Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Atisz
#24790
És? Kipróbáltad? Vagy csak azért mondod hogy segghülye, mert eltér egy szokványos buildtõl?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#24789
Ajaj...még a végén kiderül hogy soha nem GW-ztem, csak álmodtam az egészet mint Pamela Bobby halálát...<#guluszem1>

Senkit nem oktatok ki, csak akkor hallatom a hangom ha vki kérdez, vagy mellédumál.

dougO: més hülyesége miatt nem értem miért kellene magamba szállnom...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#24788
jujj warbar seggghülye volt. Mikor egyik nap kijelentette, hogy kitalálta a legjobb buildet: volt benne 4 monk meg 4 ele aki earthquake-kel spikeolt...
dougO
#24787
vagy LA-ben átmegy más chapterbe s megveszi 😊

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

dougO
#24786
capture signettel már LA körül be lehet szerezni egy necro bosstól
részletek itt

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#24785
Köszi!
StRucC555
#24784
# Prophecies

* Bartoch (Droknar's Forge)
* Dakk (Ember Light Camp)

amit keresel

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

R34N
#24783
putridozásban Warbar volt az ász, ö volt "magyarország legjobb nekroja" xDDD

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

#24782
Nem tudja valaki, hogy Prophecies-ben hol lehet elõször beszerezni az Animate bone fiend skill-t? Akár quest, akár skilltrader...
Egy haverom most kezdett necro-t (elsõ karija), már Elona Reach-ben jár, de még mindig nincs meg a bone fiend. Eddig minden outpostot megnéztünk, egyedül Fishermen's Haven maradt ki, ahol skilltrader van. Az én necrom canthai, Kainengben megvettem minden szükséges skill-t szóval nem tudom megállapítani, melyik skilltrader adhatja.
quad
#24781
megcsináltam és mégse vagyis nem lettem ascended ha megcsinátam de nem emlékszem rá..

#24780
Hunted! küldetést Sunspear Modiki adja Yohlon Haven-ben Consulate Docks küldetés elvégzése után.

quad
#24779
nem adja a hunted küldit ;(

dougO
#24778
Régi Tombban (mostmár HA) az volt a kedvencem amikor egy putriddal egy egész koreai csapatot le lehetett irtani 1,5 perc alatt az oltáros pályán 😄DD

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

dougO
#24777
Ati sztem szállj magadba és vond le a konzekvenciát.

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

Szaruman
#24776
Vûbazz, gergönek eltüntek a <#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas>-k😄D

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#24775
Szerintem válassz másik képet. Ezért úgy nézem nem kapsz felkiáltójel(ek)et. <#vigyor2><#banplz>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#24774
gaile gray maga 😊

#24773
Te tudsz ordibálni? <#nyes>
Most már kezd érdekelni. Valaki homályosítson már fel! Ki Atisz? Aki durván 2-3 (max 6) hónap játék után ennyire belopta magát mindenki szívébe. Aztán 1.5 évre rá még mindig ide jár forumozni, "kioktatni", holott azóta már megjelent 2 rész, túl vagyunk kismillió skill balanceon, de még mindig "okos", és még mindig õ ismeri legjobban gw-t.
Csak valami nagy "arc" lehet, hogy még mindig lefoglal ennyi embert a társasága. Táncsak nem játékfeljeszõ anet-nél? <#circling>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#24772
Tetszett? 😊

Nefürgyé le!

#24771

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

Atisz
#24770
Hülyeséget írtál és most mentegeted magad. Szép dolog az önkritika, ki kéne próbálnod.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#24769
Menjél te...egyszer hallottalak ventrillo-n ordibálni, hát mit mondjak...áradt belõled az intellektus.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

SZEG007
#24768
ezaz Ati oktas minket a 1,5 ével ezelötti legelsö iway prototipusrol ami a healing ballok megjelenése miatt 1-2 hét alatt kihalt és a helyét átvette a közel 1 évig egész HA-t dominálo nekros trapperes változat.
Kérlek homályos emlékeidel ne minket szorakoztas thx!

