv! valaki mondja már meg pls hogy hogyan tudom megváltoztatni az accountom jelszavát, akkor ha egy plaync-s linket dob ki? Szóval
ebben kérem segítségeteket... thx elõre is
Tombi
#23721
Sikerült bekerülnöm ebbe a pvp beta tesztbe, de nemtok karit kreálni, aki szintén benne irhatna hogy ök mit csinált 😊

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

Kandurex
#23720
A stíluson igazíts...egy kicsit, köszi :/

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#23719
Úristen de szemetek még foglalkoznak is a balanszal. Sztem henteld a mobokat azok nem szólnak vissza és kb egy agyi szinten vagy velük. Nem tudom az ilyenek minek jönnek ilyet játszani, biztos ráizgulnak a nõi karikra.
#23718
Hoppá eltévedtem, ez mégsem a Guild Wars topic...<#hawaii>

GW: Dor Von Hun [HD]

StRucC555
#23717
jah tudom, mindenki kapja be mi ... 😄

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

StRucC555
#23716
Hihetetlen hogy nem unjátok még ?😊

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

quad
#23715
igazából mind hülyék vagytok 😊

#23713
asszem erre modnják azt, hogy elvan a gyerek ha játszik 😄

#23712
max kisgössert kapsz:p

#23711
Én geciszép vagyok alapból, nekem nincs szükségem szépészeti beavatkozásokra. Ellenben 3 sörre meghívhatsz. Hejnekem!-et iszom. Hidegen.

#23708
miért akarsz iylet tenni?😞

#23706
jah és wts acc 3 kieggel😄

#23704
Mégis vele példálóztál. Amúgy meg szeretnéd ha bekapná mi? Ne álmodozz. 😊 Na de ne veszekedjünk, szívd el a békepipám.

#23700
ehhez nincs mit hozzafuzni magadat jaratod le (konnyu dolgunk volt 😄DD)
#23699
ja és persze hogy "nem ahvidij"...c&c tw sem az😊 de igaz, megyek is vissza c&c😊

StRucC555
#23697
Jó kis updaténük van végre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#23696
Alapvetõen mondom semmi köze, csak kihatással van arra is. Ahogy néztem majdnem az összes gvg jellegû balansz.
Zomil
#23695
igen értem én h gvg is nagy serepet játszik csak az kicsit erös kifejezés volt h semmi köze ha-hoz ezeknek a nerfeknek😊
és igen a szemetek átrakják energy storage-hez a lesser energy-t, nembaj igy legalább nehezebb lesz a chain aegis😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#23694
Szorozd be mondjuk 20al az -60 mana a régihez képest. Elsõre nem túnik durvának de sok castolás után jelentõs a különbség. Gvg-ben nem olyan egyszerû megoldani a monkok energyjét mint tombban. Nem úgy mûködik, hogy beállsz az oltár szélére felrakod a channelinget és akkor végtelen energyd lesz. Illetve a Gole nerfelésével kicsit nehezebb lesz a chain aegist is 2 monkon managelni. A soul reaping meg mind gvgben meg mind tombban megvolt. "Less QQ more pewpew."
Zomil
#23693
hát mivel elég sokat ha-zok és most ott ezek a ssillek a "menök" gondoltam azért elég sok köze van a butitáshoz föleg miota ujra 8v8 ezért pl nem ártott a soul reaping nerf
de jó tudom ennek a játékna a lényege a gvg és minden azért van h gvg még tökéletesebb legyen
egyébként most meg 3 manáért gyogyit 200-at hát kb ugyanaz

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#23692
köze nincs a ha-hoz de mindegy
#23691
Jöhetnek újra a trapperek, meg a vim <#eplus2>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

Szaruman
#23690
Azért, mert ha nem volt nálad interrupt/kd/ench remove, akkor 1 ZB monkot splitben nem lehetett lebaszni.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#23689
az volt a rohely h 0 manaert gyogyitott 200 at egy monk :S
szerintem zb nerfelese egyike az ertelmes valtoztatasoknak es ismet ebbol van kevesebb sajnos :|
Zomil
#23688
egyébként meg a szokásos skill balance mai most ha-ba menö azt butitják, és a gagyi ksilleket megprobálják hasznoss tenni

pl shields up gynegitve, soul reaping is, anti melee nekrokat is butitják
csak azt nem értem h pl a zb monkot mér kell elbaxni...7manát kapsz 10 helyett, ez azért röhej

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#23687
Soul Reaping: now only provides Energy at a maximum rate of once every 5 seconds.

ez azt jelenti h csak 5 másodpercenként kapsz mannát v mi?

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

dougO
#23685
Noszi, Rp : ismét szereztetek néhány kellemes percet 😄
legjobb az olyan flém, amikor mind a két felet személyesen is ismered s õk is egymást 😄DDD

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

Atisz
#23684
Löál, most látom (hiszen onnan jöttem rá). Aú...<#idiota>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Faki
#23683
ja télleg 😊

#23682
kössz
bardocz
#23681
a 6 alap kari 😛
Faki
#23680
Benne lesz a 4 alapkari + 2 niájfallos, és igen, akkor is toksz reggelni.

#23679
igen

#23678
ha a nightfall-t veszem meg csak akkor az allap karik is benne lesznek?
és akkor is tok reggelni?