Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Hát akkor küzdj érte!! Hajrá! <#smile>#smile>
NF= nagy f.sz olyan mint te Alyr <#mf2>#mf2><#banplz>#banplz>
Hero-kat meg a bótban árulnak olyan GuildWars NightFall-os dobozban... <#smile>#smile>
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
No Man Army [NMA]
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Najó neee.
<#banplz>#banplz><#banplz>#banplz>
GW: Dor Von Hun [HD]
Szerintem Char Shaman-t kellene inditanod, feltéve, hogy az 5. rész van meg a Priince of Persiából. <#nyes>#nyes>
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Nem ismerem az általad említett játékot. Ennyi erõvel a WoW topic-ban is megkérdezhetted volna, ott szerintem többen megfordulnak...
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Neked nem tûnt fel az utóbbi 30~ napban, hogy a guildwiki összes ablaka tetején ordított egy vörös felkiáltójeles kiírás, miszerint hó elején törlõdnek a buildek?
- mivel nem naponta járok fel így nekem sem tûnt fel eddig (amúgy cégnél egy csomó szar ki van tiltva, talán a vörös betûs feliratok is)
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM
Mission-re pedig szigorúan csak herokkal és hencsikkel megyünk.
2 napja láttam egy ilyet Legendary Guardian(1)...pve kocka-e vagy?
Nefürgyé le!
Pontosan azért, mert így van egy "sikeres" build és azt pillanatok alatt le lehet másolni (megtanulni használni, pedig már sokkal könnyebb, mint kitalálni). Bár a buildek már azelõtt is "szájról szájra" jártak, de mégsem olyan könnyen és gyorsan mint most.
De jó dolog ez így is, csak ugye emberek (sokan) a sok másolás leíromwikirõlhogykellfarmolniésgazdagleszek, "akció" közepette elfelejtenek megtanulni játszani, aztán ha netán randomban csinálna az ember egy missiont pl, csak fogja a fejét a röhögéstõl. 😊
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Semper Fidelis
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Mai "fiatalság" mi lenne veletek, ha nem lennének kirakva a szemetek elé a buildek? (mert voltak ilyen idõk is) 😊
Realtibi: az R/Mo igazi túlélö karakter, állandó rezzel, futónak is jó (vagy oda R/W is). R/E-vel alapjátékban elég jó dmg-t lehet összehozni (no nem metshowerrel 😉). R/N taccser 😄, de az R/Me is biztos jó, erre most nemtok példát. 1szóval válassz kedvedre <#vigyor>#vigyor>
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
😄
még lenne egy kérdésem
hányas szintnél érdemes felvenni a másodlagos kasztot???
#24211
Amúgymeg 20 on 500g ért átváthatod bármikor vagy questelhetsz is.
Semper Fidelis
No Man Army [NMA]
és a petet hogy lehet átnevezni mert én nemtom hogyan kell
elöre is köszi a segitségeket
Semper Fidelis
No Man Army [NMA]
Guild Wars Buildek
Ez az új oldal a buildekre specializálódik, gyakorlatilag 1 az 1ben átvette a wiki Builds szekcióját, és maga fejlesztgeti tovább.
bye
Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu
#24197
Observer?^^
Semper Fidelis
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Amúgy nemtudom. Túl sok volt a láma HA ba 😄DD
Vagy nem tudom.
Amúgy így is meg lehet tudni a buildeket...
Semper Fidelis
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Jah, skacok!
Essen ki a szemem, de a wikin nem találom a buildeket(Farm, PVP,PVE..stb) Levették, vagy még mindig rajtam van egy "Blinding Flash"!
Mivel gondolom (talán a korodból adódóan vagy nevelési hiányosságból kifolyólag) a fentiekben említett jószándékú felhívást nem érted meg, így leírom úgy, hogy megértsd: Húzzá' vissza wowozni vazze! Tanúld meg használni a netes lehetõségeket! FÚJD KI AZ ORROD!