Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zomil
#24640
jópofák de gw-ben sztem még nagyobb hasonloság van😊 meg kidolgozottabb
pl ott van a dervish ami dynamit és tök ugyanaz, meg ugye a para jackson😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Carlos
#24639
Ez nagyon jó (WoW-os):
Táncok

Azért a blood elf tánca nyomokan assasin elemeket tartalmaz...

Þór vígi þessi rúnar

spatz
#24638
<#eljen><#taps>

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

#24637
Elindult a gw2.hu. Magyar leírások, hírek, miegymás 😊 Jó mulatást!
#24635
dehogy szar, tök jó

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

spatz
#24634
Van egy Mandragor Imp mini petem, mennyit érhet? <#nemtudom>

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

EmThor
#24633
ez a zene annyira xar, hogy már jó 😄

#24632
Kösz mindenkinek😊

Szaruman
#24631
Igen, mer minden elhasznált nrg pont után 2-t sebez a targeten plusszba. Az tök jó, jeeee.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#24630
De a decapitate-es E/w -t conjure flame-el(!) nem veri. Nincs is ahhoz fogható mikor egy ütés 80 energybe kerül!
Carlos
#24629
Ja. Ment privi.

Þór vígi þessi rúnar

Szaruman
#24628
Csak ha mending és híling táccsot használ elõtte.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

R34N
#24627
hunderd blédzzel nagyon sokat üt mert szépen világitanak rajta a lángok

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

persil
#24626
Köszi szépen 😉

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

DirtyGab3sz
#24625
Már olcsó,de ha érdekel olyan kard,csak fagysebzéssel, az a havasokban található....na az kicsit drágább!

http://www.flickr.com/people/46265283@N06/

Armani
#24624

Semper Fidelis

#24623
15-22-t és sivatgban esnek leginkább azt hiszem. Fiery Dragon Swordnak hívják amúgy, de pár ezer aranyért szerintem venni is tudsz...
#24622
Mennyit üt Rurik kardja, és hol lehet beszerezni?

#24621
Fõleg, hogy õk is Epi és Jeno Pet Guide-ját rakták fel 😄
#24620
Igen az is egy jó oldal, hírbõl ismerem 😊
Zomil
#24619
itt már elég régota fenn van a különbözö pet-ek nevelési modja, playfull, dire, agressive stb...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#24618
Elég komoly kutatás van mögötte, csak zanzásítottam a lényeget, amit Persil kérdezett (nem én találtam ki, hanem két emberke a szövetségünkbõl). Talán egyszer felkerül magyarul a teljes szövege:


Pet guide by Jenosavel and Epinephrine
Atisz
#24617
Ennek elég urban legend szaga volt... <#buck>

Ha igaz, akkor viszont gratula mert ez ráadásul még hasznos információ is.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

DirtyGab3sz
#24616
Nah...bakker teret adtál sok ökörnek a mocskolódáshoz!Gratz!

http://www.flickr.com/people/46265283@N06/

#24615
Ha Dire petet szeretnél, akkor arra kell figyelni, hogy az állat minél kevesebb sebzést kapjon és minél többet okozzon, miközben szinteket lép. Ha biztosra akarsz menni és van idõd, akkor ha még mielõtt megszelidítenéd, hagyod hogy sokszor megöljön (majd egy hõssel feltámasztod magad) és ezzel lépjen 20. szintre, akkor majdnem biztos, hogy Dire típusú lesz belõle.
persil
#24614
A koss hajspray félelmetes xDDDD

Na, pet ügyben tud valaki válaszolni? (#24605)

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

ElfQT
#24613
Nincs erre moderator vazze?

Vigyázat, a leopárd harap!

StRucC555
#24612
csak ezt nee

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

spatz
#24611
Ha valaki még nem látta:
Bomber<#vigyor3>

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

Szaruman
#24610
A pvp szar mer a pve a király. Jeeeee

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

Zomil
#24609
lol xD

sztem beszélgessünk...melyik jobb a pvp vagy a pve?

