Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

StRucC555
#24289
hát izé .... 😄

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

Carlos
#24288
Ja. Csak az amit belinkeltem, az egy quiz volt. Találj meg x nemtommit a képen. Valami asskandi izéket kell keresni. Asse tom mik azok.

Þór vígi þessi rúnar

Kata
#24287

[/cserf][/fülünyúl]

Carlos
#24286
Hogy mik vannak a konkurens játékban:

Þór vígi þessi rúnar

Atisz
#24285
Természetesen. Többek között ez lenne a lényege...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#24284
vannak storage-ok a játék folyamán.ha azokba rakok cuccot akor azt a többi karakteremmel is elérhetem???

Atisz
#24283
Uh kösz, akkor jól emlékeztem. A -ják miatt a j hasonul és ezért lesz -ssz...
Köszönöm mindenkinek a közremûködést. <#vigyor3>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#24282
- látom játszottál mindkét játékkal... vagy inkább nem is, ekkora baromságokat akkor nem írnál
- a gw-t pont azért hagytam abba egy idõre mert nem szántam elegendõ idõt arra, hogy szórakoztasson is (konkrétan nem mertem bevállalni a minden esti pvp kockulást). Wow-ban sokkal tovább tart a pve rész, a szakmák is aránylag sokat dobnak rajta, pve része egyedül is tovább élvezhetõ mint gw-nél, talán a többi arra bóklészó játékos miatt (ami elõny is meg hátrány is egyben, attól függõen melyik végén állsz a... ganknak)
//experteknek: a gank nem magyar szó én mégis ragoztam, írt mód szerint jól de eredeti kiejtés szerint hibásan 😊
az expert sem magyar szó, de azt jól ragoztam. Szakértõ az különben sem hangzik annyira jól

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#24281
A MAGYAR HELYESÍRÁS SZABÁLYAI részlet:
"Az s, sz, z és dz végû igék

80. Az s, sz, z és dz végû igék kijelentõ módú, tárgyas ragozású alakjaiban megtartjuk az igetõ erede¬ti formáját, de a j-vel kezdõdõ személyragok (-ja, -juk, -jük, -játok, -ják) j elemének módosult (az ige¬tõ végsõ mássalhangzójához teljesen hasonult) s, sz, z és dz változatát tüntetjük fel. Ezeket az igealakokat tehát kettõzött s-sel, kettõzött sz-szel (ssz-szel), kettõzött z-vel és kettõzött dz-vel (ddz-vel) írjuk: keressük, mossa, elolvassák; vadásszátok; hozzák, végezzük; eddzük; stb. – Természe¬tesen a játszik és a metsz típusú igék is ezt a szabályt követik: játssza, játsszuk, játsszátok, játsszák, metsszük stb. (A többi, j-t nem tartalmazó alakban csak egy sz-et írunk: játszom, játszod, metszi stb.)"

Ha már vitatkoztok valamirõl, legalább a gugliba írnátok be és 1bõl kiderül kinek van igaza. <#wave>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#24280
- emlékeim szerint játszani a fõnévi igenév nem játsszani. Nekem még úgy tanították a magyart, hogy ebbõl lehet képezni a többit, persze ez idõközben megváltozhatott de ebben az esetben ebben kételkedek

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#24279
off
Nincs igazad, ha kijelentjük, akkor is két "sz", abszolút nem is létezik olyan szó, hogy "játszák".
Szóval te ülhetsz le, és neked jár az 1-es .
on

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Atisz
#24278
Na igen, pont ez lett volna a lényeg <#vigyor3>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Carlos
#24277
úúúúúszááááá

Þór vígi þessi rúnar

persil
#24276
Köszi😊

Atisz, igen részben igazad van, egyezzünk ki 1-1ben 😄 De a jáchacc az minden körülmények között tökig helytelen xD

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

Atisz
#24275
Attól függ... felszólító módban nem 😛
Azt mondd meg, hogy a "jáchacc" az milyen körülmények között helyes?

Ha hallgattál volna... <#vigyor3>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

cenobite
#24274
Páncélt csak csináltatni tudsz. Tehát nem tudod egy másik karaktertõl megvenni az övét. Fegyver/pajzs már más téma. Azt tudsz venni, amilyet csak akarsz. 😊

gamertag: kenobita

persil
#24273
Ez is helytelen, leülhetsz, egyes.