És amugy gratulálok hogy aktiv részese voltál ennek a szarnak a népszerüsitésének

#24767
Menjél már el innen a rákba...1,5 évvel ezelõtt sem volt közöd a gw-hez, meg most sincs.

Nefürgyé le!

Atisz
#24766
Áruld már el mi az az "aget", most már fölöttébb érdekel...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#24765
"A beszólásaid nem érdekelnek"

Mindenki leülhet, szövegértés 1-es.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

I FrosT I
#24764
Neeeeeem 😛
Csak leugrott egy sörért ^^
<3 Encore

Angel O F Twilight || Team Chaos Theory[hent] www.hent.co.nr

Szaruman
#24763
Ragequit?😊

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#24762
Engem érdekel, mindig egyetértek vele, és zavar is, hogy kibicként próbálsz beleszólni abba, amihez nem értesz, csak általában lusta vagyok hozzászólni.

SZEG007
#24761
A rus corps, Virtual dragons, és Supernova jpn valamint más top 100 csapatok megverése után ime legnagyobb dicsöségünk:

Szpájki
#24760
ja oksa... hát ö mást javitott ki arra hogy 2 éve nem játszik... na mindegy ahogy elnéztem az elözö hsz-eket most majd én is megkapom a "bunkó,paraszt,láma" jelzöket és még kitudja mit <#taps><#gun>

Szaruman
#24759
Kb 2005 végén hagyta abba, inkább 1.5 éve.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

Szpájki
#24758
nem most volt a két éves szülinap? 1 hónapot játszottál akkor... onnan van ennyi tapasztalatod?????? akkor te nagyon ügyes lehetsz sztem ha nem hagyod abba már rank 20as lennél és az Arenanet bevett volna a fejlesztök közé!respect!!!<#wow1><#taps> ja amugy engem is érdekelnek azok a hozzászolások 😊

#24757
attila mindenbender aki az aget farmolja, na nemár.
#24756
Engem is.
#24755
Engem érdekel Pig hozzászólása.

Nefürgyé le!

Atisz
#24754
"ja és az iway alapja az hogy a w/r által hozott petek végtelen mennyiségü neergiával látják el a healer nekrokat(soul reaping)"

Buta vagy, 1-es, leülhetsz 😛
A klasszikus iway-ben nem is volt nekró, a pet-ek az "I Will Avenge You" nevezetû skill miatt kellettek, ami miatt a W/R-ek hp-regenje a skill ellövésekor (és kellõ számú halott petnél) drasztikus módon megnõtt.

Képzeld, én már akkor kipróbáltam az iway-t mielõtt még sláger lett volna. Ha nem szóltál volna... <#buck>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#24753
Elõször is: immár 2 éve nem játszom (csak felnézek néha-néha).

Helyesen teszed hogy nem írsz baromságokat sem a Silk-rõl, sem a WoW-ról, mert a látottak alapján velem ellentétben még egyiket sem próbáltad ki (javíts ki ha tévedek).

A beszólásaid nem érdekelnek, kérdezd meg a többi fórumozót hogy õket érdekli-e. Amennyiben nem tehetsz egy szivességet...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#24752
e/mo smiter kb annyi volt: zealot, aura meg tököm tudja milyen enchant, felkurtad judget+balthazart aztán 1111111 (draw condi) ja és mikor elfogyott az energyd ether aztán megint 1111111. poén volt mikor repkedtek a 30-asok. A balance valahol factions elõtt volt jó, igaz nem sok müködö build volt de nem voltak ekkora gimmickek. Gondoljunk csak bele sp/boa, rituspike, ritlord spam, grenth/melandru dervish, incoming para energizing finale. Nem sokat tettek hozzá az új kasztok, természetesena core kasztoknál is voltak gimmickek de szép számmal van egyéb is.
Aki gw2 pvp-ben gondolkozik az reménykedjen, hogy tanulnak ebbõl, mert ezt nem fogják/tudják kijavítani. Ez nem sírás, ez tény. Pedig nagyon sok lehetõség rejlik akár az elbaszott AB-ben vagy a most nagyon szenvedõ tombban. Ettõl függetlenül azért elég jó játék tekintve, hogy lehúztam vele kb 1.5 évet persze nem egyszerre
quad
#24751
thx

