Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Győri Devi
#24590
komolyan te most az figyeled hogy mennyi az ékezeti hiba meg hasonlok? ez egy forum és nem egy nyelvtan szakkör

やられたらやり返す。倍返しだ!

#24589
Természetesen "és"-el nem kezdünk mondatot.

Zomil
#24588
"flame-et" ilyen szó a magyar helyesírásban nem létezik xDDDDD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

persil
#24587
5 percembe telt "megkeresni" azokat a hibákat😉
És mint mondtam jelenleg kénytelen vagyok itt ülni és nyomni a melómat, ezért közben akarva-akaratlanul is megnézem írt-e valaki.

És ne is reménykedj nem szítok flame-et csak azért mert beszólogatsz, emo-köcsög nem tetszett, ezért írtam neki, de ennyi😊

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

Lord Elassar
#24586
Szegény megkeseredett kocka azzal tölti az idejét, hogy helyesírási hibákat keres mások írásában^^ gl and hf neki

#24585
Hát te nagyon kemény arc vagy.

persil
#24584
De csak mert én ilyen vagyok, ebbe is belekötök😄DD
Ha valaki á-t és é-t tud írni, akkor í-t is tud😛

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

persil
#24583
Most HOMOboy még skizofrén is?😄
Mert neki írtam😛PP

moralosan - jah, ráérek, nagyrészt gépen melózok szóval van idõ😄
Meg most kocsira várok, megyek próbálni.
(nem, nincsen sofõröm, csak lusta voltam jogsit szerezni😄 )

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#24582
azé' látom neked is van szabadidõd 😛

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#24581
semmivel nem fogsz ravenni, hogy ekezetekkel irjak egy angol billen ^^
persil
#24580
"jojo" ---> Ez egy játék, tudod le kell dobni, és visszahúzza az a kis gumis kötél.
"irok" ---> Ez helyesen írok.
"birom" ---> Ez is hosszú í.
"ienek" ---> Ez a szó nem létezik a magyar nyelvtanban.
"menöznek" ---> Hosszú õ.
"forumon" ---> Fórum helyesen.
"egy emot" ---> Ez micsoda? Olyan van, hogy egy autó, egy kalap, egy rapper, egy rocker, de mi az, hogy egy emo?
"valszeg" ---> ???

Van több kérdésed HOMOboy?
És hidd el nekem, a hozzád hasonló 14 éves depis kis bunkóknak nem egy nagy feladat sem beszólni, sem beverni😉

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

DirtyGab3sz
#24579
Én csak az élettapasztalatra alapoztam....a felfogás az más tészta!!!

http://www.flickr.com/people/46265283@N06/

StRucC555
#24578
"Ahhoz még Te pisis vagy,hogy megitélj bárkit is" - ehez emg csak annyit hogy lehet akár egy18 éves kis pisis is éretteb felfogásu mint egy 30-as ... mind1 😊

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

DirtyGab3sz
#24577
Tévedsz!Bõven vagyunk 30 fölöttiek(csak a klánunkban vannak 15-en!)!Ahhoz még Te pisis vagy,hogy megitélj bárkit is!<#kuss><#duhos2><#action><#bdead>

http://www.flickr.com/people/46265283@N06/

Szpájki
#24576
micsoda üzleti titkok vannak itt<#wow1>

spatz
#24575
plusz reklámozzák a Nightfall próba verziót és DVD dobozon a Factionsról van kép..<#rinya><#rinya>

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

dougO
#24574
wehheee Ti fejlesztitek a Rush for the Bombot?? 😄D
Én vagyok a player 3 😄D
Többit megbeszélhetjük privátban ha gondolod, nem tartozik a nyilvánosságra 😊

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#24573
budán a mamutban és a westendben is találsz koponyás slip-ont ^^

#24572
Na ez csúnya volt.<#rinya>

#24571
Bocsi nemtudom hogy hol lehet ilyen cipõt venni.<#shakehead>

Zomil
#24570
értem én, bár nem is vagyok oda gs-ért 😊 csak érdeklödtem

egyébként meg ez nem csak azt bizonyitja h fingjuk sincs gw-hez hanem h még angolul sme tudnak rendesen 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Carlos
#24569
És nálad!
So, Fuck off!

Þór vígi þessi rúnar

#24568
de érdekes erröl a hétvégrõl még számos online újság megemlékezett pedig szokványos hétvégérõl volt szó nyílván nem voltak hírek és valamit kellett írni ...

#24567
segítek eredetileg erröl lenne szó:
Lucky Weekend Planned 13 March 2007
Starting at Noon PST on Friday, March 16, PvP players will earn double Faction and Gladiator Points in Arenas. Plus, with a bit o' luck, PvE players may find a unique drop or two in missions and explorable areas. These opportunities will run through 11:59 p.m. PDT on Sunday, March 18.
hivatalos oldalról vágtam ki nyílván
ebböl leszúrhetõ hogy a gs-nek fingja sincs mi a gw de nem kell aggódni majdnem mind így van ezzel
sõt azt kell hogy mondjam nem ez az egyetlen játék amirõl hülyeségeket írnak de legalább ne írnák ...

#24566
pl az ilyen cikkek miatt kedves zom barátom:
az égetõ ok kérdésem milyen hétvége is ez?