A szó helyesen: játszák.

😉

Lenne egy kérdésem.(factions, bár szerintem ez mindegy most)
Csak úgy lehet cuccot venni, hogy csináltatom, vagy lehet ilyen "ready to use" fegyvert/páncélt is venni? O.o

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

Atisz
#24272
Kösz.
Csak azért tettem szóvá, mert (fõleg) itt az sg-n elég sokan írják így (eleinte azt hittem "poénból") és nálam most lett tele a pohár... Írhattam volna máshova is <#vigyor5>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#24271
memserrel domination és illusion ra adtam régen és nekem elég volt 10esen persze <#mf2>

spatz
#24270
Az elõbbi mondat helyesen:
ne játsszad már itt a szép magyar nyelvért alapítványt, he! <#wink><#wave>

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

R34N
#24269
ne jáccad mán itten a szépmagyar nyelvér alapitványt, he!

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

Zomil
#24268
öhm ezt fejtsd ki pls😊

1armor darabba csak 1 insignia pakolhato

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Titan
#24267
Skacok!
Nem tudjátok, az insignák(vagy mi a rák) összeadódnak az armorokban?

Atisz
#24266
Van igazság abban amit írtál, de azért nem teljesen így van.
A GW-ben az a jó hogy bemutatta, hogy lehet mmo-t csinálni havidíj nélkül is és hogy nem tudsz imba lenni egyedül (bár mmorpg-kben pont ez a jó <#buck>).
A 8 skill-es dolog hülyeség, egyszer próbáld ki a mesmert és akkor rájössz hogy mire elég a 8 skill...

U.i. nem csak neked hanem mindenkinek akit érint: olyan szó, hogy "jáccák" nincs.
A szó helyesen: játsszák.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#24265
Ezzzazzz GW vs WoW kérdés.
Szedjük szét 1mást gyerekek!!! <#boxer><#violent>

Szerintem 1ébként a kettõ közül egy harmadik játék a legjobb... Ez pedig a SuperMario! <#nyes><#banplz>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

bardocz
#24264
milyen jó is a gw történeteharmadszor,de ha jó pve karikat akarsz csinálni huszadszor,és ha te többre tartod gw-t kirándulásnál egészségedre
#24263
Szoval.....

Ez jo kérdés hogy melyik játék a jobb...gw vs wow...igaz a wow-t többen jáccák mert jobban megfogja az embereket de mért is? a wowban csak a level a level és a level a legfontosabb és hogy minnél jobb legyél, minél job fegyvered és armorod legyen...mindenki 70es benne, semmi élvezet nincs abban hogy csak fejlödsz, ölsz és kész, semmi története nincs csak a bemutato azt' kész. mindenki csak arra megy hogy 70es legyen , a guild eknek semmi érteleme nincsen, mert nincsenek guild csaták , valami guild találkozo hely , semmi, csak azért van az is hogy jobb legyél és neked legyen a legjobb guilded... mindenki arra megy hogy 70es legyen és a fegvyer meglegyen... be van osztva mikor mentek oda INSTÁZNI, aminek ugyancsak nicns értelme, miben leszel jobb az életben?? inkább kirándulni megyek az erdöbe mint hogy 70es legyek a karakterreml...mit érek el ezzel? pl. a barátonödnek meg a szüleidnek semmit sem... csak baszod a napod meg az idödet...SEMI ÉRTELME, meg hogy pénz kell hozzá hogy jáchass és azt is baszod.. éd mi olyan jo erösnek lenni? HM??

GW sokkal jobb. SENKI SEM FOGJA FEL HOGY MÉRT VAN CSAK 20SZINT...az királybenne .. azért van annyi mer a GW nem arra megy hogy max legyél minden ben armirban lvl ben fegyverben fasságokban..hanem A TÖRTÉNETEBN AMI FOLYMATOS ÉS AZ A LÉNYEGE A GW NEK... KAMPÁNY...sokkal jobbak a kasztok, eltérnek egymástol , és szebbek a skillek is...jo az a 8skill slot mert ha 100at raksz be mint a wowban UGYSEM HASZNÁLOD MINDENT !!! 8fontos ÉPP ELÉG, GW a történetért megy és a guild háborujárol szol és nem a szintröl...és nem fizetös, megveszed azt'kész... és nem baszod a napod, nem kockulsz mint a wowban..elmehecc bármikor kirándulni stb... ezzel bármikor jáchacc, ez nem tét, hanem kampány és kész, jol megcsinálták ezt a game-t is, és a wow mehet a "tudodmibe"...