Zomil
#24750
naja a 6 csapatos meccs durva volt xD
egyébként meg e/mo smite-os teamek jók ovltak😄DDDDDD

akit érdekel elindult az eu-s nyereményjáték, nálunk meg razer-es cuccokat lehet nyerni 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

R34N
#24749
az old school ranger spiritspammer idöszak is valahol a másfél évvel ezelötti idöszakban volt vagy talán még kicsit régebben. még mindig ugy gondolom hogy az az idöszak volt a totális mélypont a Tomb (vagy HA, kinek hogy tetszik) életében. lerakott mindenki 80 spiritet és nézték egymást, szánalmas volt. ahhoz képest az iway vagy a bspike egy bonyolult, skillt igénylö build. (hozzáteszem tényleg voltak olyan bspike buildek is amik skillt igényeltek nem is keveset)

a mostani HA nekem sem tetszik, de ez is csak egy idöszak, reméljük majd jönnek ujabb balance-ok és megint átalakul ahogy az eddig is történt. a HoHban a három féle meccset énis dobnám a kukába minnél gyorsabban, baromira megnövelte a szerencse szerepét, ami nyilvánvaloan a szinvonal rovására megy.

UI: 6 csapatos burialt a népnek! 😄

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

Faki
#24748
Na meg a spiritfo*ós oath shot rangerek.

#24747
Nem csak a buildekre értettem. A kill count pályák nagyban hozzájárultak a jelenlegi színvonalhoz. Illetve a Hall of Heroes meccsek típusai is. Pl. a relic run teljesen random, vagy sikerül az utolsó másodpercekben bevinni és nyersz, vagy nem sikerül és nem nyersz, overrun illetve tudatos blockolás irányítás nem nagyon van. Hol itt a skill amirõl beszéltek az elsõ részben 2 évvel ezelõtt?
Te 1,5 évvel ezelõtt is HA-ztál egyébként? Mert kb. akkor még a dupla smite idõszak volt, minimális iway-jel fûszerezve, ha jól emlékszem, de azok sem voltak még olyan profira megcsinálva mint a késõbbi MATH-os idõszakban. Vagy talán az elsõ nagy skill balance már megvolt és az E/mo smiterek mentek a levesbe, és 2 a surge mesmer aratott le mindent, így valahogy lehetett kb. Mindenesetre egyszerûbb volt 1 iway+ egy kevés ranger spike-ra felkészülni, mint erre ami most van. Az új belépõ kezdõ pvp-sek is nehéz helyzetben vannak szerintem emiatt.
Úgyhogy tõlem mehet a virágfarm, locsoló van nálatok?<#vigyor2>

Nefürgyé le!

#24746
Nincs más megoldás.
Menjünk Red Irish Flower-t farmolni <#nyes>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

Armani
#24745
HA eléggé leegyszerûsödött. Van pár build ami megy és annyi. Általában Bánni, rituspike, paraspike, meg balanced. Csak ezekkel találkozunk szinte. na meg Bamboochaék SF spikeja.

nemtudom nekem az a HA se jött be annyira. Ott volt egy jó IWAY mi leölte az összes többi IWAY-t. Aztán jött 1 balanced ami leölte IWAY-t is. Kb ez volt a taktika akkortájt. Bár lehet ez inkább 1.5 évvel ezelõtt volt

Semper Fidelis

Zomil
#24744
Hunted! küldi után 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

quad
#24743
igen , nf-be nem tom merre van az ascend 😊

#24742
- ahhoz valóban elég csak egy adott missiont megcsinálni, propheciesben a 'tükörképed' kell legyõzni miután teljesítetted a 3 sivatagi missiont, a 2. +15. attrib.-os küldire ott csak ezután van lehetõség; de ezeket gondolom te is tudtad

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#24741
Szerintem Neo a 0,5-1 évvel ezelõtti pvp színvonalat siratja. Mint ahogyan én is. Tegnap eljutottam arra a szintre, hogy a HA-ba semmilyen formában nem megyek, hacsak nem változtatnak rajta.

Nefürgyé le!