😄DDDDD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#24608
Ma lefarmoltam 122834587346-szorra az uw-t, és csak2 ecto esett.
#24607
legyetek szívesek a GW-rõl beszélni a topikban...idejövök,erre mit látok? én sem szeretem az emokat,mégsem ordítozok az utcán,nem írogatom bele minden fórumba,hogy mocskos érfelvágós köcsögök...gw-rõl jöttem olvasni

kösz
Atisz
#24606
Ha vkinek kirívóan gyenge a helyesírása, azért be lehet/kell szólni (mondjuk Persil kolléga 8-as felsorolása durva volt, a valszeg pl. teljesen normális).

Zenei orientációtól függõ minõsítést pedig hanyagolni kéne, semmit nem jelent hogy ki milyen zenét hallgat, ugyanúgy lehet jó/rossz, értelmes/buggyant az illetõ.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

persil
#24605
Sajna ezt nem mindenki fogja fel...😊

Hogy a nyavajába tudom elérni, hogy a kiskedvenc ne "játékos" legyen?
Szereztem aligátort, az egy fokkal vadabbnak néz ki, mint a flamingó meg a varacskos, de ez is csak "playfull" nem tudok vele mit csinálni
-.-"

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

StRucC555
#24604
Száljatok már le a magaslóról ... fórum igaz, véleményt nyilvánítani szabad ... hogyne lehetne ... de ez nem ez a topic ! <#ejnye1>

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#24603
Mi az, hogy "hsz" ilyen nincs a magyar nyelvben, tanulj meg értelmesen beszélni.
😄
#24602
Legalább õ dolgozik 😊 Vehetnétek példát róla...

Nefürgyé le!

Lord Elassar
#24601
Alap Yeki úr sztem flémelj teis<#beka2>

Rip
#24600
GW emberek, GW...

Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu

#24599
Jo Magyarosan tökmindegy hogy mi van csak vkit lehessen fikázni<#eljen><#taps><#eljen>

&#23554;&#29992;&#12450;&#12480;&#12503;&#12479;

#24598
Persze amiben nincs (vagy legalábbis kevés) helyesírási hiba van, abba bele se tudsz kötni, persze ezt jól burkolod a minõsítõs szövegeddel, holott az elõbb köcsögöztél le valakit.
Faki
#24597
Törzsek összecsapnak.. ki a faxomat érdekel, hogy ki milyen birkacsordába csatlakozott, azért hogy a másikat ossza? Az meg hogy az EMO valami 14évesek leming csordája, kit zavar?
Amúgy lehetne a topic neve Flame wars is.

persil
#24596
Ez a hsz téged minõsített.

Részemrõl ennyi😉

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#24595
Bõ gatya rulez!

Lord Elassar
#24594
Noszi nem csalódtam benned<#worship>

#24593
omg. Itt van Persil atya, akinek egy rendszámtábla az avatarja valamint helyesírási hibákba köt bele. Így amit eddig "láthattam" belõled kb. egy mackónadrágos gyökér lehetsz, nem értem miért szidod az emokat mikor náluk is rosszabb vagy.

"mert nem más, mint idióta 15 évesek lilára festik a hajukat és felvagdossák az ereiket, ha szar íze van az epres fagyinak."

Kb. a töltelék ( mint Te ) ennyit lát mindenben, a rockerek vörösboros kólára szétverik egymást, a rapperek meg bõnadrágban dzsojáznak. Szûk látókörû kis paraszt vagy. Menj dolgozni, az talán jobban megy.
#24592
az emo kérlek szépen akár tetszik akárnem egy stilus, ugyan ugy mint a rapper vagy a rocker

Tombi
#24591
😄DD

jot rögöhtem a hsz-eden. köss már bele ebbe is légyszi. peace 😊

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/