na ennyi BB

#24262
valassz uj masodlagos kasztot 😄DD
R34N
#24261
ugy gondoltam vicces, hát bepostolom: GW - the internet is for porn

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

Zomil
#24260
Hát a FoS ismét nagyot alkotott, de nekem még mindig a Heeding the Call tetszik a legjobban😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#24259
nálam meg ki szokott fagyni érdekes nem 15 percen belül hanem idöközönként pár óra mulva érdekes ...
akkor történik meg minden esetbe ha lerakom asztalra a gw-t és a gw-n kívül minden kifagy (ventri,firefox) söt nem hogy le se tudom ezeket állítani a gépet se tudom kikapcsolni futtattam vírus és spyware keresöt is többször is

reeedman
#24258
hello

nem tudna valaki megdobni egy trial key-el? szeretném kipróbálni a játékot mielõtt megveszem.

elõre is köszi

Carlos
#24257
Más játékoknál is?
Gyanitom túlmelegszik a géped, vagy a táp kevéske esetleg az döglõdik.

Þór vígi þessi rúnar

bardocz
#24256
hát ez nagyon jó 😄 elõzõt is übereli nagyon profik 😄
#24255
Miert van az, hogy ha belepek GW akkor kb 15 perc mulva resetel a gepem?Ha mast csinalok akkor semmi baja..Ujrapakoltam a jatekot de igy se lett jobb

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#24254
olyan nyuszis emoteot hol lehet szerezni ?
😄 😄 😄
Győri Devi
#24253
Koss hair hajápolot hol lehet venni? 😄D

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

SZEG007
#24252
ajánlom figyelmetekbe ezt a fan videot:http://trailer.onlinewelten.com/videos,id1154,guild_wars_jack_mc_daniels_special_1.htmlszerintem nagyon vicces😊

#24251
ezt a linket vki már lentebb belinkelte de tessék itt a factionshoz tudsz trialt kérni:
http://www.computerbild.de/gwf/frameset.htm
és a klienst a www.guildwars.com - ról tudod letölteni

Jaffa 2843
#24250
akkor ha valaki tud segitsen ezzel a trial cuccal kapcsolatban, valamint van valami letölhetö cliens amivel gondolom csatlakozni lehet.

aki meg szánna a segitségével keressen meg msn-en vagy priviben.

thx

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

Armani
#24249
Igen van.

Kérsz egy trial kulcsot valakitõl.

A kulcs 10 napig vagy x óráig érvényes amelyik elõbb letelik

Én is adnék szívesen,de én már elosztogattam a sajátomat.

Semper Fidelis

Jaffa 2843
#24248
Hi!

létezik a Guild Wars-nak valamilyen trial pirobálhato verzioja?
nem szeretném vaktába megvenni a gamet csak azért, warez meg nem a legjobb módja a játéknak és mivel nem havidíjas megérné megvenni ha tetszik.

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

quad
#24247
xD

bardocz
#24246
na ilyen kérdést elõször látok életemben XD
#24245
Ritualist másodlagosnak mi a legjobb elsõdleges kaszt?
#24244
nagy poén volt

Zomil
#24243
adjatok egy linket pls ahonnan leszedhetem a tört verziót!!


xD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Rip
#24242
Sziasztok, még új vagyok itt az sg-n, és mivel máshová nem illik ez a kérdés, ezért itt teszem fel:

Nem tudjátok, honnan lehet leszedni a Nomad Soul nevû régi játékot? Volt egy kedvenc részem benne, ilyen liftezõs, azt akarom újra átélni!

Elõre is köszi!

<#idiota>

Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu

#24241
Téged is ledobott? Mert engem igen... de valami t-sz@r lehet, mert vannak oldalak amik nem jönnek be.

Kívánságod:
Ezért elkezdtem TDUzni de nem tudok bemenni a repterekre. Nem tudja valaki hogy kell? <#banplz><#vigyor2>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#24240
Bár csak jönne valaki egy the nomad soul-os kérdéssel, legalább feldobná megint a topicot. <#idiota>

GW: Dor Von Hun [HD]