JaSoN HuNTeR
#24565
Emosoknak takarodó!<#duhos2><#action>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#24564
jojo mostmár nem irok többet örüljél csak. csak azt nem birom amikor ienek mint te itt menöznek forumon hogy igy meg ugy pofán rugnának egy emot amikor valszeg életben még beszolni is épphogycsak mernél. tudod gép mögött mindenkinek nagyobb a pofája itt a tökéletes példa nálad.<#action>
Carlos
#24563
Ajjjaj!!!
Húb***meg!
Igaz!!!
Kevertem a saját játékunkkal!!!

Rush for the Bomb játékosteszt.
"Nem találtuk az feladat leríró képernyõt" -> egytõl különbözõ ember nem tud olvasni a pálya indítása elõtti képernyõn és nem találják a Tab billentyût sem! És az egyéb finomságok, melyekrõl lerí, hogy 5 percet foglalkoztak a játékkal.

Þór vígi þessi rúnar

Zomil
#24562
"A kiegészítõk az alap játék nélkül nem mennek!"

ez nem is igaz

csak az eye of the north-hoz fog kelleni az egyik

ui.: miért röhögtette ki magát a gs?😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Carlos
#24561
Amennyiben a képek alapján nézted ki magadnak a játékot, de szeretnéd kipróbálni, akkor vedd meg a Gamestar-t (amire most haraxom a hozzáértésük miatt, de azt most hagyjuk, de legalább jól kiröhögtették magukat nálunk), abban van egy trial kulcs, amivel kipróbálhatod a legújabb kiegészitõt.
Amennyiben ezután is tetszik a játék, akkor meg kell venned az alapjátékot ez a CD Galaxisban 7000 Ft.
A kiegészítõk az alap játék nélkül nem mennek!
Nincs havidíj.

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#24560
<#eljen><#hehe><#worship>

Þór vígi þessi rúnar

persil
#24559
Teljesen ingyenes csak a programot kell megvenni.
Ha viszont rámhallghatsz, akkor rááldozod azt a pénzt, mert nem olyan borzalmas, és 100x igényesebb mint a "free" játékok.
A privát szerverekrõl(nem is tudom, guild wars-hoz létezik egyáltalán...?) meg mindenki tudja, hogy mire lehet számítani.

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#24558
CSáó! Az lenne a kérdésem hogy hogyan is mûködik a GW server! Elõfizetéses? Vagy csak a játékot kell megvennem és akkor ingyenes? Ha tud valaki privát szervert ha 1általán van, akkor dobhatna 1 linket
persil
#24557
Figyelj kisfiam te jöttél ide, egy ide NEM vágó témával ami ráadásul senkit sem érdekel.

A másik meg, hogy minden jobb érzésû EMBER, akinek az IQ-ja több egy döglött kacsáénál az szánalmasnak tartja az úgynevezett emosokat, ami nem más mint egy kitalált szarság. Ne beszélj úgy róla, mint ha évezredes hagyománynak örvendõ életforma lenne, mert nem más, mint idióta 15 évesek lilára festik a hajukat és felvagdossák az ereiket, ha szar íze van az epres fagyinak.

Szerintem egy lehetõséged van, mégpedig, hogy jó messzire elhúzol a fórumról és csöndben vagdosod magad otthon meg sírsz a tokio hotel posztered elõtt, mert ahogy látom szerencsére a fórum többsége nem tolerál sem téged, sem a hozzád hasonló szûklátókörû tizenéveseket😄

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

StRucC555
#24556
nah a konkurecia beszólt 😄D

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#24555
Hát igen az szánalmas h itt forumon oltogatod az emokat de persze azt is csak divatbol mert amugy fingod nincs az egészrél hát igen gratulálok<#mf2>
persil
#24554
Csillagos ötös! xDDD

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

persil
#24553
Nem vagányság kérdése, ami szánalmas, az szánalmas, bõõõõ<#bee1>

Nem max sebzésû arany cuccok inscripition-el és upgrade-ekkel csak úgy hozzávetõlegesen milyen árban vannak amúgy? O.o

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

StRucC555
#24552
<#alien2>ware gép szerintem nem lesz ... max videókarik és GWEN-preoderek vagy hasonlók. De igaz "ajándék lónak ne nézd a fogát", mosolyogj fogak nelkul ha megnyered 😄 !

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

Carlos
#24551
Ajándék csónak nenézd a lapát?
<#idiota>
Én kérek elnézést...

Þór vígi þessi rúnar

#24550
De még ha az ATI, a Creative Labs és az Alienware nem is akar az európaiaknak nyereményeket adni, GWEN cd-k biztosan lesznek az eu-s játékban is, abban biztos vagyok 😊
#24549
Én egy egérnek is örülnék, tudod: ajándék lónak...
StRucC555
#24548
jah hozzánkvágnak majd egy g5 õs egeret .. süti ..

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#24547
Odaírták, hogy hamarosan érkezik az európaiak, hasonló nyeremény játéka is
StRucC555
#24546
nagyszerûû nyomi amerikaik kapnak minden jót... ide katt

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

Carlos
#24545
Meglássuk...
Remélem nem lesz igazad, bár nem a gw miatt megyek ki.

Þór vígi þessi rúnar

#24544
te nagyon vagány vagy ecsém 😛

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Carlos
#24543
Ehhh...focizni nem fogok!!!

Þór vígi þessi rúnar

#24542
- copy-paste is mûködik (régen használtam)

OFF:
- miért jó az emo torta?
+ felvágja magát

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

persil
#24541
Vazze ez eszembe sem jutott😄 Pedig a GW nincsen benne az elsõ 10 mmo-ban, amivel játszottam<#buck>
Öregszem nah😄

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!